Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Elimi
Stálý Člen

Karma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 17

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=2

upřímě věřím, že to nemáš jenom v tom guanu...to by bylo skoro jako pěstovat v koncentrovaném hnojivu

Old Post 20-01-2012 v 18:18 PM
Elimi je offline   Profil uživatele Elimi   Find more posts by Elimi   Foto galerie člena Elimi   Click here to Send Elimi a Private Message   Add Elimi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sarakan
Nový Člen

Karma uživatele sarakan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 18

teď docela dost dobře nechápu co myslíš

Old Post 20-01-2012 v 21:37 PM
sarakan je offline   Profil uživatele sarakan   Find more posts by sarakan   Foto galerie člena sarakan   Click here to Send sarakan a Private Message   Add sarakan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sarakan
Nový Člen

Karma uživatele sarakan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 19

takže pomůže když smíchám s vodou odstátou třebas ten ocet? jde mi o to aby to prošlo ta voda s otcem selým substrátem...jestli to mám pořádně přelít tu kytku dokud nevypustí přijatelné ph

Old Post 20-01-2012 v 21:39 PM
sarakan je offline   Profil uživatele sarakan   Find more posts by sarakan   Foto galerie člena sarakan   Click here to Send sarakan a Private Message   Add sarakan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od sarakan
teď docela dost dobře nechápu co myslíš


No asi to že Plagron Bat Guano je netopýří trus bohatý na fosfor určený k obohohacení substrátu, pokud máš rostliny přímo v Bat Guanu.. pěstuješ je přímo v hnojivu... Bat Guano se ředí v poměru 50 l BG na 1000 litrů substrátu.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 20-01-2012 v 21:47 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sarakan
Nový Člen

Karma uživatele sarakan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 21

http://www.growshop.cz/katalog/deta...ron-bat-mix-50l takze to ze jsem je dal do tady toho rust byla pekna blbost?

Old Post 20-01-2012 v 22:34 PM
sarakan je offline   Profil uživatele sarakan   Find more posts by sarakan   Foto galerie člena sarakan   Click here to Send sarakan a Private Message   Add sarakan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od sarakan
Orange Bud Diesel od 28.12., subs. = plagron Bat guano, Teplota 25-27 Den, .................


umíme číst..

citace:
Původní příspěvek od sarakan
http://www.growshop.cz/katalog/deta...ron-bat-mix-50l takze to ze jsem je dal do tady toho rust byla pekna blbost?


Ano tohle je substrát, to je v pořádku, ale tamto Plagron Bat Guano je hnojivo, tak se nediv, že se nad tím někdo pozastaví.

K tvému problému.. to pH 7 je vysoko.. pořiď si alespoň akvaristický kapky a místo octa bude lepší citronku. Ale ouplně nejlíp pro pH- do growschopu.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 20-01-2012 v 22:49 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sarakan
Nový Člen

Karma uživatele sarakan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 23

jo cajk jsem zapomněl napsat ten Mix..jsem uplny nováček takžeee fakt nevím si rady..a proto vypadám jak idiot nějaký nápad teda čímto a jak ji dát do chodu? myslím si že to je pH..naměřil jsem vyšší,ale nevím jakým zpusobem to z cele zeminy dat pryc...uvažoval jsem proplachnout to řádně vodou s octem tak aby bylo pH mirně v zaporu či ideal 5.7-6.3

Old Post 20-01-2012 v 22:53 PM
sarakan je offline   Profil uživatele sarakan   Find more posts by sarakan   Foto galerie člena sarakan   Click here to Send sarakan a Private Message   Add sarakan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 24

na ocet se vykašli, akorát přitahuje hmyzáky, nejlíp HNO3 nebo v nouzi citron

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 21-01-2012 v 10:23 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sarakan
Nový Člen

Karma uživatele sarakan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 25

m'key man vyzkouším

Old Post 21-01-2012 v 10:55 AM
sarakan je offline   Profil uživatele sarakan   Find more posts by sarakan   Foto galerie člena sarakan   Click here to Send sarakan a Private Message   Add sarakan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasbertone
Stálý Člen

Karma uživatele lukasbertone - 93% PěstitelskáKarma uživatele lukasbertone - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 122  

Palec dolů Problém Příspěvek č. 26

Zdravím, na holčenách se me objevila nepříjamna zaležitost už si s ní hlavu malu delší dobu, ale stale jsem nepřišel na problém... Holčeny šli z RW do kokosu

EC mají 0.8 (přidan kořenak od canny)
PH 5.8 vytok do 6.0 ...
Příjde mě to jako deficit železa, síry... přidávám 2 fotky jak se to v RW zhoršovalo, ještě by to mohlo být přelitý, ale to vyřešil kokos, na fotkach jsou po postřiku kořenákem tak se nedivte že jsou svěšené Věřím že v kokosu se dají za par dní do pořadku. Jen se chtěl zeptat zda je mam zahnojit nechat uplně vyschnout, jen kropit..?? moc díky za odpovědi ..

Old Post 21-01-2012 v 11:49 AM
lukasbertone je offline   Profil uživatele lukasbertone   Find more posts by lukasbertone   Foto galerie člena lukasbertone   Click here to Send lukasbertone a Private Message   Add lukasbertone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Re: Problém Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od lukasbertone
Zdravím, na holčenách se me objevila nepříjamna zaležitost už si s ní hlavu malu delší dobu, ale stale jsem nepřišel na problém... Holčeny šli z RW do kokosu

EC mají 0.8 (přidan kořenak od canny)
PH 5.8 vytok do 6.0 ...
Příjde mě to jako deficit železa, síry... přidávám 2 fotky jak se to v RW zhoršovalo, ještě by to mohlo být přelitý, ale to vyřešil kokos, na fotkach jsou po postřiku kořenákem tak se nedivte že jsou svěšené Věřím že v kokosu se dají za par dní do pořadku. Jen se chtěl zeptat zda je mam zahnojit nechat uplně vyschnout, jen kropit..?? moc díky za odpovědi ..


Co máš za box?

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 21-01-2012 v 12:08 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasbertone
Stálý Člen

Karma uživatele lukasbertone - 93% PěstitelskáKarma uživatele lukasbertone - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 122  

Re: Re: Problém Příspěvek č. 28

Zdravím, mam Homebox s bílou reflexní folii a dřevěná konstrukce..


citace:
Původní příspěvek od bezdechu


Co máš za box?

Old Post 21-01-2012 v 12:12 PM
lukasbertone je offline   Profil uživatele lukasbertone   Find more posts by lukasbertone   Foto galerie člena lukasbertone   Click here to Send lukasbertone a Private Message   Add lukasbertone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Čaras
Stálý Člen

Karma uživatele Čaras - 79% PěstitelskáKarma uživatele Čaras - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 29

Pořádně jim dej nažrat, kompexní růstové hnojivo postačí, Pozvolna zvyšovat EC, co nejvíce - nespálit! Až na 1,8 do přepnutí na květ

Hnojit na list - rozprašovač, trocha hnojiva. Já na list peru Krystalon Start

Old Post 21-01-2012 v 12:20 PM
Čaras je offline   Profil uživatele Čaras   Find more posts by Čaras   Foto galerie člena Čaras   Click here to Send Čaras a Private Message   Add Čaras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasbertone
Stálý Člen

Karma uživatele lukasbertone - 93% PěstitelskáKarma uživatele lukasbertone - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 30

Prave nezalívam, nechavam je vyschnout a hnojim jen na listy, to střídam s kořenak/hnojky

citace:
Původní příspěvek od Čaras
Pořádně jim dej nažrat, kompexní růstové hnojivo postačí, Pozvolna zvyšovat EC, co nejvíce - nespálit! Až na 1,8 do přepnutí na květ

Hnojit na list - rozprašovač, trocha hnojiva. Já na list peru Krystalon Start

Old Post 21-01-2012 v 12:25 PM
lukasbertone je offline   Profil uživatele lukasbertone   Find more posts by lukasbertone   Foto galerie člena lukasbertone   Click here to Send lukasbertone a Private Message   Add lukasbertone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Čaras
Stálý Člen

Karma uživatele Čaras - 79% PěstitelskáKarma uživatele Čaras - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 31

vzhledem k tomu jak jsou hladové, namýchal bych extra silnou zálivkovou (nespálít) výživu a zalil jen nepatrně. Pak vyschnout, možná enzymi a pomalu krmit až k EC 1.8 před přepnutím

Můj názor, ale v KOKO jsem ještě neměl ani řízek :-)

Old Post 21-01-2012 v 13:50 PM
Čaras je offline   Profil uživatele Čaras   Find more posts by Čaras   Foto galerie člena Čaras   Click here to Send Čaras a Private Message   Add Čaras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 32

Nebude to od toho kořeňáku? Já ho lil pokaždý ke kořenúm.. ale třeba to má tak jak to děláš být..

A co je to konkrétně za kořeňák.. Celej název? Jestli CANNA Rhizotonic tak ten na list ano.

Ale to EC je skutečně nízké, mě takovéto EC teče z kohoutku..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 21-01-2012 v 13:50 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7759430 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív