Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Druhé kolo 7x white siberian
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Druhé kolo 7x white siberian Příspěvek č. 1


Tak tu mám konečně druhé kolo, na které jsem se těšil.

BOX: 60x60x160 Darkroom II

Ventilace: Odtah VENTILÁTOR 150VKO -298M3/H a ofuk klipsnový ventilátor na 220V

Substrát je All mix, 6,5l květináče (tedy o 2 litry více než předchozí kolo)

Hnojivo: květ od BioBizz, na růst netřeba díky substrátu


Klony jsou v provizorním pařníčku, pravidelně rosené a větrané, ofuk zatím vypnutý, než se aklimatizují.

Fotky jednotlivých řízků dám, jak budou více rozrostlé Zatím zasílám foto na úvod. Z minulých chyb jsem se snad poučil, takže když by něco, klidně pište. Snad nebudou takové zásadní problémy jako minule.

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Naposledy upravil vhisky 19-11-2012 v 11:50 AM

Old Post 26-10-2012 v 16:43 PM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Positivevibes
Stálý Člen

Karma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 363  

Příspěvek č. 2

Měl si je vyfotit pořádně, aby bylo vidět jak jsou vitální...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
------>První Indoor-600w/// sklizeno 0.69g/W
------>Druhý Indoor-600w 6x Mazar, 4x Chronic, 2x Afghan/// Sklizeno 0.92 g/W
------>Třetí Indoor-600w 12x White Widow !! /// Sklizeno 0.82 g/W
400w MH => 660w HPS 16x ALLKUSH E-Balast ! ! ! /////Sklizeno 0,7 g/W kamení
250w MH => 660w HPS 16x MAZAR E-Balast ! ! ! :

25O - 66OW TOPSPIN REFLECTOR IN PROGRESS !!!!! :

On-line reportáž
09:32 Ve vládní lavici zatím chybí premiér Petr Nečas, ministr zahraničí Karel Schwarzenberg poklimbává.

"...Společnost a systém ty děti pak vygumují do té míry, že se z nich nakonec stanou roboti.Nakonec považují za absolutně přirozené, že chodí v osm ráno do práce, a ve 4 odpoledne odcházejí a dostanou za to žetonky, které jim zhmotňují štěstí a koupí si za to věc, která jim udělá radost. Mají pocit, že se můžou dívat na svět z vrchu, protože mají Google Earth a najednou mají pocit, že jsou součástí vesmíru. Přitom je to všechno posraná iluze." - Roman Týc

"V čechách nemaj kérky ale kravatu, přesto jsou to Gangsters.... "
"Musíme si uvědomit, že před vynálezem železnice byli koně hlavním dopravním prostředkem. A přece nesníte svůj Aston Martin,"

Old Post 02-11-2012 v 15:36 PM
Positivevibes je offline   Profil uživatele Positivevibes   Find more posts by Positivevibes   Foto galerie člena Positivevibes   Click here to Send Positivevibes a Private Message   Add Positivevibes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 3

Fotku nahodím, až rozrostlých kytek před přepnutím, at se s tím nemusím zmenšovat na 150kb.. Řezům jsem musel pomoct trošku rizotonicem, bohužel jeden ze sedmi nevypada moc dobře, měl maly kořeny, ne přiliž vyvinutý, i přes instrukce jsem mu nedokázal udělat ty podmínky co měl v pařníku.. 5 řezů je fakt hezkejch a pojedou suprově, jeden už dostal vitamíny aby prokořenil substrát a víc už je dopovat nebudu. Čili 6 řezů již roste v klasických květináčích a ten sedmý.. no dal jsem mu šanci

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 03-11-2012 v 20:35 PM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 4


Tak konečně mohu dát první fotku.

Ten prcek úplně vpravo neměl už od začátku skoro žádné kořeny a bylo mi jasné, že bude potřebovat vitamíny, Rizotonic ho bohužel už nezachránil, ale tak šanci mu stále dávám, čekat na něj ale nebudu. Jak jsem psal, nedokázal jsem mu udělat potřebné prostředí.

Jelikož jsem první týden spíše bojoval o jejich přežití a prokořenění malých kelímků, beru tohle jako 3. den růstu Jelikož jsou teprve 3 dny ve finálních květináčích.

Co se týče zbylých pár poškozených listů, jsou to ještě pozůstatky od mírného popálení, jak jsem je dostal, většina poškozených listů prostě zežloutla a upadla (moc jich nebylo), popálení bylo jen místy, proto jsem nechtěl dávat fotku Žádné problémy zatím nejsou.

Teplota 29´C
PH 6,0-6,3
Vlhkost neměřím
EC neměřím
Výška kytek je 14-15 cm

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 06-11-2012 v 07:37 AM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 5

předem se omlouvám za prudu, ale na to, jak tu pořád prashiwa machruje, jaký má super řezy a to nejlepší vybavení, tak kytí vypadaj dost mizerně, řezy popálený a skoro bez kořínků si solidní týpek nesmí dovolit někomu ,,dát,,.
držim palce, ať to roste, snad se spravěj, zatím vypadaj dost mizerně...

já osobně bych je vyhodil a zkusil řezy např od hlavy či podobně osvědčených lidí..

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 06-11-2012 v 09:45 AM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 6

NE! Vyhozeni řezů, jak jsem si je minulý kolo zkurvil sám, mi taky bylo doporučeno, nakonec z toho bylo sice jen 60g, ale luxusního hulení

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 06-11-2012 v 10:07 AM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 7

Beru rady, návrhy jo proč ne, řezy příště budu brát pouze od ověřených lidí, ale nikdy už nechci ve svým vlákně vidět ani větu o vyhození řezů Já ten plevel mám rád a to že bych musel svítit klidně o dva týdny víc je mi uplně jedno, nemám to na kšeft, mám to jako koníček, to prosím pochopte

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 06-11-2012 v 10:22 AM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 8

pockej jak teplota 29 a vlhkost mennerim.jak PH.6,3 to ses zblaznil

rikal sem teplota max 26 a ph 5-2-5,5 to se pak neni cemu divit.
navic clen zde dostal radu ze donesene klony, nema davat rovnou pod sodik do pruvanu klipsnaku a bez zvlhcovacky proto dostal navod na drobny parak s krabice a ptravinarske folie.ale kdyz vidm jak neresi ph a nemneri vlhkost neni se cemu divit ze? na zaklade shlednuti fotek s prvniho kola sem se rozhodl obdarovat clena korenovym stumulatorem rizotonic ktery jsem pribalil jako bonus coz jinak po kapsach bjezne nenosim...)) evidentne uz v takovem klimatu a ph substratu uz nemohl pomoci.to se ani nedivim.kdybys tam dal jakekoliv klony dopadly by nejspis stejne.rikal sem ze kdby neco nebylo ok ad se clen ozve ze kdzytak vymnenim kusy co by nebyly ok pac mi bylo jasne kdyz mi clen zdelil svuj prvotni plan je hend po prichodu domu hodit pod sodik a klipnak a zapnout ofuk naplno tak sem presne vedel jak by to dopadlo bez drobnych koerekci by nebyly ani tyto fotky protoze by do hodiny po zasazeni nebylo co fotit.protoze kdzy mrknu na prvni kolo vanila kush tak hend u prvni fotky vidim ze je o klony fakt stoji.)))pokud je nekdo zacatecnik tak by nemnel prvnch par let delat vubec zadny fotoreport.to je muj osobni nazor.

MR.Shiwa



nft gt 205


Naposledy upravil prashiwa 06-11-2012 v 12:57 PM

Old Post 06-11-2012 v 11:53 AM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
funec
Stálý Člen

Karma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 9

co se tyce Prashiwu tak verim 100% jeho usudku, spolupracujeme cirka mesicek a myslim, ze k oboustranne spokojenosti.

Co se klonu tyce, reakce u mych klonu (od jineho clena) byla na 600W MH naprosto stejna, jestli si je sadil do allmixu tak tam mas taky problem, sezen si eC metr a zmer si vytok.

pH 6.3 na klony z matky v hydru je pekna silenost, 29 stupnu nemam ani v nejvyssim kvetu, ne to na male prcky.

A kdyz se poradne podivam, jak si udelal ten parnik, mam pocit, ze se ti vrcholky a velke listy (ktere se prirozene tahnou nahoru za svetlem) nalepili na tu folii, zaparili a lampa ti je spalila.

Kazdopadne se stotoznuji s nazorem ze vyhazovat kytky je buranstvi, dej ji vice lasky a ona je dozene > )

peace

600W

Zipper, zipper, zazipuj ten sakl ať to necejtí krypl!

"nesklízím karmu ale trávu"

1st Round - 7x Jack Herrer, 4 White Widow (GShop Seeds)

2nd Round - 12x SHARK SHOCK - sklizeno

3rd Round - White Siberian, AK47xNL + SPECIAL GUESTS - pseudo drip - sklizeno

4TH ROUND -EBB Flood, 400-660W, Sweet Tooth#3 - active

Old Post 06-11-2012 v 12:56 PM
funec je offline   Profil uživatele funec   Find more posts by funec   Foto galerie člena funec   Click here to Send funec a Private Message   Add funec to your buddy list     Navštiv homepage uživatele funec! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 10

diky clenovi Funec a rovnez si vazim nasi spoluprace a dobrych vstahu.diky za nazor ..

a za to ze si vypichnul to ze klon s matky ktera si zije v maximalnim pohodli pri teplotach 24-25 stupnu a 75 procent vlhkost a ph 5,2-5,5 bude reagovat asi trosicku jinak na presazeni.uz proto to lidi co nejedou hydro to budou mit asi vzdy o neco malo horsi pokdu nezaruci plynuly prechod na sve podminky.
kazdopadne to nevyhazuj , jak tady uz zaznelo )jen jim bude trvat stejne jako v tvem provnim kole nez si zvyknou na tvuj styl pestovani . hold nebude to high grow ale ad to roste)

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 06-11-2012 v 13:17 PM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 11

Pro prashiwu:
Fotku řezů jsem sem nedal schválně, protože vím, že stát se může a vím, že tahle rostlina vydrží všechno a proto jsem si je od tebe vzal i když jsem viděl na listech skvrny a znal jejich původ. Dále si mi žádný rizotonic nedal. Ano, dostal jsem bonus, ale v podobě jednoho řezu navíc, nikoli hnojivo, ale i tak jsem rád, protože nakonec jich stejně zbude asi 6. Počítal jsem se silnými řezy, nemam doma vybavení na nějaký náročný startování, posledně nebule stačil igelitový pytlík na 2 dny a mohla pod lampu a nic se ji nestalo. Teď jsem počítal s tím stejným, bohužel ten týden jsem mel noční, tudíž jsem na ně nemohl dávat pozor (svítím přes noc) a neměl jsem finance navíc, to až po čtyřech dnech, kdy přítelkyně donesla zálohu na tipy jsem si mohl v growshop.cz objednat ten zmíněný rizotonic. Zásadní chyby z předešlého kola byly opraveny, tak si své útoky prosím nech (útoky typu, že začátečníci by neměli dělat fotoreport). Já tu jen uvedl původ těch pár hnedych listů a ten jeden málo zakořeněnej řez měl prostě smůlu, bylo jasné, že bez rizotonicu hned ze startu to prostě nedá. Kytky vypadají naživo hezky a pokud se něco neposere, bude to dobrý huleni.

Víš ja sem ty fotky necpu abych ukázal jaký jsem king, ale jen proto, abych ukázal že i mě to roste a když je problém, jsou tu ochotní lidé - více názorů, více rad. Kdybych tenkrát nezaložil vlákno s prvním kolem, jak bych měl podle tebe udělat, kytky by byly mrtvý.


Do příštího kola si odnáším opět pár věcí:
125W úsporku na start
kořenák na start


Nejspíš sem dám až fotku před přepnutím. Pak sem dám fotku před sklizní a fotku sušiny. Popř. když nastane problém. Rozčilovat se nad nějakým forem nemá význam. Odjakživa mi vyrostlo vždycky všechno, pokojovky, venkovní rostliny, bonsaje, semena, akvarijní rostliny, masožravky.. prostě vše. Já do rostlin dám vždycky kus sebe, není to jen zelenej plevel

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 06-11-2012 v 14:22 PM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 12

jj dyt jo vpohode ,jiank sory nemyslel sem nic zle a ten rizotonic sem daval asi jinemu clenovi .nejdirv jsem mysle ze tobje ale mnel jsem ve stejnem terminu sraz s nekym jinym a myslel sem si ze sem to daval tobje ,,pokud ne tak je to skoda mnel sem ti ho teda donest taky jako tomu jinemu typkovi zvlast kdyz si ho dozacatku nemnel a cekal na prostredky..no tak nakonec ten rizotonic zacnu asi po kapsach nostit a obdarovavat tim lidi co to vylozene potrebuji..hhh
jinak teda ad to roste.

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 06-11-2012 v 14:38 PM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 13

Díky

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 06-11-2012 v 14:52 PM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 14


Tak nejprve průvodní info:
Ten malej mrzáček vzadu ničemu nepřekáží, mě je prostě líto ho vyhodit Mám i ho rád, i když z něj nic nebude

Další věc, všechny kytky jedou uplně suprově, ale ta jedna pořád stávkuje, mrcha, bude na ní málo, nevím co jsem u ní posral když dostávaly všechny stejnou péči, možná Ph, možná měla moc udusanou hlínu a kořeny prostě nemohly rust, každopadně je zašitá v zadu.

Jelikož jsem kytky nezaštipával, rozhodl jsem se pro síť, kterou budu kompenzovat tu šestou zaseklou kytku, už ted tam ma jen malý čtverec pro sebe, kdyby se rozjela Posledne jsem i z takovyho mrzačka vytěžil 6g.

Nuže po 16ti dnech + 7 dní co se klony zabydlovaly, jsem je i po konzultaci s jedním superpěstitelem (zde z fora) přepl na květ

Vypadaji moc hezky, hezky i voní, žádné problémy zatím nejsou. Už ted vím, že pokud se něco neposere, bude toho víc než minulý kolo.

Tak mi držte palce, pak dám fotku tak z půlky toho jak pokvetem, čili za měsíc a pak až sklizen

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 17-11-2012 v 12:45 PM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 15


4. den květu, holky se pěkně rozjely, tak mám radost, výška už je přes 30 cm Vypadají nadějně, mnohem líp než první kolo Další foto zase někdy časem

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 21-11-2012 v 10:44 AM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Positivevibes
Stálý Člen

Karma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 363  

Příspěvek č. 16

klony bídné ale teď to vypadá k světu, přesně jako u mě každopádně to určtě bude dobrej kouř Kplus a nechť to roste

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
------>První Indoor-600w/// sklizeno 0.69g/W
------>Druhý Indoor-600w 6x Mazar, 4x Chronic, 2x Afghan/// Sklizeno 0.92 g/W
------>Třetí Indoor-600w 12x White Widow !! /// Sklizeno 0.82 g/W
400w MH => 660w HPS 16x ALLKUSH E-Balast ! ! ! /////Sklizeno 0,7 g/W kamení
250w MH => 660w HPS 16x MAZAR E-Balast ! ! ! :

25O - 66OW TOPSPIN REFLECTOR IN PROGRESS !!!!! :

On-line reportáž
09:32 Ve vládní lavici zatím chybí premiér Petr Nečas, ministr zahraničí Karel Schwarzenberg poklimbává.

"...Společnost a systém ty děti pak vygumují do té míry, že se z nich nakonec stanou roboti.Nakonec považují za absolutně přirozené, že chodí v osm ráno do práce, a ve 4 odpoledne odcházejí a dostanou za to žetonky, které jim zhmotňují štěstí a koupí si za to věc, která jim udělá radost. Mají pocit, že se můžou dívat na svět z vrchu, protože mají Google Earth a najednou mají pocit, že jsou součástí vesmíru. Přitom je to všechno posraná iluze." - Roman Týc

"V čechách nemaj kérky ale kravatu, přesto jsou to Gangsters.... "
"Musíme si uvědomit, že před vynálezem železnice byli koně hlavním dopravním prostředkem. A přece nesníte svůj Aston Martin,"

Old Post 21-11-2012 v 18:28 PM
Positivevibes je offline   Profil uživatele Positivevibes   Find more posts by Positivevibes   Foto galerie člena Positivevibes   Click here to Send Positivevibes a Private Message   Add Positivevibes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6934780 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív