Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Druhé kolo 7x white siberian
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 17




Tak mi to nedalo a posílám up 8. dne květu

Prostor je krásně vyplněný. Jediné co mě zlobí je výbojka, mám mechanické spínací hodiny za 79 Kč a i když sepne dioda na nich, že jako šťáva běží, tak se stejně nic ani nehne, musím povytáhnout koncovku vždy a zase zastrčit tak, aby to hodilo v zasuvce oblouk :S a to fungovala prvních 8 dni v pohodě a metalhalogenid 20 dni taky v pohodě.. Právě ta sodíková žlutá mě prostě zlobí a spínám skřín ručně.

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 25-11-2012 v 20:11 PM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 18



Jelikož mi kytky dělají radost, musím se podělit :-) 12. den 12/12

Problém se špatným spinanim byl vyřešen digit.spin. hodinami, pořád se mi do nich nechtělo investovat, growshop cena i 4 kila a na to já kašlu, naštěstí má teď aktuálně baumax digit hodiny za 160kc a mechanické za 49kc :-) Kytky zalivam 1x za 3 dny 600ml vody s pH 5,9 a podle tabulek hnojiva, pridávám i 0,7 ml peroxidu na litr vody, prý to kytkam prospívá, pokud se to v květu nemá dělat,,nechám si poradit :-) zatím si ale nestěžují. Zbytek vody co proteče z kvetniku maximálně odsaju, ať je vlhko co nejmenší. Kytky naživo vypadají velmi vitalně.

Fotky:
Vše jsem včetně příspěvku dělal přes telefon, fotky jsou zmenšené programem taktéž přes telefon. Fotil jsem z úhlu tak, aby co nejmíň světlo dělalo ty pruhy.

Jedna fotka pro porovnání ruky s lesíkem :-)
Jeden malej detail na jeden z vršků

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 29-11-2012 v 23:37 PM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
funec
Stálý Člen

Karma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 19

Mechanické spínačky vyhoď, jestli nechceš přijít o celý obvod. Znám pár lidí, kterým to vypálilo vedení ve zdi a odešel jim celý okruh. Já měl manuální spínačky ještě kdysi u našich na domě a odpálili mi startér na kotel, takže radši si připlať 200 kaček za digitály na vše, co potřebuješ. Jo, a digitálky na lampu tak na jedno kolo, pak se jim stává, že se nesepnou, nebo nevypnou a to je kurva problém.

Jinak kytí hezké, zdravé

Prashiwa mi má tuhle genetiku dát ve čtvrtek, tak ti pak napíšu, jaký stav klonů dal mě, samozřejmě, budu dělat report, tudíž check me out

letí káčka za záchranu a hezký porost

600W

Zipper, zipper, zazipuj ten sakl ať to necejtí krypl!

"nesklízím karmu ale trávu"

1st Round - 7x Jack Herrer, 4 White Widow (GShop Seeds)

2nd Round - 12x SHARK SHOCK - sklizeno

3rd Round - White Siberian, AK47xNL + SPECIAL GUESTS - pseudo drip - sklizeno

4TH ROUND -EBB Flood, 400-660W, Sweet Tooth#3 - active

Old Post 04-12-2012 v 08:49 AM
funec je offline   Profil uživatele funec   Find more posts by funec   Foto galerie člena funec   Click here to Send funec a Private Message   Add funec to your buddy list     Navštiv homepage uživatele funec! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 20

Ahoj, digitaly už jedou, ale po tomhle kole, předělám elektroinstalaci, protože včera mi to zase neseplo.. tak sem pak dostal pecku ze zbytkovyho napětí, když sem sáhl na koliky :-D něco tam mam špatně nebo mi něco odešlo .. to se pak poradím s někým, kdo se v tom vyzná. Ono to sepne jednou hned a podruhé třeba po půl hodině od sepnuti.... Každopádně díky za K. Zatím jsou holky v pořádku :-)

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 04-12-2012 v 09:02 AM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
funec
Stálý Člen

Karma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 21

Práve mechanické spínačky fungujú tým sposobom, že sa ti zasúva kolík do spínača a celkom zopnuté sú, až keď sa kolík zasunie úplne, čo trvá cca 30s až minutu. Medzi týmto časom ti to v tom spínači iskrí, pretože neni stavaný na výkonu štartéru v predradníku. Skontroluj si, či máš dosť vysoké napatie v poistnej skrini, keď ti jebne obvod, máš po pestovaní a pokiaľ to nie je tvoj byt tak zarobené na sekanie elektriny.

Vypadají vitálně, ať to kvete

600W

Zipper, zipper, zazipuj ten sakl ať to necejtí krypl!

"nesklízím karmu ale trávu"

1st Round - 7x Jack Herrer, 4 White Widow (GShop Seeds)

2nd Round - 12x SHARK SHOCK - sklizeno

3rd Round - White Siberian, AK47xNL + SPECIAL GUESTS - pseudo drip - sklizeno

4TH ROUND -EBB Flood, 400-660W, Sweet Tooth#3 - active

Old Post 04-12-2012 v 09:34 AM
funec je offline   Profil uživatele funec   Find more posts by funec   Foto galerie člena funec   Click here to Send funec a Private Message   Add funec to your buddy list     Navštiv homepage uživatele funec! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scroo
Stálý Člen

Karma uživatele Scroo - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 22

pekne to jede , a cim ze to hnojis ? biobizz ?

Old Post 04-12-2012 v 10:01 AM
Scroo je offline   Profil uživatele Scroo   Find more posts by Scroo   Foto galerie člena Scroo   Click here to Send Scroo a Private Message   Add Scroo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 23


Ahoj, Biobloom od Biobizz. Líbí se mi na tom, že pokud to jedu podle tabulek, udělá to pH 6 a někdy 5,9. Dávám 2ml/l Biobloom a 1ml/l BioGrow + 0,7ml/l peroxidu vodíku. Zalívám co 3 dny 500-600ml vody, co vyteče, to odsávám pryč, at tam není zbytečně vlhko.


Tady je tabulka, kdyby někdo chtěl.

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 04-12-2012 v 10:20 AM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scroo
Stálý Člen

Karma uživatele Scroo - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 24

Tak osobne bych k temto hnojkam peroxid nedaval ale pokud je vse ok proc ne jen ze peroxid a bio hnojky se rady nemaj

Old Post 04-12-2012 v 19:35 PM
Scroo je offline   Profil uživatele Scroo   Find more posts by Scroo   Foto galerie člena Scroo   Click here to Send Scroo a Private Message   Add Scroo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 25

pokud ti nespina lampa spolehlive i s digi hodinama tak je to tim ze mas dlouhy kabel od predradniku k lampje ,,,kdyz to skratis pod dva metry tak to bude naskakovat spolehlive ,,,asi je to tim ze se pri startu naindukuje elektrina na kabelu a nenaskoci obouk do vybojky.skracoval sem to po kouskach dokud to nebylo spolehlive,,, tyhle caviky s frekvenci a spetnym rusenim do site okamzite vyresil elektronicky predradnik lumatek na kterem muzes mit kabl douhy jak chces.
co se tyce peroxidu vodiku tak je mozne ze se prekyslicena voda s rasami nemusi mco snaset a tak se da zalevat peroxidem pouze v ciste vode jednou za 2 dny.nebo na stridacku. zalevej rychleji a mene poroste to rychleji,pac se kytka nemusi vyporadat s prelitim a pak s tim ze nevi kdy zas dostane priste napit.
hrnek dene musi byt akorat.na automaticke zalevani to roste jeste rychleji.pac se kytky nauci pit a zvadat stale vysis zalivky v presnych intervalech.biobizz asi nepatri mezi nejrychlejsi a nejvynosnejsi hnojiva na trhu ale nejsou spata.men to chutna,,,ale zalevanim hliny hydroponickymi hnojivy dosahnes jsie lepsich vysledku.

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 05-12-2012 v 01:36 AM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

taky mam od kolegy prashiwa objednano, takze to tady bedlive sleduji...

doufam ze pak hodis report jaka byla uroda a jak ti to chutnalo...

Old Post 05-12-2012 v 11:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 27

prashiwa: díky za tip, zkusím

Pat&Mat: určitě hodím už aby to bylo

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 05-12-2012 v 14:03 PM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 28

pro sirokou verejnost podotykam aby jako vzor ci predlohu sledovali raci stranky lidi ktery maji vporadku setup a nezapinaji lampu rucne.dale disponuji veskerou technikou, mnericimi pristroji a potrebnymi vedomostmi.dycky nechapu proc se zraky vsech upnou na nekoho kdo jede 4 kytky v punku.mozna asi proto ze ty trable a nesnaze ktere to provazi jsou pro verejnos velice zajimave..je fakt ze na fungujicich growech uz nic zajimaveho neni a takovi lide uz to spravila ani nefoti.tkaze ti co foti aby si poslechli nazory ostatnich na sve nedostatky nelze brat prakticky vazne pac v takovych skrinich se vetinou nedeje co ma se dit.ad to roste.

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 05-12-2012 v 14:44 PM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Positivevibes
Stálý Člen

Karma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 363  

Příspěvek č. 29

nerad to řikam ale zase si zabil názor za všechny prachy

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
------>První Indoor-600w/// sklizeno 0.69g/W
------>Druhý Indoor-600w 6x Mazar, 4x Chronic, 2x Afghan/// Sklizeno 0.92 g/W
------>Třetí Indoor-600w 12x White Widow !! /// Sklizeno 0.82 g/W
400w MH => 660w HPS 16x ALLKUSH E-Balast ! ! ! /////Sklizeno 0,7 g/W kamení
250w MH => 660w HPS 16x MAZAR E-Balast ! ! ! :

25O - 66OW TOPSPIN REFLECTOR IN PROGRESS !!!!! :

On-line reportáž
09:32 Ve vládní lavici zatím chybí premiér Petr Nečas, ministr zahraničí Karel Schwarzenberg poklimbává.

"...Společnost a systém ty děti pak vygumují do té míry, že se z nich nakonec stanou roboti.Nakonec považují za absolutně přirozené, že chodí v osm ráno do práce, a ve 4 odpoledne odcházejí a dostanou za to žetonky, které jim zhmotňují štěstí a koupí si za to věc, která jim udělá radost. Mají pocit, že se můžou dívat na svět z vrchu, protože mají Google Earth a najednou mají pocit, že jsou součástí vesmíru. Přitom je to všechno posraná iluze." - Roman Týc

"V čechách nemaj kérky ale kravatu, přesto jsou to Gangsters.... "
"Musíme si uvědomit, že před vynálezem železnice byli koně hlavním dopravním prostředkem. A přece nesníte svůj Aston Martin,"

Old Post 05-12-2012 v 14:58 PM
Positivevibes je offline   Profil uživatele Positivevibes   Find more posts by Positivevibes   Foto galerie člena Positivevibes   Click here to Send Positivevibes a Private Message   Add Positivevibes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 30

prashiwa: já vím, že by jsi nejrači viděl super hydro pod 600W a výsledkem aspon 1g/W ale prostě hydro nechci a víc jak 400W si v bytě dělat nebudu.

Digitály mi neseply jen jednou (a zjistil jsem proč, chyba na mé straně), včera zpoždění 30 minut než jsem to zapl ručně. Co se týče výpadků mechanických hodin, svítím kytkám tak, aby tu vždy někdo byl, takže zpoždění ve fotoperiodě na tomhle kole nepřesáhlo 30 minut a to jen párkrát.

Jedinou techniku co používám kromě světla a ventilátorů, je digitální pH metr z ebay za 200Kč, ten stejný, co tady stojí 600Kč+.. klasika

EC neměřím, protože jsem četl, že biohnojiva ty hodnoty mají jinak a nelze se tím řídit. Každopádně na další kolo mám v plánu přejít na Jungle in da box, jen mi bylo líto vyhodit polovinu lahví s hnojivem

Nejsem žádný profík, 2. kolo ze mě nedělá super pěstitele, co vše zná. Já vám moc děkuji za tu radu a upřesnění jak pracovat s peroxidem, to pro mě byla velmi přínosná informace a už i z tohodle důvodu rád fotím a rád to sem nahrávám

Jestli chceš dobrou reklamu, prodej řezy hostitelovi, to je zahradník

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 05-12-2012 v 15:08 PM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hostitel333
Stálý Člen

Karma uživatele hostitel333 - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 176  

Příspěvek č. 31

Ty jsi vůl

Old Post 05-12-2012 v 15:23 PM
hostitel333 je offline   Profil uživatele hostitel333   Find more posts by hostitel333   Foto galerie člena hostitel333   Click here to Send hostitel333 a Private Message   Add hostitel333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

Prashiwa: krome tohodle topicu jsem tady na G nasel White Siberian uz jenom jednou (pod 600W) ale tam se chlapik nezminoval ze by mel klony od tebe... jestli tady je nekdo dalsi s galerii kdo pouzil / pouziva tvoje klony hod odkaz a ja si to rad projedu...
s clenem vhisky jsem se tady na G uz neco resil jinde a proto me zajimala jeho galerie a sleduju ji...

Old Post 05-12-2012 v 15:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2959780 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív