Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » pomozte zjistit pricinu problemu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 49

citace:
Původní příspěvek od hary
odpadni ec 0.8 ph 6.2 tam bych nevidel problem
Ganja-steve dela se to od stredu kytky k vrcholu prevazne na velkych listech na tech co jdou od stonku


V tom pripade si myslim, ze to nebude prehnojeny, ponevadz by se to projevilo nejdriv na spodnich listech(muj nazor). Rekl bych, ze to bude nejaka plisen nebo hniloba

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 14-12-2011 v 08:10 AM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 50

presne tohle se zaclo delat kolegovi, kdyz to na zacatku rustu prepalil s mikrem od AH - nekroza pokracovala az do palic, listy hnede, uschle, na pohmat pevne ale drolici se. Muze to byt tez nevhodnym substratem, pouzival neco od Plagronu a kdyz jsem kouknul na slozeni, tak kotel raseliny - takze i pH zde mohlo hrat roli. Zajimalo by me jak je na tom kytka s korenovym systemem, protoze poniceni tak duleziteho organu se nutne projevi na celkovem stavu rostliny a jeji odolnosti a to co mas na listech pak neni primarni, ale sekundarni postizeni.
Od problemu pomohla sklizen

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 14-12-2011 v 08:25 AM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 51

je to tu jak nějaká věštírna ...
Všichni tu maj svojí skleněnou kouli jak koukám

Vylučovací metodou na tyhle problémy ne ?
1. přinehnojit - nepomůže- tak 2. nehnojit - nepomůže- tak 3. mikro prvky za 4. Externí vlivy (teplota roomu atd.) ... s tím že PH počítám máš dobrý.

-Plíseň snad pozná každej, ta takhle nezačíná (což neznamená že se na oslabenejch listech v pozdějších fázích neuchytí)
-škudci to nebudou, ty by si asi viděl ...

Pokud budeš postupovat tímto zpúsobem, tak si v pohodě ...

Osobní typ - úbytek nějakýho mikro prvku a následná plíseň.

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 14-12-2011 v 22:23 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 52

kazdopadne tys to se svyma kristalovyma koulema rozseknul je hezky ze tu na nas zkousis sve vylucovani, ale je to na nic prisel jsi s necim novym? ne. jen jsi zopakoval recene - zvlast o nasledne plisni
my, co pouzivame kristalove krychle, to vidime zcela jasne - poskozeni korenoveho systemu na chemickem podklade (hnoje, pH), nasledny ubytek odolnosti a pridruzena onemocneni. vzhledem ke koncentraci metropu bych se tomu nedivil - pokud jde na chvili vytahnou kytku z kvetniku, mrkni na koreny - jestli jsou hnedy, jsme doma.
Jak rikam, naprosto presne stejnou vec jsem resil ani ne pred pul rokem, listy vypadaly identicky a primarne slo o poskozeni korenoveho systemu!

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 15-12-2011 v 09:49 AM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 53

citace:
Původní příspěvek od Krychle
kazdopadne tys to se svyma kristalovyma koulema rozseknul je hezky ze tu na nas zkousis sve vylucovani, ale je to na nic prisel jsi s necim novym? ne. jen jsi zopakoval recene - zvlast o nasledne plisni
my, co pouzivame kristalove krychle, to vidime zcela jasne - poskozeni korenoveho systemu na chemickem podklade (hnoje, pH), nasledny ubytek odolnosti a pridruzena onemocneni. vzhledem ke koncentraci metropu bych se tomu nedivil - pokud jde na chvili vytahnou kytku z kvetniku, mrkni na koreny - jestli jsou hnedy, jsme doma.
Jak rikam, naprosto presne stejnou vec jsem resil ani ne pred pul rokem, listy vypadaly identicky a primarne slo o poskozeni korenoveho systemu!

citace:
Původní příspěvek od hary
tak koukam ze co grower to nazor preliti urcite ne a neco od korenu a nebo trasenky ci smutnice take ne koreny jsou krasne bile a maji i vlasecnice coz je dukaz toho ze jsou zdrave takze vehre zustava ph plisen prehnojeni zatim nejlepsi vysvetleni mi prijde od toho tipka z icmagu ale na konecnej verdikt si budu muset pockat do doby nez pojedu testovaci kolo ked objetuji 4kusy na pokusy


jsem stejného nazoru taky si myslim že kořeny ale to hary vyvratil :-(

Old Post 15-12-2011 v 10:59 AM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 54



tak nějaké fotky a můj názor vlastně ted už ani nezjístíme čím to vlastně je ted by mě zajímalo kde jsem udělal chybu na začátku metropy jedu cca 11sklizen 2x kokos 1x rohože tam se mi to vysralo poprvé ale tam mi zhnedli kořeny a na 99% jsem to spálil a když už se ptám na chybu na začátku tek zřejmě přehnojení ale proč se ukázalo takhle v takové míře a jinak než káže zákon hnedé okraje či špičky a ještě by mě zajímal názor někoho kdo metropy jede hodím jsem ted ty fota a budu se ptát a odpovídat

tady na těch fotkách jsem to před 3 dny stříknul kuprikolem naprosto zbytečné šíří se to dál

Old Post 15-12-2011 v 19:49 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 55



tady ještě postřech můj vlastní5dní jsem záleval jen vodou upravené PH na 6,5 podle rad ale co jsem zjištoval tak po namíchání podla tabulek je ph 6,3 což si myslím je ok z toho 2x jsem dal enzym a i tak se to zhoršovalo takhle ::

Old Post 15-12-2011 v 20:01 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 56

Kuprikol v tehle fazi?sorry,ale drsny.kdyz uz ti ta plisen vrtala tak v hlave,tak proc ne neco setrnejsiho?tohle bych fakt nechtel hulit.pochybuju,ze to ted budes ob den splachovat postrikem.jinak nechapu,proc si nenechas poradit?neminim se hrabat na netu a zjistovat,co obsahuje za prvky ta a ta slozka metropu.mrkni do slozeni a snaz se omezit prisun drasliku.ani vetsi prival vapniku ti ted nepomuze,protoze ho kytke stejne neprijme.omez prisun drasliku a zvedni to PH,coz ti tady radi vice lidi.dej 6,5.jakej pouzivas merak,je vubec spolehlivej?.....PH 6,5,proplach,nebo omezeni drsliku(proste uber kvetovou slozku a to razantne tak na tyden).

To neni vymysl,ale praxe.nekolikrat jsem ten samej problem mel a to s jednou vyjimkou ve fazi,kterou mas ty a pricina vysoka davka PK13,14 u AHcek.vysazeni PKcka a jinej pomer slozek a byly v cajku.a zazil jsem to i u matek,kdyz se mi parkrat nechtely michat hnojky a prolival jsem to par dnu silnym roztokem,kterym jsem hnojil kytky na konci kvetu.

Old Post 15-12-2011 v 20:07 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 57



no a pak jsem začal hnojit na ec O,9 ph 6,3 a ejhle u sageho se to šíří dál ale ale co je horší ubjevuje se něco jiného u zdravých kytek a to to že jim listy fialový takhle :::

Old Post 15-12-2011 v 20:07 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 58

Zhorsovat se to na postizenych listech bude,s tim pocitej a ser na to.dulezity je,aby se to neobjevovalo na novych listech.na to se divej a podle toho reaguj.

Jeste dotaz,ten kuprikol si michal podle navodu?

Old Post 15-12-2011 v 20:08 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 59



benjichaouat já ti celkem věřím metropy mají vysoký obsah fosforu a i celkem draslíku jako MR1 má NPK tuším 1O 40 2O jenže hodně věcí tu nehraje ikdyž asi hraje je to v píči a ted už se blbě něco zachranuje kdyř jsem přestal hnojit kytky rychle žloutli a jako by jim žrádlo chybělo ale když už je to takhle v hajzlu asi se to chová divně a možná jsem mělu té vody zustat déleje mi jasné že to fialovění zřejmě bude od fosforu takže je to asi přehnojení tuty a vrátím se k té vodě i kdyř asi nějaké kusy budou žloutnout jako tento sage v kokosu kterého tm jednoho mám a je bez známek nákazy a jinak stříknul jsem jednu kytku pouze!!!! a tu si klidně osprchuji

Old Post 15-12-2011 v 20:24 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 60



jo podle návodu tady jsou ty kořeny

Old Post 15-12-2011 v 20:27 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
def
Stálý Člen

Karma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 61

citace:
Původní příspěvek od hary
no a pak jsem začal hnojit na ec O,9 ph 6,3 a ejhle u sageho se to šíří dál ale ale co je horší ubjevuje se něco jiného u zdravých kytek a to to že jim listy fialový takhle :::

neni to nedostatek fosforu!!!!!!

Old Post 15-12-2011 v 20:29 PM
def je offline   Profil uživatele def   Find more posts by def   Foto galerie člena def   Click here to Send def a Private Message   Add def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 62



tady ještě pár fotek

Old Post 15-12-2011 v 20:30 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 63



def já ti nevím já už jsem z toho tak hotovej že bych ted nepoznal kdyby mi to žral metrovej slimák a to jsem si myslil že jsem znalej

Old Post 15-12-2011 v 20:35 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
def
Stálý Člen

Karma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 64

Věřím je to na. hovno kolikaty den kveteš.A koukal jsi na ten gro tek co o tom píšou.

Old Post 15-12-2011 v 20:45 PM
def je offline   Profil uživatele def   Find more posts by def   Foto galerie člena def   Click here to Send def a Private Message   Add def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5893510 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív