Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » bong bong bong
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Darkken
Stálý Člen

Karma uživatele Darkken - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 87  

bong bong bong Příspěvek č. 1

Nevite nekdo nahodou co sou zac UV bongy??
Ma to ve tme svetelkovat ale nechapu jak muze bejt tma a zaroven UV svetlo??To si musim nejdriv koupit uv lampu aby mi to svetelkovalo,proste to nechapu.

Old Post 25-10-2006 v 20:11 PM
Darkken je offline   Profil uživatele Darkken   Find more posts by Darkken   Foto galerie člena Darkken   Click here to Send Darkken a Private Message   Add Darkken to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Darkken! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 2

CO vím já, tak to je bong s UV reaktivníma částicema. Když jsi s tím někde, kde je uv lampa, tak to začne ve "tmě" svítit různejma hezkejma barvama. Jako když jseš na diskotéce, kde ti bíle svítěj bílý věci :-)

Old Post 25-10-2006 v 20:22 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 3

Na některejch tanečních akcích bejvá UV lampa. A tam kde tohle je, tam hrozí výskyt bongů. Teď už jde vytvořit i barevný(!) UV tetování. Ve dne to vidět neni, na akci zase naopak hodně dobře.

Old Post 25-10-2006 v 20:25 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

darkken: no, je to zajímavý, ale asi to nevyužiju, přece jenom na diskotéky nelezu, ale tenhle UV bong se mi docela zalíbil...ikdyž nemusel by bejt UV, mě se líbí ten tvar

http://shop.growshop.cz/katalog/det...b8ce2c032c46f3d

Old Post 26-10-2006 v 07:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mammoth
Nový Člen

Karma uživatele mammoth - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 5

Ramon_Dexter: Dobra volba
Tak myslim ze kdyz ma nekdo doma nakou lampicku tak se s kamosema pobavi i doma nakourenej ...Si predstav ze tahas z neceho co meni barvy jako chameleon....bych dlouho sledovat nevydrzel

Old Post 26-10-2006 v 08:22 AM
mammoth je offline   Profil uživatele mammoth   Find more posts by mammoth   Foto galerie člena mammoth   Click here to Send mammoth a Private Message   Add mammoth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mammoth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkken
Stálý Člen

Karma uživatele Darkken - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 6

Presne tenhle se mi libi :O

Old Post 26-10-2006 v 08:49 AM
Darkken je offline   Profil uživatele Darkken   Find more posts by Darkken   Foto galerie člena Darkken   Click here to Send Darkken a Private Message   Add Darkken to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Darkken! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Everl0st
Stálý Člen

Karma uživatele Everl0st - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 7

Mno asi to bude jen tak pro parádu..pro noční kouření,pro lepší požitek....jako by ste to neznali..v poslední době je stejně většina užitkovejch věcí pro parádu

Lidi nezabíjí zbraně,lidi zabíjí lidi

Old Post 26-10-2006 v 10:40 AM
Everl0st je offline   Profil uživatele Everl0st   Find more posts by Everl0st   Foto galerie člena Everl0st   Click here to Send Everl0st a Private Message   Add Everl0st to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 8

UV světlo je paráda Prostě si koupíš dejme tomu UV žárovku... svítí jakoby modře, normální světlo to není, je to takové světlo nesvětlo, ale když pak přijdeš do místnosti kde je tma a svítí tam ta žárovka a máš na sobe třeba bílí tričko tak to strašně krásně svítí! Ale fakt krásně! Ten bong, to bude že když ho osvítíš UV tak bude svítit -> je udělanej ze spešl matroše kterej svítí při osvícení UV.

Fakt doporučuju

Old Post 26-10-2006 v 11:25 AM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Masai_Mara
Stálý Člen

Karma uživatele Masai_Mara - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 9

Já mám Black box ( technika Černého divadla, pracující s UV ) v koupelně a je to báječná relaxace. Fluorescenčníma barvama jsem pomaloval podmořský vzory na stěnu, a tak se vždycky při koupeli ponořim na dno nejhlubšího oceánu:-)
Jinak světlo není modré, ale FIALOVÉ - proto UV ( Ultra violet )
Světlo jsem si koupil na gigantickym PSYtrance fesťáku v Německu.

"..konzumuj všechny rostliny světa..." - Exodus, 10:15

Old Post 26-10-2006 v 12:46 PM
Masai_Mara je offline   Profil uživatele Masai_Mara   Find more posts by Masai_Mara   Foto galerie člena Masai_Mara   Click here to Send Masai_Mara a Private Message   Add Masai_Mara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkken
Stálý Člen

Karma uživatele Darkken - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 10

ty dynamitovej dysko tatko

Old Post 26-10-2006 v 14:59 PM
Darkken je offline   Profil uživatele Darkken   Find more posts by Darkken   Foto galerie člena Darkken   Click here to Send Darkken a Private Message   Add Darkken to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Darkken! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mathew65
Stálý Člen

Karma uživatele mathew65 - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 11

Toto není UV, ale svítí taky pěkně.
A z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že taky dobře funguje.
http://grower.cz/forum/showthread.p...9278#post339278

The more people smoke herb, the more Babylon fall. - quote by Bob Marley
Two ways to this--Jah Rastafari or War. I-man choose Rastafari. --Leroy Horsemouth Wallace
Svět je malej a Grower velkej.
Ali´s and buddh@´s growbox
Nurturelite 125W Red - hlína - možná V-scrog

Old Post 26-10-2006 v 15:40 PM
mathew65 je offline   Profil uživatele mathew65   Find more posts by mathew65   Foto galerie člena mathew65   Click here to Send mathew65 a Private Message   Add mathew65 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1871180 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív