Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » spani na pravym a levym boku- nocni mura vs klidny spanek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Pohodička spani na pravym a levym boku- nocni mura vs klidny spanek Příspěvek č. 1

zdavaji se vam v noci sny? na kterem boku se pri tom probouzite?
napisu vam tady jednu z mejch vyhulenejch teorii na kterou bych rad slysel vas nazor...
jesli si dobre pamatuju, tak leva hemisfera mozku je aktivnejsi nez prava pri matematickych ukonech a prava hemisfera pri kreativnim mysleni.
leva hemisfera ovlada pravou ruku a prava hemisfera naopak ruku levou.
proto se asi rika, ze pravaci sou chytrejsi nez levaci.... tahle myslenka me
takze jesli se pri spani na pravym boku lip prokrvuje prava hemisfera, znamenalo by to treba ze se vam bude v noci neco zdat...
tahle myslenka me napadla kdyz sem se v noci probudil z jednoho hnusnyho snu a probudil sem se na pravy strane. to by odpovidalo

FIRST INDOOR 150W

Old Post 23-10-2006 v 22:39 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

vzdycky usinam na levem boku a probouzim se na pravem... to ze bych se otacel nevnimam... uz tak 4 roky se mi nezdal zadny dejovy sen, vždy jen takovy naznak cehosi tesne pred probuzenim

Old Post 23-10-2006 v 23:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcc
Nový Člen

Karma uživatele kcc - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 3

hmm

Old Post 24-10-2006 v 00:04 AM
kcc je offline   Profil uživatele kcc   Find more posts by kcc   Foto galerie člena kcc   Click here to Send kcc a Private Message   Add kcc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brambora
Stálý Člen

Karma uživatele brambora - 95% PěstitelskáKarma uživatele brambora - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 254  

Příspěvek č. 4

ja si teda sny nepamatuju spise nevim jestli je mmam ty Kcc hmmm??



4x Love Potion #1, 70w, sklizeno

Bramborova BÍLÁ Rodina





Old Post 24-10-2006 v 01:09 AM
brambora je offline   Profil uživatele brambora   Find more posts by brambora   Foto galerie člena brambora   Click here to Send brambora a Private Message   Add brambora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcc
Nový Člen

Karma uživatele kcc - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 5

Zajímavý článek, přemýšlím nad ním a snažím se vzpomenout, kdy kde a na jaké straně ležím ....

Old Post 24-10-2006 v 01:23 AM
kcc je offline   Profil uživatele kcc   Find more posts by kcc   Foto galerie člena kcc   Click here to Send kcc a Private Message   Add kcc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

poloha těla vůbec neovlivňuje to, jestli se ti bude nebo nebude něco zdát. Líp řečeno, každýmu se v noci něco zdá - je to normální proces, člověk si přebírá co všechno viděl a ukládá si to. A holt někdo tohle zpracování vidí a jako podivný něco - sen. A někdo jenom spí jako špalek. Já taky občas zazanmenam záblesky paměti těsně před tim než se probudim a nic si z toho nepamatuju.

Old Post 24-10-2006 v 06:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Everl0st
Stálý Člen

Karma uživatele Everl0st - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 7

Souhlasim s Ramonem..sny jsou děje,nad kterýma mozek/člověk přemejšlí během dne...sen přijde sám a zase sám odejde..já usínám na levém boku,protože mám hlavu čelem ke zdi...už dva týdny mám ve veži Arch Enemy,při kterých usínám...třetí song už neslyšim

Lidi nezabíjí zbraně,lidi zabíjí lidi

Old Post 24-10-2006 v 07:56 AM
Everl0st je offline   Profil uživatele Everl0st   Find more posts by Everl0st   Foto galerie člena Everl0st   Click here to Send Everl0st a Private Message   Add Everl0st to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

tak me se asi urcite zdaj sny ale absolutne zadny si nepamatuju. nevzpominam si na zadnej sen za poslednich deset let. myslim ze ti co kourej travu hodne (treba pres gram dene) si sny proste nepamatujou. par mejch kamaradu (poradny skurky) jeli do statu makat, travu tam mesic nekourili vubec. a kazdy rano si vypraveli co se jim zdalo. proste si najednou zacali pamatovat sny a hrozne se na tom zasekavali. kdyz prijeli a dostali se do zajetejch koleji zase zadny sny.

Old Post 24-10-2006 v 08:06 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frisbeeman
Stálý Člen

Karma uživatele Frisbeeman - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 9

2Janxu: hmm,zajímawá teorie. Možná si to mohl hodit do zhuleneckých teorií a definicí...

přišel sem, widěl sem, zhulil sem se yak doytek...

Old Post 24-10-2006 v 08:14 AM
Frisbeeman je offline   Profil uživatele Frisbeeman   Find more posts by Frisbeeman   Foto galerie člena Frisbeeman   Click here to Send Frisbeeman a Private Message   Add Frisbeeman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 10

Mad Lion - ono to nebude tím, že si ty sny najednou pamatuješ. Já mám takovou zkušenost, že když hulím, tak se mi sny nezdají. Když pár dnů nehulím, tak se mi hned zdají. Když jsem se o tom s někým bavil, tak mi to potvrdil.
Polohu na levém a pravém boku chaoticky střídám. Ale stejně většinou spím na břiše

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 24-10-2006 v 09:06 AM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopsahejsa_do
Nový Člen

Karma uživatele Hopsahejsa_do - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 11

Me se o prazdninach zdal takovy sen ze sem zazil vybuch atomove bomby. Byl jsem v cizim meste a naraz proste bum obrovsky hrib, hluk a tlakova vlna se ritila na me. Prezil jsem a jeste chvili bloudil v troskach toho mesta a pak jsem se probudil. Mohlo byt tak 11:00 a na teletextu jsem si posleze precetl ze je vyroci shozeni bomby na Hirosimu !!! Na internetu jsem dohledal ze to bylo v 8:15 asi. Dobre psycho
Ale na jake strane jsem spal si nepamatuju.

Hollowed are the Ori

Old Post 31-10-2006 v 20:28 PM
Hopsahejsa_do je offline   Profil uživatele Hopsahejsa_do   Find more posts by Hopsahejsa_do   Foto galerie člena Hopsahejsa_do   Click here to Send Hopsahejsa_do a Private Message   Add Hopsahejsa_do to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8010770 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív