Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400w bílá vdova, 3x libra drip
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
el_castillo
Stálý Člen

Karma uživatele el_castillo - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 33

Zdravim, bohužel s listama ti neporadim, eště se mi něco takovýho nepovedlo, ale co mě zajímá je ta krabička od flajzara. Jak seš s ní spokojenej? EC

temny hvozd

Old Post 30-09-2011 v 21:26 PM
el_castillo je offline   Profil uživatele el_castillo   Find more posts by el_castillo   Foto galerie člena el_castillo   Click here to Send el_castillo a Private Message   Add el_castillo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 34

vzhledem k tomu, že mi nikdo neporadil, tak jsem musel překonat lenost a najít si sám )) takže by jim měl chybět hořčík
http://grower.cz/forum/showthread.p...5986#post365986

lečí se to draslíkem, tak jsem jim, z toho co mám doma, nalil kus jedničky od AH, protože má nejvíc draslíku, no uvidíme co to s nima udělá...

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 01-10-2011 v 10:39 AM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od el_castillo
Zdravim, bohužel s listama ti neporadim, eště se mi něco takovýho nepovedlo, ale co mě zajímá je ta krabička od flajzara. Jak seš s ní spokojenej? EC


jestli myslíš regulátor teploty a vlhkosti, tak ten je mi v podstatě k ničemu, protože má spínací relátka a já bych potřeboval s rozpínacíma, tzn. že sepne, pokud teplota klesne pod určitou hranici, takže na větrání k ničemu a to druhý relé sepne pokud ti stoupne vlhkost, takže na zvlhčovačku taky k ničemu, leda na odvětrávání. Tak jsem to vyřešil hračkama od Conrada viz. http://grower.cz/forum/showthread.p...6507#post986507
které bez problému zvládaj spínat i rozpínat, takže ideál na větrání i zvlhčovačku..

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 01-10-2011 v 10:45 AM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

45.den květu Příspěvek č. 36






týden jsem byl pryč a po návratu mě potěšila vesele kynoucí hromádka salámků akorát mě trápí vlhkost kolem 60-70% i když mám odtah naplno, protože to mám v pokoji, kde schne prádlo..no uvidíme, zatím žádný známky škůdců nebo plísní, jen se trochu opalujou konečky od hnojek... tak uvidíme, chtěl bych je nechat jet do konce měsíce...tj. ještě 20 dní, potom musim zase na týden odjet, tak bych se bál aby nepřezrály....

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Naposledy upravil zahradníček 10-10-2011 v 20:45 PM

Old Post 10-10-2011 v 20:29 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

50.den květu Příspěvek č. 37






Tak už jdeme pomalu do finiše
dojedu zálivku a pujdou flushovat..
nakonec jsem dotáhl ec na 1,8
ph po celou dobu 5,8
teploty 18-28 C
změnil jsem časy ofuků tak, že jedou hodku a půl v kuse a půl hodky pauza, díky tomu a počasí venku vlhkost 50-60%

a na cestě už je mikroskop pro studium trichomu
můžu jim dát maximálně ještě 13 dní, tak snad jim to bude stačit...

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Naposledy upravil zahradníček 15-10-2011 v 10:38 AM

Old Post 15-10-2011 v 10:22 AM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

50.den květu Příspěvek č. 38





a ještě pár foteček ))

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 15-10-2011 v 10:32 AM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Claune
cirkusák


Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 39

zdarec hezký, mám zkušenosti s ececkem 3,2 v rw a slánky to nebyly, jen to chce si dát práci s proplachem a vysadit v pravej čas...
Je otázkou jeslti to není už jen plejtvání hnojivem, každej model snese jiný hodnoty...1,8 mi přijde málo, když beru v potaz že prorostlý kostky morduju už jednatrojkou a chrochtaj si...
S tím, že ti ececko na odpadu spadlo po zapnutí silnejšího světla je naprosto přirozený...víc světla - kytim se líp daří a víc toho sežerou...
at to roste
c

Old Post 17-10-2011 v 18:24 PM
Claune je offline   Profil uživatele Claune   Find more posts by Claune   Foto galerie člena Claune   Click here to Send Claune a Private Message   Add Claune to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Claune! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

53.den květu Příspěvek č. 40






citace:
Původní příspěvek od Claune
zdarec hezký, mám zkušenosti s ececkem 3,2 v rw a slánky to nebyly, jen to chce si dát práci s proplachem a vysadit v pravej čas...
Je otázkou jeslti to není už jen plejtvání hnojivem, každej model snese jiný hodnoty...1,8 mi přijde málo, když beru v potaz že prorostlý kostky morduju už jednatrojkou a chrochtaj si...
S tím, že ti ececko na odpadu spadlo po zapnutí silnejšího světla je naprosto přirozený...víc světla - kytim se líp daří a víc toho sežerou...
at to roste
c


jj, taky nad tím přemýšlím, že jim zkusim příště víc naložit, ale 3,2 my přijde už přeci jen moc, kolik ti z toho teče odpad při takovym vstupnim ec?


Jinak včera proběhl proplach a teď už jenom voda s ph 5,8
zároveň je na fotkách vidět věc co mě docela trápí a sice že mi kytičky přímo pod lampou takhle žloutnou, teplota mi jen velmi vyjímečně vyskočí na 29, tak mám teorii, že 660w je na ně přeci jenom moc velká nálož, takhle blízko a tím probíhá spalování živin v listech rychleji než jinde a nestíhají se dodávat...
nevím, na to nemám zkušenosti, ale nenapadá mě nic jinýho, kde by mohl bejt problém...

ještě by mohl být problém s rozprostřením světla, protože používám tohle stínítko http://www.growmania.cz/vzduchem-ch...125-p-1947.html a to mi přijde že směřuje světlo hlavně pod sebe, bez širšího rozptylu...
nějaké zkušenosti se stínítky na 1m čtvereční?

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Naposledy upravil zahradníček 18-10-2011 v 19:47 PM

Old Post 18-10-2011 v 19:31 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

53.den květu Příspěvek č. 41



další fotesa
na dvou paličkách mi vyskočil, takovýhle malý flíček a to už tuplem nevim co je, snad ne nějaká začínající plíseň, zrovna teď neni moc vítaná

nějaký typy, kolik by toho mohlo ve finále bejt? ¨
nemám odhad, ale za 400 bych byl na poprvý fakt šťastný

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 18-10-2011 v 19:37 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

59.den květu rip kytičky Příspěvek č. 42

Tak už to maj za sebou,
přišlo to náhle v 59. dni květu
po týdenním flushi
pod mikroskopem se už objevilo pár hnědek, tak už byl nejvyšší čas...
cca 7 hodin ostříhávání listí
a teď relaxujou při 10-15 stupních a 65% vlhkosti..
už proběhl i předčasná ochutnávka a chrochtám si

a může začít tipovačka )

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 25-10-2011 v 13:38 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Claune
cirkusák


Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 43

no to je právě to že ececko na odpadu při vysokým ec je pořád vysoký každopádně kolik si měl na odpadu ty při 1.8?
Jinak moc povedenej grow jak se na rohože sluší Vypadá to na slušnej výnos, ani bych se nestyděl říct že skoro g na W. 377g tipuju.

Old Post 25-10-2011 v 13:57 PM
Claune je offline   Profil uživatele Claune   Find more posts by Claune   Foto galerie člena Claune   Click here to Send Claune a Private Message   Add Claune to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Claune! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 44

Já to trochu podstřelím, tip 300g

Old Post 25-10-2011 v 14:12 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45

Ahoj, sleduju už od začátku, protože chci teď taky jet White Widow. Jinak krásná práce viděl bych to na 343,4 G.

Old Post 25-10-2011 v 14:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ňoaen
Stálý Člen

Karma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 46

405 g

PurpureaTicinensis

8xDD,2xWR

PSEUDO SOG

Old Post 25-10-2011 v 15:56 PM
Ňoaen je offline   Profil uživatele Ňoaen   Find more posts by Ňoaen   Foto galerie člena Ňoaen   Click here to Send Ňoaen a Private Message   Add Ňoaen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marihuskilzz
Stálý Člen

Karma uživatele marihuskilzz - 82% PěstitelskáKarma uživatele marihuskilzz - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 47

420 ?

Old Post 25-10-2011 v 16:07 PM
marihuskilzz je offline   Profil uživatele marihuskilzz   Find more posts by marihuskilzz   Foto galerie člena marihuskilzz   Click here to Send marihuskilzz a Private Message   Add marihuskilzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
volver

Karma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 48

Na poprvé gut, 333g

volver indoor growing ZDE
400w/aero
Euphoria 1 zde ......1,253g/kWh zklizeno
White Russian zde ......1,085g/kWh zklizeno
White widow zde .....1,114g/kWh zklizeno
Euphoria 2 zde JEDE


250w/soil
Woodoo x Chronik zde zklizeno
Sensi Skunk zde zklizeno

Old Post 25-10-2011 v 17:39 PM
volver je offline   Profil uživatele volver   Find more posts by volver   Foto galerie člena volver   Click here to Send volver a Private Message   Add volver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8745180 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív