Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » DurgaMata + MendocinoMadness 250-400w BioBizz
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
swat
Nový Člen

Karma uživatele swat - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 27  

Hlína DurgaMata + MendocinoMadness 250-400w BioBizz Příspěvek č. 1

Zdravím vás mistři!

Abych začal na začátek. Nejsem swat ale jako swat se budu představovat.

Setup:
skřín je domácí dřevěná ajejí rozměry jsou š X h X v 85cmX60Xcm125cm

květináče - 3.5l pak květ 6.0l

hlina - Canna professional

hnoje - BioBizz grow + BioBizz bloom + Fish mix + Phytamin + PK 13-14 Atami + Enzymy AH + Final Solution AH + něaky zbytek zelené senzace od plagronu

slunce - 250w son t pia plus na růst, později na květ plánuju vyměnit za 400w
zvlhčovačka

cooltube 125mm délka je 490mm chladí se nahoře 12cm odtah a zespodu ze skřině jak vede flexo tak za skřini je nahaněn chladny vzduch od zdi dovntiř

odtah je 12cm pc větrák na12v

teploty max 31C ve dne a v noci 25C

osazenstvo : 4 x Mendocino Madness
6 x Durga Mata z toho 4phena Sativy a 2phena Indicy
za ně vděčím místnímu mistrovi Machomanovi, řezy jsou krásné

vodu ladim na ph 5,6-5,7 pomoci citronky 9ml-1,5l vody

tak..tak snad jsem to zvladl napsat schopně, Sweet Black Angel necelý týden suchá dává zabrat
zítra mám v plánu dolepit box diamantovou fólií

Naposledy upravil swat 26-09-2011 v 16:16 PM

Old Post 04-09-2011 v 21:14 PM
swat je offline   Profil uživatele swat   Find more posts by swat   Foto galerie člena swat   Click here to Send swat a Private Message   Add swat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swat
Nový Člen

Karma uživatele swat - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 2


po 2 dnech přesazení

Old Post 04-09-2011 v 21:17 PM
swat je offline   Profil uživatele swat   Find more posts by swat   Foto galerie člena swat   Click here to Send swat a Private Message   Add swat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swat
Nový Člen

Karma uživatele swat - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 3


a z jineho pohledu

Old Post 04-09-2011 v 21:26 PM
swat je offline   Profil uživatele swat   Find more posts by swat   Foto galerie člena swat   Click here to Send swat a Private Message   Add swat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Čau!
To chceš chladit PCéčkem? Se bojim že je to málo, to by chtělo lepší odtah, navíc až tam vrazíš to čtyřkilo tak nevim nevim.

Old Post 04-09-2011 v 22:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swat
Nový Člen

Karma uživatele swat - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 5

Ahoj Mirexi..
no s chlazením mám určitě něaké plány do budoucna..v létě jak byly ty vedra teď tak sem s tím bojoval a poučil se z toho..
ještě tu mam klipsňák 20cm ktery mužu použít a neake pc fany jeste klidne dokoupim a supnu na 12V...jeste chci udelat diru vedle flexa dole tam to bude nahanet ten vetrak ktery je mimo skrin.a rozhodne jeste pridam na odtah 12tku...nevim,vychytavam to vzdycky az pri chodu . ted teplota 24.3C noc pres den max 31.2C vlhkost 52%..

Old Post 05-09-2011 v 06:34 AM
swat je offline   Profil uživatele swat   Find more posts by swat   Foto galerie člena swat   Click here to Send swat a Private Message   Add swat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od swat
Ahoj Mirexi..
no s chlazením mám určitě něaké plány do budoucna..v létě jak byly ty vedra teď tak sem s tím bojoval a poučil se z toho..
ještě tu mam klipsňák 20cm ktery mužu použít a neake pc fany jeste klidne dokoupim a supnu na 12V...jeste chci udelat diru vedle flexa dole tam to bude nahanet ten vetrak ktery je mimo skrin.a rozhodne jeste pridam na odtah 12tku...nevim,vychytavam to vzdycky az pri chodu . ted teplota 24.3C noc pres den max 31.2C vlhkost 52%..

Chápu, ale já bych investoval do lepšího odtahu bejt tebou, navíc 31,2 stupně, to je šílená hrana, já jančim když mám ve skříni 29 stupňů a to mám Ruck 125L kterej jeden nonstop a 250tku a ty tam budeš pak strkat čtyřkilo, to máš tak 80% že to upečeš.
Možná že teď v zimě ne, ale už jsem viděl chlazenou čtyřkilovou pěstírnu PC větrákama, jako sklizeň kluci měly, ale ten materiál nic moc.

Old Post 05-09-2011 v 07:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swat
Nový Člen

Karma uživatele swat - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 7

no uvidim ještě jak se ochladi venku než tam to čtyřkilo dám..skřin je u zdi a 40cm od boxu je okno.takže zespodu to taha relativne o dost chladnejsi vzduch myslim ze kdyz venku bude byvat kolem 15C vic jak 29C v boxu nebude kdyz to jeste vychytam...

Btw. chtěl bych se vas zeptat,i když sem to tady na foru už nekolikrat pročital a vždy sem byl vyveden z toho pevneho přesvědčení..kdy je nejlepší provádět zálivku? než jdou holky spát nebo když se holky probouzejí ?..nebo pul na pul aby si pošmakly v noci i ve dne? a neustale hnojit v každe zalivce a jednou za tyden pruplach enzymi?

Old Post 05-09-2011 v 21:12 PM
swat je offline   Profil uživatele swat   Find more posts by swat   Foto galerie člena swat   Click here to Send swat a Private Message   Add swat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Zas ti do toho plknu esi neva
Když jsou na růstu, nebo na počátku květu tak je to v podstatě jedno.
Když už jsou v pokročilejší fázi květu tak zalejvat radši za rozbřesku bo hrozí plíseň.

Old Post 05-09-2011 v 21:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swat
Nový Člen

Karma uživatele swat - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 9

Jen plkej jsem rad že aspoň ty to sleduješ
a diky za odpověď..
jo a mam tu na poličce fish mix i phytamin..co se ti osvědčilo jako postřik vice? střikat phytamin a fish mix do zalivky?četl jsem ze ten fish mix na postrik děla divy ale na ten plagron si z minuleho growu nemuzu steozvat

Old Post 05-09-2011 v 21:41 PM
swat je offline   Profil uživatele swat   Find more posts by swat   Foto galerie člena swat   Click here to Send swat a Private Message   Add swat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od swat
Jen plkej jsem rad že aspoň ty to sleduješ
a diky za odpověď..
jo a mam tu na poličce fish mix i phytamin..co se ti osvědčilo jako postřik vice? střikat phytamin a fish mix do zalivky?četl jsem ze ten fish mix na postrik děla divy ale na ten plagron si z minuleho growu nemuzu steozvat

Bohužel, nemám zkušenost.
Stříkám kytiny pouze Cropmaxem od Plagronu a teď jsem začal používat od Atami zámek a klíč.

Old Post 05-09-2011 v 21:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swat
Nový Člen

Karma uživatele swat - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 11


8.den veg

Old Post 10-09-2011 v 18:05 PM
swat je offline   Profil uživatele swat   Find more posts by swat   Foto galerie člena swat   Click here to Send swat a Private Message   Add swat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swat
Nový Člen

Karma uživatele swat - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 12


metodu Sea of green jsem už vypustil z hlavy...holky se krásně větví a udělám jim techniku se sítí-nejspíš..jediné co se mě na té metodě nelíbí je že se z kytkama pak nedá vůbec manipulovat a já se rád pokochám na každé několik minut z každé strany..takže to zkusím jenom přivazovat a krotit směrpopřípadě pak přidám síť...hnojim 1ml fish 1ml grow 1ml enzym na postřik phytamin

Old Post 10-09-2011 v 18:23 PM
swat je offline   Profil uživatele swat   Find more posts by swat   Foto galerie člena swat   Click here to Send swat a Private Message   Add swat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swat
Nový Člen

Karma uživatele swat - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 13


a tak nějak to vypada teď..kdyby byli všecky holky ve stejne linii neprosvitalo by to nikam,byla to přerustající džungle,tak proto takove rozmistění..
včera přesazeny do 6l
2 dny po přepnuti na 12/12
přes den 26-27C u vrchni řady max
vlhkost kolem 60

Old Post 24-09-2011 v 14:44 PM
swat je offline   Profil uživatele swat   Find more posts by swat   Foto galerie člena swat   Click here to Send swat a Private Message   Add swat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swat
Nový Člen

Karma uživatele swat - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 14




Po delší době vám předvedu mé dívky
Po 22 dnech růstu, mám dnes 17 dní na květu.
V boxu sem kyti různě přemisťoval, přemýšlel jsem stále jak jim dopřát co nejvíce místa a světla. No... a tak sem celý box otočil o 90 stupňů.. teď je osvícená plocha 125*60 a holkám se to tuze líbí.
Kyti poznali za těch 17 dnů jaká je teď chvíle,..zbytek života kvést,nabírat vůni,nabírat na síle a bujařit..

Teplota když je venku takové počasí jaké je.. víc jak 27.5C ne. vlhkost 50%
Zálivka jednou za tři dny 3*1,5l v každé láhvi ph 6.3-6,5 - 6ml Bloom + 1,5ml enzym + 1ml pk13/14 + 1ml grow ..postupně zvyšuju

Mám obědnaný tt125 ale pošta se furt někde zapomíná :X přidal jsem 150W lucalox jak můžete vidět, je jen tak zavěšená ale dnes ju obrátím a zefektivním směr lumenů.
Kdyby jste věděli co zlepšit, moc rád si nechám poradit

Old Post 09-10-2011 v 10:35 AM
swat je offline   Profil uživatele swat   Find more posts by swat   Foto galerie člena swat   Click here to Send swat a Private Message   Add swat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swat
Nový Člen

Karma uživatele swat - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 15




49 12/12
Více problémů, žloutne to - je to nejspíš lampou tou 250. která do nich prostě asi kropí moc..de to vidět na durgách vpravo a teď už i na tom mendočinu vleco potom co sem přehodil lampy...No a nebo to sou různé nedostatky,možná už čas dozrávání ale to se mi zdá být žluté až moc,nebo přesolení..nevím,zkuste mi poradit..Ode dneška začinam prolevat čistou vodou každa 0,7l + 1ml/l green sensation


prvni fotka Durgy Maty
druha fotka listnatější Mendocina
třetí fotka cca tak střed

Old Post 08-11-2011 v 15:24 PM
swat je offline   Profil uživatele swat   Find more posts by swat   Foto galerie člena swat   Click here to Send swat a Private Message   Add swat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-06-2011 - 2x 600w - 9x Durga Mata, 9x Mendocino Madness - - 11 odpovědí
29-09-2011 - 5xdurga mata 5xmendocino madness 400w - 16 odpovědí
12-04-2007 - Mazar, Mendocino madness * 150w - 103 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8510100 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív