Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Vaporizer stoji za to ?? Nakup vaporizéru .
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
kingpinos
Nový Člen

Karma uživatele kingpinos - 2% PěstitelskáKarma uživatele kingpinos - 2% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 17

Jak poznaš kopii koupil jsem to pres e-shop a poprve to rozebral nedavno stal mně 4500 kč

Všechno jde když se chce,(jen malé děti se musi nosit)

Old Post 08-11-2011 v 20:08 PM
kingpinos je offline   Profil uživatele kingpinos   Find more posts by kingpinos   Foto galerie člena kingpinos   Click here to Send kingpinos a Private Message   Add kingpinos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 18

...myslel sem to tak že vapir je levnou kopii volcana

Old Post 08-11-2011 v 20:21 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kingpinos
Nový Člen

Karma uživatele kingpinos - 2% PěstitelskáKarma uživatele kingpinos - 2% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 19

porad premyšlim do čeho jit aromed volcano nebo arizer

Všechno jde když se chce,(jen malé děti se musi nosit)

Old Post 08-11-2011 v 20:30 PM
kingpinos je offline   Profil uživatele kingpinos   Find more posts by kingpinos   Foto galerie člena kingpinos   Click here to Send kingpinos a Private Message   Add kingpinos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Hlava
A stojí za to hledat ??? Já se domnívám že ANO !!!!! HLEDEJTE !!!!

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=17817
http://grower.cz/forum/showthread.p...ghlight=volcano
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=54746
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=24341
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=43731
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=54863
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1869
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=27975
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=17789
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=107


Jinak abych to shrnul , na tyhle shit vapir one a mini a ješte micro vapir apd , no se vybodněte , ušetřete si na volcano nebo
aromed , aromed doporučuju , howk Hlava


citace:
Původní příspěvek od Hlava

No to je totiž na stejnym principu , všem vřele doporučuji aby vyzkoušeli ten aromed , to je skutečnej rolls-royce mezi vapíky , no a naco bys tahal volcano v batohu ?? Aby sis to pichnul na louce do zasuvky ? Ano každé má svoje , něco funguje a něco je toho levná kopie viz foto výše .



Já ti to , kdyby to nestačilo 2x , napíšu i potřetí , chceš-li nej , odpověd je aromed , howk Hlava

Old Post 08-11-2011 v 20:36 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kingpinos
Nový Člen

Karma uživatele kingpinos - 2% PěstitelskáKarma uživatele kingpinos - 2% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 21

Tak jsem si udelal ježiška a poridil si Aromed je to jak rika Hlava nej. Nema cenu se nejak rozepisovat je to zkutečne trida testuji to na pratelich a nejlepši je ze se to libi i lidem co travě neholduji vubec. Ja vůl když se mi rozbyl pred lety vapir one ze jsem zase spadnul k jointum. Ty mě posledni dobou vubec nechutnali, jsem dlouholety kuřak (jen jointy cigarety nee) travu mam rad a ona me také proto jsem se ji nechtel vzdat.Nevim kdy jsem mel naposledy den bez jointa par a vice let to bude (nekecam) no a pak prišel Aromed a ejhle tyden nekourim. Vaporizace Aromedem je zase chutovka a radost. Jedinou nevyhodou je prenositelnost. Jsem ale rad že jsem nepodlehl medialni masirce o Vulcanu.

Všechno jde když se chce,(jen malé děti se musi nosit)

Old Post 26-11-2011 v 11:13 AM
kingpinos je offline   Profil uživatele kingpinos   Find more posts by kingpinos   Foto galerie člena kingpinos   Click here to Send kingpinos a Private Message   Add kingpinos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

Tak ono je to každého věc co si vybere , ale Volcano už dávno není to nej a Aromed není jediná volba k němu.Rozhodně za ty peníze dnes to nebude nejlepší volba i když patří mezi nejlepší kde je více vapíků.
(neber to osobně je to jen můj názor)

Old Post 26-11-2011 v 11:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kingpinos
Nový Člen

Karma uživatele kingpinos - 2% PěstitelskáKarma uživatele kingpinos - 2% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 23

Ja si osobně jen tak nic nevemu, muj prispevek se tyka toho že jsem se rozhodoval jaky ze tri uvedenych si koupim, a samozřejmne je to take jen muj nazor. Take popisuji zkusenosti s vapiky atd. Kdyby jsi radeji popsal zkusenosti tvé než me chytat za slovo, ano je nej pro mne ze tri o kterich jsem uvažoval. Nic vic nic min. Reagovat a radit ktery je nej jsi nohl kdyz jsem žadal o rady.

Všechno jde když se chce,(jen malé děti se musi nosit)

Old Post 27-11-2011 v 07:04 AM
kingpinos je offline   Profil uživatele kingpinos   Find more posts by kingpinos   Foto galerie člena kingpinos   Click here to Send kingpinos a Private Message   Add kingpinos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

Jo kdyby jsi četl přispěvky na foru nemusels by se ptát.(ostatně to je problém většiny příchozích si něco vyhledat a přečíst)
Ale teď vážně rozdíl je prakticky jediný mezi Volcano- Aromed -Arizer jinak je vše až na doplňky k vapíku naprosto stejné ! Ten rozdíl je cena. Jako jeden z mála to mohu posoudit protože jsem několik druhů vapíků odzkoušel a krom těchto tří kde učinnost ,udržba a funkčnost je skoro totožná jsou u jiných různé neduhy.

Old Post 27-11-2011 v 08:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mučačo
Stálý Člen

Karma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 25

[účet odstraněn]

Old Post 01-12-2011 v 12:45 PM
mučačo je offline   Profil uživatele mučačo   Find more posts by mučačo   Foto galerie člena mučačo   Click here to Send mučačo a Private Message   Add mučačo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 26

Čau, taky se teďka rozmýšlím co si koupit a našel jsem tady tohle solidní review, kde týpek porovnává Arizer a Volcano. Pokud někdo vůbec neumí anglicky, tak říká v podstatě, že Volcano je rychlejší, má snadnější údržbu a vychytanější balónky. Výhoda Arizeru je teda asi hlavně cena a možnost sání z hadičky, když pominu ještě ten ovladač. Mě osobně se Volcano taky líbí víc a to, že je větší a těžší neberu jako nevýhodu, stejně ho budu mít jen na doma. Nevím jaký jiný volby v téhle ceně ještě jsou podle vousace, ale chtěl bych poprosit Hlavu a kingpinose, jestli se nemůžete trochu rozepsat. Proč radši Aromed než Volcano? Já se chystám koupit Volcano DIGIT, ale byl bych rád kdyby jste mi řekli o co se tím připravím. Aromed je určitě taky dost kvalitní. Už jen proto, že na mě působí tak stroze. Vypadá jako nějaká lékařská pomůcka vyloženě, což taky je, ale přece jen to Volcano je taková časem prověřená klasika.

Old Post 21-02-2012 v 17:59 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

Já to mám opačně = Arizer má teplotu 190 za pár sekund , udržba je uplně jednoduchá a primitivní není opravdu nic jednodužšího a balonky vyjdou na stejno - já tvrdím že rozdíl tam není jen v ceně.

Old Post 21-02-2012 v 18:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 28

A díval ses na to video? Tobě už je to asi jedno že, ale stejně se ptám.Taky by mi nevadilo to občas vyčistit a nebo dýl čekat na nafouknutí balónku, ale pro MĚ je Německo solidnější než Kanada v takových přístrojích. Taky mám doma jeden kanadskej, což je neuvěřitelnej šmejd a lituju člověka, kterej za něj zaplatil a pak ho u mě nechal nadobro. Je to tenhle, akorát starší typ, ale stál stejně http://www.vaporizer.cz/vaporizery/bc-vaporizer-6/

Old Post 21-02-2012 v 18:11 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

já to nikomu nenutím jen dávám na to svůj názor ,asi mám štěstí funguje pravidelně bez problémů
a pár vapíků už jsem měl možnost vyskoušet mno pro mě je hlavní ten konečný efekt odpařování a co přijmu a tam nevidím u těch dražších vapíků rozdíl a pak záleží na každém co se mu líbí atd.

Old Post 21-02-2012 v 18:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 30

Však já vím, že nenutíš a taky díky za názor. Myslím si taky, že za ty prachy je Arizer nejlepší, ale ten Volcano a Aromed jsou cenově jiná kategorie a nemyslím si, že jsou oba oproti arizeru jen předraženější. Jestli je v téhle dražší kategorii ještě nějakej, rád se nechám poučit. Pobavilo mě tohle video. Doufám že si ten týpek nemyslí, že vaporuje... http://www.youtube.com/watch?v=O_ftE-0S5oQ

Nechám si to ještě projít hlavou a třeba mi Hlava k tomu mezitím ještě něco řekne. Zatím si budu muset ještě chvíli vystačit s cookies co jsem si napekl místo hulení.

Old Post 21-02-2012 v 18:36 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

no on pálí jointa akorát je líný ho balit tak to spaluje přes vaporku

Old Post 21-02-2012 v 18:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pipo22
Stálý Člen

Karma uživatele pipo22 - 59% PěstitelskáKarma uživatele pipo22 - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 32

já jsem si před 1 1/2 rokem pořídil aromed a jsem nad výsost spokojen. koupil jsem ho přes ebay asi za 7000 přímo z Německa. ze začátku jsem ho používal i na jiné bylinky jako máta, ginko, heřmánek při nemocích. na stránkách www.aromed.com je vše popsáno. co se týče našich stránek tak na http://www.vaporizer-club.cz/. teď ho jedu už jen na pochutinu, vloni se mi jaksi takový ty klasické nemoci vyhýbali, jinak každý rok aspoň 3x jsem byl nemocen. aromed se dá po zakoupení nástavce použít i jako osvěžovač vzduchu. myslím že na vaporizéru se nevyplatí šetřit.

Old Post 05-03-2012 v 17:54 PM
pipo22 je offline   Profil uživatele pipo22   Find more posts by pipo22   Foto galerie člena pipo22   Click here to Send pipo22 a Private Message   Add pipo22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0253820 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív