Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » vaporizér IOLITE
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
karezz
Stálý Člen

Karma uživatele karezz - 89% PěstitelskáKarma uživatele karezz - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 96  

Obecné vaporizér IOLITE Příspěvek č. 1

ahoj, vsiml sem si tady toho vaporizeru ktery stoji jen 3750,- a borec z growshopu me ho strasne vychvalovat... Máte s ním neake zkusenosti ? je z toho lepsi hulit nez treba z bonga (stavově)... ?? popřípade nevite o neakem lepsim za zhruba stejnou cenu ? VULCANO vynechte na ten zatím nemám !

Old Post 27-01-2011 v 20:44 PM
karezz je offline   Profil uživatele karezz   Find more posts by karezz   Foto galerie člena karezz   Click here to Send karezz a Private Message   Add karezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karezz
Stálý Člen

Karma uživatele karezz - 89% PěstitelskáKarma uživatele karezz - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 2

jo sry xD tady link .... http://iolite.cz/vaporizer-iolite.html

Old Post 27-01-2011 v 20:45 PM
karezz je offline   Profil uživatele karezz   Find more posts by karezz   Foto galerie člena karezz   Click here to Send karezz a Private Message   Add karezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D..
Stálý Člen

Karma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 3

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=44823

http://www.google.com/cse?cx=000440...arch.php%3Fs%3D

Old Post 27-01-2011 v 21:13 PM
D.. je offline   Profil uživatele D..   Find more posts by D..   Foto galerie člena D..   Click here to Send D.. a Private Message   Add D.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karezz
Stálý Člen

Karma uživatele karezz - 89% PěstitelskáKarma uživatele karezz - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 4

díky moc .. sry nevšiml jsem si.

Old Post 27-01-2011 v 21:17 PM
karezz je offline   Profil uživatele karezz   Find more posts by karezz   Foto galerie člena karezz   Click here to Send karezz a Private Message   Add karezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 5

vaporizér IOLITE

Mám ho přes rok a jsem s ním spokojený.Samozřejmě neni to úplně bez problémů,ale i po roce stále funguje.

Mezi výhody patří:čistej kouř(výpar),příjemnej stav s povznášejíci tendencí.I z průměrný ganjy né-li sena udělá přijatelnej a dobrej kouř.
Za výhodu se dá označit taky dobrá manipulace z přístrojem.
Pokud se rozjede vydrží dlouho nažhavenej.
Dobrý je to na doma , neni to za chvilku cejtit zož se z jointem nedá srovnat.Rozdíl je jasnej.Obvzláště pokud má někdo citlivej nosánek.
Pokud jste v zahulený hospodě a rozžhavý te to tam tak ty cíga to přebijou 100% a necejtíte ani prd.Okolí nechápe.
V zimě může fungovat i jako dobrý topení na ruce.

Nevýhody spatřuju v nutnosti často měnit plyn,zážeh teď po roce trvá mnohem dýl, i když to záleží i podle dýlky tyčky a taky se nesmí přecpávat kotlík.Z krátkou to žhavý rychlejš než s tou dlouhou.Teda aspoň mě jo.Občas vypadává signálka a musí se výcekrát křesat.Zásobník se protáčí s tyčkou.

Rozhodně nedoporučuju do toho dávat plyn ROSSY(neni to Valentino) od Italů.Po tomto plynu se nenažhavil a musel jsem ho nechat dlouho vyprchávat,abych tam dal dobrej.

Pokud jste navyklý na brčka tak vám bude dělat velkej problém se k vaporu dostat a zvyknout si na to.Dost lidem vadí,že nedostávaj pořádný šlupky do hlavy a chuť je výrazně odlišná.
Skuff nebo hashish je dobrej,ale musí se s něčim smíchat jinak se přilepí jak asfalt k žhavýcímu hrotu a huř se to z toho čistí.

V budoucnu by jsem rád zkusil vaporizovat vonné oleje,za pokus by stál i konopný výtažek.

Taky bych zde chtěl zmínit,že kdo kouří cíga a má zdravotní problémy tak může vaporizovat a zmírnit tak dopad na průběh léčby onemocnění(např.zánět prudušek)

http://www.youtube.com/watch?v=UTow...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=1wXd...feature=related


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Old Post 28-01-2011 v 00:27 AM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
McHrib
Stálý Člen

Karma uživatele McHrib - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 6

ja mam tiez iolite a musim uznat ze kebyze si s tymi prachmi zapalim bongo tak by mali pre mna vacsi vyznam stav sa dostavi iba ak nehulite dva tyzdne a potom si date rano na lacno... oproti volcano classic sa jolite neda nazvat ani predrazene tazitko volcano je vaporizer iolite je fakt akurat tak topitko na ruky kto neveri rad ho predam a moze ho vyskusat :P

Old Post 28-01-2011 v 20:18 PM
McHrib je offline   Profil uživatele McHrib   Find more posts by McHrib   Foto galerie člena McHrib   Click here to Send McHrib a Private Message   Add McHrib to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bochna
Nový Člen

Karma uživatele bochna - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 7

Já osobně jsem byl s kvalitou vaporizování velmi spokojen, nejedná se však o kvalitu konstrukce, kdy mi Iolite přestal žhavit a budu si ho muset nějak spravit (není dobře řešeno uchycení součástí, které musí být pro bezproblémové žhavení na svých místech). Proběhly asi dva pády, které tuto nefunkčnost způsobily.
Proto nedoporučuji.

Old Post 01-08-2011 v 21:33 PM
bochna je offline   Profil uživatele bochna   Find more posts by bochna   Foto galerie člena bochna   Click here to Send bochna a Private Message   Add bochna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galejda
Stálý Člen

Karma uživatele galejda - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od McHrib
ja mam tiez iolite a musim uznat ze kebyze si s tymi prachmi zapalim bongo tak by mali pre mna vacsi vyznam stav sa dostavi iba ak nehulite dva tyzdne a potom si date rano na lacno... oproti volcano classic sa jolite neda nazvat ani predrazene tazitko volcano je vaporizer iolite je fakt akurat tak topitko na ruky kto neveri rad ho predam a moze ho vyskusat :P


Máš recht měl sem ho a byl sem rád že sem se toho zbavil.Hlavní neduhy jsou strašně křehký plasty a mizerný výpary substance z iolite nechutná jako z vyspělejších digi vapů.Po několika zkouškách jsem dospěl k tomu že je to téměr nepoužitelný pač ty výpary štípali jak hovado.Až příjde elektrickej vapík kterej bude mít kapesní rozměry tak do něj pujdu ale nic na plyn už opravdu nechci jsou s tim problémy.Ale vše v dobrym věřim že někomu třeba funguje jak má k jeho spokojenosti.

Old Post 05-09-2011 v 10:10 AM
galejda je offline   Profil uživatele galejda   Find more posts by galejda   Foto galerie člena galejda   Click here to Send galejda a Private Message   Add galejda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sitra
Stálý Člen

Karma uživatele sitra - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 9

Zdravím, přátelé...
koupil jsem iolite, nacpal jsem do něj nadrcený médium a nějak mi přijde, že se nic neděje. Myslím, tím to, že na youtubu když borci natáhnou tak se z nich valí ukrutnej dým. Já, ať tahám jak tahám tak jen slabej dým. Podotýkám, že ten matroš je nějakej polní noname... I přes to jsem něco cítil...
Díky za reakce

HomeBox stavba krok za krokem
First grow 150W

Naposledy upravil sitra 22-04-2012 v 18:30 PM

Old Post 22-04-2012 v 16:29 PM
sitra je offline   Profil uživatele sitra   Find more posts by sitra   Foto galerie člena sitra   Click here to Send sitra a Private Message   Add sitra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galejda
Stálý Člen

Karma uživatele galejda - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 10

Zkus to pořádně naplnit plynem a zjisti jestli ti to piezo vůbec zažehne jestli hřeje problém je i regulace která mě taky zlobila.Já sem to po pravdě zkusil tak 5x po tom co to s toho chutnalo vyloženě fujtejxl tak sem se toho rychle zbavil.Iolite je něco jako Iphone málo muziky za hodně peněz pokud chceš něco použitelnýho do kapsy kup si magic flight lunch box.

Old Post 24-04-2012 v 10:19 AM
galejda je offline   Profil uživatele galejda   Find more posts by galejda   Foto galerie člena galejda   Click here to Send galejda a Private Message   Add galejda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sitra
Stálý Člen

Karma uživatele sitra - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 11

tak upřesňuji zkušenosti iolite. Nejvetší problém byl když jsem ho naplnil (a ještě k tomu málo) nějakým venkovním noname shitem.
Včera, jsem to nacpal podlampou a tahal, tahal... pak dlouho nic, těžký nohy, těžký ruce... no, byl jsem vyndanej jako kráva a ještě dnes v tuhle dobu jsem hodně v pohodě...
takže za mě iolite ano, ale pozor je zrádný. Musí to člověk zabrzdit včas :-D

HomeBox stavba krok za krokem
First grow 150W

Old Post 26-04-2012 v 15:19 PM
sitra je offline   Profil uživatele sitra   Find more posts by sitra   Foto galerie člena sitra   Click here to Send sitra a Private Message   Add sitra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galejda
Stálý Člen

Karma uživatele galejda - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 12

I z vulkána trvá stav max několik hodin nájezd je o poznání pomalejší ale stav trvá o dost dýl než z brka samozřejmně jde o to jakej tam máš model.U iolite neni boužel moc dobře poznat intenzita výparů pač nemá ničim hnanej teplej vzduch do tlamy.Což je asi největší kámen úrazu krom toho že se plní plynem.
Na skéro je v celku dobře použitelnej z hlediska odpařenejch aktivních látek kterejch je ve skéru velký množství.Právě v tom je ale kouzlo těch lepších vaporizérů nasypeš tam ganeš i z větvičkama a dostaneš s toho jen to nejlepší.

Old Post 09-05-2012 v 14:46 PM
galejda je offline   Profil uživatele galejda   Find more posts by galejda   Foto galerie člena galejda   Click here to Send galejda a Private Message   Add galejda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5960530 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív