Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Vapir one poradte
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

vapir one poradte Příspěvek č. 1

Planuju koupi tohohle vapa. Zajimaji me vase rady a postrehy na tendle typ. Mel jsem tu cest pouzivat chvili verdamper, ale ten mi prisel strasne neskladne atd.
Je tu nekdo kdo ma vapira one? Jak je s nim spokojenej atd....

Diky

Old Post 01-07-2009 v 11:33 AM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fires
Stálý Člen

Karma uživatele Fires - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 2

Osobne zadne skusenosti, na konkzultaci v GrowShopu mi ale bylo receno , ze to nema vyznam( velice male ucinky ) .. Taky sem na nej mel zalusk.

Takze premyslim jak si udelat svuj, nebo volcano za 10k+

Kdo žije zbraněmi, zemře zbraněmi. - Bob Marley

Omluvte ze pisi bez diakritiky.

Old Post 01-07-2009 v 13:02 PM
Fires je offline   Profil uživatele Fires   Find more posts by Fires   Foto galerie člena Fires   Click here to Send Fires a Private Message   Add Fires to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Příspěvek č. 3

To se mi nechce verit. Asi to enbude takova darda jako verdamer, ale spatny to snad bejt nemuze. Ja prave nekourim zadny zvarka, zato bonga jedu prakticky denne v radu roku :-)
Myslim ze by to pro me bylo vysvobozeni. Verdamper je moc drahej na me...
Kdyz si naplnis ten jejich balonek tak to snad bude ok ne?

Old Post 01-07-2009 v 13:06 PM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 4

Ty jo mám ho chvilku asi 2 týdny a nemůžu si to vynachválit. Účinky jsou stejné z toho co vyvaporizuju jsem stejně zkouřený jako kdybych to dal v bongu, ale zdá se mi jako kdyby se z toho uvolnili jen dobré látky. Vždycky se tak krásně zkouřím fakt luxus. Teď vaporizuju skoro každý den a je mi dobře těším se na sklizeň jak budu vaporizovat ještě vlhký materiál to bude chuť hmm. Jinak psal jsem o tom do svého trendu tak se mrkni. Ještě mrkni na Vaporizer.cz je tam recenze od Hanky Sibřinové.

Jako samozřejmě že by asi Volcano bylo lepší. Ale Vapir ONE ja za skoro poloviční cenu luxusní. Volcano přijde časem.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 02-07-2009 v 11:12 AM

Old Post 01-07-2009 v 13:24 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Příspěvek č. 5

A jeste jeden advance dotaz .-) Moje plice sou zvykli na tzv DARDA efekt (bong)
trochu se bojim ze mi to stejne bude chybet. ten verdamper mel neco podobnyho, jelikoz funguje na podobnym principu jako bong, ale jak rikam 9 za nej fakt nedam. Jsi z prahy? zebych se stavil na test (martian, suprac)

.-)))

Old Post 01-07-2009 v 13:31 PM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 6

nn Bohužel jsem na druhé straně státu od Znojma.
Ještě ti musím říct že přišel kámoš, který ani nevěděl co to je. Jak jsem napustili pár balonků tak tím byl úplně fascinovaný. Jak si dal první balonek tak mi řekl že to není silný jako kdyby si zahulil, ale jak si dal druhý balonek tak už pak jen seděl a smál se. Jak odcházel tak mi řekl že si tak dlouho už nezahulil a s úsměvem odešel asi po 2 hodinkách. To je aspoň recenze.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 01-07-2009 v 13:42 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Příspěvek č. 7

Ja si tehdy dal u kamose verdampra a musel sem u nej spat, pac sem nebyl schopnej nic....
Uplne sem i divne videl... proste dost no....

Old Post 01-07-2009 v 13:48 PM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Mnoo kouril jsem z vapiru a koupil si volcano, je to nesrovnatelny,podle me vyhozeny kacky za vapira. Ale je to pouze mu jnazor...

Old Post 02-07-2009 v 05:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Disaster:-)
Mnoo kouril jsem z vapiru a koupil si volcano, je to nesrovnatelny,podle me vyhozeny kacky za vapira. Ale je to pouze mu jnazor...

...v klidu a spoko souhlasím
příklad...

prve jsem vapoval přes Volcano digi,ne můj,ale tak nějak jsem si zvykl co to umí.Až přišel kámoš s tím Onem a nejsou to prostě ty správný prdy,nepodařilo se nám z toho vymáčknout tu sílu v jednom balonku.

Efekt se dostaví stejný,ale bouchneš cca o dva balóny více.
No nevím jak bych to popsal.Je v tom rozdíl.
Taky to může být rukama,že
Přikláním se k názoru Dise,raději bych si těch zbývajících 5k. někde půjčil,protože to je fakt o něčem jiném...

a věř,že co ušetříš na matrošu,vrátí se ti co nevidět v pořizovací ceně toho Volcana.I když mezi náma zahradníkama se tak ty gramíky neberou no.

Rozhodně nechci odradit,fachá to taky,a jak je matroša plná přepravka,že,no tak to už tak neva

taky se těším na suché,polosuché,už to slyším vrrrrrr......bzzzz......wrrrrrr .... už je tam

...rozhodně plánuju svůj osobní vapík a právě taky přebírám sem tam,ale už se španuju po něčem,na vapiku1 je cool ta mobilita

pic

jinak čekám také na zkušenosti dalších

Naposledy upravil 02-07-2009 v 09:22 AM

Old Post 02-07-2009 v 09:14 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Příspěvek č. 10

tyvole to je jak za novy kolo
to radci koupim verdampra, ten kope jak kobyla...:-)))

Old Post 02-07-2009 v 10:28 AM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

mno u vapiku nejde asi o to jak to kope ale jak ti to zachrání plíce.
...mimojiné že


Old Post 02-07-2009 v 10:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 12

sirup: Tj to rači zůstaň u bonga. Vapir dělá jen opravdu mírnou páru, ne že by mě to někdy neprokopalo taky čas od času zakašlu, ale že by to mělo být po každé.
Ale teď by mě docela zajímal ten Verdamper protože nevím jestli by ti vaporizer měl nějak dráždí (ničit) plíce. Podle mě by toto vaporizer dělat neměl.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 02-07-2009 v 11:09 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Příspěvek č. 13

No je to proste neco jinyho. Pri vdechovani necitis nic a pri vydechu se ti uplne sevre jemne krk... no proste slast .-)
jako verdamper je best, lepsi nez tahat z nejakeho pytle jako toulenak...-))..
Tohle je podle me nejlepsi vapo co jsem mel tu cest zprznit...
http://thewebcompany.nl/verdamperwi...?productid=1006

Old Post 02-07-2009 v 11:17 AM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGG
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGG - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 14

Spis se mrkni na internetu na ruzny diskuse.. je jasny, ze v growshopu ti ho nedoporucijou, pac ho bud vubec neprodavji a nebo na nem nevidelaji tolik jak na vulcanu. Ja osobne jsem slysel, ze je to srovnatelny s vulcanem co se tyka ucinku a cena je mnohem nizsi.. tak nvm..

btw ten reizer, jak to funguje? podle toho obrazku to nejak nechapu..

Naposledy upravil MadEGG 03-07-2009 v 18:12 PM

Old Post 03-07-2009 v 18:01 PM
MadEGG je offline   Profil uživatele MadEGG   Find more posts by MadEGG   Foto galerie člena MadEGG   Click here to Send MadEGG a Private Message   Add MadEGG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 15

MadEGG: No je to stejné jak normální vaporizer. Tam jak do toho jde ten kabel tak v tom je nahřívací spirála. To vysuneš a hned pod tím je sítko kam dáš materiál. No a pak jen taháš jak z bongu a vaporizuješ.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 03-07-2009 v 18:40 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGG
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGG - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 16

Aha.. me nebyl jasnej vyznam toho dalsiho vyvodu.

Old Post 03-07-2009 v 22:00 PM
MadEGG je offline   Profil uživatele MadEGG   Find more posts by MadEGG   Foto galerie člena MadEGG   Click here to Send MadEGG a Private Message   Add MadEGG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4989170 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív