Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Zdar!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Stromolezec
Nový Člen

Karma uživatele Stromolezec - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 5  

Obecné Zdar! Příspěvek č. 1

Zdravím zdejší komunitu pěstitelů magického plevele,

o Groweru vím již dlouho a jako anonymní čtenář jej mám prolezlý skrz naskrz. Letos poprvé také začnu pěstovat a hodlám to vzít ve velkém stylu: můj nick leccos napoví :-).

Nebudu se tady příliš vykecávat, nakonec není ani o čem: semínka jsou ještě stále na cestě a tak ani nemůžu ukázat fotky malých kytiček. Někoho by možná zajímalo, co jsem jako absolutní "ganjový panic" zvolil za odrůdu: volba padla na relativní novinku Special Kush #1, o kterém zde na fóru příliš informací není. Vzhledem k tomu, že mám v úmyslu vysadit na stromy celkem 15 kousků, jistě bude zhodnocení objektivní a pevně věřím, že to bude hodně muziky za málo peněz (nakoupil jsem 20 ks fem. semen za 600,- Kč).

Zkrátka už mě nebaví neustále obvolávat dealery a shánět skéro za 200,- s tím, že nikdy nevím, co dostanu a jestli vůbec. Držte mi palce, v nejbližší době založím topic v sekci Outdoor, kde vás všechny budu o svém growu informovat.

Ať to roste!

Old Post 12-05-2011 v 18:02 PM
Stromolezec je offline   Profil uživatele Stromolezec   Find more posts by Stromolezec   Foto galerie člena Stromolezec   Click here to Send Stromolezec a Private Message   Add Stromolezec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 2

At se ti daří ! Hlavně pořádně zalívat protože t to bude dosti vysychat (pokud tam si neuděláš zasobárnu a rozvody)

Old Post 12-05-2011 v 18:21 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Re: Zdar! Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Stromolezec
volba padla na relativní novinku Special Kush #1, o kterém zde na fóru příliš informací není.

Hledat. Je toho tady docela dost.
Ať se daří!


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 12-05-2011 v 19:44 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stromolezec
Nový Člen

Karma uživatele Stromolezec - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 4

Něco tu je, to nepopírám, ale že by to byla nějak probádaná odrůda, to bych neřekl :-). Jinak díky za příspěvky, pokusím se co nejdříve přinést fotografie z korun stromů.

Old Post 12-05-2011 v 19:47 PM
Stromolezec je offline   Profil uživatele Stromolezec   Find more posts by Stromolezec   Foto galerie člena Stromolezec   Click here to Send Stromolezec a Private Message   Add Stromolezec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublaspiel
Stálý Člen

Karma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 5

Hele po těch stromech se dobře leze v teor. plánech v realu to je kapku náročnější takže sem zvědav zda tvůj záměr nezhasne s tvým nickem

Out 2011 von Bublaspiel

Indoor von Bublaspiel - 400 / 600w


Pravidlo zpětného odrazu funguje
dokonale




Old Post 12-05-2011 v 21:13 PM
bublaspiel je offline   Profil uživatele bublaspiel   Find more posts by bublaspiel   Foto galerie člena bublaspiel   Click here to Send bublaspiel a Private Message   Add bublaspiel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stromolezec
Nový Člen

Karma uživatele Stromolezec - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 6

Mám k dispozici tři stromy a na všechny jsem vylezl až do koruny, vím do čeho jdu. Já ale stejně chtěl přes léto chodit do posky, takže místo toho strávím léto na sedle bajku a šplháním se do korun . Spojím příjemné s užitečným a když Bůh dá, budu mít dost hulení na celou sezónu (nejsem velký čaditel)...

Navíc strach z čórek je velký a stromy vidím jako jednu z mála jistot na outdoor. Vhodný strom je na 99 % nevykradnutelný...

Old Post 12-05-2011 v 22:30 PM
Stromolezec je offline   Profil uživatele Stromolezec   Find more posts by Stromolezec   Foto galerie člena Stromolezec   Click here to Send Stromolezec a Private Message   Add Stromolezec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 7

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=410

Old Post 13-05-2011 v 03:28 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stromolezec
Nový Člen

Karma uživatele Stromolezec - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 8

Díky za snahu mu pomoct! Ač jsem se zde registroval teprve včera, nejsem zde doopravdy nový: grower.cz sleduji aktivně již rok, jen jsem necítil potřebu přispívat (nepěstoval jsem). Zmíněný topic o pěstování na stromech znám jako své boty, zrovna předevčírem jsem jej přečetl úplně celý a všechny podstatné informace si vyzobal a uložil.

Díky chlapi za všechny příspěvky, nečekal jsem, že by zde někdo napsal .

Old Post 13-05-2011 v 09:24 AM
Stromolezec je offline   Profil uživatele Stromolezec   Find more posts by Stromolezec   Foto galerie člena Stromolezec   Click here to Send Stromolezec a Private Message   Add Stromolezec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Stromolezec
Díky chlapi za všechny příspěvky, nečekal jsem, že by zde někdo napsal .

Tak to jsi ten grower zas tak dobře neprojel.

Každopádně letos chci taky zkusit strom. Na začátku letních prázdnin hodit na nějaký stromeček řízeček... Ale mám strach z toho, že nenajdu strom, na který bych vylezl


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 13-05-2011 v 13:17 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 10

zdravím stromaře heh,já jedu to samé,spec kush,spec queen,taky v koruně,na stromech už jedu čeče jubulejní 10rok,něco jsem nafotil,ale nemužu najít kabel z fotáku sakra,hlavně jak budou větší,nezapomen kyti vyvazovat po větvích,tahle piplačka se ti určo vyplatí.kukni vizzz staré foto

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 15-05-2011 v 19:11 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-12-2020 - Pozdarv - 1 odpovědí
04-06-2019 - Zdarec - 20 odpovědí
16-02-2017 - Nazdar - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3627100 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív