Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » 2011 Out + 2x AutoBalkón aneb 1337growing
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
auroraindika
Stálý Člen

Karma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 49

13,5 g

Old Post 03-07-2011 v 13:08 PM
auroraindika je offline   Profil uživatele auroraindika   Find more posts by auroraindika   Foto galerie člena auroraindika   Click here to Send auroraindika a Private Message   Add auroraindika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
agate-gem
Stálý Člen

Karma uživatele agate-gem - 84% PěstitelskáKarma uživatele agate-gem - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 65535 

Příspěvek č. 50

9,2

Old Post 03-07-2011 v 14:37 PM
agate-gem je offline   Profil uživatele agate-gem   Find more posts by agate-gem   Foto galerie člena agate-gem   Click here to Send agate-gem a Private Message   Add agate-gem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
serius46
Stálý Člen

Karma uživatele serius46 - 79% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 51

12.92g

Old Post 03-07-2011 v 14:43 PM
serius46 je offline   Profil uživatele serius46   Find more posts by serius46   Foto galerie člena serius46   Click here to Send serius46 a Private Message   Add serius46 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papua
Stálý Člen

Karma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 52

11.12g

Outdoor Frisian dew & No-name 2011

Miluju outdoor pěstování!!!

Old Post 03-07-2011 v 16:12 PM
papua je offline   Profil uživatele papua   Find more posts by papua   Foto galerie člena papua   Click here to Send papua a Private Message   Add papua to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kola666
Stálý Člen

Karma uživatele kola666 - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 53

9,5 g

Old Post 03-07-2011 v 20:31 PM
kola666 je offline   Profil uživatele kola666   Find more posts by kola666   Foto galerie člena kola666   Click here to Send kola666 a Private Message   Add kola666 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kola666! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G.M.O.
Stálý Člen

Karma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 484  

Příspěvek č. 54

13,4g peace cannabis!

gmo

Ed Rosental x PPP SCROG

Outdoor 2011

NYCD

zelená zahrádka 2010

ICE první in

do třetice všeho dobrého in

Old Post 04-07-2011 v 00:30 AM
G.M.O. je offline   Profil uživatele G.M.O.   Find more posts by G.M.O.   Foto galerie člena G.M.O.   Click here to Send G.M.O. a Private Message   Add G.M.O. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirmin
Stálý Člen

Karma uživatele Jirmin - 0% PěstitelskáKarma uživatele Jirmin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 55

18,91 =)

Old Post 04-07-2011 v 00:38 AM
Jirmin je offline   Profil uživatele Jirmin   Find more posts by Jirmin   Foto galerie člena Jirmin   Click here to Send Jirmin a Private Message   Add Jirmin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vendiz
Stálý Člen

Karma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 56

12,5 G

Old Post 04-07-2011 v 07:56 AM
vendiz je offline   Profil uživatele vendiz   Find more posts by vendiz   Foto galerie člena vendiz   Click here to Send vendiz a Private Message   Add vendiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Ukončení tipovačky Příspěvek č. 57



A je tu konec tipovačky a vyhlášení

Celkem toho bylo 16g Ta vlevo 10g a ta napravo 6g

Takže výherce s tipem 13,8g je MDe_ !!! takže k+

Old Post 05-07-2011 v 13:31 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Pohodička Smoke weed :) Příspěvek č. 58




A co by to bylo za téma bez smokereportu

Haze Automatic - Dinafem seeds

VŮNĚ je lehce mrkvová a jemně nasládlá a velice výrazná
CHUŤ je dost kořeněná, zemitá a kouř je hodně těžký, no prostě Haze ale dost výrazná výrazná ..
STAV je hodně stoned dokonce až tripoidní, dost mě překvapilo co to se mnou udělalo, tolik jsem od toho ani nečekal
ZHODNOCENÍ 9/10 - preferoval bych lepší vůní, ale tenhle model mě moc překvapil, příští rok ho pojedu určitě zase


AutoBlueberry - Dutch Passion

VŮNĚ je hodně ovocná až jemně tropická
CHUŤ je dost nevýrazná, ale kouř je až neuvěřitelně jemný
STAV je takový lehce high, spíš takový speed-smile, ale je dost krátkodobý...
ZHODNOCENÍ 6/10 - čekal jsem že bude chutnější kouř a dlouhodobější stav, taky jsem čekal, že mě zfialoví ale bohužel...

Taky přikládám ještě nějaký fotečky

Tak a todle je sladká TEČKA a konec AFek

Old Post 09-07-2011 v 11:42 AM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Obecné Konečně out :) Příspěvek č. 59


OUT

Už byl konečně čas, a tak jsou holky venku
Není dobré všecko nechávat na poslední chvílí...

Po úspěšném najití 1. fleku jsem zjistil, že není až zase tak "nenápadný" a to mě donutilo najít nový.

Po úspěšném najití 2.fleku, jsem vysekal místo, vykopal díry a udělal ohradu... ale bohužel smrkový porost byl tak vysoký, že tam svítilo sluníčko asi tak 5 hodin denně ... takže to taky nebylo to pravé ořechové Ale přimělo mě to hledat dál.

A konečně po úspěšném najítí 3.fleku, jsem se rozhodl sázet

POPIS: Sluníčko od rána až do večera , flek je oplocený(v takové polo lesní školce a polo paloučku) sám jsem ty kytky i při sázení občas hledal jsou rozmístěné každá tak 2-3 metry od druhé

Old Post 10-07-2011 v 14:12 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

konečné osazenstvo Příspěvek č. 60






Osazenstvo

Holky dostali baštu v podobě 5ml Fishmixu a 5ml Growu...

Byli sázeny do obyčejné zahradnické zeminy za 70,- z obi + mix s perlitem a purple šel do zbytku guana.
Každá díra by měla mít asi tak 25l .
Vršek zeminy jsem překryl tou původní(obyčejná hnědozem), aby kytky nebyli hodně vidět.

Na konec po focení jsem je obsypal zbytkem Vanishe z minulého roku.

A konečné osazenstvo outu je :
2x Shiva Shanti II (FOTO Č.1,2)
2x Holland's Hope (FOTO Č.3,4)
1x Purple 1 (FOTO Č.5) ( z 10 kusů - 5 rozdrcených - 4 samci.. nic moc bilance )

Ale nebojte se sem někdo něco napsat nekoušu...

Naposledy upravil Spála 10-07-2011 v 14:45 PM

Old Post 10-07-2011 v 14:31 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

up :) Příspěvek č. 61






UP

Tak konečně jsem se zase dostal k tomu podívat se na holky a zjistit jak se jim vede A kolik věcí se stalo...

Zezačátku jsem byl lehce vylekanej, jelikož kousek od místa prosekávali lesní školku, naštěstí si snad ničeho nevšimli...

A drůhá věc... Sloup kterým se dostávám do školky byl spadlej, asi vítr ... no a hladová srnka se tam hned musela dostat a dožrat mě jednono holanda ... naštěstí už je vyhnaná a sloupek zase uzavřen

Omlouvám se za kvalitu fotek, ale počasí bylo teď dost na pi... takže jsou holky focený za deště.

Purple(FOTO Č.1)
Holland's Hope(FOTO Č.2,3)
Shiva Shanti II(FOTO Č.4,5)

Old Post 02-08-2011 v 14:12 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Palec dolů up Příspěvek č. 62





UP

Počasí je stále napííí...!!!, takže nějaké velké změny se nekonají, aspoň že holandy a purple začínají nakvétat.

Dále doufám, že ty stromy co pořezali v okolní školce budou odtahovat až příští rok a snad se to vyvede.

Jinak zahnojeno 5ml growu a 5ml fishe .

FOTO
Purple #1(FOTO Č.1)
Holland's Hope + makro(FOTO Č.2,3,4)
Shiva Shanti II(FOTO Č.5,6)

Old Post 12-08-2011 v 17:35 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

foto Příspěvek č. 63



FOTO

Old Post 12-08-2011 v 17:36 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

UP Příspěvek č. 64






UP

Tak po dlouhé době, jsem zase měl chvilku čas a tady mě ten topick trošku chátrá, tak to oživíme

Holky už konečně kvetou všecky... ale ty Shivy začali kvést až teď, tak snad dojedou a nechytnou plíseň.

Do školky se zřejmě dostal nějaký zajíc a okousal mě pár spodků.

Holandy mi nějak žloutnou a přitom toho do nich peru hodně, ale asi se těch listů už zbavujou samy, jelikož po focení sem jim je otrhával a padali jak po másle...

Jinak hnojeno Bloomem, Topmaxem a zlehka Fishmixem a growem.

Purple(FOTO Č.1)
Holland's Hope(FOTO Č.2,3)
Shiva Shanti II(FOTO Č.4,5)

Old Post 10-09-2011 v 12:22 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5446780 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív