Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » 2011 Out + 2x AutoBalkón aneb 1337growing
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

19.Den Příspěvek č. 17





19.Den

Dneska jsem ve škříňce zvednul lampu na max, tak uvidíme jak dlouho tam vydrží, a pak jsem holkám přeházel pozice a to pomalé semínko jsem vyměnil za kytku v pařníku za oknem. (FOTO Č.1)

Dále se nám už ukázal autoflowering, nahodily mě preflowers. (FOTO Č.2)

Nejhezčí BB. (FOTO Č.3)

A okousaná kytka od kocoura už nám také projevila známky života snad nezhermí. (FOTO Č.4)

Old Post 09-05-2011 v 22:34 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

25.Den Příspěvek č. 18





25.Den

Hnojky: 1ml Grow, 1ml Fishmix + 1ml Fishmix postřik

Tak se nám už pořádně ukazuje autoflowering, jak udává seedbanka tak 25den a už to krásně kvete holky už se pěkně rozjeli a nevešli se do skříně, takže jsem dal 2x Haze(nahoře) a 1x BB(dole) na balkón.(FOTO Č.1)

BB co byli za oknem jsem dal do skříně, tak je snad taky doženou.

V zápalu zhulenosti jsem se nemohl odtrhnou od kytiček, tak tu máte nějaké pokusy o makra.
Haze(FOTO Č.2 a 3)
BB(FOTO Č.4)

Old Post 16-05-2011 v 22:25 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

38.Den Příspěvek č. 19






38.Den

Hnojky: Stále jsem hnojil 2ml Grow + 2ml Fishmix(postřik), teď pomalu vysazuju fish. V pondělí mě na poště čeká Bloom a Topmax.

Nějvětší 3 kytky jsou 2x Haze cca 60cm(FOTO Č.1 zleva, FOTO Č.2) + 1x BB cca 50cm(FOTO Č.1 zprava, FOTO Č.3)

Dále moji favoriti jsou 2x BB ze skříně, 10 dnů na květu poté šli ven na balkón. Jsou sice menší, ale za to košatější a krásně zbarvený + ta vůně je libůstka . (FOTO Č.4 + MAKRO Č.6 a Č.7)

Purply jsou fůrt košťata, zaštípl jsem je po 4 patře, u největšího FIMkou(nejspíš se povedla) a 2 obyčejně. Snad se k tomu brzy dostanu a převezu je konečně ven na place. (FOTO Č.5)

Jedno BB se chová nějak divně, asi jiný pheno, hnojím všecky kytky víceméně stejně, ale todle BB je takový bez barvy a trošku žloutne, nicméně má nejlepší chloupky, takže MAKRO! (FOTO Č.8)

BONUS

Jelikož se mě množství kytek na out zdálo fůrt málo, 5 semínek rozdrcených atp..., pořídíl jsem ještě řízky od místního člena.
Jedná se o 2x Holand's Hope a 2x Shiva Shanti II. Kdypak bych tak měl asi začít hnojit, šly prozatím do 4l květináčů a jsou ve skřínce na předpěst viz. str.1 .(FOTO Č.9 vzadu HH, vepředu SS)

Old Post 28-05-2011 v 18:47 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

38.Den FOTO Příspěvek č. 20





FOTO

Old Post 28-05-2011 v 18:50 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skippy
Nový Člen

Karma uživatele Skippy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 21

balkon mas na vychod??ja dlouho tam sviti pac ja mam taky 2rizecky ak47 a white russia na vychodni strane balkon a sviti tam do tech 11:30 a nvm cim to vylepsit premyslel jsem ze to udelam ze budu premistovat na druhou stranu bytu kde mi do okna pere slunko od tech 14:30 do vecera..tak nvm co stim

Old Post 06-06-2011 v 13:41 PM
Skippy je offline   Profil uživatele Skippy   Find more posts by Skippy   Foto galerie člena Skippy   Click here to Send Skippy a Private Message   Add Skippy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 22

je to tak přibližně stejný no bohužel se musím smířit s tím co je ...určitě nebudeš mít moc výnos ale dojede ti to vklidu ja měl minulý rok řízky jorge´s diamond a na kytce bylo tak 15-20g je to bída ale hulení to bylo luxusní spíš si zkus najít někde venku nějaký flek kde svíti z jihu a nikdo ti to neveme a tam to dát ať máš větší výnos ..proto sem jel letos na balkon jenom Automaty což se docela dá a řízky + purple půjdou ven do lesního porostu

Old Post 06-06-2011 v 17:58 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skippy
Nový Člen

Karma uživatele Skippy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 23

venku moc necu mam strach mel jsem 2 sezony vysazene a jak na svini naky kok pobral... rozdil mezi automatem a rzikem je aky do rite?? stim jsem se ete neseznamil...

Old Post 07-06-2011 v 18:16 PM
Skippy je offline   Profil uživatele Skippy   Find more posts by Skippy   Foto galerie člena Skippy   Click here to Send Skippy a Private Message   Add Skippy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 24

automat(speciální genetika, která začne sama kvést po 25 dnech aniž bys změnil periodu svícení) vždy ze semínka
řízek je vlastně ustřihlá větvička z matky(rozvětvená kytka pěstovaná pro tento účel která je pouze ve fázi růstu), pak se dá řízek zakořenit (rockwool + více info v threadu o řízkovaní)

Old Post 07-06-2011 v 22:03 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
agate-gem
Stálý Člen

Karma uživatele agate-gem - 84% PěstitelskáKarma uživatele agate-gem - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 65535 

Příspěvek č. 25

Tož já mám taky oko na východ,od ranka tam paří slunko ak do půl dvanáctý,pak je hodku stín a mezitím jí každý den poctivě přenesu na západní balkon,kde to do ní pere zbytek dne a roste velmi good!

Old Post 08-06-2011 v 07:58 AM
agate-gem je offline   Profil uživatele agate-gem   Find more posts by agate-gem   Foto galerie člena agate-gem   Click here to Send agate-gem a Private Message   Add agate-gem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skippy
Nový Člen

Karma uživatele Skippy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 26

agate-gem: ja to mam naopak ale na tom okne mi to moc nedela dobre pac to mam ve vnitr a vsiml jsem si ze dluho trva nez ten stonek zesili pac jsem mel ten druhy riz chvili venku a ten uz stromovati ten stonekale ted stim pocasim zadna slava

Old Post 10-06-2011 v 12:07 PM
Skippy je offline   Profil uživatele Skippy   Find more posts by Skippy   Foto galerie člena Skippy   Click here to Send Skippy a Private Message   Add Skippy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
agate-gem
Stálý Člen

Karma uživatele agate-gem - 84% PěstitelskáKarma uživatele agate-gem - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 65535 

Příspěvek č. 27

Já to dopoledne mám taky za oknem-raději,protože už holka dost povyrostla a jsem v prvním patře a hned naproti je další bytovka s hoodně novýma sousedama,tak nechci ryskovat,že je mezi nima nějakej debil!
Jinak s tím stonkem.Za oknem asi moc sílit nebude,pokud nebude mít důvod a sice více větví,ale hlavně tam chybí ten vítr.....není vítr-není důvod zesilovat stonek,protože to zkrátka nepotřebuje.Tak,ale o tom stonku to není...sice to moc hezky vypadá,když je silnější,ale ještě líp vypadají pořádný paldy A nemluvím o učincích,pač neinhaluju,jen se mi kytí strašně líbí a mám to jako hobby

Old Post 10-06-2011 v 21:21 PM
agate-gem je offline   Profil uživatele agate-gem   Find more posts by agate-gem   Foto galerie člena agate-gem   Click here to Send agate-gem a Private Message   Add agate-gem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 28

já to taky chvíli dělal že sem to přenášel, ale přestalo mě to bavit jinak za oknem sem to řešil tak že sem jim dával umělý ofuk ze stolního větraku

Old Post 10-06-2011 v 21:36 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skippy
Nový Člen

Karma uživatele Skippy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 29

nj ale zas cim tenci stonek tim mensi uroda ne?moc toho potom nesnese kdyz je tenkej...nebo ne?

Old Post 15-06-2011 v 12:28 PM
Skippy je offline   Profil uživatele Skippy   Find more posts by Skippy   Foto galerie člena Skippy   Click here to Send Skippy a Private Message   Add Skippy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 30

však právě proto tam mám ten větrák...

Old Post 15-06-2011 v 16:14 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

71.Den Příspěvek č. 31


71.Den

Jelikož jsem měl zkoušky, tak jsem neměl moc na grower čas, nicméně už je všecko za mnou a konečně sem můžu napsat co se vlastně všecko odehrála za tu dobu

Kytky akorát fůrt baštili a tloustnuly, poslední dobou jsem to hnojil 5ml Bloom a 5ml Topmax, teď už ale všecky pomalu dozrávají a už je flushuju(prolívám) čistou vodou, 1BB a 1Haze už vysí, nicměně předtím jsem je ještě opatrně vyndal z hlíny a ty lepší kořeny co přežili jsem omyl a na noc šli do černý tašky a do kbelíku s čistou vodou aby se pořádně nasákli

+ přidávám foto 2 BB na které se nejvíc těším

Naposledy upravil Spála 27-06-2011 v 13:38 PM

Old Post 27-06-2011 v 13:22 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Palec nahoru konečně out Příspěvek č. 32






Autoflowerům už skoro odzvonilo, ale teď se konečně budu moct věnovat pořádnému outu

Holland's Hope (FOTO Č.1,2) + Shiva Shanti II (FOTO Č.3,4)

Bohužel se posralo mi posralo auto + zkoušky + začínám dávat dokupy konečně pořádnou skřínku , takže jsem zatím kytičky nemohl odvést... Alespoň jsem zkusil pořádný LST a vyplatilo se to

Snad se mi je podaří už brzo odvést, ale poslední dobou to počasí tady stojí taky za...(zima kroupy atp...) takže možná líp, že jsem je tam ještě neodvezl

Celek(FOTO Č.5)

A co se Purplu týče tak jsem zatím sekl 3 samce

Old Post 27-06-2011 v 13:35 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3180170 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív