Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » L.S.D ma niekto skusenosti s touto odrodou?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz L.S.D ma niekto skusenosti s touto odrodou? Příspěvek č. 1

Chcel by som to tento rok skusit , a potreboval by som od vas recenziu na tuto odrodu , celkom ma zaujala .

Old Post 06-04-2011 v 13:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Nápad Příspěvek č. 2

Čau,
stačí hledat a zase jenom hledat


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 06-04-2011 v 13:38 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Dakujem , ked som daval do vyhladavaca L.S.D a barneys farms tak mi nenaslo nic , zaciatocnik

Old Post 06-04-2011 v 14:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od antikra
Dakujem , ked som daval do vyhladavaca L.S.D a barneys farms tak mi nenaslo nic , zaciatocnik

já sem tu ve vyhledávači taky nic nenašel. Na tohle je zapotřebí vyšší síly a to googlu


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 06-04-2011 v 14:12 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 5

...nekecejte , do hledani sem napsal "barneys farms" do polička "a volitelně obsahující tato slova" je to tam hned , http://grower.cz/forum/search.php?s...rder=descending , jen si to proklikejte Hlava


PS: Tip , pokud chcete "vylepšené L.S.D." kupte si Alice in Wonderland od panaceamedical je to jeden z kmenů z ktereho se to nakřižilo .

Naposledy upravil Hlava 06-04-2011 v 16:19 PM

Old Post 06-04-2011 v 15:58 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Hlava
...nekecejte , do hledani sem napsal "barneys farms" do polička "a volitelně obsahující tato slova" je to tam hned , http://grower.cz/forum/search.php?s...rder=descending , jen si to proklikejte Hlava


PS: Tip , pokud chcete "vylepšené L.S.D." kupte si Alice in Wonderland od panaceamedical je to jeden z kmenů z ktereho se to nakřižilo .
Čau.
Tohle jsem taky oběvil, ale hledal jsem přímo něco o L.S.D. Nechtělo se mi to proklikávat, tak jsem zabrousil na google a měl sem za pár sekund přímo před sebou zobrazenej příspěvěk, ve kterém bylo hodnocení L.S.D.. Podle mně to bylo rychlejší. Ale jiank hledání na Groweru je fajn....po chvilce vždy najdeš to, co potřebuješ

A co antikra. Jak ses rozhodl?


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Naposledy upravil frek 06-04-2011 v 18:20 PM

Old Post 06-04-2011 v 18:09 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Tak som sa rozhodol , jednoznacne idem do L.S.D, a potom este + Durban

Old Post 08-04-2011 v 09:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 8

většina genetiky od ''Bárnyho Farmy'' je prostě seno, obzvláště Violator Kush, Vanilla Kush, Dr.Grinspoon, L.S.D., Morning Glory atd....netřeba jmenovat
člověk se nevyzná co je indika a co sativa, to už si raději kup něco od GreenHouse seeds.....ty mají taky seno, ale na tak hrozný...
je fakt že občas se najde v balení dobrá kytka, ale pokud chceš kvalitní genetiku tak spíše Paradise seeds,DNA Genetics, Reserva Privada,Dutch Passion nebo při nejlepším Mr.Nice
vybírej s rozmyslem......název ti napoví hov..

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 08-04-2011 v 14:14 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od outdoorista
většina genetiky od ''Bárnyho Farmy'' je prostě seno, obzvláště Violator Kush, Vanilla Kush, Dr.Grinspoon, L.S.D., Morning Glory atd....netřeba jmenovat
člověk se nevyzná co je indika a co sativa, to už si raději kup něco od GreenHouse seeds.....ty mají taky seno, ale na tak hrozný...
je fakt že občas se najde v balení dobrá kytka, ale pokud chceš kvalitní genetiku tak spíše Paradise seeds,DNA Genetics, Reserva Privada,Dutch Passion nebo při nejlepším Mr.Nice
vybírej s rozmyslem......název ti napoví hov..

Bullshit man. Co bych mohl čekat od devatenáctiletýho rádoby Jamajčana...

Old Post 15-04-2011 v 17:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
war.lobo
Nový Člen

Karma uživatele war.lobo - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 10

CO se tyka L.S.D a Green House souhlasim s "outdoorista". tedy pokud se budem bavit o OUT. jak se tyhle kytky chovaj pod lampou nevim. L.S.D mi venku nedosla, musel do skleniku kdy chytla plisen. vysledek byl prumerne huleni spise do indiky s chyti typu "mejdlo v puse". O kvalite GreenHouse seeds toho bylo uz napsano mnoho. z me zkusenosti - na OUT urcite ne. mel jsem ASH, ASSH a AH#1. ASSH a AH#1 mi venku vubec nedosli - skoncili na kompostu. ASH jsem ususil, je z toho takovy to pokureni z kteryho si po hodine venky.
Nazev nebo %THC opravdu nic nerikaji. musi si dat praci a projit fora

Old Post 18-04-2011 v 11:00 AM
war.lobo je offline   Profil uživatele war.lobo   Find more posts by war.lobo   Foto galerie člena war.lobo   Click here to Send war.lobo a Private Message   Add war.lobo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-09-2009 - El Niňo - vaše skušenosti s touto odrůdou - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4374090 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív