Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Barney's Farm...zkušenoti zde
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 17

Já od Greenhouse pěstoval Himalaya gold a fakt musim říct, že nic horšího jsem snad neviděl... Růstovej potenciál dobrej, ale místo květu jenom trochu orosený listí- žádná palice... letos jsem to zkoušel znova jestli to nebylo třeba blbym phenotypem, ale jestli z toho vyroste zase to samý tak největší FAKÁČ na tuhle banku!!!
http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=283886

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 06-07-2009 v 19:06 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od janussk8
Jaj Greenhouse seeds a Barneys Farm ,jsou kvalitni seedbanky, copak ste od greenhouse nic nevypestovali??? :-O ... Greenhouse seeds,Barneys Farm a the flying doutchman ,podle me nejlepsi banky ..


flying dutchman pohoda, greenhouse mrdky, barneys farm nemám zkušenost.

zkoušel si nějakou jinou genetiku když píšeš že tyhle 3 jsou nejlepší? myslím že ne..

Old Post 07-07-2009 v 10:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nugget
Stálý Člen

Karma uživatele Nugget - 82% PěstitelskáKarma uživatele Nugget - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 19

Zdravím tak, trochu som tu pozeral po G ohladne Greenhouse seeds a zistil som, že buď úplne na sra**y samý hermáč alebo vôbec nevyklíčily. Druhá možnosť: najlepšia genetika growu.
Jednoducho z extrému do extrému. Nemajú oni nejaké dva sklady, že jeden vyhráva cannabis cupy a druhý je podradný a hrozný???

EDIT: inak sorry je to thread o barneys farm ale myslím že sú na tom rovnako.......

Čipešek a priatelia / 2009
Chmelové cannabinoidy ako hnojivo
My Indoor Greenhouse [No Grass]
92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature.

Old Post 07-07-2009 v 17:09 PM
Nugget je offline   Profil uživatele Nugget   Find more posts by Nugget   Foto galerie člena Nugget   Click here to Send Nugget a Private Message   Add Nugget to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 20

tiez som mal himalaya gold, uplna sracka, podobne ako to popisal Časlove. na druhej strane GWS uplna parada, akurat nachylna na choroby. teraz skusam trainwreck, lemon skunk, white rhino. uvidime, ak to dopadne na picu, kaslem na greenhouse seeds a pustim sa do DNA Genetics ako som to povodne planoval

Old Post 07-07-2009 v 20:46 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 21

Nevím jestli jim mam věřit či ne, Crimea blue nevypadá špatně a out 2011 je nezávratně blízko: -d. Mimochodem, nevíte kde bych našel stránky Reeferman Seeds?

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Old Post 17-10-2010 v 22:42 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 22

tak já bych od nich skusil LSD sativa s ,,údajnýma,, 24% thc

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 22-10-2010 v 14:16 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 23

Pěstoval sem Night shade na out a musím říct, že bylo dosaženo slabě nadprůměrných hodnot, takže spokojenost. Teď jedu Blue Cheese na in a prozatím vypadá velmi pěkně.

Každá banka má něco, co za to stojí, neházel bych hned flintu do žita.

Twilight
Passion
White widow x early noname
Shivas Joy
GWS + Chronic
Moje šalvěj, věčná jí sláva
Out 2006 Sh, S1, MM, HI, Bog, Nl, Cd

Old Post 23-10-2010 v 12:24 PM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24


S Barneys Farm mám dobrou zkušenost, klíčivost femenizovaných semen 100% všechno kytky na post matky.
Hlavně luxusní obal ve kterém jsou semena. :ú

Old Post 24-10-2010 v 22:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

zdravim jel jsem vanilla kush od barneys Z 10 semen dokoncilo uzpesne 5 jedno upne prasklo dalsi 4 sly pod drn ale na druhou stranu z toho co zbylo nehoraznej brut stavba kytky nadhera ani se nedivim ze to vyhralo CC O9 ale zmeho pohledu asi hrotej moc prodej tak je to strasne newirovnany proste tam naserou vsechno ale H13 haze nadhera

Old Post 04-12-2010 v 19:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Barneys Farm Příspěvek č. 26

Ahoj, tak sem se dal na indoor. Mám poměrně nízký (170cm) homebox, tak sem si říkal, že vyberu z genetiky nějakou indiku, ať se to moc netáhne do výšky. Chtěl sem semena a už delší dobu uvažoval o L.S.D. od Barneys Farm. Dokoupil jsem ještě Vanilla Kush a Pineapple chunk od stejné banky.Stejně jak L.S.D měly ty dvě být převážně indiky. Čekal jsem maximálně 60-70cm do výšky, z růstu na květ přepnul na cca 25cm po pěti týdnech. Mám 10 kytek - od každé 3 + bonus. Pod 4kilem sodík, plocha stanu je 0,9m2.
Jenže teď mají indiky metr a půl možná víc,a vypadaj jak 100% sativy, moc se nevětví do šířky. Nejhorší je, že prosrůstají až nadoraz k lampě a klidně i přes ní, ty co sou okolo, takže musím zvedat. Teď už to čtvrtým týdnem kvete, vzhledem k nečekané mohutnosti rostlin je paliček poměrně hodně, i když působí řídce. Taky přepnutí na květ nebylo úplně snadný, moc se jim nechtělo. To je taky spíš znak sativy.
Vyrostly tak všechny modely od Barneys, musím ještě přiznat poslední rostlinu, dal jsem tam semínko Ed Rosenthala od Sensi Seed, ten vypadá rozumě, je na něm vidět hybridní kombinace indica/sativa.
Barneys na svých strankách celkem jasně píše převážně indica u všech tří modelů, a vzrůst pod metr, ale už jsem se na groweru setkal s tímto problémem dříve a to u Pineapple chunk. Jinak Pineapple skutečně voní po ananasu a Vanilla voní sladce. Nakonec L.S.D. má takovou citronovou štiplavou vůni...Na výsledek se těším, akorát to chtělo aspoň dvoumetrovej stan, nebo dát tyhle modely ven, plíseň, svilušky, nic z toho mě nepotkalo, takže sou to asi dost odolný kytky. Je to první větší indoor, takže chyb sem udělal požehnaně. Kytky na to reagujou velice dobře, nějak neovadaj, dokonce ani po zásadnější chybě v zalévání. Tím chci tedy říct, že ona je to asi výborná genetika, ale chtělo to síť. Říkal jsem si, když je to první grow, že zkusím něco, co nebudu muset moc šlechtit nějakou technikou, protože nemám zkušenosti např. se SCROGEM
No, děkuju za příspěvky ohledně zkušeností s Barneys

rum rum nezavazne

Old Post 24-01-2011 v 21:56 PM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

Je fakt, že maj všechno sativy.

Old Post 25-01-2011 v 12:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Romulan
Stálý Člen

Karma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 28

noja si koupil pineaplle chunk a z 5 semen me vyrostlo 5 krasnych 150cm a vic sativa phen.reklamoval sem to u 5semen.cz rekamaci po 3 mescich v holandu uznali ale na chybu neprisli a poslali novej balicek semen tak uvidime jak to dopadne

indoor 600w

Old Post 26-01-2011 v 08:16 AM
Romulan je offline   Profil uživatele Romulan   Find more posts by Romulan   Foto galerie člena Romulan   Click here to Send Romulan a Private Message   Add Romulan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 29

To je drsný, že uznaj reklamačku. To taky zkusím. Mě by to ani nevadilo, ale nejsem technicky připravenej na tak velky kytky...

rum rum nezavazne

Old Post 26-01-2011 v 13:40 PM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jamall
Stálý Člen

Karma uživatele jamall - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 30

cus lidi,tak ja ted jedu pineapple chunk od barnyho a musim rict ze je to fakt mazecek...chutovka,spis gaucovka,doporucuju tem ktery radi ovocny strains,neuveritelna chut ananasu

Old Post 31-01-2011 v 20:50 PM
jamall je offline   Profil uživatele jamall   Find more posts by jamall   Foto galerie člena jamall   Click here to Send jamall a Private Message   Add jamall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

Zdarec lidi, tak momentálně jedu L.S.D. dával jsem 4 semínka a vyrosly jen 3 ale jinak velice vitální a svěží kytky 32 den květu, tak uvidíme dám vědět.

Naposledy upravil 01-02-2011 v 15:08 PM

Old Post 31-01-2011 v 21:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 32

Tak mam vysledek, L.S.D je hustej modylek, hafo euforka, pojedu znovu. Pineapple chunk je chutovka, ale dost utlumi, to ja nemusim. Vanilla Kush je tak neco mezi, ponekud vic uspi nez euforka, ale uz je to aktivnejsi od Pineapple.
Osobne nejvic doporucuju L.S.D., rostly nejlip, mely nejvetsi vytezek a nejlip zhulujoooou. Tak peace

rum rum nezavazne

Old Post 17-02-2011 v 12:54 PM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2510250 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív