Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Oznámení » Chat
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Upozornění Příspěvek č. 49

2Snark:


2dva příspěvky před tím:
tu místnost nejni ani potřeba, když už někdo něco má, tak to stačí šeptnout (ovšem kdyby to šlo ) a o těch místnostech - mnooo.. myslím, že to nejni chat, ale growerchat, takže to je vlastně jakoby jedna už vlastně zaměřená místnost - aneb vzhledem k tomu, že to furt nejni zas až tak extra využívaná věc ten chat, tak by nadělání mnoha místností (jako že by temu bylo) nadělalo jen mnoho problémů včetně teho, že když se tam sejdou tři lidi, tak kam půjdou? každej do jedný místnosti a nic? ne, všichni do jedný a tak to se nemusí nic novýho zakládat a další důvod že někdo něco založí a pak se na to vysere a bude to tzv mrtvá místnost.. no ale jinak jako se nebráním temu, aby to někdo udělal, mě to vadit nebude, když to bude, ale taky ne,m když to nebude.. a klidně si zahulím..

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 21-08-2002 v 20:01 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

já raděj nikoho nepotkávám... :-) Příspěvek č. 50

ale - 2TIME: přesně tak..

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 21-08-2002 v 21:02 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cross
Stálý Člen

Karma uživatele cross - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 62 

chat Příspěvek č. 51

Kazdej mate svuj kus pravdy... growerchat je fakt cenna studna informaci pro lidi ktery jsou na groweru novy nebo shanej nejaky info a nemuzou ho najit...proto by mel bejt bez rozdilu pristupnej pro vsechny stejne...

Ja treba pouzivam chat jako rozptyleni v praci, stejne tak jako vetsina vyse zminovanych lidi, proste si povidam s lidma, co maj stejnyho konicka a pristup k netu v praci jako ja... Travim tu dost casu, dost me to bavi... Samozrejme clovek pozna novy lidi, nektery docela dost, jiny se jen tak mihnou, atd. Stava se, ze se nekdo naloguje jako host a je prihlasenej treba hodinu a za celou dobu se ani neozve, nepozdravi atd...

Ja osobne bych se vydal cestou kompromisu...Nechal bych chat tak jak vypada ted, ale udelal bych moznost hromadne septnout... Rozhodne si nemyslim, ze je to diskriminace...spis moznost volby...je na kazdym jak to vyuzije....co vy na to???

[Edited by cross on 22-08-2002 at 09:02 AM]

...the best is before

Old Post 22-08-2002 v 07:58 AM
cross je offline   Profil uživatele cross   Find more posts by cross   Foto galerie člena cross   Click here to Send cross a Private Message   Add cross to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUT
Stálý Člen

Karma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 180  

Chemie Argumenty pánové! Příspěvek č. 52

Hmm..

Dalajlamo
Tebe sem na chatu viděl málokdy, najdi si radši jiný téma.

Time
Bojíš se novejch přístupů, členění chatu na místnosti by ho zpřehlednilo. Pro 8 lidí je to podle tebe zbytečnost . Neměl bys to radši nechat na těch osmi lidech?

Old Post 22-08-2002 v 12:06 PM
MUT je offline   Profil uživatele MUT   Find more posts by MUT   Foto galerie člena MUT   Click here to Send MUT a Private Message   Add MUT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MUT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moderator
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz Příspěvek č. 53

citace:
Původní příspěvek od snark
Dávam adminům lhůtu do konce srpna aby zařídili místnosti na chatu - jinak zahajuju protestní hladovku a v nejhorším případě můžu třeba i celej den nehulit.
Good Luck
Snarky


Jasně Snarky, odpovídal by tvým představám dostatečně IRC chat v okně prohlížeče? Samozřejmě za předpokladu, že by byl dostatečně secure?

Old Post 22-08-2002 v 13:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Upozornění Snarkovi a všem, který jsem nasral: Příspěvek č. 54

Mrzí mne, že jsem někomu takzvaně „nesed“ či někoho rozčílil a mrzí mne i to, že se tento thread vyvíjí tak, jak se vyvíjí.. ale omlouvat se nebudu – promiň MUTe, ale myslel jsem, že každý, ať už je to dalajlama, nebo time a nebo kdokoliv jinej, má výhradní právo sdělit svůj osobní názor!! Při vstupu do chatu, je napsáno, ať sdělíme své náměty a připomínky a tak jsem tak učinil. Nikomu to nenutím!

jaman

[Edited by dalajlama on 22-08-2002 at 07:40 PM]

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 22-08-2002 v 15:19 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Příspěvek č. 55

koukam tady se to vyviji...osobne chat neuzivam (zatim),ale myslim si ze to neni spatna vec...i kdyz zase je pravda ze moc lidi tam zas nechodi,tak proc zakladat vic mistnosti..jedna staci jinak se nenajdem

roll,roll,roll a joint...

Old Post 22-08-2002 v 18:24 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
budvar
Stálý Člen

Karma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 56

Tak teda.....

Každá moje návštěva na Groweru vede nejdřív na chat a nikdy tam nepotkám víc jak 5 lidí,takže jakákoliv další místnost se mi zdá jako celkem zbytečná.Každej si vleze do svojí místnosti a bude co ? Navíc chat je tady spíš druhotným prvkem,grower je diskuzní forum pokud vím....

PS : Hodně štěstí se SNARK HALL (to mě celkem pobavilo) .......jakej užitek by měla tahle místnost jako pro Grower ?

Jestli jsem někoho naštval,může mě ohodnotit karmou

Advokát s kufříkem dokáže ukrást víc peněz, než tlupa chlapů s pistolema.

Old Post 22-08-2002 v 22:32 PM
budvar je offline   Profil uživatele budvar   Find more posts by budvar   Foto galerie člena budvar   Click here to Send budvar a Private Message   Add budvar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Palec dolů budvare, ty to schytáš.. :-) Příspěvek č. 57

sice su rád, že se najde více lidí s podobným názorem, ale mám obavu, aby se to poněkud nezvrhlo, natož po té, co jsi to napsal.. aneb já k temu nikoho nenabádal a o karmu jsem už přišel..

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 22-08-2002 v 23:35 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cross
Stálý Člen

Karma uživatele cross - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 58

Tak koukam, jak se to tu zacina priostrovat...

Nezbyva mi nez souhlasit se Snarkem, nestava se to sice moc casto, ale kdyz je na chatu vetsi mnozstvi nez tak 5 lidi (na coz narazim denne...i kdyz treba jenom na chvili) tak je ten chat skutecne trochu neprehlednej... Myslim, ze jak se rozrusta pocet clenu groweru, je potreba priszpusobovat i moznosti stranek...pokud se udela moznost mistnosti, treba se zvedne navstevnost chatu...
Ja bych to porad videl na to hromadny septani....

...the best is before

Old Post 23-08-2002 v 08:47 AM
cross je offline   Profil uživatele cross   Find more posts by cross   Foto galerie člena cross   Click here to Send cross a Private Message   Add cross to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUT
Stálý Člen

Karma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 180  

Palec nahoru Místnosti Příspěvek č. 59

Dnes sem odhalil že je již možné zakládat vlastní místnosti.
Tímto bych chtěl poděkovat Grower teamu. Klucí paráda je vidět že ste s námi
Pro ty co to ještě neprokoukli, tak klikněte na ? vlevo od textového pole v chatu, nebo nápověda pro chat


Ahoj a hodně úspěchů při zlepšování groweru

[Edited by mut on 16-12-2002 at 04:12 PM]

Old Post 16-12-2002 v 13:48 PM
MUT je offline   Profil uživatele MUT   Find more posts by MUT   Foto galerie člena MUT   Click here to Send MUT a Private Message   Add MUT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MUT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kremousek
Nový Člen

Karma uživatele Kremousek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 60

caf groweri , nefunguje zobrazit profil MySQL error: 1054

HulTe a UžíVEjTe

Old Post 22-12-2002 v 10:00 AM
Kremousek je offline   Profil uživatele Kremousek   Find more posts by Kremousek   Foto galerie člena Kremousek   Click here to Send Kremousek a Private Message   Add Kremousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Kremousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VHK
Stálý Člen

Karma uživatele VHK - 66% PěstitelskáKarma uživatele VHK - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 61

když chci napsat svůj nick, tak mi to píše, že takový uživatel už existuje (jsem zalogovaný) a občas to zatuhne

VHK

LEDNICE 70W SON-T plus Re: Povolání kuřáků marihuany ZAOKNOVKY 2003

Old Post 12-02-2003 v 13:53 PM
VHK je offline   Profil uživatele VHK   Find more posts by VHK   Foto galerie člena VHK   Click here to Send VHK a Private Message   Add VHK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele VHK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acidrop
Stálý Člen

Karma uživatele acidrop - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 62

ja bych poprosil jestli bude mit nekdo cas a chut dodelat hlasku
<b>XY odešel z místnosti</b> diki moc

Old Post 12-06-2003 v 20:13 PM
acidrop je offline   Profil uživatele acidrop   Find more posts by acidrop   Foto galerie člena acidrop   Click here to Send acidrop a Private Message   Add acidrop to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acidrop! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Příspěvek č. 63

cs me napadla jedna vec. Dam priklad jsem na chatu a chci treba do fora nebo do pmka ale musim se odhlasit nebo otevrit nove okno (vim ze to neni moc prace). Treba jestli by slo udelat nejake prepinani chatu a fora pro registrovane cleny.. tot vse...

jinak chat cenim...

happy smoke...hehe


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 14-07-2003 v 21:15 PM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mias
Stálý Člen

Karma uživatele Mias - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 64

zhoř......................a zhořel.......

Freetek-Místek city

Old Post 15-07-2003 v 11:57 AM
Mias je offline   Profil uživatele Mias   Find more posts by Mias   Foto galerie člena Mias   Click here to Send Mias a Private Message   Add Mias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6697640 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív