Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Oznámení » Chat
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Palec nahoru Fajn nápad, Majklovče Příspěvek č. 33

Prozatím jsem označení chatujícího uživatele umístil pod "Ignorovat tohoto uživatele" na pravé straně - určitě to nepřehlédnete.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 24-10-2001 v 20:06 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Re: Fajn nápad, Majklovče Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od Carlos
Prozatím jsem označení chatujícího uživatele umístil pod "Ignorovat tohoto uživatele" na pravé straně - určitě to nepřehlédnete.


Super.

Asi si použil pravidlo pravé ruky, ale já mám "Ignorovat uživatel" vlevo ale to neni důležitý.

Bylo by možný udělat to u každýho příspěvku a nejen u threadu?

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 25-10-2001 v 08:59 AM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Percepied
Nový Člen

Karma uživatele Percepied - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 12 

Upozornění Příspěvek č. 35

nepodařilo se mi rozpoznat co je ten rozmazanej odkaz vedle buttonu "poslat"

Old Post 30-10-2001 v 22:22 PM
Percepied je offline   Profil uživatele Percepied   Find more posts by Percepied   Foto galerie člena Percepied   Click here to Send Percepied a Private Message   Add Percepied to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Nic jsi poznat nemohl.... Příspěvek č. 36

.... je to totiž výběr barev textu kterej TY píšeš . Takže se přihlaš na Chat klikni na barvu a piš , uvidíš jak to dopadne

Měj se

Old Post 31-10-2001 v 09:00 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 37

Chat je SUPER!!!

Old Post 08-12-2001 v 13:27 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HoumBoj
Stálý Člen

Karma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 183 

Palec nahoru Chat Příspěvek č. 38

Zdravíčko , chat je jistě bomba , chodím tam evry dej asi ste mě tam už potkali ale měl bych pár návrhů na jeho zlepšení.Nevím jestli to bude technický možný tak mě nekamenujte .Jedná se mě o dvě věci , první a to si myslím že by ocenil každý je , aby se zobrazovalo že uživatel ,který vstoupil do místnosti ji prostě opět opustil , o tudle informaci de každému a člověk nemusí pátrat esli tam ta ona osoba eště je nebo není.No a ta druhá věc by byla aby bylo umožněno něco jako šeptání,když je potřeba tag se to hodí.Ale ne tom bych netrval jen mě de hlavně o to Odlogování.Díkec za ten Chat že vůbec je,čau Houmboj

Jeden doušek nigdy nestačí.

Old Post 16-12-2001 v 20:16 PM
HoumBoj je offline   Profil uživatele HoumBoj   Find more posts by HoumBoj   Foto galerie člena HoumBoj   Click here to Send HoumBoj a Private Message   Add HoumBoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 39

Chat - dobra vec, ale mel bych 2 pripominky.

1) Kdyz chci kliknout na odkaz ve veticce

Vitej na Grower CHATu ! Zkus se sem prosim pripojovat hlavne ve 14:00 a 22:00, at se tu sejdeme. Sem prosim kdyztak postni popis chyb co najdes, ci napady na pripadne vylepseni. Prijemnej pokec !

hodi me to tuhle vetev fora do okna chatu, coz je ponekud difne??? Staci dat target="_blank" a je vystarano.

2) Kdyz se s nekym smluvim na urcitou hodinu a on se treba zdrzi, mohl by chat pri prichodu novyho clena nejak beepnout nebo dat proste zvukove znameni. To by mi docela bodlo.

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 24-12-2001 v 09:09 AM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannaman
Nový Člen

Karma uživatele cannaman - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 14 

Palec dolů chyba Příspěvek č. 40

..myslim že když má někdo nick, kterej se skládá ze dvou a více slov, např. pan Wu ..tak mu nelze šeptat..prostě se to oddělí a nějak to nejde si myslim, že sem na to přišel..tak zatim..

Old Post 11-04-2002 v 16:25 PM
cannaman je offline   Profil uživatele cannaman   Find more posts by cannaman   Foto galerie člena cannaman   Click here to Send cannaman a Private Message   Add cannaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bush-style
Stálý Člen

Karma uživatele Bush-style - 85% PěstitelskáKarma uživatele Bush-style - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 98  

Ja to strasne pomali. Příspěvek č. 41

Chtelo by to zrychlit,je to strasne pomaly.Nez to dojde tomu druhemu na druhe strane,je to strasna doba.

Bush-style

Old Post 20-04-2002 v 08:34 AM
Bush-style je offline   Profil uživatele Bush-style   Find more posts by Bush-style   Foto galerie člena Bush-style   Click here to Send Bush-style a Private Message   Add Bush-style to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rezonance
Stálý Člen

Karma uživatele rezonance - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 16 

obnova na CHATU Příspěvek č. 42

Bohužel mi nefunguje obnova na chatu, ani když nastavím jiný refresh. Mám Netscape 6.1.

Ahoj, Rezonance.

Old Post 05-05-2002 v 19:18 PM
rezonance je offline   Profil uživatele rezonance   Find more posts by rezonance   Foto galerie člena rezonance   Click here to Send rezonance a Private Message   Add rezonance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Earl Mrkef
Nový Člen

Karma uživatele Earl Mrkef - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 24 

napat nebo co Příspěvek č. 43

Vite co mi chybi na chatu? Gdysh njegdo odejde, tak by to mohlo napsat ze odeshel
Jinak je to faaajn...smajlici taky goot

Mrkef rulezz!!! :-D

Old Post 14-07-2002 v 20:44 PM
Earl Mrkef je offline   Profil uživatele Earl Mrkef   Find more posts by Earl Mrkef   Foto galerie člena Earl Mrkef   Click here to Send Earl Mrkef a Private Message   Add Earl Mrkef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CypressPce
Stálý Člen

Karma uživatele CypressPce - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 70 

Pohodička Příspěvek č. 44

JA sem bylna chatu vcera no vlastne dneska ale nevim jak to je tam u vas protoze je tady mam posunutej cas vo sedm hodim tagze mozna ze v cechach to bylo vcera ale hlavni je ze fungoval i kdyz pomalu ale hlavne ze fungoval

Old Post 30-07-2002 v 19:00 PM
CypressPce je offline   Profil uživatele CypressPce   Find more posts by CypressPce   Foto galerie člena CypressPce   Click here to Send CypressPce a Private Message   Add CypressPce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
budvar
Stálý Člen

Karma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 45

Mám jednu připomínku jak zvýšit účast lidí na chatu......co kdyby se při každým načtení stránky Grower otevřelo okno s chatem ? Možná je to leností psát adresu chatu a takhle by se to usnadnilo.....no a kdo by na chat nechtěl tak jednoduše klikne na křížek vpravo nahoře a je to

Advokát s kufříkem dokáže ukrást víc peněz, než tlupa chlapů s pistolema.

Old Post 18-08-2002 v 15:13 PM
budvar je offline   Profil uživatele budvar   Find more posts by budvar   Foto galerie člena budvar   Click here to Send budvar a Private Message   Add budvar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Palec nahoru Příspěvek č. 46

tak za prvý musím dát za pravdu budvarovi, že by se chat měl ať už jakýmkoliv způsobem trošičku zviditelnit aby se dostal do podvědomí growerů a všimli si ho i nově příchozí členové - ad vlastní zkušenost: registroval jsem se sem v červnu a teď, v půlce srpna, jsem objevil chat...

no a samozřejmě bych taky měl ještě i z užívání jej plynoucí návrhy na zlepšení:
a) jak bylo řečeno: logout
b) nejen vzhledem k rychlosti by bylo dobrý, kdyby to píplo nejen při příchodu novýho člena, ale i při napsání novýho příspěvku kohokoliv
c) šeptání je dnes na většině chatů bežností..

mějte se a smějte se ajinak je to super (už tam du

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 18-08-2002 v 21:38 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUT
Stálý Člen

Karma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 180  

Místnosti... Příspěvek č. 47

Ať koukám jak koukám nevim koho mám voslovit. Chat nemá nikdo na starosti, aspoň to tak vypadá. Furt padá, ale hlavně je KOMUNISTICKEJ - fůůj. My sme sice taky komunita, ale demokratická, he? Proč teda neni možnost vytvořit chatovací místnosti, proč mám číst to co se mi číst nechce, proč semnou komunikujou lidi vo který nemám zájem (tady sem to trochu přehnal, ale...) chci a nejsem sám MÍSTNOSTI a né halu....chápete
Možná tady vo tom už někdo psal, ale stejně neni vidět žeby se neco dělo, doufám že se začne!!!!!!!!!!!!!

Old Post 21-08-2002 v 12:47 PM
MUT je offline   Profil uživatele MUT   Find more posts by MUT   Foto galerie člena MUT   Click here to Send MUT a Private Message   Add MUT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MUT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cross
Stálý Člen

Karma uživatele cross - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 62 

chat Příspěvek č. 48

Jasne, na tom urcite neco je... Souhlasim, mistnosti by to asi chtelo... Vobcas se na chatu dejou veci...

...the best is before

Old Post 21-08-2002 v 13:24 PM
cross je offline   Profil uživatele cross   Find more posts by cross   Foto galerie člena cross   Click here to Send cross a Private Message   Add cross to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3158160 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív