Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Panacea Medical Seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
dripER
Stálý Člen

Karma uživatele dripER - 94% PěstitelskáKarma uživatele dripER - 94% PěstitelskáKarma uživatele dripER - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 178  

Dotaz Panacea Medical Seeds Příspěvek č. 1

Zdravím
Má někdo zkušenosti s touto seed bankou?

www.panaceamedicalseeds.cz

BiG Bub XXL - Drip vs AERO

Metrop

Advanced Nutrients

Old Post 21-02-2011 v 21:13 PM
dripER je offline   Profil uživatele dripER   Find more posts by dripER   Foto galerie člena dripER   Click here to Send dripER a Private Message   Add dripER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 2

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=53727
http://grower.cz/forum/showthread....3595#post933595

Znám osobně velmi dobře majitele této seedbanky a vim že za sebou má přes 8let šlechtení techto modelů , pár let sem byl u toho , sám mam od něj medical stars tak tady hodim report , jo a s Rickem Simpsonem jsme se pěkně zhulili , čau Hlava

Old Post 22-02-2011 v 00:55 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dripER
Stálý Člen

Karma uživatele dripER - 94% PěstitelskáKarma uživatele dripER - 94% PěstitelskáKarma uživatele dripER - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 3



to: Hlava - díky za příspěvek.
Protože jsem už tady představoval BiG Bud XXL z feminizovaných semínek od Ministry Of Cannabis, což je 80% indica a 20% sativa. Rozhodl jsem se u tohoto rozložení genu zůstat a od Panacea Medical Seeds jsem koupit podobný model, ale tentokrát z regulerních semínek.
Jedná se o "Sweet Dreem" což je taktéž hybrid indica/sativa 80/20%. Pořídil jsem 10ks semínek a selekce by mohla proběhnout koncem dubna možná v průběhu května, tak jsem zvědav.
Ještě se uvádí, že modely této banky jsou určeny k medicinským účelum.

BiG Bub XXL - Drip vs AERO

Metrop

Advanced Nutrients

Naposledy upravil dripER 22-02-2011 v 08:32 AM

Old Post 22-02-2011 v 08:14 AM
dripER je offline   Profil uživatele dripER   Find more posts by dripER   Foto galerie člena dripER   Click here to Send dripER a Private Message   Add dripER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šlajs
Stálý Člen

Karma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 4

[účet odstraněn]

Old Post 22-02-2011 v 13:08 PM
Šlajs je offline   Profil uživatele Šlajs   Find more posts by Šlajs   Foto galerie člena Šlajs   Click here to Send Šlajs a Private Message   Add Šlajs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Šlajs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od RespectFlowers
není to sweet mendobog?


No , není když je tam napsáno "Sweet dream" tak to bude asi "Sweet dream" vidíš ten rozdíl za tím "Sweet" že jo ?? Jsou tam jiná písmenka myslim .

citace:
Původní příspěvek od Šlajs


Ten je Smokalota


Ano , výborný postřeh , sice uz to ví asi
20tísic lidi , možná víc počitam jen ty co četli můj poslední inzerát v bazaru kde je to uz pár let napsáno , bylo to i ve všech předtím , děkujem za přinosné přispevky k tématu , Hlava

Old Post 22-02-2011 v 14:47 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

ok jen mě to napadlo jestli to neni novější verze na který se pracuje pod jinym názvem :P
btw - nevíš jak se dostal sweet mendobog oficiálně do floweryfields?
http://www.floweryfield.com/produkte.php?sonstige

Old Post 22-02-2011 v 16:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 7

No chtel sem to napsat rovnou do toho nahoru , ale musel sem odejít , no vím dal ho tam Dr. Smokalot bavil sem se o tom s nim , koukal sem minulej měsíc , ješte to měli v rubrice "připravujem" no tak uz ho prodávaj , je to nějaka novějši verze než mám já , ja mám dvě původní phena , tohle je novy pheno ... čau Hlava

Old Post 22-02-2011 v 16:11 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dripER
Stálý Člen

Karma uživatele dripER - 94% PěstitelskáKarma uživatele dripER - 94% PěstitelskáKarma uživatele dripER - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 178  

Palec nahoru PMS - Sweet Dreem Příspěvek č. 8

Tak zatím musím říct, že jsem spokojený. Z 10 semínek vyklíčilo všech 10. Hned jsem je šoupnul do RW kostiček.

BiG Bub XXL - Drip vs AERO

Metrop

Advanced Nutrients

Old Post 25-02-2011 v 10:20 AM
dripER je offline   Profil uživatele dripER   Find more posts by dripER   Foto galerie člena dripER   Click here to Send dripER a Private Message   Add dripER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 9

Sweet Mendobog je skutečně někdy uváděn coby produkt z dílny Panacea Medical Seeds, ovšem samostatně vedle Dreamu: http://www.ebyliny.cz/panacea-medical-seeds/
Dr. Smokalot bude vědět víc, možná nic.

Co se týká letošních cen, vypadá to u eBylinkářů o cca 27% zajímavěji než u samotných PMS a ostatních prodejců. Rozdíl více než pěti stovek na marži při prodeji deseti pecek stejnýho strainu stojí minimálně za pozornost...

dripER: tak další v řadě hledačů nových odrůd u stejný banky to abych zafinišoval s tím svým trýdem...
Ať rostou.
H.

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 25-02-2011 v 12:14 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 10

No oka , nechtěl sem tady profláknout fakt že Panacea je Smokalota , no budiž je to tak , Takže on to ví nejlíp ano Smokalot nikdo jinej a neber si zbytečne jeho jméno do držky jo ?? Díky za pochopení ..

Old Post 25-02-2011 v 13:01 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od RespectFlowers
většině lidem co se zajímaj je to stejně jasný
no jo bejvalej člen G
a druhej bejvalej člen (nic s PMS ale písmenka má podobný )
a máme tu základnu pro první oficiální český seedbanky
já myslim že je to úspěch celkem


Druhej bejvalej člen ma narozdil od Smokalota ješte tak 8let křižení a hodně testování před sebou , myslíš si že ty "ušlechtilé" (aby se nikdo neurazil) druhy vykřížil a stabilizoval za rok a půl ??? No to mu možná žerou na jinejch sajtech jako je freesračka a IC , běz se projit než budeš zase psát bláboly , Dr. už funkčni seedbanku má , FMS začal křižit nekdy v 2007-8 a šmelí s vámi semínka tak akorát na test , takže az bude mit seedbanku , dej mi vědet A opět neplacej tady to co neni pravda , čau Hlava

Old Post 25-02-2011 v 14:16 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Hlava
No oka , nechtěl sem tady profláknout fakt že Panacea je Smokalota , no budiž je to tak , Takže on to ví nejlíp ano Smokalot nikdo jinej a neber si zbytečne jeho jméno do držky jo ?? Díky za pochopení ..

No, snad se nikomu žádná újma nestala. A jestli přeci jen ano, nechápu svůj podíl viny na ní, aby jsi se mnou komunikoval tímto způsobem, nějakou skrytou zlobou...nevím. Zkoušel jsem tě i v linku, na který zde sám odkazuješ zcela normálním, přátelským způsobem poprosit o doplňující informace o PMS http://grower.cz/forum/showthread.p...838#post933838, jelikož jsem neměl tušení do čeho vlastně jdu, Smokalota jsem si vážil stejně jako ostatních schopných breederů a stejně jako je jsem i jeho ztratil z merku když se vytratil z G. Do "držky" bych si jeho jméno tudíž rozhodně zbytečně nebral, kdyby tu o něm nebyla zmínka od vás a konečné vysvětlení od tebe. Za to každopádně dík, včetně "informačního bonusu" nakonec

Všem kdo se letos rozhodnou pro strainy od PMS (krom svého mančaftu pojedu zřejmě opět White Phoenix) držím palec a těším se na srovnávací raporty.
H.

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Naposledy upravil Hyde 25-02-2011 v 17:04 PM

Old Post 25-02-2011 v 16:53 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Hyde
Do "držky" bych si jeho jméno tudíž rozhodně zbytečně nebral, kdyby tu o něm nebyla zmínka od vás a konečné vysvětlení od tebe. Za to každopádně dík, včetně "informačního bonusu" nakonec
H.



Nene , tak to se musim omluvit já , vyznělo mi to tak že nic neví , jestli je to jak pišeš tak to sem byl na tebe zbytečne moc ostrej a omlouvám se Ti já , ješte jednou sory moje chyba , s Dr. sem mluvil o nejaky propagaci jeho kytek tak mi dal jedno balení a taky to tady budu prezentovat , v ty době tam ješte SMBOGa v semínkach neměl jinak bych po něm šel , v každem pripadě díky za odkaz , už jsem si doplnil informace Tak sem zvědav na ty reporty , hodně štesti Hlava

Old Post 26-02-2011 v 00:38 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 14

Slyšel jsem dokonce,že nějaký jejich odrůdu/y pěstujou s Hanušem v Izraeli,ale nevim co přesně ,je na tom pravdy.

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 02-03-2011 v 23:40 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

No a objednaval jste nekdo pres stranky http://www.ebyliny.cz/panacea-medical-seeds/ ? Maji tam lhutu dodani 3 dny,ja uz objdednaval pred casem a prislo mi jen potvrzeni objednavky,nic vic.psal jsem jim mejl,ale zatim se nevyjadrili.uz na to cekam nejakej patek a porad kulovy.

Old Post 03-03-2011 v 15:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 16

Psát někam nemá moc cenu , musíš tam zavolat a seřvat ty překupníky na jednu dobu , at nechrapou a fungujou a asi nejlepší , obejít překupníky a rovnou vyrobce http://www.panaceamedicalseeds.cz/ , chce to tak dělat ...

Old Post 16-03-2011 v 14:52 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-07-2017 - Panacea Medical Seeds - 1 odpovědí
02-03-2014 - Paradise seeds - 0 odpovědí
19-09-2013 - Female Seeds - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9349570 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív