Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulenie ako trest
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

hele a co takhle to nehrotit? sakra jaktože se všichni diví že když furt hulí tak to neni tak euforický? drogová poradna neasi
když ti to nedělá dobře tak to nehul ! tečka konec

Old Post 12-01-2011 v 19:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
w33d
Stálý Člen

Karma uživatele w33d - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od RespectFlowers
hele a co takhle to nehrotit? sakra jaktože se všichni diví že když furt hulí tak to neni tak euforický? drogová poradna neasi
když ti to nedělá dobře tak to nehul ! tečka konec

Ale ja som mal s toho normalne stavy len to bolo fakt to prehulenie a za 2.tiez som sa snazil zistit co najlepsie na out tak ty tiez nemusis moc hrotit





Díki ti za info o tom DP mas u mna K+ inak rastliny mi nemozu prerast cez meter ake kvetinace by som mal pouzit alebo ich bude treba az moc zastrihavat ?

SORRY BUT DNB AND HIGH IS MY LIFE
http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=961790
Out 2011 Durban poison First !
Adrenaline SVK Grow

Old Post 12-01-2011 v 19:42 PM
w33d je offline   Profil uživatele w33d   Find more posts by w33d   Foto galerie člena w33d   Click here to Send w33d a Private Message   Add w33d to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

tady máš excelentní grow v květináčích aby se zajistila výška max. 1,5m http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=12723
né nadarmo je v síni slávy
jinak ve zkratce:
- 2-3x zaštípnout
- květináč do 25l
- ohýbat kolínkama
- trochu i polámat
- přivazovat

Old Post 12-01-2011 v 20:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 20

Jojo,když ti to nedělá dobře,tak nehul.



Fanánkův out 2010

Old Post 12-01-2011 v 21:30 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
w33d
Stálý Člen

Karma uživatele w33d - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 21

ano prehulil som sa 2 krat za sebou tak som nevedel co to se mnu je ale myslim ze ten stav zazil skoro kazdy mozna a z hulenim neprestanem lebo sa nezlaknem s toho ze mi spravilo to co spravilo mam ju az moc rad aby som ju hodil za hlavu
PEACE!

SORRY BUT DNB AND HIGH IS MY LIFE
http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=961790
Out 2011 Durban poison First !
Adrenaline SVK Grow

Old Post 12-01-2011 v 21:38 PM
w33d je offline   Profil uživatele w33d   Find more posts by w33d   Foto galerie člena w33d   Click here to Send w33d a Private Message   Add w33d to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

w33d: Dám ti příklad - sebe. Dřív jsem hodně hulil, na podzim jídával houby, nic moc mě nebavilo, na školu jsem kašlal, atd... Zkrátka špatný životní styl. Rozešla se se mnou po roce a něco přítelkyně (dlouho mě to trápilo), vyrazili mě ze školy (tím jsem ztratil spoustu lidí, které jsem měl rád a na které jsem byl zvyklý), přestal jsem žrát lysny a přesně rok na to jsem celý víkend propil a prohulil, vůbec jsem nespal. Odpoledne jsem šel na brčko, které mě vůbec nesedlo a 14 dní jsem měl schýzy, stíhy, deprese, úzkosti, atd. Prostě špatná životospráva se zkombinovala s totálním přetížením a vyčerpáním organismu a zhroutila se mi nervová soustava. Čtrnáct dnů v kuse jsem byl jak na houbičkovým badtripu, pak jsem navštívil doktorku, které jsem popsal moje problémy a následovaly odběry krve, moči. Všecno OK. Poslala mě k psychologovi, který mě oznámil, co se děje a dal mě rady, jak dál. Dva měsíce jsem vůbec nepil, nekouřil, nepříjemné stavy se opakovaně, ale v menší míře a intenzitě vracely. Začal jsem na sobě pracovat - našel jsem si novou přítelkyni, dal si dopořádku školu, začal jsem mít aktivity. Teprve potom začaly stavy ustupovat a mohl jsem začít pomalu pít a kouřit. Jednou jsem si opilý dal pár prdů, které mě neudělaly nijak dobře, ale rozhodně to nebylo to, co předtím. Tak jsem pomalu začal opět hulit (v daleko menší míře) a nyní se nacházím ve fázi, kdy dbám na duševní zdraví a věci s ním spojené (nekouřím, snažím se zdravě stravovat, dostatek pohybu, přátel, pití chci taky omezit), a brčko si opět můžu dát. Už to ale není moje hlavní náplň života, spíš jakési "koření", tzn. hulím střídmě. Avšak cesta k opětovnému vyrovnání duševní rovnováhy byla dlouhá a trnitá, a nikomu bych ji nepřál zažít.

Old Post 13-01-2011 v 19:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 23

w33d - řekni nám, kolik je Ti let, a v kolika letech jsi začal hulit.. to by mohlo pomoci..

carpe diem

Old Post 13-01-2011 v 20:15 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
w33d
Stálý Člen

Karma uživatele w33d - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 24

pre denyga
niesom ten typ co huli od rana do vecera 24/7 proste raz za piatok alebo ked som vonku si dam pivo alebo tak alebo brko a som v pohode a to co si ty prezival s tym sa nemozem stotoznit mam priatelov dobrych mam frajerku v skole som priemerny ziak mozno je pravda ze mam zo 5KG nadvahu ale to sa snazim zmenit a nemyslim ze by to bolo zlym zivotnym stylom alebo som presne nepochopil na co tym narazas
a hulenie mam tiez tak sko si spomenul ako korenie tak v tom nevidim ziadny problem.

Pre weena
teraz mam 18 a zacal som hulit asi tak ked som mal 17 ale ako som uz pisal hore nehulim denodene ani nic podobne...

SORRY BUT DNB AND HIGH IS MY LIFE
http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=961790
Out 2011 Durban poison First !
Adrenaline SVK Grow

Old Post 13-01-2011 v 21:47 PM
w33d je offline   Profil uživatele w33d   Find more posts by w33d   Foto galerie člena w33d   Click here to Send w33d a Private Message   Add w33d to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od denyg
w33d: Dám ti příklad - sebe. Dřív jsem hodně hulil, na podzim jídával houby, nic moc mě nebavilo, na školu jsem kašlal, atd... Zkrátka špatný životní styl. Rozešla se se mnou po roce a něco přítelkyně (dlouho mě to trápilo), vyrazili mě ze školy (tím jsem ztratil spoustu lidí, které jsem měl rád a na které jsem byl zvyklý), přestal jsem žrát lysny a přesně rok na to jsem celý víkend propil a prohulil, vůbec jsem nespal. Odpoledne jsem šel na brčko, které mě vůbec nesedlo a 14 dní jsem měl schýzy, stíhy, deprese, úzkosti, atd. Prostě špatná životospráva se zkombinovala s totálním přetížením a vyčerpáním organismu a zhroutila se mi nervová soustava. Čtrnáct dnů v kuse jsem byl jak na houbičkovým badtripu, pak jsem navštívil doktorku, které jsem popsal moje problémy a následovaly odběry krve, moči. Všecno OK. Poslala mě k psychologovi, který mě oznámil, co se děje a dal mě rady, jak dál. Dva měsíce jsem vůbec nepil, nekouřil, nepříjemné stavy se opakovaně, ale v menší míře a intenzitě vracely. Začal jsem na sobě pracovat - našel jsem si novou přítelkyni, dal si dopořádku školu, začal jsem mít aktivity. Teprve potom začaly stavy ustupovat a mohl jsem začít pomalu pít a kouřit. Jednou jsem si opilý dal pár prdů, které mě neudělaly nijak dobře, ale rozhodně to nebylo to, co předtím. Tak jsem pomalu začal opět hulit (v daleko menší míře) a nyní se nacházím ve fázi, kdy dbám na duševní zdraví a věci s ním spojené (nekouřím, snažím se zdravě stravovat, dostatek pohybu, přátel, pití chci taky omezit), a brčko si opět můžu dát. Už to ale není moje hlavní náplň života, spíš jakési "koření", tzn. hulím střídmě. Avšak cesta k opětovnému vyrovnání duševní rovnováhy byla dlouhá a trnitá, a nikomu bych ji nepřál zažít.


Asi tak, nepřeju nikomu, ale každopádně zajimavá zkušenost jak sám sebe líp poznat

Komár neni mucha pyčo

Old Post 13-01-2011 v 22:16 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growesweden
Stálý Člen

Karma uživatele growesweden - 39% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 26

Jj,tímto si jistě každý pilný "zahrádkář"projde,je to tak silné jako málo co v životě.Vím chlapi o čem mluvíte.Moc srozumitelně.Docela hustě zamotaná situace,která slovy nelze vyjádřit.Jen ty odvíjející se neduhy oboustranně postihující lidský organismus jako takový.
Ale to jsme už příliš daleko.

growesweden

Old Post 13-01-2011 v 23:27 PM
growesweden je offline   Profil uživatele growesweden   Find more posts by growesweden   Foto galerie člena growesweden   Click here to Send growesweden a Private Message   Add growesweden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reeve
Stálý Člen

Karma uživatele Reeve - 76% PěstitelskáKarma uživatele Reeve - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od denyg
w33d: Dám ti příklad - sebe. Dřív jsem hodně hulil, na podzim jídával houby, nic moc mě nebavilo, na školu jsem kašlal, atd... Zkrátka špatný životní styl. Rozešla se se mnou po roce a něco přítelkyně (dlouho mě to trápilo), vyrazili mě ze školy (tím jsem ztratil spoustu lidí, které jsem měl rád a na které jsem byl zvyklý), přestal jsem žrát lysny a přesně rok na to jsem celý víkend propil a prohulil, vůbec jsem nespal. Odpoledne jsem šel na brčko, které mě vůbec nesedlo a 14 dní jsem měl schýzy, stíhy, deprese, úzkosti, atd. Prostě špatná životospráva se zkombinovala s totálním přetížením a vyčerpáním organismu a zhroutila se mi nervová soustava. Čtrnáct dnů v kuse jsem byl jak na houbičkovým badtripu, pak jsem navštívil doktorku, které jsem popsal moje problémy a následovaly odběry krve, moči. Všecno OK. Poslala mě k psychologovi, který mě oznámil, co se děje a dal mě rady, jak dál. Dva měsíce jsem vůbec nepil, nekouřil, nepříjemné stavy se opakovaně, ale v menší míře a intenzitě vracely. Začal jsem na sobě pracovat - našel jsem si novou přítelkyni, dal si dopořádku školu, začal jsem mít aktivity. Teprve potom začaly stavy ustupovat a mohl jsem začít pomalu pít a kouřit. Jednou jsem si opilý dal pár prdů, které mě neudělaly nijak dobře, ale rozhodně to nebylo to, co předtím. Tak jsem pomalu začal opět hulit (v daleko menší míře) a nyní se nacházím ve fázi, kdy dbám na duševní zdraví a věci s ním spojené (nekouřím, snažím se zdravě stravovat, dostatek pohybu, přátel, pití chci taky omezit), a brčko si opět můžu dát. Už to ale není moje hlavní náplň života, spíš jakési "koření", tzn. hulím střídmě. Avšak cesta k opětovnému vyrovnání duševní rovnováhy byla dlouhá a trnitá, a nikomu bych ji nepřál zažít.


Dobře ty, já sice neměl tak brutální stavy ale cítil sem že mi to dobře taky nedělá..proto trochu sportu, jiný zájmy atd. škoda že tohle si spousta lidí né a né uvědomit a jak pozoruju svý kámoše tak radši budou donekonečna hulit, žrát dekly a chlastat dokud se nezblázní

200W RED CFL @WAPPA
1st IN 150w - Cal.Orange.Bud
OUT 2008

Old Post 14-01-2011 v 08:39 AM
Reeve je offline   Profil uživatele Reeve   Find more posts by Reeve   Foto galerie člena Reeve   Click here to Send Reeve a Private Message   Add Reeve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

Reeve: Jejich problém, teďka je to baví, což je jedině dobře, pak jim z toho "švihne," a uvědomí si opravdový hodnoty a kdo doopravdy jsou, což je jěště líp Horší jsou ty nevratný stadia, no ...

Old Post 14-01-2011 v 12:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 29

vidim,ze viaceri tu mame podobne problemy
ja hulim ,resp. hulil som skoro 10rokov, z toho 5 kazdy den-cely den, az raz som skoncil v nemocnici s tlakom 200/120 a tepom 130/m, z to nikdy nechcem zazit.
Prestal som hulit,teraz ked si obcas dam,tak jedneho dietného puka a staci mi...netreba byt pri vsetkom a s kazdym zhuleny,potom to straca caro a su tym len problemy

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 11-02-2011 v 00:27 AM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 30

V tomhle vidím problém tý často přetřásaný myšlenky, že tráva je mnohem bezpečnější než alkohol.
Fyzicky nepochybně je. Až na zasraný plíce při konzumaci v podobě kouření prakticky neškodná (alespoň co tak z obecnejch výzkumů vyplývá)
Ale pak je tady ta druhá stránka. Lidi se oháněj článkama, jak někdo někde zjistil, že marihuana nezpůsobuje psychózu a jak léčí depresi, ale sami na sobě moc dobře vidíme, jak je to doopravdy. Když si dám pár piv, asi se mi těžko stane, že se budu klepat pod stolem s tepem v astronomickejch výšinách s tim, že sem přesvědčenej že je po mě. (taky se stalo)
Je potřeba, dívat se na to trochu uvědoměle.

Komár neni mucha pyčo

Naposledy upravil Pflusik 12-02-2011 v 14:14 PM

Old Post 11-02-2011 v 15:37 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 31

Suhlas Pflusik, ale aj tak by som radil travu v bezpecnosti pred alkohol, z ktoreho cloveku moze prepnut, pri abstinencii mat halucinacie atd atd,to snad ani netreba rozpisovat kolko zivotov skoncilo priamo,alebo nepriamo koli alkoholu.
Clovek sa musi vediet psychinky dobre orientovat, ak ma tazsie obdobie a hulenie mu nerobi dobre,tak nehulit za kazdu cenu

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 12-02-2011 v 15:49 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zippo007
Stálý Člen

Karma uživatele zippo007 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 32

no ja hulim už pomali rok aj pol takym štylom že pomali kazdy deň a jeto kurva poznať či na spravani, na psichike alebo uz aj po fizickej stranke....
len mam z toho problemi ale stale to hulim :/ vihodili ma zo školi , tak isto prichadzam o frajerku a to všetko koli huleniu lebomato proste meni, ale človek sito všetko uvedomi aš ked je neskoro .. takze netreba to prehanat a bol bisom račej kebi som sa k tej trave nedostal vôbec :/

wueej

Old Post 12-02-2011 v 16:17 PM
zippo007 je offline   Profil uživatele zippo007   Find more posts by zippo007   Foto galerie člena zippo007   Click here to Send zippo007 a Private Message   Add zippo007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-03-2006 - hulenie cez sneh - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2137250 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív