Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250w bubler :-) 6 x Herijuana 4 x AK-47
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Apetyt
Stálý Člen

Karma uživatele Apetyt - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apetyt - 83% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 60  

Obecné 250w bubler :-) 6 x Herijuana 4 x AK-47 Příspěvek č. 1

Zdravim vsechny growers....

Rozhodl jsem se rozjed druhe kolu indoor akorat ted bude zmena oproti prvnimu grow takova ze misto hliny jsem ted pouzil hydroponi system bubler...

Osazenstvo: 6 x Herijuana 4 x AK - 47 Za klony dekuji moc zdejsimu matkari...

Světlo: prvnich 8 dní pouzivam 150w metalhalogenid...
Po 8 dnech budu davat 250w sodik jeste cekam na cooltubu

Hnojky : komplet od AH + Enzymes

Teplota : vypla lampa: 21stupnu, zapla lampa 28s

Teplota vody v bubleru: 22stupnu..

PH : snazim se drzet na 5,8

Naposledy upravil Apetyt 14-02-2011 v 15:02 PM

Old Post 21-01-2011 v 17:05 PM
Apetyt je offline   Profil uživatele Apetyt   Find more posts by Apetyt   Foto galerie člena Apetyt   Click here to Send Apetyt a Private Message   Add Apetyt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apetyt
Stálý Člen

Karma uživatele Apetyt - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apetyt - 83% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 2




4. DEN RUSTU 18/6

1. FOTO: Herijuana









2. FOTO: AK - 47 v prvnich dnech to vypadalo ze to holky nepriziji proto jsou ted vzrustem mnohem mensi nez Herijuana









3. FOTO: Vsechny holky pohromade v zadu je 3ti bubler kde je 2x Herijuana....


Bublery nejso jeste dodelane do dalsiho foceni je chci potahnout folii at jsou koreny pekne ve tme ..

Naposledy upravil Apetyt 24-01-2011 v 17:44 PM

Old Post 21-01-2011 v 17:06 PM
Apetyt je offline   Profil uživatele Apetyt   Find more posts by Apetyt   Foto galerie člena Apetyt   Click here to Send Apetyt a Private Message   Add Apetyt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apetyt
Stálý Člen

Karma uživatele Apetyt - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apetyt - 83% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 3






6. DEN RUSTU 18/6 Holky se pekne zacali vetvit jde krasne videt jak kazdy den jsou silnejsi a silneji ...

1.FOTO Holky pohromade... zatim jedou na polovicni davku hnojiv:-) Necham je tak jeste dva dny a budu menit kompletne vodu za novou + plne davkovani hnojiv...








2.FOTO Herijuanka krasne roste, tvori se krasny korenovy bal..










3.FOTO AK-47 kytky se stale zotavuji z soku ktery prodelali.. Uz se maji krasne k svetu.














4.FOTO Herijuana .. na fotkach vypada ze jsou koreny do hneda.. bohuzel to je prace meho dig.fotaku... Ve skutecnosti jsou koreny krasne bile..













5.FOTO AK-47 trosku slabsi korenovy bal ale verim tomu ze to douzenou..

Naposledy upravil Apetyt 24-01-2011 v 17:44 PM

Old Post 23-01-2011 v 17:10 PM
Apetyt je offline   Profil uživatele Apetyt   Find more posts by Apetyt   Foto galerie člena Apetyt   Click here to Send Apetyt a Private Message   Add Apetyt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apetyt
Stálý Člen

Karma uživatele Apetyt - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apetyt - 83% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 4





9. DEN RUSTU 18/6 Kytky prodelali mensi trapeni dostali novou cerstvou vodicku + plne davkovani hnojiv... bublery jsem potahl folii...









2. FOTO .. Korinky Herijuany..














3.Foto ..Korinky AK-47 ... vypada to ze mi ak-47 napadla nejaka listova plisen nafoceno na dalsich fotkach...













4.FOTO Holky pohromade...

Old Post 26-01-2011 v 13:24 PM
Apetyt je offline   Profil uživatele Apetyt   Find more posts by Apetyt   Foto galerie člena Apetyt   Click here to Send Apetyt a Private Message   Add Apetyt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apetyt
Stálý Člen

Karma uživatele Apetyt - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apetyt - 83% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 5



............ POMOC .................

AK - 47 jeji listy jsou napadeny asi nejakou plisni nebo holkam neco chybi .... prosim o radu co to muze byt a jak to pokud mozno co nejrychleji odstranit.....?????????

Old Post 26-01-2011 v 13:33 PM
Apetyt je offline   Profil uživatele Apetyt   Find more posts by Apetyt   Foto galerie člena Apetyt   Click here to Send Apetyt a Private Message   Add Apetyt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apetyt
Stálý Člen

Karma uživatele Apetyt - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apetyt - 83% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 6


Konecne prisly nove hracky na gruw.. Ventilator ma odtah 100M/k za hodinu snad to bude stacit na 250w

Old Post 28-01-2011 v 14:43 PM
Apetyt je offline   Profil uživatele Apetyt   Find more posts by Apetyt   Foto galerie člena Apetyt   Click here to Send Apetyt a Private Message   Add Apetyt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apetyt
Stálý Člen

Karma uživatele Apetyt - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apetyt - 83% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 7






11. DEN RUSTU... Holky dostaly hracky 250w sodiky + cooltube snad se jim pod novym slunickem lepe poroste..










1.FOTO . Slecny pohromade.. AK-47 stale bojuje s nejakou nemoci!! dnes bylo na kazde kytce napadeno cca 3listy ... ktere jsem odstranil.. Herijuana naprosto bez problemu ostrihal jsem par vetsich listu byla to pekna jungle..








2.FOTO Herijuana pekne se ji dari:-) Plna davka hnojiv ji krasne prospela..













3.FOTO AK-47 Jak uz jsem psal kytky jsou stale napadeny nejakou srackou.. snad to holky zvladnou..













4.FOTO Slunce 250w .. CHtel bych tak za 5cca dni prepnout na kvet.. uvazoval jsem ze jeste prvni tyden po prepnuti na kvet necham hnojky na rust je to rozumne?? po prepnuti na 12/12(kvet) kytky stejne jesce cca 10dni rostou az potom zacnou nakvetat..

Naposledy upravil Apetyt 28-01-2011 v 15:05 PM

Old Post 28-01-2011 v 14:52 PM
Apetyt je offline   Profil uživatele Apetyt   Find more posts by Apetyt   Foto galerie člena Apetyt   Click here to Send Apetyt a Private Message   Add Apetyt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 8

Caw, jestli to máš jenom a Akčku, tipnul bych to na přehnojení. Mě udělaly kytky v kokosu něco podobnýho, taky neschly listy od špičky, byly popálený a pokroucený spodnější lístky.. Jiný modely to snesly v pohodě, ale taky byly přehnojený.. Do bubbleru se doporučuje třetinová koncentrace hnojiv..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 28-01-2011 v 16:39 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od fiste
Do bubbleru se doporučuje třetinová koncentrace hnojiv..


ale, snad kontrolovat EC........

Old Post 28-01-2011 v 17:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apetyt
Stálý Člen

Karma uživatele Apetyt - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apetyt - 83% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 10


fiste
S tim prehnojenim mas asi pravdu !!! docetl jsem se ze do bubleru se dava 33% roztok nez udava vyrobce na hnojivech a ja vul tam mam 100% roztok presne tak jak pise vyrobce na hydroponiii..

Hnojeni: Na 10l vody davam 7,5ml Grow, 4ml bloom , 4ml micro + 10ml Enzymes+ TO JE ASI SPATNE CO???????

Jestli to dobre chapu tak bych mel pouzit tretinovou davku coz znamena: 2,5ml grow , 1,33ml blom , 1,33mlmicro + 3,33ml enzymes
... Je to tak spravne? jinak vodu jeste dn es vymenim...

Jedna se o hnojivo: Advanced Hydroponics of Holland

Old Post 29-01-2011 v 08:04 AM
Apetyt je offline   Profil uživatele Apetyt   Find more posts by Apetyt   Foto galerie člena Apetyt   Click here to Send Apetyt a Private Message   Add Apetyt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 11

Ve svym 1. kole jsem použival asi třetinovou dávku Advanced Hydro a dopadlo to dobře Samozřejmě jsem taky kontroloval EC a Ph..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 29-01-2011 v 12:01 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apetyt
Stálý Člen

Karma uživatele Apetyt - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apetyt - 83% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 12

Zdravim Growers.. tak jsem si jel dnes koupit EC metr velky dik patri uzivateli s nickem : Bárt diky moc za rady a za ten EC metr..

Old Post 29-01-2011 v 15:39 PM
Apetyt je offline   Profil uživatele Apetyt   Find more posts by Apetyt   Foto galerie člena Apetyt   Click here to Send Apetyt a Private Message   Add Apetyt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apetyt
Stálý Člen

Karma uživatele Apetyt - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apetyt - 83% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 13

fiste

Tak jsem meril dnes to EC a v bubleru s AK-47 bylo EC 1,9ms coz je pomerne dost ...

V bubleru s Herijuanou je EC 1,3ms coz uz je lepsi myslim si ze na 12den rustu to muzu uz nechat.. AK-47 bude asi vice hakliva nez ta Herijuana takze sundam EC na 1,0ms a uvidime co to udela..

Old Post 29-01-2011 v 15:51 PM
Apetyt je offline   Profil uživatele Apetyt   Find more posts by Apetyt   Foto galerie člena Apetyt   Click here to Send Apetyt a Private Message   Add Apetyt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Switch007
Stálý Člen

Karma uživatele Switch007 - 89% PěstitelskáKarma uživatele Switch007 - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 14

Zdravím, nevím jak velkou máš plochu ale myslím že kdyby jsi lampu otočil o 45° (kolmo k delší straně boxu) lépe to osvítíš.Jinak hezký

Old Post 29-01-2011 v 16:42 PM
Switch007 je offline   Profil uživatele Switch007   Find more posts by Switch007   Foto galerie člena Switch007   Click here to Send Switch007 a Private Message   Add Switch007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Switch007
Zdravím, nevím jak velkou máš plochu ale myslím že kdyby jsi lampu otočil o 45° (kolmo k delší straně boxu) lépe to osvítíš.Jinak hezký

Řekl bych že by to pak nezavřel. Nevlezlo by se to tam tak jak rikas podle mě jen od oka sem se díval.
Ale pěkné,kýble od primalexu dobře tý!!
Peace

UČÍM SE

první hrátky v in

venek 2010

Old Post 29-01-2011 v 16:52 PM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apetyt
Stálý Člen

Karma uživatele Apetyt - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apetyt - 83% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 16

Switch007
Uz jsem o tom uvazoval ale nezavru to:-(( samotno cooltuba + ventilator je delsi nez ma ta skrin sirku takze to bohuzel nepujde...

Carcoolka
Kyble od primalexu jsou nejlepsi:-))) Ne po pravde to nebyl moc dobry napad protoze hlidat PH a EC ve trech bublerech je fakt k POS....
ale stavel jsem to uplne na rychlo a to protoze puvodni zamer byl ze tam nacpu NFT ktere jsem vyrabel po domacku furt to nekde teklo nebo nazavlazovalo tak jak ma tak jsem vlastne jeste ten den co jsem si jel pro klony na rychlo vyrabel ty bublery:-)tak za to se fakt omlouvam dalsi kolu bude snad uz lepsi... ale jede to celkem slusne i v tech Primalexech..

Old Post 29-01-2011 v 17:19 PM
Apetyt je offline   Profil uživatele Apetyt   Find more posts by Apetyt   Foto galerie člena Apetyt   Click here to Send Apetyt a Private Message   Add Apetyt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9019710 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív