Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Zdar ;) První grow, 250w sodík, indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 33

Právě mě až udivuje jak málo informací tady o WW je. Něco jsem načetl, ale většina použila SOG, tkaže nezastřihávat . Hnojivo budu míchat pokaždé, to mě vůbec nenapadlo, díky za radu ! Množství je v plánku 2-4cl, ale na lahvi 1cl, mám se řídit radši menší dávkou při začátku růstu že? Navíc v tom plánku to je už hnojení na all - mix, který ještě není.

Moc díky iafour !

Old Post 30-11-2010 v 22:31 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iafour
Stálý Člen

Karma uživatele iafour - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 34

Ano v plánku je 2-4 cl / L vody, ale to jde o light mix od Biobizzu a 4 cl by tam šly až od 7 týdne..Nicméně ty tam ted nedávej víc než 2 cl, po přesazení 1 cl a i když je u All-mixu po celou dobu 1 cl, tak začátkem 6 týdne můžeš dávat 2 cl, aby pořádně zesílily a byly připravený na pořádný palice..! Biobizz je celkově trošku slabší, takže až zas tak moc nevadí, že trošku přehnojuješ, kord když se jedná o hnojivo na květ..:-)

Ještě bych ti poradil Top-Max od BB, který slouží jako stimulátor květu a kytkám pomáhá připravovat se na květovou fázi a vše s ní společný..Jinak nemáš vůbec zač..! Jsem rád, že jsi zapomněl na svoji tvrdohlavost a dáváš si trochu poradit..8)

Grow up..!

Old Post 01-12-2010 v 00:03 AM
iafour je offline   Profil uživatele iafour   Find more posts by iafour   Foto galerie člena iafour   Click here to Send iafour a Private Message   Add iafour to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 35


Tak.. kyticky si žádají svoje, začaly bělat konce listů (viz foto). Urgentně zítra přesadím a snad už se chytnou lépe. Měl by to být nedostaten železa z důvodu nečerpání kvůli vysokému PH, nějaká rada, která by přesazení pomohla? Díky

Old Post 02-12-2010 v 22:22 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iafour
Stálý Člen

Karma uživatele iafour - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 36

Odděl co nejvíc hlíny a dávej si pořádnej pozor na jakýkoliv vlásek kořene..!

Grow up..!

Old Post 03-12-2010 v 15:10 PM
iafour je offline   Profil uživatele iafour   Find more posts by iafour   Foto galerie člena iafour   Click here to Send iafour a Private Message   Add iafour to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 37

Tak jedna kytka přesazení nepřežila, ta co indikovala problémy jako první. V rámci zaplnění prostoru ji nahradím pravděpodobně klonem euforie, pěkně zakořeněné, takže pořád na 4 kytkách, jen úmrtnost celkem hrozná (3 z 6).

Hlínu jsem zvolil light mix kvůli menšímu EC, zatím zalívám čistou vodou, příští tyýden začnu zase hnojit po maých dávkách. Pořád se nemůžu dostat k fotkám, v neděli to snad už popoženu a budou

Měl jsem ještě problém s vlhkostí vzduchu, kterou jsme vyřešil nějakým ručníkem a občasným postřikem vodou, snad to bude stačit, na zvlhčovačku nemám :-/.

Old Post 11-12-2010 v 08:21 AM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 38

pohled ze zhora --tam se pripevni lapa ..no plech to vidis /vystrihnuty plech jsem normalne kupoval to bylo asi nejvetsi investice... ale dase sehnat i jinak-nekde
rouru jsem kupoval -objednaval uz ani nevim kde ale dokonce mi ji i privezli meli tady k nam do mesta nejaky zavoz takze pohodicka ta me vysla na nejakych 220?
tu adresu toho podniku z ktereho jsem to objednaval jsem tu nekde zadaval na GR(mam pocit nekde do sekce vyroba cooltube)tak nejak

Old Post 11-12-2010 v 21:43 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 39


Takže už radši nebudu říkat kdy vždycky dám fotky protože to většinou nesplním =). Dneska ale konečně report a doufám, že s domrými zprávami, teda pro mě určitě .

Proběhla změna na květináčích a to následující. Jedna vdova skapala po přesazení a tak byla nahrazena dvěma pěknými řízky Euforie od prashiwy, kterému tímto taky děkuji !

Takhle holky vypadají po 20ti dnech na růstu, ale nedivím se že jsou tak malé, kvůli všem okolnostem a problémům kterým museli čelit =) (díky mě, snad se polepším ).

_______________________________________________________
Celkový pohled

Vepředu vodovy, ta pravá byla od začátku zakrslá, snad to dožene, pořád čekám =). Vzadu vlevo je Galaxy a vpravo jsou Euforky, které jsem musel nechat v jednom květináči, snad to pro ně bude dost, nemám je kam dát, tak to budou muset vydržet spolu =).

Old Post 13-12-2010 v 09:05 AM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 40



1. Galaxy
2. WW - ta pěknější

Old Post 13-12-2010 v 09:10 AM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 41



1. WW - ta hořší =(
2. Euforky

Old Post 13-12-2010 v 09:14 AM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 42

Mám ještě problém s teplem. Mám tam asi 22 přes den a chtěl bych to zvednout na takových 25 minimálně. Četl jsem že se tořeší řárovkou v písku, jakou žárovku bych měl použít pro můj prostor? Díky za odpovědi.

Old Post 13-12-2010 v 12:29 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
(: FRODO :)
Stálý Člen

Karma uživatele (: FRODO :) - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 43

Zdravím ... no nevím moc se v tom nevyznám (taky ted mám thread první indoor), ale zdá se mi trochu zbytečný to tak odvětrávat, že tam máš zimu - tak začít topit :-) (chapes me ne ) .... to mě příjde jako mít zaplou klimatizaci a dotoho si přitápět (prostě plýtvání energii) - asi bych to řešil regulací ventilace, ale nevím, třeba nekdo kvalifikovanější k tomu řekne neco víc. Jinak ty WW vypadají fakt ztrápený ... asi mají šok z přesazení nebo z ty bejvali hliny ... nevim, ale zdrave mi rozhodne nepripadají ... přeju ať se chytnou

growu zdar

Old Post 13-12-2010 v 14:52 PM
(: FRODO :) je offline   Profil uživatele (: FRODO :)   Find more posts by (: FRODO :)   Foto galerie člena (: FRODO :)   Click here to Send (: FRODO :) a Private Message   Add (: FRODO :) to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 44

No něco na tom bude, asi by to chtělo regulaci, ael ještě počkám protože budu dávat pacháč a nevím co to udělá. Myslíte, že bych mohl dát http://www.gme.cz/cz/-p765-389.html na ten můj větrák?

Old Post 13-12-2010 v 15:48 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
(: FRODO :)
Stálý Člen

Karma uživatele (: FRODO :) - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 45

No já osobne bych rekl, že by to jí mělo (chodim na elektro skolu), ale pockal bych jak rikas co udela ten pachac ... podle me by to mohl zpomalit napolik ze by pak regulace ani nebyla zapotrebi :-) ... uvidis sam ... jinak kdybys chtel mrkni i na muj grow .. je hnedka nad tebou (FIRST indoor grow, 250w, 0,5m2, Amnesia Haze a Skunk 1 - budu rád za každou radu) jedeme skoro stejne .. muzeme pak porovnat

First indoor grow, kokos, 250w, 0,5m2 - 3x Amnesia haze + 3x Skunk #1

Old Post 13-12-2010 v 17:18 PM
(: FRODO :) je offline   Profil uživatele (: FRODO :)   Find more posts by (: FRODO :)   Foto galerie člena (: FRODO :)   Click here to Send (: FRODO :) a Private Message   Add (: FRODO :) to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 46

22 stupnu bych moc asi ted neresil..

..je treba dat kytky do kondice a pak farat

zvlcovacku mam a jeste natahoval mokre hadry ktomu jeste kropil..
..a krouti se ti listy

Old Post 16-12-2010 v 21:47 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 47

Zvlhcovacku nemam, mam jenom ruzne nadoby s vodou a rucnik v nich, a rozprasuju vodu co nejcasteji to jde.

Ty listy se krouti kvuli male vlhkosti?

Old Post 16-12-2010 v 21:55 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 48

ne to asi ne,. neco jsem hledal ale tezko rict bude toho tam asi vice...
nevim co tomu davas nedavas ..
http://grower.cz/pestovani/navody/z...ojeni/7.html#49
nejake priznaky
http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=384314
listy
a jinak lidi chodi tady tak si to projed...http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=3

Old Post 16-12-2010 v 22:11 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3382440 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív