Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Zdar ;) První grow, 250w sodík, indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 65






Takze menši update. Kyticky nam nam trochu zvlčely a začly paličatět . To je jenom dobře.

18. den 12/12




1. euforky z blízka












2. euforky













3. Galaxy














4. WW














5. celek

Omlouvam se za fotky, nemam moznost fotit pri tme, a nechci jim ji umele delat at je to netrapi, takze kvalita je trochu horsi.

Naposledy upravil Muminex 17-01-2011 v 14:40 PM

Old Post 17-01-2011 v 14:27 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 66



Tak jsem si říkal, že tady ještě nikdo neměl odrůdu Galaxy a mohl bych k ni napsat neco vic, z toho co jsem pohledal na netu jsem poskladal tohle.

Galaxy - Nová feminizovaná odrůda Pyramid seeds, která ji hodnotí jako jednu z nejvýnosnějších ze své kolekce. Je to kříženec Northern light a Afghánu. Je to skoro čistě indika s rychlým růstem, který může způsobit zlomení stonku pod tíhou palic, protože jsou tenké. Je to středně-dlouho kvetoucí rostlina a sklizeň by měla proběhnout okolo 58 dne. Jsou na ní celkem pěkné reporty skrze internet, většinou spokojenost s množstvím výnosu a velkým množstvím pryskyřice. Je vhodná jak na indoor, tak na outdoor.

Sativa: 20% / Indica: 80%
Genetika : Afghan a Northern Lights
Sklizeň Outdoor: End of September
Doba květu Indoor: 55 - 60 days
Výška: 110 - 130 cm
THC: 15%

Old Post 18-01-2011 v 22:00 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 67




Tak tady mam konecne fotky ze tmy.

20. den 12/12

Ted si dam chvili oraz at jde poznat rozdil mezi dny

Old Post 19-01-2011 v 21:11 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fenix
Nový Člen

Karma uživatele Fenix - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 68

Zdar pjekna skrinka

Old Post 21-01-2011 v 19:58 PM
Fenix je offline   Profil uživatele Fenix   Find more posts by Fenix   Foto galerie člena Fenix   Click here to Send Fenix a Private Message   Add Fenix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 69





30. den 12/12

Kromě nadálého hnojení a očekávanému prostříhávání se nic moc nedeje, krome rostoucích palic a nějaké svině co mi je tajně chodí cukrovat 8-).

Hnojeno 3ml Biobizz grow a 4ml bloom, vypadaji spokojene, žloutnoucí listy se chystam ustřihnout at se energie soustředí na palice, uvidíme co nám přinese následující doba :-). Snad vůně bude čím dál více připomínat coffee a ruky budou od pryskyřice už při otevření skříně .

Pěstu zdar

Fenix: Dik moc

1. celek









2. Galaxy












3. Vdovky











4. Euforky

Naposledy upravil Muminex 01-02-2011 v 17:05 PM

Old Post 30-01-2011 v 20:58 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 70

Potreboval bych poradit, jak to vidte vy ostatni s velikosti palek? Mi prijdou docela male, ty vrchni jsou asi prumerem jako zapalovac, neni to male na pulku kvetu? Ja si tam uz asi moc brzo predstavuju palice jako pest a precenuju to, prave proto potrebuju nejaky realny pohled na vec =). Pripadne kolik by tak mohla cela sklizen hodit g priblizne vzhledem k poctu kytek, prostoru a watazi.

Diky za odpoved

Naposledy upravil Muminex 06-02-2011 v 21:46 PM

Old Post 01-02-2011 v 16:56 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 71






38. 12/12

Tak kyticky jsou zse o kousek dal, ale jdou na nich videt uz chyby zpusobene drive. Aspon jsem chytrejsi do priste.

Za jakoukoli radu budu velice rad a pokud nekdo muze, tak mi zkuste letmo odpovedet na otazku v prispevku vyse.

Diky at to roste












Vdova










Euforky









Galaxy













Galaxy

Naposledy upravil Muminex 06-02-2011 v 21:17 PM

Old Post 06-02-2011 v 20:56 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

44. 12/12 Příspěvek č. 72





Tak sami vidite tu bidu =) už se těším, že sklidím a využiju všechyn chyby na další grow.

Foceno dnes 44. den 12/12. připomínám, že od semínka byly přibližně měsíc na růstu, ale to bylo jen díky špatné hlíně.

Rad bych vedel kolik si tak myslite ze toho bude. Tipovacka bude az po fotkach susiny za nejake seminka, ale jen tak predbezne muzete

Jinak už trochu plánuju příští pěst, ale ten už bude v mikru, hodím tam 125w red úsporku a bude to v kokosu .






Galaxy














Euforia














White widow

Naposledy upravil Muminex 13-02-2011 v 22:21 PM

Old Post 13-02-2011 v 22:07 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 73

čau tak zas koukám, nikdo ti sem nic nepíše, stejně jako mě :-) tak si musíme vystačit :-)
Velikost pálek je podle mě adekvátní, zaleží na vícero vecech:vzdalenost od výbojky,hnojení model, kdy začně pořádně bobtnat a do jaký finální velikosti nabobtná.Většinou nejvíc nabydou poslední a předposlední týden, aspon teda na hustotě.
Jinak, když nemáš realnej pohled , tak si projet thread ostatních at si ho uděláš sám :-) Celkem brzo typovat, ale já tam tědka vidim , že tam nebude rozhodně víc než stovka, a zřejmě ani ne víc než 50 :-( Vzhledem k prostoru je to bída jak řikáš,
ale příští kolo se překonáš :-) A jak to vidíš ty?
Měj se a at to bobtná do neskutečnejch raket jako pěst

Old Post 14-02-2011 v 07:49 AM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 74

No už tak přibližně vím co vychytat a jak zvětšit výnos, v tom mojem prosotru jsem chtel aspon 100g, ne li vice, ale prehnal jsem požadavky na svou zručnost =). Už vím jakou hlínu, jaké hnojky nejlépe, jak stříhat, plánuju příště zavazovat taky. Threadu jsem projel nespočet, ale težko porovnávat, snad to ani nejde. Hlavně je musím nechat prorůst víc na růstu ať lezou do výšky. uvidíme co z těch chudinek bude nakonec =).

Díky za názor . Ten tvůj hydro - vertical se mi dost libi . Taky tvrdy palkdy a pryskyrici pretekajici z listu .

Old Post 14-02-2011 v 09:06 AM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 75

No uvidíš no. Já už tam hydro nemám,kytku v bubleru jsem dal kamaradovy, byl to jen pokus a beztak me sralo u toho spat, vzduchovadlo i bubliky delaj bordel(zlata hlina, ta je ticha ), ale ted uz beztak spim s jednim zapnutym odtahovym vetrakem, a asi budu muset spat pak ze vsema trema, aby to nezplesnivělo.Kytku v bubleru nahradila bila wdowka z fem seminka od royal queen seeds :-) ta je o tejden pozadu s kvetem, ale skoro je dohaní :-) Já už tady neaktualizuju, jen na f.g. -tam nemusim upravovat fotky...sem hodim pak jen report.To každej dělá chybu , že přepíná brzo aby mu to nepřerostlo, ale nechapu proč, však když to přeroste, vždycky to jde ostříhat,nebo ohejbat aby palky měli místo, ale když je prázdnej box tak to doplnit nejde... Jinak já počitám s tvrdejma palkama, protože přesahuju idealní hranici blizkosti rostlin k výbojce, ale nevypada , že by to vadilo :-)
Jakej máš problem s tvojí hlínou a hnojivama? ja hnojim obyčejnym tekutym slepičákem z obi za 50kč a stači to :-)

Old Post 14-02-2011 v 09:29 AM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 76

Jo vodvka byla pro mě jistota hned ze startu, každý si ji chce vyzkoušet, akorát ji mám od GHS, ale to asi moc rozdíl není. Taky řeším hluk ventilátoru, ale mám tam normální ložiskový sunon a nevím jak to odhlučnit, zabalil jsem to ted cele do odhlucnene roury, dva vetraky, mezi ne uhli a stejne to huci jak byk jelen kdyz je nadržený . Hlína je dobrá,a le roste to pomaleji než ve vodě a taky je i menší výnos prý, těžko řít, nemám s možnost srovnat se svojema zkušenostma, ale taky chystám nějaký ten bubbler :-P. Já jsem na začátku měl zasazeno v kompostu z venku, ale bylo to moc kyselé a já jsem nějk nedůvěřoval growerům že to je to nejhorší. Takže rostly tak nějak všelijak až mě to donutilo stejně hodit to do light mixu. Ale celé to přesazování a růst trvaly hrozně dlouho a už jsem chtěl proste vidět jak kvetou, tak jsm je přepl, čekal jsem že povyrostou ještě více. Hnojím to jen biobizz blow a grow, plus voda s peroxidem. Proto by to chtělo něco navíc, nějaký root stimulator na začátek a fish mix možná i nějké mikroprvky aby se doba růstu zkrátila a květ měl větší paldy

Old Post 14-02-2011 v 09:46 AM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 77

Peroxid do hlíny se prej nemá lejt, zabijí to bakterie a v hlíně jsou prej potřeba, třeba na řizky nebo mladý sazeničky jo ale jinak ne. já to tam taky lil a přestal jsem ale nevidim vliv :-)No a odhlučněná sono trubka nepomáhá? já jsem si tědka udělal před pachovej filtr odhlučnění jaký prodavaj v gshopech za dvojku .A takovej ventilátor jako máš ty(sunon), jsem dal dovnitř květináče hranatýho, obalil molitanem jeden konec přidělal redukci z 12.5 na 100, na druhou stranu dal kus pet flašky, a ten samotnej ventilator ve vnitř to ztlumilo neskutečně, a zvuk proudicího vzduchu z dalších dvou taky, ale ne tolik , ale jde u toho už spát. Mě se to odhlučnuje špatně, když mám na odtahu spojený tědka 3 ventilatory ale jeden ventilator se dá odhlučnit dobře.Tady jsem viděl taky nějakej návod na odhlučnění....

Old Post 14-02-2011 v 10:55 AM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 78

To neni spatne, ja jsmet o tak jako cele zabalil, ale jde videt ze to mas vymakane. Stejne to budu muset asi předělat, tak jsi mi navrhl celkem dobry napad. Peroxid se do hliny lije na odsoleni z hnojek, melo by to fungovat jako u hydra, ze se koreny a hlina procisti a odsoli a pristup k zivinam je vetsi. tak to mam aspon nastudovane a porazene ja. Jak jsi udelal to odhlucneni? Ja jsem videl ze to je takovy dlouhy valec co je sirsi nez roura a na tos e to akorat napoji. nevim jestli to mas podobne, ale jak by to slo udelat? Mam s tim celkem problemy, ten vetrak ma neco kolem 55db hlucnost a nedari se mi to srazit, musim nejak dojet tenhle round a potom si s tim pohraju se vsim . Nevim jestli pomohla nebo ne, protoze jsem mel predtim zapojeny jeden ktery byl dost hlasitý, a ted mam na jedne snure dva a je to tak stejne, nevim jestli je to vic potichu, akorat kdyz jsou dva tak se to vyrovna zase.

Old Post 14-02-2011 v 11:30 AM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 79

Pokud chceš vyfotím to, a pošlu ti odkaz na pm.Jinak jsem přemejšlel z čeho to udělat, jde to udělat z čehokoliv, na icmagu jsem to viděl vyrobený z plastovy velký popelnice, typek tim odhlučoval fakt silnej, zřejmě i hlučnej větrák, a řikal že 80% ztlumení.Ja to mám ale udělaný z hranatýho květináče 6.5 l myslim. a vnitřek vystlal molitanem, nebo to jde vyslat rw, dovnitř toho krásně zapad ten ventilátor, na obou koncích vyvod 100, že jde napojit normálně do potrubí, pet flaška má přesně ten rozměr a na druhou stranu jsem to přidělal přímo k ventilátoru redukci ze 125 na 100 z gshopu , kterou jsem měl doma., vše pořádně obalil stříbrnout lepicí páskou a drží to a funguje :-)Mě tenhle nápad a link na inspiraci na icmagu poslal taky kamarad , tak posilám dal :-)Dá se to udělat z čehokoliv a čim větší to bude, tim líp to bude tlumit. Já si s tim všim hraju za provozu, sem ztravil takovejch hodin upravou boxu ,ale rostliny si zažily celkem pekla :-(

Old Post 14-02-2011 v 12:41 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 80

Byl bych ti vdecny, musim to trochu vic vytunit. Nezni to vubec spatne, kvetinac za pr kacek a molitan a paska to je nic. Zkusim to taky nejak podobne udelat. dik za rady

Old Post 14-02-2011 v 13:03 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1220390 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív