Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Zdar ;) První grow, 250w sodík, indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 81


Konečně proveden tuning. Mezi dva větráky vloženo uhlí a vše zabaleno a odhlučněno, celkem dobrá účinnost, takže jsem spokojeny. Tlumivka dána mimo skříň a konečně stínítko normální kvality =).

Těším se na skromnou sklizeň, doufám, že se to bude dát aspoň hulit.

Ať to roste

Old Post 19-02-2011 v 16:39 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BHCBRUNES
Stálý Člen

Karma uživatele BHCBRUNES - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 90  

Příspěvek č. 82

nazdar ja bi som sa chcel opytat akym hnojivom si hnojil galaxi??? a od kedy si zacal???ja tiez mam galaxi pokus dufam ze mi to vinde,,,,

grow,.

Old Post 04-03-2011 v 15:01 PM
BHCBRUNES je offline   Profil uživatele BHCBRUNES   Find more posts by BHCBRUNES   Foto galerie člena BHCBRUNES   Click here to Send BHCBRUNES a Private Message   Add BHCBRUNES to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 83




Dalsi ochutnavka, a to ze 67. dne. Plánuju ještě nechat kyti 5 dni na 12 hodin a potom tri dny tma, takze by jsem mel byt celkove na 75 dnech kvetu coz je celkem dost, ale myslim ze to bdue akorat. Poslednich 10 dni proplach jenom vodou.

Chtěl bych se zeptat na ostrihani listů?! Ja bych ostříhat všecnyn listy, ale nevím kdy je ten správný čas. Myslel jsem tak dva dny pred tmou, aby uz nebyla energie mimo kvety a pri tme stejne listy uz budou na hovno ziviny snad budou stacit ze stonku a zbytek v hline. Každopádně rád se nechám poučit =).

Bhcbrunes: zdar, hnojil jsem jen BioBizz gro a bloom a to podle tabulek pro light mix, tzn od druheho tydne rustu az po predposledni tyden kvetu s postupnym zvysovanim obou hnojiv. nechtel jsem nic extra a myslim ze to stacilo, navic by se to melo odrazit na chuti protoze to je jen priroda. Kazdopadne Galaxy chce urcite NPK hnojivo, ktere musis trochu zvysit davkovani nez je normalni pri prepnuti na kvet, kdy se zacne dost tahat a nestaci normalni davkovani. Jinak ji podle me staci hnojit jak chces, zalezi jakou znacku chces pouzit, nebo kolik investovat. U me to bylo jasne a tak jsem mel jenom zaklad, dokonce bez mikroprvku, uvidime po sklizni a druhem kole, kde se chystam prikoupit nejakou srandu a porovnat

Old Post 06-03-2011 v 23:28 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BHCBRUNES
Stálý Člen

Karma uživatele BHCBRUNES - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 90  

Příspěvek č. 84

pocuj ked nam dnes celi den vipadla elektrina a box bol z galaxi vipnuti uskodi jej to,??? ked jej zmenim tera rezimm nap zapinal sa box o 6:30 a vipol o 00:30..chcem zmenit rezim na zapnutie 22:00 a vipnem o 16:00 18/6 nic sa jej nestane ked prave jej vichadza 2 pschodie,,, a 3 sa tam tlaci bude jej nieco z tej zmeni??

grow,.

Old Post 07-03-2011 v 15:05 PM
BHCBRUNES je offline   Profil uživatele BHCBRUNES   Find more posts by BHCBRUNES   Foto galerie člena BHCBRUNES   Click here to Send BHCBRUNES a Private Message   Add BHCBRUNES to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 85

No nevim, jestli by ses mel obracet s radama zrovna na me =), ja jsem porad novacek, ale uz jsem tady taky nekomu radil ze by mel hned jak se svetlo zapne pokracovat ve stejnem rezimu, nejlepe kdyby jsi ted prepl na 12 hodin, ale asi je mas male, takze budes muset normalne zapnout hned jak to pujde a jet dal 18 hodin. Ono kytky se ti tou tmou neprepnou, sice e to trochu stresne, ale vadit to nebude. Kdyz urezes klon z kvetouci rostliny, tak se zmenou rezimu na 18 hodin zase zmeni rostlina na rust a nepokvete do dalsi zmeny periody.

Neni to dobre, ale nejak extra by ji to nemelo uskodit.

Old Post 07-03-2011 v 15:23 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 86





69. den

Euforky hozeny na tri dny do tmy a Galaxy taky, uvidíme co z nich bude, vypadá to tak na 30 gramů snad =) takže celkový počet dnů před kosou u Euforek a Galaxy je 72. Až hodím usušené, tak můžete napsat odhad .

Díky za Káčka, aspoň mám pár už =)

prvni dve Galaxy

dalsi dve Euforky

Old Post 09-03-2011 v 19:53 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thurlwood
Stálý Člen

Karma uživatele thurlwood - 80% PěstitelskáKarma uživatele thurlwood - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 87

Zdravím...

Vypadá to chutně,o galaxyi jsem ani neslyšel...

mno tipuju krásných 36.24g

EDIT:42.34g

Ale samo přeju víc

pc grow system ver.1.1 60w CFL

Thurlwood silent box 70w HPS ... harvested but blooming again

Thurlwoodův Bio Outdoor 2011 out,balk,skleník

už teď je líp než zítra..

TÝDEN č. 12/09 článek :TVRDÁ TRÁVA

Old Post 10-03-2011 v 15:12 PM
thurlwood je offline   Profil uživatele thurlwood   Find more posts by thurlwood   Foto galerie člena thurlwood   Click here to Send thurlwood a Private Message   Add thurlwood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 88

No jeste se netipuje , ale tak ok =) hodim tady foto susiny potom, ale nepocitam ze toho bude tolik =).

O galaxii jsem napsal neco v tomhle threadu výše, tak se mrkni . Po prvním pěstu musím říct, že skvělý strain. To co je o něm napsáno v oficialnich textech vůbec nelže .

Hehe potešil jsi mě .

Old Post 10-03-2011 v 15:53 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 89




Galaxy a Euforky skoseny. Vdovy ponechány na tri dny ve tmě od dneška.

Už se těším až si zabafám vlastní


1. Vdova
2. pvravo Vdovy, dole vlevo euforky, nahore vlevo Galaxy
3. oběšenec

Naposledy upravil Muminex 11-03-2011 v 15:05 PM

Old Post 11-03-2011 v 14:07 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BHCBRUNES
Stálý Člen

Karma uživatele BHCBRUNES - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 90  

Příspěvek č. 90

kde najdem tie tabulky pro light mix???? hnojivo je na ceste..zacnem pomali hnojit..

grow,.

Old Post 12-03-2011 v 10:18 AM
BHCBRUNES je offline   Profil uživatele BHCBRUNES   Find more posts by BHCBRUNES   Foto galerie člena BHCBRUNES   Click here to Send BHCBRUNES a Private Message   Add BHCBRUNES to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 91

asi milionkrat v galerce kdekoli tady, v skoro kazdem threadu s bio bizz

A taky třeba tady Bio bizz downloads

Na dalsi pěst chystám mix perlitu, kokosové kostky a wormhumusu.

Old Post 12-03-2011 v 10:45 AM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 92

http://www.biobizz.nl/

Old Post 12-03-2011 v 10:51 AM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 93



KOSA!!!

White widow 2x ...... 13,0 g
Galaxy ................... 15,4 g
Euforia 2x .............. 18,9 g
--------
............................. 47,3

No, na to jak to vypadalo a jak se to všechno sralo, tak celkem dobrý výsledek =). Všechyn tři vzorky otestovány a kouří se lahodně, chuť je u všech dobrá, Galaxy má zvláštní bylinný charakter, jinak vdova a euforka dost podobná. O účinku se nebudu zmiňovat, hrozná sada . Myslím, že na další kolo to bude mnohem lepší a chtěl bych dosáhnout s 200 w P&G red takovych 75g, uvidíme. Podněty pro vylepšení jsou a teď bdue aspoň čas při růstové fázi na dodělávky. Všem děkuju za pomoc a podněty k vylepšení.

Každopádně mě překvapila Galaxy, je to nádherná kytka dobře roste, není náročná, žádné problémy, a hlavně velká potence. Takže mě Pyramid seeds pěkně překvapily.

O vdovách z GHS moc dobře asi nenapíšu, jak vidíte při stejných podmínkách asi třetinová produkce, určitě je více náchylná na špatné podmínky, když měla tak málo.

Euforky jsou pěkné s dobrou keřovitostí, bez nutnosti zastřihávat a klony na to jak byly málo na růstu a vzhledem k tomu že byly dvě v jednom květináči taky dobré. Proto jsem se rozhodl pořídit klony i na další pěst a můžete se těšit na 12 kusů .

Všem ať to roste

Old Post 17-03-2011 v 20:12 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6673570 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív