Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Zdar ;) První grow, 250w sodík, indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
iafour
Stálý Člen

Karma uživatele iafour - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 17

Koukám, že si stojíš pevně za svým..Nezbývá než popřát hodně štěstí..8)

Grow up..!

Old Post 22-11-2010 v 21:35 PM
iafour je offline   Profil uživatele iafour   Find more posts by iafour   Foto galerie člena iafour   Click here to Send iafour a Private Message   Add iafour to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 18

Teď jsi mě dost vystrašil, ale snad to nějak udýchají kytičky, snad to všechno vychytám a bude se dařit zítra bude report z ventilace.

Old Post 22-11-2010 v 21:55 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 19


Dnes jsem namontoval nové větráky, které mají dohromady 400m3/h, dal jsem plexi a ještě mi chybí tam dát aluflex pro zefektivnění odvětrávání přímo od sodíku. Teplota 25, ale po delší době stoupla na 27, tak jsme dvirka pootevrel, ale až bude druhý větrák zapojený a flexa, tak by problém být už nadobro neměl.

Na rady iafoura jsem investoval do Biobizz rust a kvet, tak zacnu podle navodu hnojit po prvnim tydnu rust a po druhem kvet. Dneska prvni vdovicka vykoukla ven.. tak se mi ulevilo =).

Měl bych dotaz na ten akvarijní test. Je to dělané na vodu, a když to chci udělat na zaminu, tak ve vodě zamíchám hlínu a potom tam dám pár kapek toho roztoku? Přijde mi ta barva strašně kalná a pořádně to nejde poznat. Dík za help

Old Post 23-11-2010 v 21:55 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iafour
Stálý Člen

Karma uživatele iafour - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 20

Ty to možná doopravdy uchladíš..:-) Pořeš ještě tu aluflexu a dej vědět, jak to funguje..?! Ať se daří..!

Grow up..!

Old Post 24-11-2010 v 09:40 AM
iafour je offline   Profil uživatele iafour   Find more posts by iafour   Foto galerie člena iafour   Click here to Send iafour a Private Message   Add iafour to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trávníkář
Stálý Člen

Karma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 21

Další rejpal No oni kluci mají s tou ventilací pravdu...Nejde jen o to kytky uchladit ale dopřát jim skvělou výměnu vzduchu.cooltub by vyřešil jen teplo ale co vzduch??Na ventilaci záleží skoro nejvíc z celého pěstu....není radno zkoušet možná tohle nebo tamto ....nebo tam naplácat 10 větráku...Kup jeden pořádnej...osvědčil se mi 220m3/h ufo na 250w, kterej mám už řadu let.je to bomba-od té doby, co nepodceňuju ventilace dělám i docela výnosné sklizně... dříve sem to honil jako ty a nic moc-příklad mého začátku-600W a snaha ušetrit na ventilaci tak jsem koupil 220m3/h-teplota 29°C good.Výsledná sklizeň kvůli zanedbané výměně vzduchu 200g.
Teť jedu 250W odtah mám 220m3/h a ejhle -udělám 200g.A říkám-stál asi 2,5tis ale bohatě mi to už vrátil!!!Jestli čekáš slušnou sklizen tak dopřej těm kytkám slušný podmínky.Za 3měsíce to máš doma zpět!!
Napiš smažu

Old Post 26-11-2010 v 10:22 AM
trávníkář je offline   Profil uživatele trávníkář   Find more posts by trávníkář   Foto galerie člena trávníkář   Click here to Send trávníkář a Private Message   Add trávníkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

Čus!
Ty máš předřadník na stínítku?
To není zrovna nejlepší řešení, předřadník topí jak sviň, 250átka taky, ty to fakt chceš upíct.
Bejt tebou tak ten předřadník dám mimo bednu, ale jak tak čtu tak ty si stejně nenecháš poradit.
No nic, budu sledovat

Old Post 26-11-2010 v 10:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 23

S ventilací vím, že je největší problém, udělám jeden přítah z větráku 80mm a trubka pěkně tahá od výbojky teplo, takže to už je vyřešené. Na tlumivku jsem dal jeden větrák, aby mi ji chladil, až si kupiím vodiče, tak ji dám mimo ať se komfort zvýší . Teplo je tam akorat 24 C, takze myslim ze to je v pohode, kdyz dodelam ty dve zmeny, tak by to mohlo byt uz hoden luxusni pro rostliny =).

K semínkům - Jeden klíček byl ulomen při převozu a tak semínko nevyrostlo z hlíny a druhé semínko bylo uloženo moc nízko, takže taky v háji. Zůstal jsem na 4 kytkách a ty vypadají dobře, pokud to jde poznat tak brzo =). Nejvýš je zatím galaxy, která má dispozice k vyššímu růstu a dalo se to čekat.

Jinak další investice do skříně plánuju po první sklizni, teď jsem docela na mizině =), takže i když by se ufo nebo tt hodilo, bohužel to kyti budou muset vydržet

A díky za připomínky

Old Post 26-11-2010 v 13:57 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iafour
Stálý Člen

Karma uživatele iafour - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 24

4 kytii budou na ten tvůj prostor úplně akorád..!Vim, že se ted opakuju, ale kup ještě v Growshopu 6.5 l květináče, stojí pár kaček..A jestli by jsi někde vyšťoural 200 kč, tak se vyprdni na tu hlínu z kompostu a dej tam ten All-mix od Biobizzu..Výsledek bude úplně jinde..! 2kytii už máš pryč, tak nedráždi hada bosou nohou a dej na mě..Budu sledovat..!

Grow up..!

Old Post 26-11-2010 v 18:05 PM
iafour je offline   Profil uživatele iafour   Find more posts by iafour   Foto galerie člena iafour   Click here to Send iafour a Private Message   Add iafour to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 25

Kvetinky budou presazeny az dorostou z tech mensich, vim ze jsou 4 akorat, a jsem docela i rad ze ty dve vypadly, jen ten duvod neni rozhodně hlína, ale špatná manipulace při zasazení .

Jsem strašně tvrdohlavý, ale určitě jsou rady dobré a stejně to asi vyměním pro jistotu. Myslíš že by mohly hnojky upravit ph do lepší pozice? (bio bizz kvet a rust)

Měl bych dotaz ještě na nějakou techniku růstu, nevím zda je vhodnější v tomhle případě použít scrog, nebo zastrihnutí, třeba fim?! Ale radši bych zastřihnul, protože kyti můžou růst dost do výšky a to by asi síť trochu přibrzdila ne? Dík za pomoc

Old Post 26-11-2010 v 18:14 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 26


Optimalizace pestirny je dokoncena totalne, konecne jsem dodelal vsechno a skrin je komplet funkcni, odtah zajistuje sunon kulickovy vetrak s odtahem 200m3/h a přítah jeden pc větráček 80mm plus jeden na ofuk. Teplota v zavřném boxu je 22 C asi a v noci kolem 18 C. Myslím, že se rostlinkám daří dobře, akorát jedna se nějak zastavila v růstu,nevím, čím to může být. Přikládám fotku.

Old Post 29-11-2010 v 17:49 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 27

Hh to zavěšení je ,,denžr''nebo by tam mohl dat pod tu lampu štít..a tu lampu bych dal asi blíže Ke stínítku -pokud ti to ale neroztéce tu barvu z toho

Old Post 29-11-2010 v 19:09 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 28

Nebo tu cooltubu-taky jsem se nudil to je v pořadí druhá co jsem výrabel

Old Post 29-11-2010 v 19:13 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iafour
Stálý Člen

Karma uživatele iafour - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 29

Hnojky ti spíš ovlivní EC a když budeš hnojivo dávkovat podle návodu, tak by to nemělo mít na Ph vliv.. Já být tebou tak je nechám bez zastřihnutí..Mám odzkoušeno to i to, ale nezastřihnutý kytky jsou úplně jinde..Silnější, stabilnější..! Samozřejmě zase záleží na genetice, ale většina je dělaná tak, že zastřihnutí nepotřebuje..Prolítni net a nastuduj si něco o tom tvým modelu, aby jsi věděl, co a je pro něj nejlepší..No a se sítí ti neporadim, protože ji nepoužívám...:-) Jinak s tou pomalejší kýťou si nedělej starosti, to se hold někdy stává..Při nejhorším ji pak podložíš a uvidíš, že ty ostatní v průběhu květu dožene..

Btw: Mysli na to, že kytky se po přepnutí na 12/12 většinou vytáhnou o 1/3..:-)

Grow up..!

Old Post 29-11-2010 v 22:43 PM
iafour je offline   Profil uživatele iafour   Find more posts by iafour   Foto galerie člena iafour   Click here to Send iafour a Private Message   Add iafour to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 30

Asi to nechám tak, podle toho jak se rozrostou. Pokud se rozrostou málo, tak je nechám střihnout a pokud to bude normál tak bez, aspoň budou mít dost místa růst do výšky. Mají na růst do výšky asi 150cm, takže toho chci maximálně využít, mám teda nechat vyrůst v růstové fázi nějak na necelý metr? WW je od greenhouse seeds, takže by měla být genetika dobrá, podle toho co jsem se docetl tak z řízků od původní WW.

Na WW jsem nenašel nic special, je toho hdoně o historii ale o pěstování moc ne, hlavně by měla být odolná, což se mi jako prvopěstiteli hodí =). Hlínu nechám kompost a když budu dosypávat, tak zvolím allmix od Bio Bizz, když s tím hnojím, tak už nemá cenu vymýšlet jinou hlínu. To ale přijde až tak po druhém týdnu až budou silné a přesazení jim snad tolik neublíží. Začal jsme hnojit Bio Bizz Grow, jeden panák na 2l, vydrží tak na dva týdny asi, možná na jeden, hlína je dost prodyšná a nemůžu nalít moc aby to neproteklo.

Ta jedna menší se zvedla o centimetr, tak snad to dožene, ale nebojím se .

Další fotky do týdne, chci aby šel poznat rozdíl
Cya

Old Post 30-11-2010 v 20:46 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nif
Stálý Člen

Karma uživatele Nif - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 31

Kytky zastrihni uplne obycejne mezi 3-5 patrem, fim ani nezkousej. Dotesni si tu folii, at ji tam nemas tak volne, nebo mi to jen pride imo.

Spravny hnojeni budes mit treba tady http://www.biobizz.nl/

A jelikoz si grower celej procet, tak musis vedet, ze kytky se naopak prolejvaj.
http://grower.cz/pestovani/navody/z...-hnojeni/7.html

If you read this, Your reading skills has increased by +1

Old Post 30-11-2010 v 21:55 PM
Nif je offline   Profil uživatele Nif   Find more posts by Nif   Foto galerie člena Nif   Click here to Send Nif a Private Message   Add Nif to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iafour
Stálý Člen

Karma uživatele iafour - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 32

Mysli ještě na místo pro lampu a prostor, který musíš mít mezí ní a vrchama..Já jedu v cooltubu a mám ji 15 cm od vrcholku, takže ty tak 20-25 cm.. Zadej si tady na groweru do vyhledávače WW a určitě ti toho vyskočí plno a pak můžeš probrat vlastnosti s těma, kteří WW pěstovali..Ale já osobně bych ji nechal na růstu max. do 50 cm a rozhodně nezastříhával..WW hází hlavní monstrozní palici a pak se košatí okolo ní..:-) Koukni, optej se a uvidíš sám..!

Hlínu ti chválim a dobu přesazení taky..Nech je at se chytnou a pak je dej do novýho.. S tim hnojivem pozor..!! Množství by mělo být 1cl / L vody..!! A hlavně je důležitý myslet na to, že je to organický hnojivo, který se kazí..Takže 14 dní je fakt hardcore..!! Míchej každou zálivku novou do min. 24 hod. odstátý vody..Vim, že je to každodenní práce kolem hnojiva, ale vyplatí se..:-) Ať to roste..8)

Grow up..!

Old Post 30-11-2010 v 22:09 PM
iafour je offline   Profil uživatele iafour   Find more posts by iafour   Foto galerie člena iafour   Click here to Send iafour a Private Message   Add iafour to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6712270 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív