Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » dade 1.st grow 70 W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
dade
Stálý Člen

Karma uživatele dade - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 17


kytí už mám doma od čtvrtka a od té doby pořádně vyrostli dělaj mě jen radost přemýslím nad scrogem ale to uvidíme jak to bude vypadat za těch 14dní jinak už těd skouším na kytí LST tak uvidím

Na fotce kití před ohýbáním

Ganja rozvíjí tvé schopnosti. I vědci by ji měli kouřit. Je dobrá pro meditaci. Měla by být povolená všude na světě.
(B. Marley)

Old Post 29-08-2010 v 18:04 PM
dade je offline   Profil uživatele dade   Find more posts by dade   Foto galerie člena dade   Click here to Send dade a Private Message   Add dade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dade
Stálý Člen

Karma uživatele dade - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 18


a po ohýbání

jinak jsem v pátek podával zálivku s poloviční dávkou AB, zítra už snad pořídím pořadné hnojky aspoň grow složku aby měly slečny pořádnou stravu jinak stále čekám na rady nebo připomínky, tak zatím a growu zdar.

Ganja rozvíjí tvé schopnosti. I vědci by ji měli kouřit. Je dobrá pro meditaci. Měla by být povolená všude na světě.
(B. Marley)

Old Post 29-08-2010 v 18:09 PM
dade je offline   Profil uživatele dade   Find more posts by dade   Foto galerie člena dade   Click here to Send dade a Private Message   Add dade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dade
Stálý Člen

Karma uživatele dade - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 19

tak dneska jsem zjistil že jsem LST techniku aplikoval uplně špatně, ja ohýbal jen dolu hlavní větev ,ale správně musí jít až pod úrověn ostatních vedlejších výhonků takže jsem dneska kytiz převázal a uvidíme jestli sem to udělal OK, zítra hodim nějaký fotos.

Ganja rozvíjí tvé schopnosti. I vědci by ji měli kouřit. Je dobrá pro meditaci. Měla by být povolená všude na světě.
(B. Marley)

Old Post 30-08-2010 v 21:30 PM
dade je offline   Profil uživatele dade   Find more posts by dade   Foto galerie člena dade   Click here to Send dade a Private Message   Add dade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Banány
Stálý Člen

Karma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 409  

Příspěvek č. 20

proboha, ty kytky jsou utrápený, nech je rozjet, pak si s nima cvič ale tohle, to ...

"Ve dvou se to rychlejš stáhne"
100w hydro - Northen Light & Carnival
150w hydro - Sensi Skunk & S.A.G.E
150w soil - Nebula & Orange Bud
150w soil - Northen Light
150w soil - Nebula
250w soil - Snow fruit, Black jack & Double white
400w soil - Nebula, Northen light, Ed rosenthal super bud, White russian & Sensi skunk.

Old Post 31-08-2010 v 10:16 AM
Banány je offline   Profil uživatele Banány   Find more posts by Banány   Foto galerie člena Banány   Click here to Send Banány a Private Message   Add Banány to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dade
Stálý Člen

Karma uživatele dade - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 21

proč utrápený?

Ganja rozvíjí tvé schopnosti. I vědci by ji měli kouřit. Je dobrá pro meditaci. Měla by být povolená všude na světě.
(B. Marley)

Old Post 31-08-2010 v 10:20 AM
dade je offline   Profil uživatele dade   Find more posts by dade   Foto galerie člena dade   Click here to Send dade a Private Message   Add dade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Banány
Stálý Člen

Karma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 409  

Příspěvek č. 22

utrápený myslim tim, že mají 10 cm a ty je už stressuješ... ale dělej jak myslíš

"Ve dvou se to rychlejš stáhne"
100w hydro - Northen Light & Carnival
150w hydro - Sensi Skunk & S.A.G.E
150w soil - Nebula & Orange Bud
150w soil - Northen Light
150w soil - Nebula
250w soil - Snow fruit, Black jack & Double white
400w soil - Nebula, Northen light, Ed rosenthal super bud, White russian & Sensi skunk.

Old Post 31-08-2010 v 10:37 AM
Banány je offline   Profil uživatele Banány   Find more posts by Banány   Foto galerie člena Banány   Click here to Send Banány a Private Message   Add Banány to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dade
Stálý Člen

Karma uživatele dade - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 23

no něveděl jsem že jim to bude vadit nechám je teda povyrůst a pak začnu jinak dík za radu

Ganja rozvíjí tvé schopnosti. I vědci by ji měli kouřit. Je dobrá pro meditaci. Měla by být povolená všude na světě.
(B. Marley)

Old Post 31-08-2010 v 10:43 AM
dade je offline   Profil uživatele dade   Find more posts by dade   Foto galerie člena dade   Click here to Send dade a Private Message   Add dade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dade
Stálý Člen

Karma uživatele dade - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 24

takze dnes zalito každá půl litrem vody s koncentraci ABčka 7ml na 1.5l vody kytí krásně rostou každým dnem víc a víc. Zítra dodám foto. Jinak už začali pěkně vonět přítelkyni to moc nevoní takže na dobu květu budu muset pořešit nějakej pacháč, myslíte že dobrej pc venťák na 12V profoukne ten uhlíkovej filtr do digestoří jinak jsem našel na webu nějakej absorber vůní tady na gshopu

http://www.growexpert.cz/index.php?...&idv=vpt2&idk=2

nemáte s tim někdo skušenost?

EDIT: Jinak to vypadá že si tady píšu sám hodťe někdo nějakej koment.

Ganja rozvíjí tvé schopnosti. I vědci by ji měli kouřit. Je dobrá pro meditaci. Měla by být povolená všude na světě.
(B. Marley)

Old Post 02-09-2010 v 20:47 PM
dade je offline   Profil uživatele dade   Find more posts by dade   Foto galerie člena dade   Click here to Send dade a Private Message   Add dade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirHerry
Stálý Člen

Karma uživatele sirHerry - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 25

čau, taky stavim skřin a premyslim jak potom s pachem... Pc vetraček jsem zkousel podle nejakyho navodu tady kdyz jsem jel uplně micro micro a ač tam u navodu na vyrobu tvrdil typ ze to profoukne jak nic tak me ani trochu takze mam objednanej VKO 103 m/s nebo tak nejak a to uz snad pujde... o tech voňavkach jsem taky premyslel ale po tom jak mi smrdela skřinka jen s 30w a jednim koštětem tomu moc nevěřim :-D možna jen jako kombinace s nejakym funkčnim pachačem...

Old Post 03-09-2010 v 05:15 AM
sirHerry je offline   Profil uživatele sirHerry   Find more posts by sirHerry   Foto galerie člena sirHerry   Click here to Send sirHerry a Private Message   Add sirHerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dade
Stálý Člen

Karma uživatele dade - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 26

no právě taky tomu moc nevěřim tak jsem se chtěl zeptat za ty prachy můžu mít nějakej lepší venták a zbastlim k tomu nějakej pacháč no ale uvidim jak budou holky moc vonět ale když už jeduo těd tak nechci vědět jak budou cítit v květu.

Ganja rozvíjí tvé schopnosti. I vědci by ji měli kouřit. Je dobrá pro meditaci. Měla by být povolená všude na světě.
(B. Marley)

Old Post 03-09-2010 v 12:47 PM
dade je offline   Profil uživatele dade   Find more posts by dade   Foto galerie člena dade   Click here to Send dade a Private Message   Add dade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirHerry
Stálý Člen

Karma uživatele sirHerry - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 27

no tak potom dej vedet jak to vyřešiš, ja se do toho za chvili taky pustim a budu muset nejakej filtr udělat, ale ty kupovany jsou drahy nehorazně... Ale bez toho to nejde, ti mozna prijde ze to neni tak hrozny kdyz v tom jsi porad ale kdyz pak prijde nekdo cizi tak ho to praští do nosu uz o tři patra vyš a ty si myslis jak je to v poho :-D že sam skoro nic necitiš :-D

Old Post 04-09-2010 v 10:47 AM
sirHerry je offline   Profil uživatele sirHerry   Find more posts by sirHerry   Foto galerie člena sirHerry   Click here to Send sirHerry a Private Message   Add sirHerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 28

Dost silně uvažuju nad tím že zkusím přes zimu rozjet nějaký indoor a taky přemýšlím nad touhle 70W sestavou http://www.svitime.eu/cs/shop/detai...ani-rostlin-70w takže budu sledovat.

edit: teď jsem si všiml že svítíš přesně tím samým, nad čím přemýšlím)

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 05-09-2010 v 18:45 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dade
Stálý Člen

Karma uživatele dade - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 29

no je vpoho ale bejt tebou šel bych třeba už do 100W nebo 150W svítivost o hodně větší no ale na začátek je 70W pohoda ale příští grow chci ket minimalně 150Ku. Pak se ozvy až něco rozjedeš budu sledovat

Ganja rozvíjí tvé schopnosti. I vědci by ji měli kouřit. Je dobrá pro meditaci. Měla by být povolená všude na světě.
(B. Marley)

Old Post 05-09-2010 v 21:13 PM
dade je offline   Profil uživatele dade   Find more posts by dade   Foto galerie člena dade   Click here to Send dade a Private Message   Add dade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 30

Já chci právě 70W protože chci mít co enjnižší výdaje na elektřínu (kvůli rodičům) a hlavně to bude první indoor pěst na kterém chci nabrat zkušenosti.

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 06-09-2010 v 09:37 AM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dade
Stálý Člen

Karma uživatele dade - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 31

jo to chápu jen jsem se ti snažil říct že teď lituju že jsem nešel rovnou do větší watáže větší výnos atd nemluvně o tom že teď budu dávat zase osm kil za set.

Ganja rozvíjí tvé schopnosti. I vědci by ji měli kouřit. Je dobrá pro meditaci. Měla by být povolená všude na světě.
(B. Marley)

Old Post 06-09-2010 v 14:14 PM
dade je offline   Profil uživatele dade   Find more posts by dade   Foto galerie člena dade   Click here to Send dade a Private Message   Add dade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirHerry
Stálý Člen

Karma uživatele sirHerry - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 32

a nejaky novy fota? :-)

Old Post 07-09-2010 v 05:15 AM
sirHerry je offline   Profil uživatele sirHerry   Find more posts by sirHerry   Foto galerie člena sirHerry   Click here to Send sirHerry a Private Message   Add sirHerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-06-2010 - 1. mikro grow 70w - 36 odpovědí
18-06-2009 - 1st. grow- 150w - 83 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8075620 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív