Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Samec x Samice - only a pouze sem - rozpoznávací thread
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 20 21 22 23 24 »
Autor
Téma 
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 337

meridak: zubo psal wascovi

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 10-09-2007 v 16:55 PM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raptor90
Nový Člen

Karma uživatele Raptor90 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 338

ja bych rek ze je to tak na 90% samec

cannabis smokes

Old Post 16-11-2007 v 20:51 PM
Raptor90 je offline   Profil uživatele Raptor90   Find more posts by Raptor90   Foto galerie člena Raptor90   Click here to Send Raptor90 a Private Message   Add Raptor90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 339

já bych řek, že je to na 99% pasé

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 16-11-2007 v 23:36 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fany29
Nový Člen

Karma uživatele fany29 - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 340

Zdarec prosím o pomoc je to samec či samice,mám to na 19 kytkách z 20.

Old Post 09-12-2007 v 12:11 PM
fany29 je offline   Profil uživatele fany29   Find more posts by fany29   Foto galerie člena fany29   Click here to Send fany29 a Private Message   Add fany29 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fany29
Nový Člen

Karma uživatele fany29 - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 341



prosííííííím pomoc je to samec nebo samice,mám to skoro na všech kytí.

Old Post 09-12-2007 v 12:17 PM
fany29 je offline   Profil uživatele fany29   Find more posts by fany29   Foto galerie člena fany29   Click here to Send fany29 a Private Message   Add fany29 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 342

citace:
Původní příspěvek od fany29
prosííííííím pomoc je to samec nebo samice,mám to skoro na všech kytí.


hermáč, brouku. upřímnou soustrast

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 09-12-2007 v 12:28 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fany29
Nový Člen

Karma uživatele fany29 - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 343

a co to znamená pro mě

a proč se mi to stalo?Je to geneticky dané nebo jsem udělal někde chybu já,Muže to mít v sobě už mamča?díky

Mám to vypnout a vytrhat nebo je to použitelný?????

Dude edit: nauc se pouzivat edit, kdyz pripisujes neco k prispevku po 1 minute!!!

Naposledy upravil Dude 09-12-2007 v 13:18 PM

Old Post 09-12-2007 v 12:59 PM
fany29 je offline   Profil uživatele fany29   Find more posts by fany29   Foto galerie člena fany29   Click here to Send fany29 a Private Message   Add fany29 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 344

citace:
Původní příspěvek od fany29
Mám to vypnout a vytrhat nebo je to použitelný?????


Jestli to máš fakt na většině kytek, tak určitě vyškubat. Uvař si mlíčko a začni znova
Příčiny hermafrodismu si tu nastuduj sám, je jich povícero.
GL

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 09-12-2007 v 13:19 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuan
Nový Člen

Karma uživatele chuan - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 345

Zdarec mohl by mi někdo pomoct jak se pozná samec od samice?

Old Post 29-12-2007 v 10:15 AM
chuan je offline   Profil uživatele chuan   Find more posts by chuan   Foto galerie člena chuan   Click here to Send chuan a Private Message   Add chuan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 346

2chuan:
Máš tu 23 strán plných odpovedí. Samec = má kvety v podobe "guličiek, vačkov". Samica = kvety v podobe zhluku blizien. Pred začatím kvitnutia pohlavie ťažko rozpoznať, pretože tvar, výška, farba, vôňa, rozostupy medzi poschodiami listov sú individuálne.

Marihuana je dar.

Old Post 29-12-2007 v 13:21 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuan
Nový Člen

Karma uživatele chuan - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 347

Dík něž já bych to tady našel tak to by byly vánoce.

Naposledy upravil chuan 06-01-2008 v 09:32 AM

Old Post 30-12-2007 v 09:26 AM
chuan je offline   Profil uživatele chuan   Find more posts by chuan   Foto galerie člena chuan   Click here to Send chuan a Private Message   Add chuan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mikro.pěstitel
Nový Člen

Karma uživatele Mikro.pěstitel - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 348

Nechci si tu na něco hrát ale některý dotazy a fotky sou tu fakt stupidní! Na některých fotkách je ta kytka celá kulatá má na sobě boule který sou větší jak moje koule! A oni se stejne zeptají je to smaicE?! Jako respect vám hoší



http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=33804

Old Post 23-02-2008 v 13:02 PM
Mikro.pěstitel je offline   Profil uživatele Mikro.pěstitel   Find more posts by Mikro.pěstitel   Foto galerie člena Mikro.pěstitel   Click here to Send Mikro.pěstitel a Private Message   Add Mikro.pěstitel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wevi
Stálý Člen

Karma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% PěstitelskáKarma uživatele Wevi - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 349

citace:
Původní příspěvek od Mikro.pěstitel
Nechci si tu na něco hrát ale některý dotazy a fotky sou tu fakt stupidní! Na některých fotkách je ta kytka celá kulatá má na sobě boule který sou větší jak moje koule! A oni se stejne zeptají je to smaicE?! Jako respect vám hoší


Mno..Ne každý má dar jako ty rozpoznat samce od samice...Proto je tady ten thread..

Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho...

Weviho skleníček a fóliovníček "07" - předčasně sklizeno
Šňupací tabáček

Old Post 24-02-2008 v 09:53 AM
Wevi je offline   Profil uživatele Wevi   Find more posts by Wevi   Foto galerie člena Wevi   Click here to Send Wevi a Private Message   Add Wevi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaasha
Stálý Člen

Karma uživatele kaasha - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 350

tak sem zvědav jak to dopadne letos, už sem dal klíčit první várku noname venkovek, letos to bude asi s počasím dost posunutý dopředu...

Old Post 25-02-2008 v 07:24 AM
kaasha je offline   Profil uživatele kaasha   Find more posts by kaasha   Foto galerie člena kaasha     Add kaasha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganja-L
Stálý Člen

Karma uživatele Ganja-L - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 351

nekde se tu pise ze samice ma nejake dva bile vlasky... popiste prosim kde presne a nejlepe dejte nejake to foto... thx

---:::Mír a THC v duši všech GROWERŮ a skuřenců CZ a SK:::---

Old Post 05-03-2008 v 08:36 AM
Ganja-L je offline   Profil uživatele Ganja-L   Find more posts by Ganja-L   Foto galerie člena Ganja-L   Click here to Send Ganja-L a Private Message   Add Ganja-L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 352

ale je pravda že fotky sou hned na začátku taxe na ně stačí kouknout a pozorovat svoje kyti a neni co řeSHIT. nechápu jak to může mít 8 stran tady

Old Post 05-03-2008 v 09:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 20 21 22 23 24 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-11-2021 - Samec x Samice - only a pouze sem - rozpoznávací thread II. - 850 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0047460 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív