Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Dozrání bez kořenů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
pecar
Stálý Člen

Karma uživatele pecar - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 53 

Dozrání bez kořenů Příspěvek č. 1

Zdravim všechny growery,
dostala se ke mě taková informace že lze kytku useknout i když není 100% dozrátá a následně se nechá dozrát v kýblu s vodou. Osobně si myslím že je to strašný nesmysl že by kytka dozrála bez kořenů v nějakém kýblu. Letos mi na flek chodí nějaký hajzl a asi to nevydržím až do uplného konce, tak ji budu muset sklidit dřív než onen hajzl. Kromě 100mm hřebíků, které tam alespoň s pomsty nechám přibité na deskách nevím jak se vyhnout krádeži. Ale jestli by to fungovalo tak si myslím že by to bylo už všeobecně známé a určitě bych tady na to narazil. Zkuste mi sem napsat svůj názor na věc. Dík všem.

Old Post 15-09-2010 v 12:01 PM
pecar je offline   Profil uživatele pecar   Find more posts by pecar   Foto galerie člena pecar   Click here to Send pecar a Private Message   Add pecar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
illegal nature
Stálý Člen

Karma uživatele illegal nature - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 2

zdar.mrkni tady příspěvek č.9... http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1


možná Ti to trochu pomůže

Old Post 15-09-2010 v 12:54 PM
illegal nature je offline   Profil uživatele illegal nature   Find more posts by illegal nature   Foto galerie člena illegal nature   Click here to Send illegal nature a Private Message   Add illegal nature to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
speedyam
Stálý Člen

Karma uživatele speedyam - 94% PěstitelskáKarma uživatele speedyam - 94% PěstitelskáKarma uživatele speedyam - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 3

sekni kytku , dej ji do kýblu s vodu a jediné co bude tak že ti splesnivý . Na takovou hovadinu si nemusel zakládat celou místnost ale stačilo se zeptat např. do místnosti kdy sklidit...

Outdoor 07 Skunk1 a Afghan + Outdoor 09 WW mix

Old Post 15-09-2010 v 16:23 PM
speedyam je offline   Profil uživatele speedyam   Find more posts by speedyam   Foto galerie člena speedyam   Click here to Send speedyam a Private Message   Add speedyam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepas
Stálý Člen

Karma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od speedyam
sekni kytku , dej ji do kýblu s vodu a jediné co bude tak že ti splesnivý . Na takovou hovadinu si nemusel zakládat celou místnost ale stačilo se zeptat např. do místnosti kdy sklidit...

Aha a ty jsi to určitě zkoušel, teda aspoň na to vypadáš podle toho přízpěvku. Ostatně mi prosím vysvětli, jak může kytka zplesnivět když jí strčíš stonek do vody (kýblu)?

Zkušenost a názor:
Kytky jsou schopný vpohodě dozrát v kýblu, záleží jenom co jim do tej vody dáš a kam je postavíš. (Já zkoušel s kámošem kvůli plísni malou dávku BioBizz TopMax, sice dozrály ale chuť prostě bez proplachu no) Taky dávej bacha, aby ti v té vodě nezačal nějákej stonek uhnívat -> občas měnit vodu, to je asi tak všechno. Prostě kytky poznaj že už jde do tuhýho a budou se snažit dozrát co nejrychleji. Mno a plísni se vyhneš flidu, pokud je budeš mít třeba doma, kde je sucho. Za předpokladu že ti už neplesnivěli venku.

Zkus, uvidíš a pak napiš jak to dopadlo.

Mnoho různá pole + strom? - Outdoor 2011

Kytky na stromě - Outdoor 2010

Old Post 15-09-2010 v 21:45 PM
Pepas je offline   Profil uživatele Pepas   Find more posts by Pepas   Foto galerie člena Pepas   Click here to Send Pepas a Private Message   Add Pepas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 5

Když sekneš samce kvůli pylu a dáš ho do vody, tak taky dojede. Chce to pouze jednou za čas měnit vodu a ještě je dobrý přidat do vody trochu cukru.
Se samicí jsem to teda ještě nezkoušel, ale jako naprostej nesmysl mi to nepříjde. Zkus a uvidíš, ale radil bych ti dřív než tejden před normální sklizní bych to nesekal!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 16-09-2010 v 07:37 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 6

tak eště jednou
citace:
Původní příspěvek od illegal nature
zdar.mrkni tady příspěvek č.9... http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1


možná Ti to trochu pomůže

Old Post 16-09-2010 v 08:49 AM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pohroma
Stálý Člen

Karma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 204  

Příspěvek č. 7

No ja jednou Valdezovu metodu zkousela ty sisky zacly docela zbesile plesnivet a to i kdyz jsem na en mel namirenej ofuk... Takze asi to jde, ale bacha na plisen.

Jen ta věc je ztracena, kterou člověk vzdá sám.

S lidmi je to jako s noži, když jsou tupí, jsou nanic.
Muhehehhe

Old Post 17-09-2010 v 07:39 AM
Pohroma je offline   Profil uživatele Pohroma   Find more posts by Pohroma   Foto galerie člena Pohroma   Click here to Send Pohroma a Private Message   Add Pohroma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEGAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEGAN - 92% PěstitelskáKarma uživatele MEGAN - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 8

Čau Pecar!Myslím že by si mohol rastlinu vytrhnúť aj s koreňom.Koreň ostrihať,aby nebol tak veľký.A potom ju môžeš doma mať koľko chceš.Namočíš ju do vody, alebo zabalíš do rockvolu alebo vaty koreň.Na spodu nádoby budeš udržovať istú hladinu vody.Tak vydrží dlho.Veľa zdaru.

Old Post 17-09-2010 v 09:03 AM
MEGAN je offline   Profil uživatele MEGAN   Find more posts by MEGAN   Foto galerie člena MEGAN   Click here to Send MEGAN a Private Message   Add MEGAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
illegal nature
Stálý Člen

Karma uživatele illegal nature - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 9

Já sem to ještě teda nezkoušel, neměl sem za potřebí.... zatím, ale pokud to budeš dělat tak určitě napiš jak to dopadlo pro ostatní. Dej bacha na vlhkost a zkus to osvětlovat tím horským sluncem jak píše valdez.

Pohromo jakou si měl vlhkost? A zkoušel si to osvětlovat tím horským světlem? jakou si měl teplotu? Rozepiš to trochu,aby sme všichni zjistili jestli to jde nebo ne a co by se mělo u toho hlídat aby to šlo.

Old Post 17-09-2010 v 11:31 AM
illegal nature je offline   Profil uživatele illegal nature   Find more posts by illegal nature   Foto galerie člena illegal nature   Click here to Send illegal nature a Private Message   Add illegal nature to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KuliCZka
Stálý Člen

Karma uživatele KuliCZka - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 10

něco jsem o tom taky slyšel...

u nás se zkoušelo useknout kytku a dát jí dozrát do vodky... ona kytka nasála vodku a měla drsnější chuť a účinky

Make way for positive day :-)



Kdo po mě hází bahno, ztrácí zem pod nohama...

Old Post 03-10-2010 v 10:36 AM
KuliCZka je offline   Profil uživatele KuliCZka   Find more posts by KuliCZka   Foto galerie člena KuliCZka   Click here to Send KuliCZka a Private Message   Add KuliCZka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pohroma
Stálý Člen

Karma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 204  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od illegal nature
Já sem to ještě teda nezkoušel, neměl sem za potřebí.... zatím, ale pokud to budeš dělat tak určitě napiš jak to dopadlo pro ostatní. Dej bacha na vlhkost a zkus to osvětlovat tím horským sluncem jak píše valdez.

Pohromo jakou si měl vlhkost? A zkoušel si to osvětlovat tím horským světlem? jakou si měl teplotu? Rozepiš to trochu,aby sme všichni zjistili jestli to jde nebo ne a co by se mělo u toho hlídat aby to šlo.


Mnoo horsky slunicko doma nemam, takze to na to nesvitilo, jinak jsem to mel ve vode s peroxidem a vlhkost byla typicka pokojova:-)) tzn kolem 50% RV. Foukal na to ofuk jako prase a stejne to za dva dny zaclo plesnivet ze vnitr sisek...
Proste bes des. Tak jsem ten hokus pokus urychlene prerusil.

Jen ta věc je ztracena, kterou člověk vzdá sám.

S lidmi je to jako s noži, když jsou tupí, jsou nanic.
Muhehehhe

Old Post 03-10-2010 v 11:23 AM
Pohroma je offline   Profil uživatele Pohroma   Find more posts by Pohroma   Foto galerie člena Pohroma   Click here to Send Pohroma a Private Message   Add Pohroma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KuliCZka
Stálý Člen

Karma uživatele KuliCZka - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 12

takže radši nezkoušet ...

ještě mě napadá co kdyby byla kytka kořenem nahoru a nasávala by vodu či cokoli jiného zezhora... ?

Make way for positive day :-)



Kdo po mě hází bahno, ztrácí zem pod nohama...

Old Post 03-10-2010 v 11:29 AM
KuliCZka je offline   Profil uživatele KuliCZka   Find more posts by KuliCZka   Foto galerie člena KuliCZka   Click here to Send KuliCZka a Private Message   Add KuliCZka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shakelukas
Stálý Člen

Karma uživatele shakelukas - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 13

zdarr groweři, nějaka kunda mě usekla pár kytek a nechala ležet na zemi(asi pro svů dobrý pocit) -jednu sem zkusil obvazat dratem- vydrzela par dnu... dalsi sem dal do kyblu s vodou a kytka vesele kvete jakoby nic :-)

Old Post 03-10-2010 v 15:02 PM
shakelukas je offline   Profil uživatele shakelukas   Find more posts by shakelukas   Foto galerie člena shakelukas   Click here to Send shakelukas a Private Message   Add shakelukas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KuliCZka
Stálý Člen

Karma uživatele KuliCZka - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 14

to shakelukas:

si myslim, že bere vodu z posledních sil aby neumřela ...

Make way for positive day :-)



Kdo po mě hází bahno, ztrácí zem pod nohama...

Old Post 03-10-2010 v 19:59 PM
KuliCZka je offline   Profil uživatele KuliCZka   Find more posts by KuliCZka   Foto galerie člena KuliCZka   Click here to Send KuliCZka a Private Message   Add KuliCZka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shuruga
Stálý Člen

Karma uživatele Shuruga - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 15

zdravicko, kamaradovi corky na chate posekaly kytky, neco odnesli, neco tam nechali, jednu useklou dal kamos stonkem dolu do kyblu s vodou a kytka se behem 2dni chytla a kvetla si vesele dal, bohuzel tam nevymenil tyden vodu a kytka po 4-5ti dnech opet zdechla a uz nepomohlo nic, takze JDE TO ALE MENIT VODU !!!!! idealne i nejaky "bonus" v podobe hnojek do te vody, ale zase aby si clovek nepokazil hnojkama chut vysledneho produktu :-D

aktivni konzument :-D

Old Post 20-10-2010 v 11:58 AM
Shuruga je offline   Profil uživatele Shuruga   Find more posts by Shuruga   Foto galerie člena Shuruga   Click here to Send Shuruga a Private Message   Add Shuruga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

ta kytka přežije to joo. ale v kýblu s vodou a bez větších kořenů bude dozrávat dýl. furt může vypadat svěže když bude mít slunko. akorát se na ní slezou všechny možný mušky / svilušky atd. protože cejtí že ta kytka má dost a bude snažší oběť ...

ad čoklova metoda - myslim že to je dobrej nápad na znouzecnost dozrávání nebo i curing ...

Old Post 20-10-2010 v 13:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0074840 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív