Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Oyasin
Nový Člen

Karma uživatele Oyasin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Oyasin - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

nemoc listku Příspěvek č. 97

Zdravim, mute te mi prosim poradit.....
mam white russian,kalimist, Double dutch, super silver haze, pouzivam kompletni radu od biobizzu. Vlhkost nevim, teplots je max do 29°, PH kolem 6 +- 0,1. Zalivám co druhy den a to tak ze 2x vodou 1x hnojky a tech davam spise mene nez vice..
Mam 22 den kvetu na WR zacli nektere listky zloutnout na cele kytce,od spoda teda poradne....myslim si ze by to mohlo byt nedostatkem N???
no a na zdytkach tech WR zasinaji listy od spicek smerem do stredu hnednout, zloutnout az uschnou....to bude asik nejaka plisen????
ted se to pomalu dotsalo i na ostatni kytky a uz maji tez par nazloutlych listku.....
Jeste me napada, na prostor 2,2x1,1x2m mam ruck 250L, ale na noc ho vypinam a oteviram skrin do koran, ze by to mohlo bt spatnou cirkulaci vzduchu...
Prikladam foto listku: http://nemocflory.rajce.idnes.cz/Plocha/
Dííík moc za radu uz to zacina vypadat pekne a ted toto

Old Post 09-09-2010 v 12:04 PM
Oyasin je offline   Profil uživatele Oyasin   Find more posts by Oyasin   Foto galerie člena Oyasin   Click here to Send Oyasin a Private Message   Add Oyasin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 98

citace:
Původní příspěvek od Clayman
to je dost možné asi týden pořád pršelo, žloutne mi to cca 3 týdny(obě kytky Shaman s fem.semen) snad se to počasí zlepší


Zdravim, hele mel jsem dost podobnej problem (viz moje galerie), pH, hnojky a pod by mely by OK.... Takze jsem dospel k zaveru, ze je to asi prirozenej proces v kytce. Spodni listy uplne opadaly ale palice samotny a listky okolo nich jsou v super stavu, krasne zeleny a stavnaty , i kdyz spodky kytek jsou v podstate holy. Mej se

to: Oyasin> Hmmm, nechtel bych kecat ale me tohle pripada jako plisen... Predpokladam, ze mikroskop asi nemas, co? Dotykaj se ti listy sten skrine? Misti rikaj, ze tak chytnes plisen hned...

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Old Post 10-09-2010 v 09:25 AM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oyasin
Nový Člen

Karma uživatele Oyasin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Oyasin - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 99

No to nemam.....Jenze problem zacal na WR na stredovych kytkach, ale preventivne jsem to radeji poodsouval at se to nedotyka sten, a prolivam jen vodou s ph 6....
NA tu plísen pouziji nejaky postrik??

Old Post 10-09-2010 v 11:17 AM
Oyasin je offline   Profil uživatele Oyasin   Find more posts by Oyasin   Foto galerie člena Oyasin   Click here to Send Oyasin a Private Message   Add Oyasin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 100

citace:
Původní příspěvek od Oyasin
No to nemam.....Jenze problem zacal na WR na stredovych kytkach, ale preventivne jsem to radeji poodsouval at se to nedotyka sten, a prolivam jen vodou s ph 6....
NA tu plísen pouziji nejaky postrik??


No to vypadá jako , problem s pH , máš to fakt změrene kolik tam leješ ?

Old Post 10-09-2010 v 14:06 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
futurey
Nový Člen

Karma uživatele futurey - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 1  

Obecné pomoc Příspěvek č. 101


prosím poraďte mam spalené špičky listů a na některých je barva celkem dost světle zelená .... budu rád za každou radu ....
400 W , teplota 29 +/- 2 stupně vlhkost kole 60 +/- 10 procent , hnojim jen pk 13-14 30 den květu jeden velký ventilátor puštěný na max ....

Old Post 16-09-2010 v 22:19 PM
futurey je offline   Profil uživatele futurey   Find more posts by futurey   Foto galerie člena futurey     Add futurey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 102

kolik dáváš PKčka?tím to spálíš raz dva...přidal bych trošku GROW složky když světlají...a hnojit jen PK...no já mám PK jako doplněk k základnímu květovýmu hnojivu
K fotce-lístky jsou spálený hnojkama

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 16-09-2010 v 22:24 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freezecz
Stálý Člen

Karma uživatele Freezecz - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 103



Zdarec.. Mam problem s listama. Neco jim ocividne chybi, ale nemuzu poznat co to je listy postupne od spodu zloutnou a jsou jakoby povadle.. pozdeji upadnou. Nevite nekdo co jim chybí?

Old Post 17-09-2010 v 14:27 PM
Freezecz je offline   Profil uživatele Freezecz   Find more posts by Freezecz   Foto galerie člena Freezecz   Click here to Send Freezecz a Private Message   Add Freezecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freezecz
Stálý Člen

Karma uživatele Freezecz - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 104



dalsi fotky.. jo a jeste jsou v all mixu.. tedka jsem zacal hnojit jednou tydne minimalni davky biobizz na rust.. ale delalo to i pred tim takze to asi souvislost nema..a mám malou vlhkost tak 40% nekdy vic nekdy mit tak to rozprasovacem kromim az to vyleze na 70% nemuze se ta kytka tim treba spalit? myslim ale ze ne kdyz mam 125 CWM red...

Old Post 17-09-2010 v 14:28 PM
Freezecz je offline   Profil uživatele Freezecz   Find more posts by Freezecz   Foto galerie člena Freezecz   Click here to Send Freezecz a Private Message   Add Freezecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 105

...no podle toho jak to mas uz vykvetlý tak proste starý listy odpadaj , tak ty spodni urvi a neřeš to , máš ale dost světle listy což vypadá že jim chybí dusík , vlhkost máš v pohode jelikož uz kveteš , vlhkost kolem 70% potřebuješ hlavně v růstu , takto ti to chytne plisen do palic , to uz nestřikej normálne bych je zalil plnou dávkou coz maš u BioGrow 4ml/l , pokud maš FishMix tak je to 5ml/l , cau Hlava

Old Post 17-09-2010 v 16:48 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanos
Stálý Člen

Karma uživatele Hanos - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 106


Jsou fialové -může to být nedostatek fosforu? Je to jen na některých kytkách. Ale tipl bych že je to spíše počasím, protože je zima a půda je už delší dobu hodně mokrá...
?co s tím?

Old Post 17-09-2010 v 20:35 PM
Hanos je offline   Profil uživatele Hanos   Find more posts by Hanos   Foto galerie člena Hanos   Click here to Send Hanos a Private Message   Add Hanos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 107

...no to si delas prdel - to neni ve photoshopu..?

Old Post 17-09-2010 v 20:47 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanos
Stálý Člen

Karma uživatele Hanos - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 108



citace:
Původní příspěvek od bubik
...no to si delas prdel - to neni ve photoshopu..?

Fakt mají takovou barvu, vybral jsem ty nejfialovější, je to foceno mobilem. Ostatní co taky zfialověly jsou fialové trochu míň. Nevim, jestli to mam nechat tak, nebo to radši seknout a usušit....Asi to ještě týden necham a seknu to.

Old Post 17-09-2010 v 21:07 PM
Hanos je offline   Profil uživatele Hanos   Find more posts by Hanos   Foto galerie člena Hanos   Click here to Send Hanos a Private Message   Add Hanos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 109

Kamo to je genetikou Jses stastnej kluk :P

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Old Post 18-09-2010 v 09:23 AM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanos
Stálý Člen

Karma uživatele Hanos - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 110

citace:
Původní příspěvek od Dr.Crabakles
Kamo to je genetikou Jses stastnej kluk :P

Asi je to tak.. Jsou to totiz potomci kytek od člena vojtaxxx: Skromný OUT_2008 :-) že mě to nenapadlo hned se podivat.

Old Post 18-09-2010 v 12:26 PM
Hanos je offline   Profil uživatele Hanos   Find more posts by Hanos   Foto galerie člena Hanos   Click here to Send Hanos a Private Message   Add Hanos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 111

citace:
Původní příspěvek od Hanos

Asi je to tak.. Jsou to totiz potomci kytek od člena vojtaxxx: Skromný OUT_2008 :-) že mě to nenapadlo hned se podivat.


...odtud vitr vane

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Old Post 18-09-2010 v 13:14 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 112



Zdravím poradí mi někdo?Mám problém a nevím co to je?

Old Post 20-09-2010 v 19:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2602580 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív