Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 81

citace:
Původní příspěvek od Scotty Cameron
http://grower.cz/home/potw.php?...&photoid=387190

co tohle?? zivinama to neni, IMHO


TO je genetikou , mě tohle dělá SMBOG , takovy světlejši mapy na listech , jestli to je kytka ze semínka tak to neřeš , normalně to dokvete .


citace:
Původní příspěvek od bandit
zdravím Vás přátelé..........mám problém s listy, jedná se o OUT, v růstu nebyl žádný problém, ale po přechodu do květu mi na jedné genetice začli tohle dělat některé listy. Substrát je Light mix od Plagronu a Kokos taky od Plagronu 50/50 prosypaný troškou perlitu. Na spodu 30l nádob mám vrstvu asi 3cm keramzitu. Hnojím asi 2* týdně používám Plagron Alga bloom(poloviční dávky) a občas taky Biobizz. Proto se ptám jestli jim něco chybí nebo naopak?Díky moc za rady



Takova blbá otázka , máš v tech nádobách dole nejake diry ?? Tohle vypada na trochu utopene kořeny , Hlava

Old Post 02-09-2010 v 18:34 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 82

dík, že se aspo'n někdo ozval................jasně mám tam provrtané ze spudu těch nádob díry. Ty nádoby používám už několikátý rok. Ale je fakt, že tady pořád prší tak by to mohlo být právě i tím. Každopádně počasí se má trošku umoudřit tak uvidím co to udělá. Takže myslíš, že živinama to není?

Naposledy upravil 02-09-2010 v 19:46 PM

Old Post 02-09-2010 v 19:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 83

..no pokud je to tak , zbejva potom deficit fosforu , jinak už nevim....

Old Post 03-09-2010 v 04:07 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 84

OK začnu jim dávat normálně plné dávky hnojek a uvidím co to udělá. Taky už má být konečně aspon trošku hezky..........a dík za radu

Old Post 03-09-2010 v 07:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maxvel
Nový Člen

Karma uživatele maxvel - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 5  

help Příspěvek č. 85

hmm na mojej raszlinke sa zacali robit take hnede fliacky http://imgupload.sk/images/06636833229148783608.jpg

Old Post 04-09-2010 v 19:44 PM
maxvel je offline   Profil uživatele maxvel   Find more posts by maxvel   Foto galerie člena maxvel   Click here to Send maxvel a Private Message   Add maxvel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Re: help Příspěvek č. 86

citace:
Původní příspěvek od maxvel
hmm na mojej raszlinke sa zacali robit take hnede fliacky http://imgupload.sk/images/06636833229148783608.jpg


já bych řekl,ubrat dávku hnojek..

Old Post 04-09-2010 v 19:50 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: help Příspěvek č. 87

citace:
Původní příspěvek od maxvel
hmm na mojej raszlinke sa zacali robit take hnede fliacky http://imgupload.sk/images/06636833229148783608.jpg


Ja bych řekl , vyfoť to prosim pořadne , spaleni od hnojek je že ti to žloutne od kraju listu dovnitř ,tohle je neco jineho , rosíš to něčim ?

Old Post 04-09-2010 v 19:59 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maxvel
Nový Člen

Karma uživatele maxvel - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 5  

Re: Re: help Příspěvek č. 88

citace:
Původní příspěvek od Hlava


Ja bych řekl , vyfoť to prosim pořadne , spaleni od hnojek je že ti to žloutne od kraju listu dovnitř ,tohle je neco jineho , rosíš to něčim ?


jo rosim to postrekovacom mam prestat ?

Old Post 04-09-2010 v 22:56 PM
maxvel je offline   Profil uživatele maxvel   Find more posts by maxvel   Foto galerie člena maxvel   Click here to Send maxvel a Private Message   Add maxvel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 89

No nepřestavej ale , asi to rosiš vicektrat denně , coz neni dobry staci to jednou za den dva , Hlava

Old Post 05-09-2010 v 17:14 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maxvel
Nový Člen

Karma uživatele maxvel - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 5  

Re: Re: help Příspěvek č. 90

citace:
Původní příspěvek od Hlava


Ja bych řekl , vyfoť to prosim pořadne , spaleni od hnojek je že ti to žloutne od kraju listu dovnitř ,tohle je neco jineho , rosíš to něčim ?

dakujem viskusam ked to bude horsie tak napisem znova

Old Post 05-09-2010 v 17:46 PM
maxvel je offline   Profil uživatele maxvel   Find more posts by maxvel   Foto galerie člena maxvel   Click here to Send maxvel a Private Message   Add maxvel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clayman
Nový Člen

Karma uživatele Clayman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 91



Čau mám ten stejný problém jako Ice_man, listy nejdříve začaly kytce žloutnout od spodu(tak jsem je všechny otrhal) ale pak se to rozšířilo až na vrchol (palice mají zatím zelenou barvu).Spodek větviček je načervenalý.Přehnojené to být nemůže, hnojím 4ml jednou týdně(Alga Bloom).Asi je špatné pH, hodnoty odstáté vody kterou zalívám jsou 7,2.Mám to ve 20l kýblech.Do kýble jsem minulý týden udělal díru, poněvadž jsem si myslel, že namají dostatek místa pro růst...žádné zlepšení.Prosím poradte co s tím!Kytka pořád žloutne!

Old Post 06-09-2010 v 11:40 AM
Clayman je offline   Profil uživatele Clayman   Find more posts by Clayman   Foto galerie člena Clayman   Click here to Send Clayman a Private Message   Add Clayman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
@jdam
Stálý Člen

Karma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 65525  

Příspěvek č. 92

vypada to jako solidne prelity a to takhle ke konce kvetu neni nic dobryho ..me se to povedlo asi v cervnu u shiva shanti a srovnala se z toho as po 14 dnech...peace

Práce není čůrák ,aby se musela honit,a ani kurva ,aby se s ni muselo vymrdávat,ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA peace

Old Post 07-09-2010 v 14:36 PM
@jdam je offline   Profil uživatele @jdam   Find more posts by @jdam   Foto galerie člena @jdam   Click here to Send @jdam a Private Message   Add @jdam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele @jdam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clayman
Nový Člen

Karma uživatele Clayman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 93


to je dost možné asi týden pořád pršelo, žloutne mi to cca 3 týdny(obě kytky Shaman s fem.semen) snad se to počasí zlepší

Old Post 08-09-2010 v 10:02 AM
Clayman je offline   Profil uživatele Clayman   Find more posts by Clayman   Foto galerie člena Clayman   Click here to Send Clayman a Private Message   Add Clayman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
@jdam
Stálý Člen

Karma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 65525  

Příspěvek č. 94

a jo to bude dobry ale snaz se je zalivat jen tak tesne pred tim nez budou povadle listy k zemi....v takovimhle pocasy jaky ted je se ani zalivat nemusi ,kytky si nacerpaji dostatek vody ze vzduchu...a ty osklive listy co tam jeste mas tak bez vyhrady vsechny oskubej kytka si us vystaci jen s tema co ma na kvetech...peace

Práce není čůrák ,aby se musela honit,a ani kurva ,aby se s ni muselo vymrdávat,ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA peace

Old Post 08-09-2010 v 11:39 AM
@jdam je offline   Profil uživatele @jdam   Find more posts by @jdam   Foto galerie člena @jdam   Click here to Send @jdam a Private Message   Add @jdam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele @jdam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clayman
Nový Člen

Karma uživatele Clayman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 95

ok dik za radu, ale to už jsem tak kilo listu oškubal no uvidíme

Old Post 08-09-2010 v 16:06 PM
Clayman je offline   Profil uživatele Clayman   Find more posts by Clayman   Foto galerie člena Clayman   Click here to Send Clayman a Private Message   Add Clayman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elimi
Stálý Člen

Karma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 96

citace:
Původní příspěvek od Clayman
ok dik za radu, ale to už jsem tak kilo listu oškubal no uvidíme


Měl jsem podobný problém. Deficit dusíku se začal projevovat na spodních starších listech, které žloutly po celém povrchu a časem se na některých vytvářely suché nekrotické skvrny. Pomohlo mi vysadit hnojiva do zálivky, držet stabilní PH a několikrát jsem aplikoval výživu nitrožilně... postřik třetinovou koncentrací hnojiv na listy.

Old Post 09-09-2010 v 06:46 AM
Elimi je offline   Profil uživatele Elimi   Find more posts by Elimi   Foto galerie člena Elimi   Click here to Send Elimi a Private Message   Add Elimi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0776030 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív