Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Skromný OUT_2008
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 33






další sklizené


1. Early Durban - Zen seeds.
Za 16 euro to si snad dělají srandu, koupil bych je příště i za 40, fakt stojí za to. Není sice tak early, ale tuhle krasavici jsem sklidil bez jediné plesnivé paličky. Zatím moje letošní NEJ kytka.

A docela slušný výnos, co.









2. skunk mix - Zen seeds.
zimou zfialověla stejně jako durban, jsou dost podobné, ale ještě jí chybí tak 10 - 14 dní do konce květu.








3,4, 5, 6,7 makra, hustě orosené.


Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Naposledy upravil vojtaxxx 14-10-2008 v 16:00 PM

Old Post 14-10-2008 v 15:47 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 34



makra Early Durban

děkuji Všem za Káčka, pochvala potěší.

Venku mám ještě 4 afgany mega keře, ale ty to asi nedojedou. Superskunka tomu chybí tak 10 dní, možná víc - uvidíme. a ještě pár jinačí havěti. Ve čtvrtek jdu pro další kytky tak fotky budou následovat. Letošek se mi fakt vydařil, spokojenost.

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Naposledy upravil vojtaxxx 14-10-2008 v 16:06 PM

Old Post 14-10-2008 v 15:50 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 35





tak párek afganů

hovada veliký ale nedojedou to do konce, ten jeden vypadá že ba z něj alespoň trochu bylo, ale žádná pecka to nebude
































4. skunk mix - tak tenhle nic moc, řídký palice - pozdě dozrává. Některý ostatní z tohoto mixu ale jsou docela v poho

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Naposledy upravil vojtaxxx 16-10-2008 v 20:04 PM

Old Post 16-10-2008 v 19:58 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4fun
Stálý Člen

Karma uživatele 4fun - 100% PěstitelskáKarma uživatele 4fun - 100% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 36

čus máš to pěkný, hele, ty afgany si udělaly tak krásně ten tvar samy, nebo si je nějak upravoval? fakt pecka ty, asi je zkusim taky na outdoor příští rok

Old Post 16-10-2008 v 20:16 PM
4fun je offline   Profil uživatele 4fun   Find more posts by 4fun   Foto galerie člena 4fun   Click here to Send 4fun a Private Message   Add 4fun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 37

4fun, kdyby sis to pořádně přečetl tak envim jestli budeš tak hrrr.... to toho afgana.. sám vídíš že mu to nedokvete... tak nevim

Old Post 16-10-2008 v 21:24 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4fun
Stálý Člen

Karma uživatele 4fun - 100% PěstitelskáKarma uživatele 4fun - 100% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 38

no a co to má společnýho s mojí otázkou??? mě se prostě líbí i kdyby mi nedokvetla kdybych jí zasadil v dubnu (čet sem si to, nechápu demenci vinczenza po stránce navážení se do mě)

Naposledy upravil 4fun 17-10-2008 v 15:06 PM

Old Post 17-10-2008 v 15:00 PM
4fun je offline   Profil uživatele 4fun   Find more posts by 4fun   Foto galerie člena 4fun   Click here to Send 4fun a Private Message   Add 4fun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 39

šmankote kucí.

vincenzo si asi myslel, že jsi si nepřečetl co jsem psal. logicky si odvodil, že kupovat drahý semínka který ti nedokvetou do finále je hovadina a proto se tě radši ještě jednou zeptal. Nenaváží se do tebe.

4fun...I kdyby jsi tohodle afgana zasadil třeba v lednu :-) tak ti taky nedokvete, protože na květ se kytky přepínají dle sluneční periody. A tenhle afgan šel na květ skoro přesně při podzimní rovnodennosti tzn. 12 hodin slunce 12 hod tma.

Jestli se ti tak líbí tak si klidně kup 10 semen za 20 europeněz.
Já ho vzal s tím že ho měli na hemcy.at v sekci outdoor a na World of seeds psali že je resistance to mushroom high ideal for outdoor, ale už to přepsali.

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 17-10-2008 v 15:27 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 40





další kyťácí








1, 2 - Skunk mix od zen seeds. řídké palice, aroma skunku opět žádné. dozrál nejpozdějí ze všech "skunk mix" takový lepší průměr.





















3,4 - makra Super skunku. tenhle byl takový mrňous, asi tak 50-60 cm s pár paličkama. Dozrál plně, bez jedinné plesnivé paličky. Venku mám ještě 2 metry superskunka, ale s tím už to tak hezky nevypadá. začínají mu plesnivět palice a až to asi nedožene.

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Naposledy upravil vojtaxxx 21-10-2008 v 16:13 PM

Old Post 21-10-2008 v 16:04 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 41

Ahoj měl bych dotaz na window skunk, chtěl bych ho příští rok taky jet. Ale dat za semínka jenom 10e tak aby to nebyl nějakej shit. Tak jestly máš z něj nejakej smokereport byl bych tě vděčnej díky.

____________________________________________________________________________

Old Post 02-11-2008 v 10:17 AM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 42

widow skunk je šit nekupuj to, kup early durban od ZEN seed!!!

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 02-11-2008 v 12:37 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-04-2021 - Komorní outdoor 2018 - 2 odpovědí
14-07-2016 - skromný grow 2016 - 7 odpovědí
24-10-2010 - Skromný OUT 2010 - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6023610 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív