Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » sluneční lázně-sadhu,white satin,gg,sensiskunk,ruderalisindica,durbanpoison,jackherer
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

sluneční lázně-sadhu,white satin,gg,sensiskunk,ruderalisindica,durbanpoison,jackherer Příspěvek č. 1

Legalizuj!

Jaro je tu...a zase se sází a přesazuje, zalívá...
Letos jsem se rozhodl pěstovat následující modely:
jack herer/klon původně selektovaný ganjaholiczem ze semen od sensi seeds, durban poison semínka od nirvany seeds, guerilla gusto, ruderalis indica a sensi skunk od sensi seeds, sadhu a white satin od mandaly seeds, aurora northern light od jisté mě neznámé banky s názvem seeds.Děkuji dethovi, stormovi, ganjaholiczovi a dalším -díky vám jsem se rozhodl pro tyhle modely Pro tyto semínka jsme byli ve Vídni u Bushdoctora. Prodavač, který vypadal jak šáša crusty ze simpsons nám ochotně posloužil. Cesta do Vídně byla v duchu schengenské smlouvy. Tudíž žádné kontroly na celnici-ta už vlastně ani neexistuje. Mazec hned jsme dali jointa v rakousku a cesta pohodlně uběhla..
Další semínka jsem -tedy spíše mé holky-získal křížením egyptu a boogle gumu v roce 2005 a kupodivu snad všechna vyjela.
Dál mám rozjeté nějaké kytičky ze semínek od svých kamarádů-díky otto, yardo, marťane, stando.
Tento thread by měl sloužit hlavně pro archivaci mých kytiček...
Celé jsem to rozjel pod umělým světlem-lumino 15w, sodík 70 w . Tam byli holky asi 14 dní . Poté mi to začala blbnout elektřina-vyhazovalo mi to pojistky tak jsem je přesunul za okno...
Tento týden je povezeme na políčka...
jsou trochu vytáhlý, ale zakopu je po 2 patýrko do zeměplochy a myslím, že to až tak u venečků nevadí..
Semínka jsem sázel přímo do hlíny 1.4.2008-substrát s pelikáním hovnem Floria...Měl jsem dobrou úspěšnost s klíčenímvivat lednička se semínkama u bushdoktoru.
Dvakrát jsem je už pohnojil růstovým hnojivem od biobizz a dobrý...s biobizz mám vynikající zkušenost.
sun:
Kdyby měl někdo zajímavou informaci o modelech , které jsem zasadil, klidně to tady napište...

...

Naposledy upravil papaja 03-05-2008 v 20:30 PM

Old Post 03-05-2008 v 17:47 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 2


klon jack herer
zrovna přesazený cca 5.4.2008

...

Naposledy upravil papaja 03-05-2008 v 20:37 PM

Old Post 03-05-2008 v 20:32 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 3


umělé světlo 14.4.2008
cca 14 dní po zasazení

...

Old Post 03-05-2008 v 20:39 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 4


malý detail malých konopek
14.4.2008

...

Old Post 03-05-2008 v 20:45 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

nazdar papaja-ten sensi skunk byla dobra volba
je dosti odolnej rychle zraje a rekl bych i dost vynosnej..ale kvalita a vune je proste mazanec!v tyhle cenovy kategorii nic lepsiho nekoupis
chut delikatni zemita sladka libustka
jinak jsem moc rad ze nam ukazes svuj letosni grow budu sledovat

Old Post 03-05-2008 v 21:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 6



egypt x boogle gum
zasazeno 1.8.2007
zimu strávila za oknem
vykvetla-paličky jsem otrhal
znovu vyrazila k růstu
přitom jakoby i nakvítá
tento týden ji čeká výsadek do přírody
to deth
mám jenom dvě kytičky sensi skunku tak doufám alespoň v jednu holku
a už teď -cca 5 týdnů po vysazení krásně voní...

...

Naposledy upravil papaja 06-05-2008 v 19:18 PM

Old Post 06-05-2008 v 19:08 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 7



z klonu hempstara se stala matka už jsem jí ustříhl dvě větvičky
foto 1: maminka
foto 2: klon zakořeňuje

...

Naposledy upravil papaja 07-05-2008 v 17:52 PM

Old Post 06-05-2008 v 19:12 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 8


poslední týden za oknem
uvědomuji si, že jsou dost vytažený ale zakopají se po druhé patérko do země ze stonku vylezou další kořínky..myslím, že to nakonec vadit nebude..

...

Old Post 06-05-2008 v 19:16 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 9

Zdárek Papajo, koukam, ze jsi zasadil docela zavcasu,narozdíl odeme.Ja se svoji zdrzelivosti jsem zasadil zatim akorat 2xGuerillas gusto a par krizencu Nigeria N.Dneska budu pokračovat Papayou,Sensi skunkem a Mexican sativou+zbytky orig.modelů z minulejch let.

Jak to, ze mas problemy s elektrikou?Tech max. 90w navíc nemůže mít žádnej zásadní vliv.To bys nesmel poustet nic jako rychlovarnou konvici, vysavač..to zere radove 10x tolik.Spis by moh bejt problem v tom, ze kolisa napeti.Treba kvuli hlinikovymu rozvodu.Zkus poutahovat svorky u zásuvek a mohlo by to pomoct.Hliník totiz porad pracuje(tece) a mel by se jednou za cas utahovat.Kdyz se spusti ejakej spotrebic s vetsim prikonem, tak v celym zasuvkouvym obvodu trochu klesne napeti.Kdyz je nekde moc velkej prechodovej odpor, tak klesne hodně a pak to nemusi zapalit světlo.Ale treba je to uplne necim jinym...
Ať to roste.Měj se.

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 07-05-2008 v 10:57 AM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 10

Čau papajo,
tak koukám, že jsi se na letošek pěkně vybavil, takže Ti přeju, abys to všechno sklidil Ty, protože tohle je fakt parádní sbírka modelů. Určitě je zakopej min po děložní lístky a myslím, že to bude ok. Přeju abys tenhle trejd dotáhnul až ke smokereportu, protože je o čem psát..........
Zatím a budu sledovat.......

23

Old Post 07-05-2008 v 11:40 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 11

to Storm:
měl jsem k tomu puštěný větráček z počítače 12w a vypnul jsem ho a došlo k vyhození jističů u mně na chodbě...zapojil jsem jistič a zapnul to znova a zas to vyhodilo jistič-zřejmě něco se 70w sodík...vykašlal jsem se na to a dal to za okno ...přece jen si to alespoň zas zvyklo na venkovní fotoperiodu a jak říká staré přísloví-i to zlo může být k něčemu dobrý...
Ten sensi skunk voní nejvíc ze všeho heh dobře , že jsem to s tebou vyhandloval...přeju ti dobrý rok..

to dvojka-trojka
dík za přání
doufám, že aspoň něco se dotáhne do konce..
Kytičky zakopu až po druhé patýrko...koupil jsem si stimulax1 na klony a tím posypu díry a stonek po to 2 patýrko..

...

Old Post 07-05-2008 v 17:52 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostěj
Nový Člen

Karma uživatele kostěj - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 12

ahoj, nebojis se, kdyz je das tak hloboko, ze ti uhnijou stonky? po druhe patro - to je tak 10 - 15 cisel?? stonku do hliny a staci par dni sprchy..
samozrejme preju hodne pohody tobe i kitíz

nesmrtelný

Old Post 08-05-2008 v 14:36 PM
kostěj je offline   Profil uživatele kostěj   Find more posts by kostěj   Foto galerie člena kostěj   Click here to Send kostěj a Private Message   Add kostěj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 13

KOSTĚJI:
ne vůbec se nebojím mám to už vyzkoušený
nemělo by nic hnít naopak se vytvoří další kořínky

kamarád mi říkal, že se dá klonovat následujícím způsobem:
pod vrcholem kytičky dám rokwoolovou kostičku okolo stonku, kterou udržuju vlhkou a ze stonku začnou valit kořínky.Po cca 2-3 týdnech jen odřežu pod kostičkou a mám klon...

...

Naposledy upravil papaja 09-05-2008 v 15:52 PM

Old Post 08-05-2008 v 16:06 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 14

první várka holek-aspoň doufám , že jich bude většina bez kuliček-je venku..upravili jsme políčko , přidali koňský hovna...fotku dodám až při další návštěvě...
jsou tam:
4*Durban Poison
2*white satin
1*guerilla gusto
1*sensi skunk
1*aurora northern lights
1*ruderalis indica
1*sadhu
1*clandestino-kříženec egypt x boogle gum
1*ota
1*tischi skunk
ruce mám v jednom ohni-musel jsem vytrhat i nějaké kopřivy
Zbývá už jen se pomodlit o zdar na tomto políčku


...

Naposledy upravil papaja 11-06-2008 v 21:52 PM

Old Post 09-05-2008 v 20:21 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 15


sázeno: v půlce března
model: nalezený v sáčku od překupníků

kytička kvete a kvete a doufám , že pokvete až do zimy

...

Naposledy upravil papaja 22-05-2008 v 15:17 PM

Old Post 12-05-2008 v 15:47 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 16


balkonek

...

Naposledy upravil papaja 22-05-2008 v 15:15 PM

Old Post 12-05-2008 v 15:49 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9869020 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív