Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Baned balkon
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 1


Nazdárek všichni, tak já se sem taky pokusim něco hodit. Pozdě, ale přece a krom toho mám foťák nějakejch 14dní . Taky se předem omlouvám za kvalitu fotek, musel jsem je ukrutně zmenšovat, aby se sem vlezli a jinej způsob neznám. Nemusíte se ostýchat a klidně mi poraďte jak snížit velikost při zachování rozlišení, jak vidím kolem, tak to jde .
A teď k věci:
V současný době je na balkoně pět kytek. Dvě jsou noname (S,BS) a zbytek jsou skunk#1 od Nirvany. Na to, že byly gratis měly dost dobrou klíčivost, asi 80% a zatím jen jeden samec (ťuk ťuk). Ten už z jistých důvodů na balkoně není, ale funguje dál, protože si potřebuju udělat nějaký semínka.
Zemina:
je ze 40%zahradní substrát, dalších 40% hlína pro kaktusy a necelých 10% perlitu. Na dně je pak asi 2cm vrstva keramzitu.
Hnojení:
Ty skunky hnojím jednou týdně, střídavě kristalonem start a další týden speciální směsí, kterou mi pomáhá vyrobit můj andulák. Je to prostě jeho trus zalitej vodou . Táhne to teda pekelně, ale když zadržíte dech, tak se to dá vydržet. Sousedi to maj horší, protože je nikdo nevaruje .
No já sem zkusím hodit první foto a další komentář dám průběžně.

Old Post 10-07-2002 v 11:47 AM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 2


Tak první se zadařila a teď dále:
Na další fotce bude můj největší Skunk, psal jsem o něm v threadu tady http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=3761
Poslední dobou dost zpomalila a ostatní jí doháněj. Dneska má 75cm a musel jsem jí ostříhat listy, protože jí žloutly a taky jí už lezly horem ven kořeny, tak jsem tam přisypal nějakou hlínu, jinak by byla trochu větší .

Old Post 10-07-2002 v 11:54 AM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 3


A tady je trochu lepší pohled. Ta druhá zleva (první viditelná na obrázku) je ten samec.

Old Post 10-07-2002 v 11:58 AM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 4

to Al-Ban: pěkný K+, jsem taky mimo jiné balkonář, a tak bych se zeptal jak si na tom se sluncem? dle fotek bych řek, že ho tam moc nemáš, ale to nemusí bejt pravda, protože neni jasný v jakou hodinu si to blejskal

já mám sice balkón na jih, ale kvuli stříšce a zapadlýmu balkónu do profilu paneláku mi na kytky jde přímý slunce jen 6 až 8 hodin denně a to cca od 9h do 16h, ale myslim, že jim to bohatě stačí, dle loňskýho a letošního růstu, hodně zdaru všem balkonářům

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 10-07-2002 v 11:59 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 5


Tady je další fotka toho prvního Skunku s růstovou vadou .

Old Post 10-07-2002 v 12:01 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 6


to oton:
Díky, kámo . Já mám balkon na východ a slunce mi tam jde teď tak 6hodin. Když chvíli počkáš, tak sem hodim tu kytku, jak jsi mi poradil, abych jí dával zatemňovat. A vlastně bude i na tomhle obrázku. Je to ten keřík uprostřed. Hlavní větve už má samozřejmě pryč (pomalu mizí i výsledný produkt) a teď hází nový větvičky. Pak tam bude i jakýsi pokus o detailnější náhled, ale s tím mým aparátem za pět tisíc...

Old Post 10-07-2002 v 12:06 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

foto Příspěvek č. 7

fotky jsou pěkný, a s tou velikostí, nevim v čem to upravuješ a jestli skenuješ nebo máš digi foťák, na tu úpravu to chce nějakej kvalitní prográmek já používám COREL 9, fotky si naskenuju do BMP (bez ztráty) a pak to v CORELU upravuju na JPG, a výhodou jsou různý filtry a zaostřovače a dalčí vychystávky který corel má, ale určitě je parta jinejch dobrejch softů

jestli máš digitál tak s tim ti neporadim, protože sem se ještě nedostal k tomu abych na něj ušetřil lováky

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 10-07-2002 v 12:10 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 8


Tady je tedy to bližší zkoumání. O týhle kytce jsem psal pro změnu tady: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=3722 a je to fakt síla, jenom na muj vkus moc narkotická, mám radši lítačky . Měly by tam být vidět ty konce useklých větví a má zmutovaný listy, protože jsem jí furt střídal světelnou periodu. Chvíli byla pod lampou na 12/12, protože s ní byla ještě jedna kytka v květu, pak jsem jí hodil ven, kde se světlo prodlužovalo a nakonec šla zase zatemňovat, takže žádný div .

Old Post 10-07-2002 v 12:13 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 9


A takhle vypadá ta kytka dneska. BS znamená BudStorm a k tomuto názvu mě inspiroval jeden dědek v práci, kterej mi dal ty semínka a říkal, že jeho klukovi to házelo děsný palice. On s tím krmí ryby, že prej jim pak víc chutná .
Teď mám zrovna dovču, ale zadal jsem jednomu maníkovi v práci (to je zase jinej ), aby mi naskenoval fotku, kde je ta kytka těsně před ostříháním těch větví a palice měla fakt docela hezký. Jestli to klapne, tak to sem pak taky hodim.

Old Post 10-07-2002 v 12:18 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 10


to oton:
Mám digifoťák a program PhotoEditor, ale dík za rady, určitě si z toho něco vyberu a zužitkuju.

Tak a dále tu máme to S(Sting). Tenhle model se mi minulej rok na zahradě fakt poved, měl přesně to co má podle mě mít. Zahulíš a frčíš jak na piku . To jsem trochu přehnal, ale je fakt, že to bylo moje nejlepší hulení. Jinak je to noname a měla semínka, tak jsem je samozřejmě prubnul. Rostla současně s tou BS, ale s tím rozdílem, že tahle nebyla zatemňovaná a proto tam je ještě dneska a vcelku. Jedou asi od března a před tím jsem dal ještě tohle semínko pod lampu, ale bylo to fiasko, tak doufám, že to bylo tím nezvykem na umělé osvětlení a venku bude v pohodě nebo mi jí oprcala nějaká technika od sousedů a to by bylo horší .




[Edited by Al-Ban on 10-07-2002 at 01:46 PM]

Old Post 10-07-2002 v 12:28 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 11


A tady je Sting dnešních dnů, ale voní nějak divně, stejně jako ta podlampovka, tak už se radši předem smiřuju s tím, že křížení neproběhlo dobře. Mimochodem z mých kytek ten pyl nebyl určitě, protože já žádnýho samce něměl . Letos si to však vynahradily. Z celkovýho počtu kytek jich bylo minimálně padesát procent. Proto si už taky nepamatuju přesný data sázení, protože jsem to furt musel vyškubávat a dávat tam nový sazeničky, jak doma tak na zahradě .
Jo a zapomněl jsem napsat, že má 115cm.

Old Post 10-07-2002 v 12:32 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 12


A na závěr ještě dva obrázky toho samce.
Až zas někdy budu ve formě, tak sem hodím obrázky ze zahrady, tam maj kytky život ještě zajímavější

Old Post 10-07-2002 v 12:37 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 13


A poslední. Pyl bude dobrej, protože Smokalot říkal, že Skunk#1 to opylení dobře snáší a neztrácí na kvalitě, tak by mohly být dobrý skunkový semínka. Uvidíme .
Na balkoně je jen kvůli světlu a s tou modrou oblohou to hází krásnej kontrast .

Old Post 10-07-2002 v 12:39 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 14

jako paradicka , vypada to fakt k nakousnuti ) jenom bych se bal tech oken naproti ,uz s tim naky zkusenosti mam a nekery lidi jsou fakt v tomhle ohledu kreteni.
takze misto bobrika statecnosti karmou po tobe cuzz a at rostou

Old Post 10-07-2002 v 13:32 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

to borifield Příspěvek č. 15

Díky, já už takhle pěstuju třetím rokem a zatím v klidu, jenom, když zalejvám zhulenej, tak mám pocit, že na mě všichni od naproti brejlí, ale to je jenom ta paranoia (doufám) .

Jinak jsem ještě zapomněl napsat, že ten Sting hnojím Kristalonem plod a květ+OBM. Recept, kterej jsem okoukal tady na Groweru a musím říct, že se osvědčil výborně. Daleko líp, než samotnej Kristalon PaK. Tímto taky děkuji Groweru, bez nejž by byly moje výnosy určitě poloviční .

P.S. Já tady píšu, jako bych už sklízel, ale posuzuju podle těch už sklizených kytek a rozdíl tam opravdu byl.

Old Post 10-07-2002 v 15:49 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 16


Dobrý den ve spolek, tak tady posílám nějaký nový obrázky těch svých mučednic .
Ta kvetoucí už je sklizená a ten skunčí sameček zrovna tak. Zbylé čtyři bojovnice už budou snad definitivní samice. tři z nich už asi čtrnáct dní dávám na noc spát do skříně, takže poslušně nahodily květy a ta čtvrtá se tam už nevešla, takže nekvete. Mohl bych jí dát třeba do koupelny, ale zajímá mě, kdy se uráčí vykvést sama, dobrovolně a bez přemlouvání . To je ona:

Old Post 03-08-2002 v 16:56 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-10-2002 - Baned Garden - 52 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1076570 seconds with 41 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív