Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2. indoor - pro změnu v kokosu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Ether
Stálý Člen

Karma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 49

jo jeste s tou slabou strukturou..zkus jim pridat nebo na ne nasmerovat vetrak,at to s nema poradne hybe a zesili jeste za tech 14 dni,pak uz se jim moc chtit asi nebude..hlavne je neprekrmuj..kdyz je prekrmis a nebudou mit spravne hodnoty ph v pude,tak nebudou zrat,ty je dvakrat pekne pohnojis a potom se ti regulerne spali a zase budes plasit,co se s tim stalo ;-) ..jenze to uz bude pozde..

mno,tak bojuj a jestli je tady jiny zkuseny mohykan,tak at na moje rady klidne reaguje,ale nechci slyset nejaky ubohy nadavky,to bych se vam na nejaky rady mohl akorat tak... ;-)

FLY on the Sky

Old Post 10-05-2010 v 11:40 AM
Ether je offline   Profil uživatele Ether   Find more posts by Ether   Foto galerie člena Ether   Click here to Send Ether a Private Message   Add Ether to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 50

Ether: Díky za rady Víš, ono je to těžké vybrat si z toho, co mi tu píšete, když každý píše něco jiného. Je mi jasné, že pH je ideální 5,8-6,2 - o to se teď taky budu pokoušet... S EC je to horší, to lítá nehorázně. Zalívám litrem vody a když něco vyteče, tak to změřím a vyliju, v podmiskách nechávám jen pár kapek (je tam rezerva 0,5cm - až pak se toho dotýká květináč)... Nejtežší je to s tím hnojením, sám si mi zareagoval... Prostě můžu si teď říct, že mají málo živin, tak že je dodám no a za týden už můžou být klidně spálené a mnohem víc v prdeli...

Takže je budu hnojit každou zvlášť, nebo když budou mít podobné výstupní hodnoty a stejně vypadat, tak udělám zase třeba 3 skupiny... Budu se snažit víc přizpůsobovat zálivku i podle toho, jak kytka vypadá... Jinak pH zálivky budu držet na 6,2 - tím pádem nepřesáhne 6,2 v květníku a přitom pomaličku poroste k této hodnotě - z těch mých zmiňovaných i 5,3 u některých kytek...
Jasně, že to dojedu, stejně jako minulé kolo, vysledek byl fakt moc chutný . Kdyžtak mrkni do podpisu...

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 10-05-2010 v 15:47 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tovotoh
Stálý Člen

Karma uživatele tovotoh - 88% PěstitelskáKarma uživatele tovotoh - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 51

,,,cau,,,..pokud je ten cocos bez primesi(je cistej),,tak takhle asi.....do cistyho kokosu se leje voda cista jen tak na zakoreneni ,,jinak ..ne,,,

kdyz vezmes rostlinku s korenama v male rw,,zahrabnes do kokosu,,kterej musi byt prolitej takovim mnozstvi hnojiva aby si mel odpad stejnej jak vstup...zaciname podle hnojiva u ah..bys mel zacit rekneme 1.25 na solidni korinky

kdyz namichas zalivku o teplote 20,,na ec1.30,,, a nechas vychladnout na 18 tak uz stoho mas ec 1.25....bez ohledu jestli zerou nebo nezerou,,tyhle vikyvy udela pouze teplota...
tvoje chyba je,,ze malo zalevas... zaleva se i nekolikrat dene abys za jeden den mel aspon 30 procent odpady na jeden kvetinac....vzadnym pripade nenechavej proschnout...,,zalevej pred zhasnutim,,a vtu dobu zmer teplotu kokosu zahrabanym teplomerem,a stejnou teplotu zalivky na ne,,s upravenym ec na pozad,hodnotu///a rano treba si jen tak zmer jak moc vychladl kokos,,tim padem vnem klesla hodnota ec....nechas proschnout,,malo zality,,to je picovina maximalniho kalibru,ta proschlina kokosova kdyz na nu sviti musi met aspon 25 stupnu..pred zhas,pak zalejes,,soli s proschlyny sou naspod,,odplachne se te to do posolene zaschle misticky a uz mas vtom(odflusu) ec 2.0 .ale v kvetniku je maalo......kdybys ten kvetinac prolil PORADNE hnojem ec 1.5 ,pul litra odpadu odpustit,,pak odkapat do ciste sklinecky zbytek s kvetniku,,to pak muzes merit jako odpad......
ja osobne ted davam 10/12 su,,ec 1.6,odpad tricet procent dene,,odpadni ec 1.25,,,teplota odpadu je stejna jako zalivky,,takze muzu rict ze zerou jako prasaatka.....zdar,zdar..

Old Post 10-05-2010 v 17:51 PM
tovotoh je offline   Profil uživatele tovotoh   Find more posts by tovotoh   Foto galerie člena tovotoh   Click here to Send tovotoh a Private Message   Add tovotoh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 52

tovotoh: Díky za názor... Určitě je blbost, když měřím výstupní hodnoty v 30ml, co vytečou, to jsem si neuvědomil - magor, no... Takže kdybych náhodou chtěl někdy měřit výstupní hodnoty EC, tak si budu pamatovat, že musí vytéct tak půllitru, ale ono je to těžké, když ta podmiska má objem tak 2dcl... Tak alespoň pH by mělo sedět, to by se nemělo nějak "usazovat" na spodu... Teplotu zálivky mam tak 18°C, a pak přes den stoupne možná na 22°C, jako když je kokos mokrý, tak je i po 24hod pořád "studený" (těch 22-25°C)... Budu hnojit víc, hlavně teda ty kytky, kterým žloutnou listy - alespoň zjistím, jestli je to žloutnutí fakt nedostatkem živin, což by znamenalo, že i minulé kolo kytky nehorázně žloutly kvůli nedostatku živin...

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 10-05-2010 v 20:33 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tatrankar
Stálý Člen

Karma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 53

Ty jo, dlouho jsem na groweru nebyl, ale jak tak koukám, tak druhé kolo se ti opravdu nedaří...Kokos je podle me docela těžký kdyz jsi poradne ete nezvladl hlinu (ja uz se o maličko polepšil, i když taky bída...). Ja jen tak ze srandy zkusil dát dva řezy do kokosu a porovnávat a vůbec se jim nedařilo..ale asi jsem fakt málo hnojil, tak jsem to přesadil do hlíny a bouchl jako venky

Tatrankaruv prvni indor

Old Post 10-05-2010 v 20:39 PM
tatrankar je offline   Profil uživatele tatrankar   Find more posts by tatrankar   Foto galerie člena tatrankar   Click here to Send tatrankar a Private Message   Add tatrankar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 54

tatrankar: Jo, určitě je chyba v hnojení. FanThomas mě přemluvil ke kokosu, ale taky říkal jak je to skvělé, že valí jen AH podle předepsaných dávek a měl dobrou sklizeň.. No a já? - Asi vžycky něco poseru... Nejdůležitější je, že mě to baví. Příště klidně pojedu bubbler, i když nezvládám hlínu ani kokos, klidně budu mít zase 100g, hlavní je, že mi to vynahrazuje všechny ženské, které jsem kdy potkal - no až na jednu, nejhodnější...

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 10-05-2010 v 20:45 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ether
Stálý Člen

Karma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 55

citace:
Původní příspěvek od easyrider
Ether: Díky za rady Víš, ono je to těžké vybrat si z toho, co mi tu píšete, když každý píše něco jiného. Je mi jasné, že pH je ideální 5,8-6,2 - o to se teď taky budu pokoušet... S EC je to horší, to lítá nehorázně. Zalívám litrem vody a když něco vyteče, tak to změřím a vyliju, v podmiskách nechávám jen pár kapek (je tam rezerva 0,5cm - až pak se toho dotýká květináč)... Nejtežší je to s tím hnojením, sám si mi zareagoval... Prostě můžu si teď říct, že mají málo živin, tak že je dodám no a za týden už můžou být klidně spálené a mnohem víc v prdeli...

Takže je budu hnojit každou zvlášť, nebo když budou mít podobné výstupní hodnoty a stejně vypadat, tak udělám zase třeba 3 skupiny... Budu se snažit víc přizpůsobovat zálivku i podle toho, jak kytka vypadá... Jinak pH zálivky budu držet na 6,2 - tím pádem nepřesáhne 6,2 v květníku a přitom pomaličku poroste k této hodnotě - z těch mých zmiňovaných i 5,3 u některých kytek...
Jasně, že to dojedu, stejně jako minulé kolo, vysledek byl fakt moc chutný . Kdyžtak mrkni do podpisu...



To naprosto chapu. Totiz kazda ves, jiny pes a chtel by poradit kazdy. Ale komu verit, ze :-) . Me bys klasicky moc verit nemel, nejspis ani ja bych s tou svoji karmou, kterou vlastne nemam, sobe neveril. Ale ne kazdy je growerem jen tady. Dost kecu :-) Podle me tam to EC lita jednodusse malou zalivkou. Proste musis pridat, kokos je hold pasivni hydro a to potrebuje vodu,tzn. poradne zalit a nechat dostatecne proschnout, ale tak, aby byl vzdy trosku vlhky. Nedostatecne zaliti rozumej tak, ze si namichas vodu s nejakym EC a nejakym PH. Zalijes kvetinac napr. litrem vody, jenze voda se pokazde nerozprostre po celem objemu kvetinace. Voda vyschne, a to co kytka nesni, tam zustane v podobe "soli". Zalijes znovu tim samym objemem a do nejakeho mista se voda zase nedostane, tze se znovu vytvori zasolene misto a u zbytku objemu jen obsah rozredis,pripadne tomu EC jeste zvednes. A tak porad dokola, az ti obsazene soli zacnou hybat i s PH, a tou kombinaci je pomrvis. A tak me napada, jestli ty ten odpad meris z podmisky(to nevim) a pokazde tam nechas trochu vytekle vody z minula, tak se tem litajicim hodnotam taky nejde divit. V podmisce voda vyschne, zustane sul..ta se pri pristi zalivce rozredi a rapidne stoupne, i ph bude nejspis jine, nez realna vytecena hodnota. A s tim, ze voda, co v podmisce zustane, je jen mala hladinka a na kvetinac nadosahne..jestli ti prorustaji nejake korinky zespod a namaci se do te podmisky, tak si pis, ze i tim jim nedelas dobre..

Spravne bys mel zalivat treba 2 litry kazdy kvetinac, aby se poradne prolil a zustaly v nem alespon hodne podobne hodnoty, jako jsi tam lil, tzn. ze vytece to, co tam lejes. V tom je vyhoda kokosu, jde dobre regulavat, na rozdil od klasickeho substratu, tam te vody musis na nejaky srazeni nebo zvysovani hodnot vetsinou pouzit vic. Dej jim co chteji, dej tomu cas a hlavne rozum..nezajimej se o detaily,ale o celek, aby slapal, jak ma..sledovanim detailu zapomenes na podstatny veci..pak se odplati holky pekne :-)

To byl slovni prujem :-))

Cau

EDIT: sry, mel jsem to dva dny rozepsany,tze trochu ot :-)

FLY on the Sky

Old Post 12-05-2010 v 17:14 PM
Ether je offline   Profil uživatele Ether   Find more posts by Ether   Foto galerie člena Ether   Click here to Send Ether a Private Message   Add Ether to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 56

Ether: Karma mě nezajímá, můžeš třeba pěstovat už 10 let a podle karmy to nikdo nepozná.... Co se týká tvojí reakce, tak jsem si všeho vědom, ale v reálu už to není tak lehké. To měření výstupních hodnot není určitě objektivní, ať už kvůli tomu, že jsem to měřil jen na 30ml nebo tomu, že v těch miskách ty soli zůstávají.... Prostě nebudu měřit výstupní hodnoty, a budu valit PH 6,0 - 6,2 a EC podle vzhledu kytky. Dnes jsem dal všem PH 6,1 a EC 0,5. - EC jsem chtěl vyšší, ale nechápu, proč po námíchání hnojek v 2x větším poměru (na 1. týden květu) to jsou tak malé hodnoty... Příště se nebudu držet moc jejich návodu, ale toho, co mi ukazuje EC metr a hodím jim klidně i 1,0...
Jo, po měsící mi došlo, že je nemůžu nechat prosychat jak hlínu... FanThomas mě totiž vystrašil, když řekl, že se mu povedlo "přelít" i kokos, a že by se měl nechávat prosychat stejně jako hlíná (o něco míň, no)... Radši to budu valit tak, aby to bylo pořád vlhké - to jim udělá dobře

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 12-05-2010 v 18:53 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ether
Stálý Člen

Karma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 57

EC urcite lej podle meraku, na tabulky se klidne vykasli, i kdyz bys tim nic moc nepokazil. Snad mas ten merak v pohode, meri ti nejaky podivnosti. Radsi si to zkus nejak promerit, kdyz budes mit moznost. Jinak tam ted davej EC bez problemu 1,4 ..jinak budou brzo nedokrmeny

FLY on the Sky

Old Post 12-05-2010 v 21:45 PM
Ether je offline   Profil uživatele Ether   Find more posts by Ether   Foto galerie člena Ether   Click here to Send Ether a Private Message   Add Ether to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 58

Jo, dnes jsem měl dát v plánu dát EC přes 1,0 - ale po namíchání se ukázalo jen 0,5... Příště dostanou více... EC metr nakalibrován před měřením, stejně tak pH metr... Uvidíme.......

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 12-05-2010 v 22:23 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 59

Zdar kemo, nechtělo se mi to celé číst, ale co vídím, tak máš stejný problém jakej sem měl dřív já. Myslel sem, že to zpúsovuje osmózová membrána, ale byl to omyl... doporučil bych ti CANNA COCO a máš po problému... já sem vysadil AHčka a už to bylo v pohodě. Teď si CANNU nemůžu vynachválit. Ať se daří

PS: jo a zkoušel si měřit výstup? Tím se taky hodně ukáže...



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 12-05-2010 v 22:58 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ether
Stálý Člen

Karma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 60

uploadni fotky pls

FLY on the Sky

Old Post 13-05-2010 v 08:32 AM
Ether je offline   Profil uživatele Ether   Find more posts by Ether   Foto galerie člena Ether   Click here to Send Ether a Private Message   Add Ether to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tovotoh
Stálý Člen

Karma uživatele tovotoh - 88% PěstitelskáKarma uživatele tovotoh - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 61

..kamo..stema ec porad nestras..,,,namychej 1.5 u ah,,,a proli to opravdu fest!!! to je aspon litr odpadu na kvetnik....a zalevej kazde den hnojema,bez ohledu na nejaky prosichani,,,,vim stema mistickama je to teske,,,udelej si s desticek nejakou odpani sitku dvacet caku nad zemi,dej na nu kvetniky a pod to neco soupni,,,a at to tam chrsta..

KOKOS SE NEDA ABSOLUTNE PRELIT !! PROSTE TO NEJDE,,A JE NAPROSTO NANIC HO NECHAVAT JAKKOLI PROSCHNOUT,,,CIM VICE VODY VNEM JE TIM LEEPE....a tecka.,,,,,za rady nech kokos cistej proschnout by se tu meli davat tresnaky jako prase.. ( to samo jak kdybych rek,,mam doma na dripu rw,,ale zitra to musim nechat proschnout je to prelity.. )....mej se..

Old Post 13-05-2010 v 12:50 PM
tovotoh je offline   Profil uživatele tovotoh   Find more posts by tovotoh   Foto galerie člena tovotoh   Click here to Send tovotoh a Private Message   Add tovotoh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 62

citace:
Původní příspěvek od snuk1
Zdar kemo, nechtělo se mi to celé číst, ale co vídím, tak máš stejný problém jakej sem měl dřív já. Myslel sem, že to zpúsovuje osmózová membrána, ale byl to omyl... doporučil bych ti CANNA COCO a máš po problému... já sem vysadil AHčka a už to bylo v pohodě. Teď si CANNU nemůžu vynachválit. Ať se daří

PS: jo a zkoušel si měřit výstup? Tím se taky hodně ukáže...


Blboost...AH jsou bez pochyb dobry hnojiva...tim to rozhodne neni....proste o je akorat natvrdlej vul a je celej posranej trosku jim pridat... hele u AH se v kvetu dava vzdycky az dvojnasobna davka...jsou takovy trosku slabsi co se tyce koncentrace.... proste namichej to co ti tady vsichni pisou...

Old Post 13-05-2010 v 13:51 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 63

cus koukam ze mas zase problemy kamo co s tim vyvadis?mam 10x vetsi rostliny nez ty jedu stejnej model stejnej system rezy jsem sazel pred tydnem dneska sem prepl na kvet jinak na 10l vody davam 25ml grow,15ml-bloom,15ml-mikro....jo a ja nikdy nerekl ze se ma kokos nechat proschnout
ten nikdy neprelejes kamo zalejvam obden a do kazdy zalivky samozrejme zivyny vodou neprolevam nikdy v rustu jen 1x za 14dnu v kvetu rad ti poradim kdyz vidim jak se v tom zase placas Ec nepouzivam ridim se barvou stonku a listu

Naposledy upravil 13-05-2010 v 15:25 PM

Old Post 13-05-2010 v 15:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 64

citace:
Původní příspěvek od FanTomas
cus koukam ze mas zase problemy kamo co s tim vyvadis?mam 10x vetsi rostliny nez ty jedu stejnej model stejnej system rezy jsem sazel pred tydnem dneska sem prepl na kvet jinak na 10l vody davam 25ml grow,15ml-bloom,15ml-mikro....jo a ja nikdy nerekl ze se ma kokos nechat proschnout
ten nikdy neprelejes kamo zalejvam obden a do kazdy zalivky samozrejme zivyny vodou neprolevam nikdy v rustu jen 1x za 14dnu v kvetu rad ti poradim kdyz vidim jak se v tom zase placas Ec nepouzivam ridim se barvou stonku a listu


No tak to máš špatnou paměť:
--------------------------------------<-
FanThomas (11:16:09 29/01/2010)
ja rovna resim problem ale nevim si rady skurvenej kokos sem precetl dneska snad vse

-------------------------------------->-
easyrider (11:16:19 29/01/2010)
presolene?

--------------------------------------<-
FanThomas (11:16:21 29/01/2010)
seru na rady budu to delat podle sebe

--------------------------------------<-
FanThomas (11:16:30 29/01/2010)
prelite

-------------------------------------->-
easyrider (11:16:31 29/01/2010)
jo tak je to nejlepsi, vetsinou

-------------------------------------->-
easyrider (11:16:41 29/01/2010)
prelity kokos? vzdyt si psal, ze nejde prelit

--------------------------------------<-
FanThomas (11:16:48 29/01/2010)
sem si myslel

--------------------------------------<-
FanThomas (11:16:59 29/01/2010)
ja daval asi moc vody

--------------------------------------<-
FanThomas (11:17:13 29/01/2010)
jsou takovy pobledly

Nechci shazovat FanThomase, jen tím chci říct, že to není z mojí hlavy...

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 13-05-2010 v 16:58 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7455460 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív