Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2. indoor - pro změnu v kokosu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 33

To pure: Vidím že jsi už stratil trpělivost a napsal jsi zhruba to co já...
Pane Kalfas, to jak často on měří mu zatím spíš škodí, takže poraď radši Easyriderovi.
Ty tomu fakt rozumíš když si myslíš lehký žloutnutí špiček znamené že je kytka totálně v prdeli .
Měření je v pořádku, ale né to co se odehrává konkrétně tady. Hoď sem svůj názor jak pomoct a on si sám vybere, nemusíš komentovat jiný co se sanží pomoct(ikdyž podle tebe blbě). Já neměřím vůbec a moje kytky se mi líbí a jestli tvoje tobě taky, tak nevim.

Naposledy upravil H.U.L. 02-05-2010 v 13:59 PM

Old Post 02-05-2010 v 13:32 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 34

Za všechno můžu já . Že se chci starat, aby dostaly kytky to nejlepší Co je na tom, že jednou za týden změřím výstupní hodnoty? - Nemůžu za to, že nejsou ideální a to mi vrtá hlavou...

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 02-05-2010 v 15:42 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 35

S tím Ec ti nepomůžu sorry, ale říkám že jestli chceš pro kytky to nejlepší tak tam dej něco jinýho než AH.

Old Post 02-05-2010 v 16:06 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 36

Měl si ten kokos pořádně nepufrovat, ec 1,2 nebo tak podle vstupního EC vody. Pak předejdeš tomu, že ti kořeny prorůstají třeba do kokosu kterej není pohnojeny.
S tím měřením bych se taky tak nebabral, pořádně to zalej, a střídej zálivku s hnojivem se zálivkou čistou vodou. Kytky vypadaj zdravě tak neřeš dlbosti.
Jo a dej tam rovnou tu květovku 400W, stejně v tom není žádnej rozdíl, jen ti to poroste rychleji než pod tou 250kou.

Old Post 02-05-2010 v 16:12 PM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pure
Stálý Člen

Karma uživatele Pure - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pure - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pure - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 176  

Příspěvek č. 37

2H.U.L: nn nestratil, psal jsem to uz tri tydny zpatky, to bylo tema podobne akorat s phitaminem a ph-down a ze si koupil meraky a ted na tom zbytecne fara...

...jsem urcite pro mereni, akorat bych nebaziroval na desetinych cislickach, jestli jedna ma 5,6 a druha 5,8..., kokos je docela jednoduchy, kdyz nedelas zadne zlo, muzes se na neho spolehnout, ze stebou nevyjebe, ph i ec mas krasne, nevidim problem.

...zalivas az ti trocha vody protece spodkem nebo jak?


2Mr.Kalfas: myslim ze dulezitejsi je orientace podle kytek a k tomu hodnoty z mereni..., kdyz si koupis granule pro psa, taky mu nemusi chutnat, ikdyz je na etikate napsane tolik a tolik vapniku a proteinu, ne? Radsi odpozorujes ktere mu chutnaji a jsou zdrave...taksamo u kytek odpozoruji co jim svedci a co uz je spatne a nebudu michat zalivku zvlast pro kazdou kytku jenom proto ze protece ph o 0,2 jine nez z druhe..., nevim jestli to je zrovna dobre prirovnani, ale tak snad obrazne to postaci, tepic.)

400/600W-Euforka-2011
2x400W-Shiva skunk-2nd-2010
1x400W-Shiva skunk-Ist-2010
1x400W-Widdow Skunk-2010
2x400W-PPP-2009
2x400W-AFGxWHITEW.-2008
Růže, byť zvaná jinak, voněla by stejně

Naposledy upravil Pure 02-05-2010 v 16:33 PM

Old Post 02-05-2010 v 16:23 PM
Pure je offline   Profil uživatele Pure   Find more posts by Pure   Foto galerie člena Pure   Click here to Send Pure a Private Message   Add Pure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 38

tomas2pet: Napufroval jsem ho EC 0 s Rhizotonicem - kokos sám o sobě má myslím EC 0,4, což je na řízky akorát. 400W tam je už druhý den

Pure: Když už mě chytáš za slovo, tak buď přesný - psal jsem 5,2 a druhá 5,8
Jo, teď co jsem zalíval 625ml, tak proteklo.

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 02-05-2010 v 16:29 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 39

No a to je ten důvod proč ti to v příspěvku č,7 žloutlo a nerostlo, sázet do kokosu a nepohnojit to je blbost. Ale dělej jak myslíš.

Old Post 02-05-2010 v 16:40 PM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pure
Stálý Člen

Karma uživatele Pure - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pure - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pure - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 176  

Příspěvek č. 40

...hm, ja ti rozumim, kdyz to shrnu:

Proplachl bych to cistou zalivkou s ph 6-6,5 (pak se ti nestane ze tam budou mit kysleo 5,2-5,8)

Rhizotonic tam uz davas zbytecne, enzymy se davaji s kazdou zalivkou (u bionovy 40/100l, u metropu ho nemam, je asi v calgreenu nebo mr..., aHacka si uz nepamatuju, ale kdyz ho mas tak...)

400/600W-Euforka-2011
2x400W-Shiva skunk-2nd-2010
1x400W-Shiva skunk-Ist-2010
1x400W-Widdow Skunk-2010
2x400W-PPP-2009
2x400W-AFGxWHITEW.-2008
Růže, byť zvaná jinak, voněla by stejně

Old Post 02-05-2010 v 16:43 PM
Pure je offline   Profil uživatele Pure   Find more posts by Pure   Foto galerie člena Pure   Click here to Send Pure a Private Message   Add Pure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 41






28. den 18/6 (6. den 400w)

Teplota den: 28-31°C
Teplota noc: 22°C
Vlhkost: 50-70%

Tak už jsem si udělal databázi kytek (pH, EC) a další zálivky přizpůsobím potřebám kytek. Nakonec to nedopadlo tak hrozně. pH je v rozmezí 5,3 - 6 (průměr 5,6) a EC v rozmezí 0,4 - 1,8 (průměr 1,2). Budu se snažit pH pomalu zvyšovat u všech na rovných 6,0; EC podle stádia (Nyní tak kolem 1,2)....

Přepínat plánuji do pár dní, snad budou vyšší než minule....

Na některých fotech jsem stříkal přes den Phytaminem, tak jsem vypl sodík a dal jen 23W úsporku, aby nezačaly holky chrápat

Edit: Jo a na listech se objevují žluté místa, bez života, ale je jich málo a jen mi to naznačuje, že mam bordel v pH. Takže to snad všechny přečkají, než se dostanu na přijatelné hodnoty...

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Naposledy upravil easyrider 06-05-2010 v 20:43 PM

Old Post 06-05-2010 v 20:36 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 42

Jsou šíleně slaboučký. Nevim nevim jestli jsou připravený na květ. Trochu větší palda tu větvičku zlomí.

Old Post 07-05-2010 v 15:23 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 43






H.U.L.: Minulé kolo vypadaly na konci růstu podobně, a paličky udržely, asi proto, že na každé kytce bylo pod 20g (suchého)...

Dnes jsem přepl na periodu 12/12... Zároveň to dnes bylo poprvé, co jsem přizpůsobil zálivku každé kytce. Abych byl přesnější, byly jen tři druhy (EC 0,5 a pH 6,1; EC 0 a pH 6,1; EC 0,4 a pH 6,2). U 8 kytek květníky protekly a tak jsem si změřil výstupní hodnoty, pH bylo 5,8 - 6,4 - což je ideál, a EC 0,4 - 2,0 - což není tak dobré, ale o té hodnotě 2,0 si nejsem jistý, není možné aby to z 0,7 skočilo zálivkou s EC 0,5 na hodnotu 1,9. Tolik k měření...

Na kytkách se začínají, stejně jako minulé kolo, objevovat žluté listy. Udělal jsem nějaké fotky... Asi to bude tím špatným pH... Zase budou kytky bez listů celý květ... Klasika no...

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 08-05-2010 v 15:52 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 44






Ale kytky jinak vypadají dobře, až na ty slabé stonky... Ale to mě nesere... To doženou

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 08-05-2010 v 16:02 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 45

Hmm super, to je dobře v piči... Nechal jsem RO zaplou a přes noc a den mi na půdu nateklo určitě 200l vody (+ 65l je v kalfasu)... Nasaklý koberec jak děvka, snad se to vyvětrá a vypaří.... Zkoušel jsem hadrou to nabrat a vyždímat do kýble, ale po 20 minutách jsem měl tak 2 l vody... - Nemáte s tím zkušenosti? Nějaká rada?

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 09-05-2010 v 19:42 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 46

nahazte na to neco co dobre saje vodu,, noviny atd... natahne to vodu seberes vyhodis...a ikdyz je to voser tak hadr proste nejlesi nacucat a porad zdimat je to voser ale mel by si to udelat ti shnije strop voda mu neudela dobre...¨dalsi fokat na to ventilatorem, ryclejs se to vysusi...kytky mas podviziveny pridej jim EC...ten kosko by mel bejt porad nasatej vodou ne ho nechavat takhle proshcnout.. jak zacne nahore schnout hned zalejt...
ec byc dal tak 1,6 a oni se ozjedou, na kvet si prepnul brzo a navic kytky ktery nejsou v moc dobry kondici

Old Post 09-05-2010 v 20:57 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 47

FrYnK: Podlaha je z cihel, takže se i cihle nasáknou a časem vysuší. Postavil jsem tam malý ventilátor a nechal otevřené okna, takže je tam průvan.... Zítra bych kdyžtak pokračoval s hadrem...

Ke kytkám, no už dnes měli 2 den na květu. Nemyslím si, že by se nějak vyzpravily... Podle mě jen vypadají jako podviživené... Jinak výstupní EC skoro u všech přes 1,3... Navíc jsou někde i spálené listy z přehnojení.... Tak nevím, jak budou kvést, tak to tam budu pálit víc, to jim neublíží. BTW podle fotek těch mrtvých listů by si nevěděl o co jde? Jako nedostatek živin? - Žlutá barva na listech by odpovídala, ale co pak ty hnědé skvrny?

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 09-05-2010 v 21:45 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ether
Stálý Člen

Karma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 48

Cau, Frynk to popsal dobre,nasad tomu nejaky krmeni(EC 1,5-1,7),ten kokos zalivej dost,vodou nesetri,na kytkach se ti to oplati..ted nevim kolik presne mas,ale na ten kvetinac kolem 6 lt lej aspon litr vody kdyz hnojis..jednak si proplachnes trochu minulou zalivku,tze se ti aspon baj oko zreguluje PH i EC(kokos se castecne odsoli z minulyho hnojeni) na hodnotu,jakou tam lejes a nebudes porad plasit se vstupni a vystupni hodnotou,taky ty zluty listy nebudou tak dramaticky..a kdyz budes prolivat cistou vodou,tak tomu dej 1,5 litru na kazdy kvetinac..vyzkousej to,kvetinace nezalivej,kdyz jsou nachcany,ale zase je moc nevysusuj a bude to vsechno oukej. Jinak jeste s tim PH - nelez zbytecne nahoru ani dolu..Pure ti radil 6-7, nicmene nelezl bych nad 6,2 a pod 5,5 hodnotu zalivky..ony se ty hodnoty pri schnuti hybou a pak to nekdy lita mimo ty pozadovany..a vidim spravne? Mas pod tim podmisky?Vylivas to nebo nechavas v tom proteklou vodu?Rozhodne nenechavat,usazuji se tam soli a pri dalsim zaliti se to rozredi a kytka z toho zere pekne zasolenou vodu ;-)

Tak at se dari a hlavne zdarne dojede

FLY on the Sky

Old Post 10-05-2010 v 11:36 AM
Ether je offline   Profil uživatele Ether   Find more posts by Ether   Foto galerie člena Ether   Click here to Send Ether a Private Message   Add Ether to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5416750 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív