Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2. indoor - pro změnu v kokosu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 17

Pure: Nene, fakt MNOŽSTVÍ!!! (stejné jako na asi 10 litrů vody! - odhad) Ten roztok s Phytaminem se ne a ne hnout z těch PH9, tak jsem pořád přidával a přidával až jsem se konečně dostal na PH 5,8.. A pak jsem měřil pro jistotu EC a 3,4 !

Dnes dostaly celkem 5 litrů vody (EC 0) s Rhizotonicem, který vyhnal PH na hodnotu 11, po úpravě na PH 5,8 bylo EC stejné (nula)..

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 21-04-2010 v 16:07 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pure
Stálý Člen

Karma uživatele Pure - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pure - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pure - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 176  

Příspěvek č. 18

mne to zmatlo, protoze napred delam ph a ec az pak...malokdo to dela opacne, hnojky stim vetsinou moc nehybou, krome ripenu, ten je docela kysely..., pak jenom jednou denne nebo pred zalitim zkontroluju a kdyztak doupravim...u postriku fakt netusim, neresim, ani jsem neslysel a necetl, ze by to nekdo resil...navic kolik tam zustane vitaminu z toho phitaminu, kdyz to zredis stejnym mnozstvim kyseliny?

...a u kokosu je ph 5,8 docela malo...davam neco mezi 6,2 a 7... (5,5 se lije do bubbleru ap.)...nad 7 a pod 6 uz neni v kokosu moc vhodne pro prijem zivin...

...rhizotonic neni hnojivo...jenom stimulator, vytazek z rostlin...nehybe s ec nebo kdyztak minimalne...sis koupil meraky a ted na tom podle me zbytecne moc faras, tepic.)

400/600W-Euforka-2011
2x400W-Shiva skunk-2nd-2010
1x400W-Shiva skunk-Ist-2010
1x400W-Widdow Skunk-2010
2x400W-PPP-2009
2x400W-AFGxWHITEW.-2008
Růže, byť zvaná jinak, voněla by stejně

Old Post 21-04-2010 v 16:58 PM
Pure je offline   Profil uživatele Pure   Find more posts by Pure   Foto galerie člena Pure   Click here to Send Pure a Private Message   Add Pure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 19

Jo, tak chci pro kytičky vždycky to nejlepší
Tak dělám PH a pak EC... Ale měřil jsem teď EC i před úpravou, abych zjistil, jak PH down hýbe s EC....

Ph budu pomalu zvyšovat. V posledním týdnu růstu 6,0. Květ nechám celý 6,2. Uvidíííme

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 21-04-2010 v 19:20 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 20

Nový poznatek. Po namíchání 150 ml roztoku s Phytaminem (podle předepsaného dávkování) jsem změřil EC a mělo hodnotu 2,9. - bez jakýchkoliv úprav. Takže jen doufám, že listům nebude vadit PH 9, protože EC 2,9 by jim vadit nemělo. Plagron snad ví, co dělá. Brzy upnu fotky...

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 25-04-2010 v 17:38 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 21

easy cim regulujes vlhkost?
inac pekne dufam ze po tomto kole sa uz odvyzis na hydro...

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 26-04-2010 v 07:33 AM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 22

matko291: Pokud mě kokos vyloženě nenadchne, tak povalím po prázdninách hydro, pokud budou nějaké finance na setup. Co se týče vlhkosti, tak prvních asi 8 dní byla ve skříni zvlhčovačka zapnutá na 1/4, ale teď se mi to jeví už jako zbytečné, pořád do toho lít vodu atp. Vlhkost se i tak drží na 50-60%, teplota je teď 30°C, ale to hlavně z důvodu úspory elektřiny za odtah a hluku, který odtah produkuje, a tak jede jen tři minuty každou hodinu na výměnu vzduchu. Až tam dám 400W (tak do 10ti dní), tak pojede odtah nonstop...

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 26-04-2010 v 14:51 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 23

21. den 18/6
Teplota den: 30°C
Teplota noc: 20°C
Vlhkost: 40-60%

Tak kytky dost povyrostly, hlavně do výšky, tahají se za tou dvěstěpadesátkou... Takže jsem to přehodnotil a 400W nainstaluju do pěti dní.
Avšak důvod, proč sem píšu, je úplně jiný. Dnes jsem namíchal stejný poměr hnojiv jako vždy do 8 litrů vody a výstupní hodnoty se lišiy. Oproti EC 0,4 bylo EC 0,1 - divnééééé.. A pH bylo mnohem nižší, ale to z toho důvodu, že jsem nedával Rhizotonic, takže jsem zvyšoval jedlou sodou...
Zdůrazňuji, že jsem dnes kalibroval jak EC metr, tak i pH metr - takže zde chyba nenastala. Ale je mi to jedno. Příště jim dám větší záhul, aspoň EC 0,6.

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 28-04-2010 v 15:49 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darebaCZek
Stálý Člen

Karma uživatele darebaCZek - 38% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 24

fotky budou?

Old Post 29-04-2010 v 16:22 PM
darebaCZek je offline   Profil uživatele darebaCZek   Find more posts by darebaCZek   Foto galerie člena darebaCZek   Click here to Send darebaCZek a Private Message   Add darebaCZek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 25

darebaCZek: O víkendu, ale nebude to nic extra. Kytky se za jeden den vytáhly o 3,5 cm, rostou za dvěstěpadesátkou. V sobotu instaluju 400W a zároveň nafotím. Beztak to tu sledují 2 lidi a nikdo nereaguje...

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 29-04-2010 v 18:27 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 26





23. den 18/6 (1. den 400W)

Teplota den: 31°C
Teplota noc: 21°C
Vlhkost: 35-65%

Zde jsou slibovaná fota....

1. Takhle ukázkově vypadají pouze dvě kytky
2. Výška 20-25cm
3. Řídké no... Asi jim nechám ještě týden 18/6, tak snad bude více lístků a silnějších stonků...
4. Už se 400w, řízky na out, a provizorní skleníček.

Doukoupím ještě tři misky - jsem se nedopočítal.
Dnes navečer namíchám asi jen enzymy. Kytka vypije každá asi půllitr za dva dny.

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 01-05-2010 v 12:28 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 27

Do řiti, je to špatné. Dnes jsem dával enzymy a poloviční dávku kořenového stimulátoru - PH 6,2 EC 0.
No a výstupní hodnoty?
U 2 ze 3 měřených kytek PH 5,2, u té třetí 5,8.
U 2 ze 4 měřených kytek EC 0,8, u zbylých dvou 1,5.

Takže prostě bordel, vůbec si nedokážu představit, jak bych to řešil. Asi každou kytku prolít do jednoho rohu květináče, změřit výstupní hodnoty a podle toho jí namíchat roztok na míru, abych dosáhl správného výstupního PH i EC.... Hmmm, 16 kytek... Kurva...

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 01-05-2010 v 18:42 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 28

Ty seš fakt blázen. Přestaň měřit výstupní a vstupní hodnoty, vyrovnávat Ph a Ec. Začni radší pozorovat kytky. Hnoj pořád stejně a postupně trochu třeba zvyšuj. A kořenovým stimulátorem se zalívá většinou jen jednou.
Uměříš se k smrti a stejně to bude prd platný. Musí se to nechat chvíli v klidu a všechno rovnoměrně hnojit. Pak když kytky budou stagnovat pak začni něco měřit. Ale teďka jim dej vydechnout a lej to tam přiměřeně a rovnoměrně.

Old Post 02-05-2010 v 12:49 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Kalfas
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od H.U.L.
Ty seš fakt blázen. Přestaň měřit výstupní a vstupní hodnoty, vyrovnávat Ph a Ec. Začni radší pozorovat kytky. Hnoj pořád stejně a postupně trochu třeba zvyšuj. A kořenovým stimulátorem se zalívá většinou jen jednou.
Uměříš se k smrti a stejně to bude prd platný. Musí se to nechat chvíli v klidu a všechno rovnoměrně hnojit. Pak když kytky budou stagnovat pak začni něco měřit. Ale teďka jim dej vydechnout a lej to tam přiměřeně a rovnoměrně.


Co to meles za nesmysly? Merit vstupni a vystupni Ph/EC je uplne normalni a jedine tak clovek pozna, kolik ma ceho kytkam davat. Vzhled kytek je jedna vec, realna cisla vec druha. Ty jim to meris, az kdyz kytky stagnuji (=jdou do sracek)? To jsi teda dobrej amater ti povim...

Bez práce nejsou koláče a já koláče tuze rááád.

Old Post 02-05-2010 v 12:57 PM
Mr. Kalfas je offline   Profil uživatele Mr. Kalfas   Find more posts by Mr. Kalfas   Foto galerie člena Mr. Kalfas   Click here to Send Mr. Kalfas a Private Message   Add Mr. Kalfas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pure
Stálý Člen

Karma uživatele Pure - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pure - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pure - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 176  

Příspěvek č. 30

ahoy,

jak uz jsem psal predtim, moc to hrotis podle me ..., predstav si kdybys mel 100 kytek...

...bezpudni system je treba i vata (ph 5,8) ...bez media hydro nebo aero...tam se vali ph 5,5..., v tom kokosu se mi fakt nejvice osvedcilo ph mezi 6-7..., to ze mas trochu jiny odpad z jedne kytky a (trochu) jiny z druhe kytky fakt neres...ta si veme ze zalivky vice toho a tahle zase neceho jineho...navic se to v truhliku cele promicha a vytece neco uplne jineho...hlavne ze mas ph v pohode (trochu bych ubral kyseliny nad tech 6)


...taky se mi zda, neni ten 0,5 litru na jednu kytku malo? Nechavas je jak jsem koukal proschnout komplet...to tim neprolijes, ne? Uplne nejlepsi je kdyz je vrsek suchy a (sonda prstem) a ten kokos pod kokosem ma jeste tmavsi barvu (suchy-trochu vlhky)..., pul litr ti vyschne do vecera, ne? Mam 3l konev na max. 3 kytky...nekdy dve...a druhy den bych mohl zalivat znova, ale taky nechavam trochu vic proschnout...

...to ph v klidu, hlavne koukat co na to kyticky, o co si rikaji, jestli nestradaji, nezloutnou, hodnoty jakz takz v cajku a je to ok, tepic.)

400/600W-Euforka-2011
2x400W-Shiva skunk-2nd-2010
1x400W-Shiva skunk-Ist-2010
1x400W-Widdow Skunk-2010
2x400W-PPP-2009
2x400W-AFGxWHITEW.-2008
Růže, byť zvaná jinak, voněla by stejně

Old Post 02-05-2010 v 13:01 PM
Pure je offline   Profil uživatele Pure   Find more posts by Pure   Foto galerie člena Pure   Click here to Send Pure a Private Message   Add Pure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 31

To se fakt nedá číst tady. To je furt, výstupní hodnota dobrá, tak budu zvyšovat. Pak zas hnedka, do řiti je tam moc velký Ec. A pak zas, "večer dám jen enzymy" a později "do řiti je tam zas nízký Ec".
Udělej si prostě zálivku která bude nějakej čas stejná a enzymy v ní měj pořád(v monožství jaký doporučuje výrobce). Jaký vůbec valíš dávky těch Aháček? A vykašlat se na AH úplně, by taky neuškodilo ať vidíš rozdíl. Tím nechci nikoho kdo je používá urazit. Taky jsem je používal a ušlo to.
Ps: Přeju ti co nejlepší úrodu ale myslím že neustálým měření a následným "unáhleným jednáním" evidentně kytkám nedáváš to nejlepší.

Old Post 02-05-2010 v 13:11 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od Mr. Kalfas


Co to meles za nesmysly? Merit vstupni a vystupni Ph/EC je uplne normalni a jedine tak clovek pozna, kolik ma ceho kytkam davat. Vzhled kytek je jedna vec, realna cisla vec druha. Ty jim to meris, az kdyz kytky stagnuji (=jdou do sracek)? To jsi teda dobrej amater ti povim...

Však jsem amatér. Jen sem se mu sanžil poradit se svými chabími zkušenostmi, protože nikdo jinej mu tady neporadil.

Naposledy upravil H.U.L. 02-05-2010 v 13:34 PM

Old Post 02-05-2010 v 13:27 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6573610 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív