Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » LED GROW 144W Respectflowers
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 65




A s panelem ... dal sem ho níž ...



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 16-05-2010 v 19:54 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 66

citace:
Původní příspěvek od Smallbeatle82
Moc krasny to mas chlape....v kolikatym dnu planujes sekat,ze uz proplachujes?
At to roste a sklidis aspon 3g na watt,za nejvetsi odvahu a dotazeni do vice jak zdarneho konce


Zdarec... no určo to půjde asi na 63dní bych to viděl. Jinak proplachoval sem zkrze odsolení... celkem sem jim zvedl EC, tak sem to prolil čistou vodou a vyhnu se tak případným problémům. Jinak já flushuju tak 12dní před... 6dní Ripen a pak 6 voda+enzymy.



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 17-05-2010 v 07:30 AM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 67

citace:
Původní příspěvek od snuk1


Zdarec... no určo to půjde asi na 63dní bych to viděl. Jinak proplachoval sem zkrze odsolení... celkem sem jim zvedl EC, tak sem to prolil čistou vodou a vyhnu se tak případným problémům. Jinak já flushuju tak 12dní před... 6dní Ripen a pak 6 voda+enzymy.

Hele po tom ripenu tam dej jen cistou vodu zadny enzymy.

Old Post 19-05-2010 v 10:11 AM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 68

Zdar všem, určitě to pak shrnu... jinak po tom Ripenu to dělám nakonec čistou osmózovkou.. blbě sem to napsal. No chyby tam nějaký byly a a z těch se musí vycházet. Takže jak říkám, tohle byl test pro mě a pro vás... minimálně teda sem vám alespoň ukázal, že to jde i přesto jak to tu někteří zatráceli...



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 19-05-2010 v 16:40 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 69

To: MK72

Reaguji k tvemu napadu, ze bych si mohl poridit vice kusu na jednu plochu uz jsem taky nad tim premyslel, jelikoz nechau proc, ale ty LED panely jsou totalne k hovnu po nase ucely( pouze co se tyce osvetleni prostoru!)-jelikoz at mas homebox nebo obyc skrin, snazis se svitit na ctvercovou plochu, podle HPS vybojek samozrejme(100x100,150x150 atd.). Takze pr plochu rekneme 120x120 ja osobne bych testnul tak 288w, coz je 2x 144panel nebo 3x 96w. Ale u 2x 144 si moc nepomuzes stejne budou vlastne svitit na obdelnikovej tvar (nebo kruhovej), taktez cena uz je pak o cca 4k vetsi nez u jednoho velkyho panelu. Kdybych tam dal 3x96w tak mam kruhy 3 a to se na ctverec spatne dava . Kdyz dam 4 tak to bude brutalne osvicene, ale uz vetsi spotreba a taktez porizovaci cena. Jinak co se mi libi jak to vyresil snuck, proste do rohu prdnout ty 7w svitidla(ikdyz za 7 svetlusek tam prez 8kil to se asi trosku po.rali ne?

to all: Ted jsem se docetl, ze pro zvyseni vynosu, ale na ukor trosku proudu navic, nekteri dosvicuji i boky zarivkama mezi 2 truhliky se da 1 trubice dle delky steny, takze pokud mas 16holek tak 4x4, coz jsou 3 rady mezi tim co by se dala trubice. A pokud svitim 6kilem na takovou to plochu tak 3x36w)120cm zarivka) je zhruba 100w navic, no a prave u tech ledek 7w by to slo jeste snizit a co vic dival jsem se na rozptyl a ten je pry vetsi, coz prave bych u podsvicovani bocaku bral at je mensi intenzita na vetsi polose no a kdyby se daly tak 3 do kazde rady tak je to zhruba 21w . Zkousel uz nekdo dosvicovat boky a spodky? Jestli ti to zasyram snucku tak sorry a smaznu, jen si myslim ze uz dle fotek by se dalo resit mnoho veci u LED, ale hlavni co chci znat je vaha v suchem vic me nezajima . Jinak preju co nejvic gramu chutneho matra at se vede, K+ dam za suche matro . At ti to co nejvic roste

Naposledy upravil 20-05-2010 v 13:47 PM

Old Post 20-05-2010 v 13:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 70

JPX: Zdarec, díky za zájem všem... i já sem přičel na to, že bych byl radši za prostor 80x140 a 2x144W.... dál s tím dosvicovním je to taky dobrej nápad... ale to by nebylo potřeba kdybys měl zaplněnou plochu panelama abys je mohl mít max 40cm nad kytkama. Tím bych se držel... zkusil si kolik osvítí jakej panel a doskládal si panely na moji plochu... nebojím se toho, že by tam nebyly bambule. Navíc by se dalo použít CO2 a to úplně bez problému. Snižují se taky nároky na odtah a chlazení ... tím ušetříme taky dost wattů. Já osobně tento první počin hodnotím jako průměrný a vím kde sem udělal chyby... nejspíš sem měl pořídit 4x46W a věřím, že už bych konkuroval 4kilu... a pak hlavně stejnej model a ne co kus to jinej vzor a jiný vlastnosti... to je i pro zkušenýho growera fakt oříšek.



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 20-05-2010 v 16:59 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 71

cao snuku, opet nejake poznatky a dotazy prinasim: jaky teda vidis pomer wattaze, HPS vs. LED? Ja si dokonce i v CADU nakreslil priblizne osviceni v pudorysu a navrhoval jsem to, ze kdyz budu uvazovat na homebox xxl se dava 2x600w, tak jsem to rozvrhl s polovicni celkovou watazi, coz je 600w LED, no coz jsou 4x 144w panely ale musel bych na to svitit z vysky 75cm, ty svitis nad tim metr a vypada to fajn, kdybych chtel osvicovat ze vzdalenosti 45 cm, musel bych tam mit 6x144W a to je zhruba 900W a za ty prachy bych snad musel sklidit 2 kila aby me to nadchlo . Jinak napsal jsi jim jaky to ma prosvit? nebo jaka wattaz na mtr ctv.? Ja jim klidne pisnu at mame tech. infa Nebo jak nekdo uz poznamenal lumely u LED uz se neda tak posuzovat, jako z sodikovek ze? Ja ti fandim, jenze koupit 2x sestikouli je pakatel proti 6x144w LEDkam . Jeste: jsi ted napsal ze jsi si mel poridit 4x 46w, ale doufam ze mas spise namysli 4x48w ne? Ted nevim ten preklep,aby to nebyl ten 96w panel, no a ted baj oko: by to vlastne slo na 120x120 by taky bohate stacily ty 4x48w . Skoda ze to vyjde draz, si osviti plochu z mensich kurev nez z tech velkych panelu

Old Post 24-05-2010 v 14:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 72

Zdar kemo, no dík za zájem. Je vidět, že nad tím někdo přemýšlí jako já! No já si to myslím stejně, že to není jako " LED jsou 6krát účinnější jako HPS" to ne, ale ta polovina spotřevy při dejme tomu 1000W je super... pak taky nic nechladíš, takže klesaj nároky na drahý odtahy a jejich spotřebu. Já to mám dejme tomu cca metr vysoko... už teď vím, že to asi nebudou obří a tvrdý šišky, ale rosí se to hezky a zase 144W na metr když dokáže tohle, tak si myslím, kdybych tam dal ty 48W ( jo měl si pravdu, je to překlep ), sem na tom s výškou na 40 cm což by bylo super... a spotřebu na metr čtvereční bych měl 4x46W 184W plus nějakej odtah .. můj RUCK na jedničku bere okolo 50W... takže bych byl i s odtahem na cca 240W ... se 4kilem na stejným prostoru sem byl okolo 550W, protože sem chladil, měl sem ofuky, a Rucka na trojku. Takže návratnost tam i bude... zase až tak drahý to není. Když si pořídíš pořádný stínítko jako je origo WING a elektronickej předřadník aby Ti výbojka něco vydržela, tak tak seš na ceně blížící se ceně panelu... pak už je to o životnosti a spotřebě.



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 24-05-2010 v 20:51 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 73






48. DEN 12/12

PH okolo 6,0
EC 1,8 a začnu ubírat

Plánuju 63 dní a na 53. dni začít čistit

Fotky jsou už jen z boxu, nechce se mi to vytahovat, je s tím práce, tak mě snad omluvíte chlapi.



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 27-05-2010 v 10:34 AM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 74


AKTUÁLNÍ SPOTŘEBA

To je alespoň číslo ! A co jede?

1 x 144W RESPECTFLOWERS
4 x 7W RESPECTFLOWERS BODOVKY
1 x RUCK RKS 125 L



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 27-05-2010 v 10:41 AM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tornado12
Stálý Člen

Karma uživatele tornado12 - 89% PěstitelskáKarma uživatele tornado12 - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 75

citace:
Původní příspěvek od marie
jsem rád, že to někdo zkusil a můj názor je , že je obdivuhodný, jaký to má paličky. Ale zároveň si myslím, že stopadina soda by dala to samý. A snad i víc..Ale o to nejde...
Jak to vidíš snuk1?


HOj, už sem uvažoval o led panelu a tento thread mě pomůže se rozhodnout.
jedu sám pod 150W.
Marie já si myslím že skunk1 to má dobře dané a dá mu to jak 400w.

Stejně jde o to jak se daří kytkám s tímto světlem. A zdá se mě že asi nejlíp ze všech osvětlení. Kytky se zbytečně nevytahují v růstu i květu. vlastně jenom sílí.

Možeš narazit na pěstitela který udělá pod 400w 600g a potom co neudělá ani 150g a je rád.
( obrazně řečeno)

Old Post 02-06-2010 v 18:13 PM
tornado12 je offline   Profil uživatele tornado12   Find more posts by tornado12   Foto galerie člena tornado12   Click here to Send tornado12 a Private Message   Add tornado12 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 76

citace:
Původní příspěvek od marie
jsem rád, že to někdo zkusil a můj názor je , že je obdivuhodný, jaký to má paličky. Ale zároveň si myslím, že stopadina soda by dala to samý. A snad i víc..Ale o to nejde...
Jak to vidíš snuk1?


kde jsi vzal tu jistotu ze by 150 sodik vpohode prosvetlil 1m2 ?? to bych opravdu chtel videt. Dival ses poradne na tohle vlakno a nebo tu pises jenom tak neco pro zabavu ....

tohle je skoro na K-

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 02-06-2010 v 19:17 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 77

Zdar kluci, nehádejme se, ale jak říká Bloody, tak hochu 150 soda zmetrové výšky? Neblázněme... věř tomu, že 4kilo z metrové výšky by mělo stejný výsledek jako tohle 144W LED světlo... a navíc by ty holky byly metr vytáhlý. Mít ten panel 30 cm nad, tak ty paldy sou jak pod sodou. Takže z toho plyne, že tímto testem sem si vyjasnil jakou sestavu a rozložení použít na moji plochu... proto to asi vyměním za 4x48W ( menší panely ), které dám na plochu a max 30 cm nad. S tím bych si věřil i na dotažení 4kila HPS.

Po několikáté zdůrazňuju, že tohle je opravdu test. Prostě sem si chtěl zkusit LED a bezdůvodně je nezatracovat. Z toho sem sobě i vám ukázal, že to jde. A taky po tomto kole vím/víte co udělat pro lepší výsledek s LED... prostě těm co je zajímají LED snad tento thread pomůže stejně jako mně. Za zájem sem rád, protože já když sem to chtěl zkusit, hledal sem na cizích fórech a opravdu beznadějně sem tápal než sem se rozhodl. A vidím, že jsem nebyl sám.



LED GROW 144W Respectflowers

Old Post 02-06-2010 v 19:32 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MK72
Stálý Člen

Karma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 78

Velikej přínos je tohle vlákno Skunku, no 4x48W je finančně darda, ale domnívám se že to je ten správnej setup, mám tedy nulové zkušenosti, nicméně mám snad 2x48W na cestěke mě, zkombinuju to na růst s úsporkou 125 (jeden týpek odtud mi ji snad brzy pošle) a na květ se sodíkemn150 nebo víc (tu stopadinu mi už jeden týpek odtud dodal).
Jsem nováček ale snad zvládnu ten stan včas vybavit a postnout to sem na G.
Dneska mi kyti na terase pořádně zmokly, nebyly odpolko v hlíně ale v bahně, no jak říkám, nováček, chvíle nepozornosti...
Věřím, že tohle vlákno patří do hall of fame

Old Post 02-06-2010 v 21:39 PM
MK72 je offline   Profil uživatele MK72   Find more posts by MK72   Foto galerie člena MK72   Click here to Send MK72 a Private Message   Add MK72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tornado12
Stálý Člen

Karma uživatele tornado12 - 89% PěstitelskáKarma uživatele tornado12 - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 79

Chcu se zeptat na váš názor na mazar.cz
kytky se netahnou a sou při zemi i ve vegetu i v květu. Na www.MAZAR.cz sem četl že se to dá zavěsit i 2m vysoko s větší osvitnou plochou a stejnýma účinkama na m2.
Co říkáte na ty panely?

Kytky nejspíš užívají dobré spektrum světla ( téměř 100%) proto se netáhnou a sou macatější , což u jakého koliv sodíku je cca 20-30% světelného spektra.
Asi do toho pujdu. sice investice velká ale jak píše skunk1 v dlouhé době se to vyplatí na spotřebě.

Old Post 02-06-2010 v 22:05 PM
tornado12 je offline   Profil uživatele tornado12   Find more posts by tornado12   Foto galerie člena tornado12   Click here to Send tornado12 a Private Message   Add tornado12 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 80

Zdar, no Mazara sem nikde neviděl, ale ty výšky nad plochou jsou nesmyl... počítají to pro jiný rostliny, než potřebuješ. No a jako když sem viděl jaký měli a maj ceny, tak to svědčí o tom, proč sem se rozhodl pro RESPECTFLOWERS, podadili mi, byli vstřícní a věnovali se mi, navíc panel je osazen od OSRAMU a fakt je precizně zpracovanej, navíc má čočky na diodách. Ty 2 metry výšky nikomu nevěř... každý světlo, i to sluneční se vzlálenosví slábne.

A jestliže bych měl 4x48W na metrrovej box, tak to dělá 192W orpoti kompletu 400W HPS, kterej bere 430. Takže uspořím 238W ( to je 0,238 kWH což by mělo být při 4,50 za kWH asi něco přes korunu za hodinu... 18h/18kč úspory ... 30 dní 540kč... nemyslíte, že se to dobře splácí? Doufám, že sem se někde nepřeklepl...a to sem nepočítal jak uspořím na odtahu, protože jede úplně na minimum.



LED GROW 144W Respectflowers

Naposledy upravil snuk1 03-06-2010 v 10:09 AM

Old Post 03-06-2010 v 10:01 AM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8707480 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív