Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Pegasovy kapky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9
Autor
Téma 
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 97

Cau vopisi,

doporucil bych ti kontaktovat clena - Pozdrav - popripade nejake dalsi cleny z temat v lecitelstvi, kteri se zminuji o jejich vyrobe.
Dalsi moznosti je vlozit si poptavku po pripravku do bazaru.
Mej se, matince at je jenom lip a at se dari....

Old Post 17-07-2013 v 19:49 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexda
Stálý Člen

Karma uživatele dexda - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 98

citace:
Původní příspěvek od Spicoli
Zdravím pokusníky!

nechci vám kazit náladu, ale propylenglykol není zas tak nevinný! Už na škole jsme si o něm říkali jako o kontaktním alergenu a pozor na možné interakce s dalšími rozpouštědly či jinými substancemi!

Malý článek zde:
http://zdravi.e15.cz/clanek/priloha...nglykolu-130038


Nedělal bych z toho zase takovou vědu, uvedený článek uvádí jako povolenou normu 25 mg/kg hmotnosti. To při např 60 kg představuje 1,5 g/den, při 80 kg 2g atd dále. Tolik toho v PK do sebe nikdo myslící nevpraví. A to nemluvím o tom, že co výrazně pomáhá, nemusí být kvůli možným alergickým reakcím zavrhováno. Dnešní mladé generace , mající alergii skoro na všechno, by pak byly odepsány.

Co se týče informací o "omylem" zhulení olíznutím zbytku i já tohle zažil, když jsem olíznul ukápnuté FS z první výroby... vezla mne houkačka , ale po hodině vyšetřování ve špitále mne poslali domů. EKG, ani na ORL nic nevypatraly a já od té doby dávám větší pozor. Ona totiž 20 km cesta v Tranzitu byla úděsná! Od té doby už vyrábím jen PK s PPG , aby se dávkování dalo snáze ohlídat.

Proč? A proč ne?

Old Post 23-06-2014 v 08:55 AM
dexda je offline   Profil uživatele dexda   Find more posts by dexda   Foto galerie člena dexda   Click here to Send dexda a Private Message   Add dexda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 99

citace:
Původní příspěvek od vopis
Léčba RS Příspěvek č. 1
Zdravím, moje mamka má RS tedy roztroušenou sklerózu a chtěl bych se zeptat zda-li někdo nemá na prodej nějaké fénixovy slzy, popřípadě nějaký podobný přípravek, který pomáhá při této obtížné nemoci, za všechny rady, či poznatky Vám budu moc vděčný !


http://www.spolek-kopac.cz/cz/

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 06-07-2014 v 10:29 AM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 100

Zdar mastičkáři!

Budu dělat zase nějaký výluh, ať už se to jmenuje podle pegasuse, nebo fenixe, je jedno, a tak mě napadá co místo propylenglykolu použít glycerin?
A taky nevím, jakým způsobem to nejlépe aplikovat, někde tady jsem četl, že perorálně je to ta méně vhodná metoda.
Jsem po operaci nádoru mozku, a nějaké ty špatné buňky tam zůstaly, takže je prý velmi pravděpodobné, že mi to naroste znovu a to už nebude taková pohoda, jako poprvé.

Děkuji

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 04-09-2014 v 16:29 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 101

Nejlepší je lékařský líh 96%, nejlepší volba, a nebo ayahuasca :-)

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 04-09-2014 v 16:43 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 102


Jo ayahuasca vypadá dobře, no když bude nejhůř použiju raději oprátku smrti, než liánu smrti.

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 04-09-2014 v 16:46 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 103

Špatně jsi to pochopil, resp. máš zřejmě o Ayahuasce mylné info, ale ten líh co jsem ti napsal je nejlepší volbou pro Extrakci konopí, také jsem zkoušel a je to jasná volba, sice dáš za 1L nějakej peníz, ale výsledek je 100% a máš jistotu, že tam není žádné chemické svinstvo.

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 04-09-2014 v 17:10 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 104

Asi jsem to špatně pochopil. Na líh nemám peňouze, páč jsem již drahnou dobu doma, na neschopence a žena má, je na mateřské, takže prachy nejsou.
Nicméně mé dotazy zůstali stále bez odpovědi.

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 07-09-2014 v 11:33 AM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 105

Kdybys chtěl info o ayahuasca tak v / pm /
Jinak líh je fakt drahý 1 litr 96% +/- 800 kč, já jsem kapky kdysi zkoušel jen ze zvědavosti zdali se to povede z půl litru. Sice to proběhlo vše v pohodě, výroba je jednoduchá, ale bylo toho malinko co by se za nehet vešlo.
Když ti chybí prašule tak jako nám všem... neradím, ale jestli Tě mohu přivést na dobrou stopu, tak popřemýšlej o Alpa Francovka 1000ml, ta stojí 1Litr 110 kč udělá ti skoro stejnou službu za podstatně menší peníz a také máš jistotu, že to není žádné chemické svinstvo.

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 07-09-2014 v 11:54 AM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hromislav
Nový Člen

Karma uživatele hromislav - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 106

tu je lieh 96,4% za 4kila:
http://www.liho-blanice.cz/eshop/pr...?id_product=271

a tu konzumny 80%, tiez za 4 kila:
http://www.vmd-drogerie.cz/lih-konz...special-80-1-l/

Old Post 21-10-2014 v 20:01 PM
hromislav je offline   Profil uživatele hromislav   Find more posts by hromislav   Foto galerie člena hromislav   Click here to Send hromislav a Private Message   Add hromislav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lolo
Stálý Člen

Karma uživatele lolo - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 107

http://www.diplomat-liehovar.sk/e-shop

čo poviete na tento výber? Je to za veľmi slušnú cenu. Myslíte, že to bude vhodné?

Old Post 20-11-2014 v 23:37 PM
lolo je offline   Profil uživatele lolo   Find more posts by lolo   Foto galerie člena lolo   Click here to Send lolo a Private Message   Add lolo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pavloush
Nový Člen

Karma uživatele pavloush - 20% PěstitelskáKarma uživatele pavloush - 20% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 108

citace:
Původní příspěvek od lolo
http://www.diplomat-liehovar.sk/e-shop

čo poviete na tento výber? Je to za veľmi slušnú cenu. Myslíte, že to bude vhodné?

Pokud to nějak neošidili, tak by to mělo být na 99% vhodné. Nemám s tím osobní zkušenost a tak jen teoreticky. Je otázka co všechno tento biolíh obsahuje, ale podle názvu (Bioalkohol BIO ETHANOL UNI 100) by mě být pro "naše" potřeby vhodný.

Old Post 21-11-2014 v 19:04 PM
pavloush je offline   Profil uživatele pavloush   Find more posts by pavloush   Foto galerie člena pavloush   Click here to Send pavloush a Private Message   Add pavloush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lolo
Stálý Člen

Karma uživatele lolo - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 109

Tak sú tam aj normy podľa ktorých sa má vyrábať alkohol a teda aj oni by ho mali podľa toho vyrábať. Čiže mal by byť ok a za tú cenu, asi nemá konkurenciu.

Old Post 22-11-2014 v 08:57 AM
lolo je offline   Profil uživatele lolo   Find more posts by lolo   Foto galerie člena lolo   Click here to Send lolo a Private Message   Add lolo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 110

No jde o to, čím je to denaturovaný, jestli je to bitrex, tak teda dobrou chuť.

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 22-11-2014 v 09:31 AM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 111



zdarec,ze svojej skusenosti najradsej doporucujem lekarsky benzin,ale jako druhu alternativu ten bioetanol,akurat ten bioetanol zo sebu stahuje hodne chlorofylu,takze miesto jantarovo hnedej je to tmavozelena az do tmavozelenocerna... nevim ci to bude na tej fotke videt,ale v tej flasi od koly uz mam prefiltrovany cisty produkt pred vyvarenim...

Old Post 22-11-2014 v 12:35 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pavloush
Nový Člen

Karma uživatele pavloush - 20% PěstitelskáKarma uživatele pavloush - 20% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 17  

Pohodička Výtažek Příspěvek č. 112

citace:
Původní příspěvek od sailinder
stahuje hodne chlorofylu,takze miesto jantarovo hnedej je to tmavozelena az do tmavozelenocerna...


Teď se naskytá otázka co je lepší. Opláchnou kytku benzínem a mít jantarový výtažek, nebo "vycucnout" pomoci lihu prakticky vše co rostlina obsahuje a mít "černý" maglaiz?

V meziválečném období se prodávaly v lékárnách výluhy z technického konopí a byly účinné ač žádné THC neobsahovaly! Tedy, pro léčebné účely určitě nejde jen o získávání THC, ale o vše co kytka obsahuje. Navíc, chlorofyl není jen prospěšný našemu organismu ale nezbytný!

Mám rád čaj z listiva. Je nejen chuťově výborný, ale také je to nejsilnější urologický čaj co znám. Tedy i listí obsahuje zdravotní prospěšné látky.

No, a teď si vyber

Old Post 22-11-2014 v 13:28 PM
pavloush je offline   Profil uživatele pavloush   Find more posts by pavloush   Foto galerie člena pavloush   Click here to Send pavloush a Private Message   Add pavloush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7879480 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív