Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 1 pokus ... rady
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Yxolol
Stálý Člen

Karma uživatele Yxolol - 88% PěstitelskáKarma uživatele Yxolol - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 335  

Nápad 1 pokus ... rady Příspěvek č. 1

Zdravim Growers Zima už je tu tak jsem se rozhodl začít skromny grow in ,, jak už bylo řečeno nešetřit na Setupu ale nemam na výběr

SETUP !

Skříň: 60x60x120 odhad přesně změřím a opravím
Přítach: Pasivv 2 otvory v zadu .
Odtach: Vetracek 12 V .. 1x
Cirkulace: Vetrak klipsank
Lampa : DILEMA ..--- PROSIM O RADU ---.. 125W Dual CFL nebo 150 W CFL RED ! ... slyšel jsem že pod RED to roste taky 18/6 .... možna pomaleji ale roste pak by byl vetsi vynos z kvetu jen se chci přesvetcit jestli nemam milné info ... diky za ohlasi
Osazenstvo: Special Kush od RQ nejspise ....Planuju 4x v 6l kvetnikach v hline

Zkusenosti s grow in nemam vubec zadne doufam ze se to v prubehu zlepsi .... nez to zacne vubec rust jsou potreba finance vse se bude odvijet od financi Až bude skřín ze vším všudy upnu sem fotky .... o víkendu možna i drive pridam fotky ... materialu folie pridelane na steny skrine je to stribrna dost odrazejici se folie bych rekl ale rad bych slysel i jiny nazor jelikoz muzu byt uplne vedle diky za veskere ohlasy ..

Old Post 20-10-2011 v 00:30 AM
Yxolol je offline   Profil uživatele Yxolol   Find more posts by Yxolol   Foto galerie člena Yxolol   Click here to Send Yxolol a Private Message   Add Yxolol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 2

Zdarek, na CFL se vyser a pores si sodik,,, 150 W sodik tady v bazaru koupis za par stovek a vysledek pod tim bude mnohem lepsi nez pod temahle bludickama jaky jsou cfl....kor na prostor 60x60 cm je 125 W cfl-ka dost malo...150W sodik uchladis i tim ventilatorem kterej mas...

Old Post 20-10-2011 v 07:09 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 3

zdarec,
presne, jak pise FrYnK... Cfl je na hovno. Kup 150w sodik a cooltubu. Par cooltub je i tady v bazaaru.

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 20-10-2011 v 07:21 AM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 4

já bach také volil sodík, ale když bych mermomocí šel do cfl, tak stopro do té red...

Old Post 20-10-2011 v 11:43 AM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 5

Být tebou jdu do CFL Mít skříň jak ty, tak jedu 2x 125w nebo aspon 250w CFL

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Old Post 20-10-2011 v 12:26 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yxolol
Stálý Člen

Karma uživatele Yxolol - 88% PěstitelskáKarma uživatele Yxolol - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 335  

Příspěvek č. 6

Děkuju za ohlasi jsem ani nečekal .... jenom že lidi penize ...... jen bych se chtel dozvedet jestli pdo tou RED spectrem ide i ten rust ......dekuju ale za vase postrehy ... urcite si to promyslimm i kdys je to prvni grow jsem studentem tak si vydelavam kde se da ..a na skrinku porad ne a ne tak chci zacit s mensi mirou a porad vylepsovat zvetsovat sak vime grow TRip !! at to roste

Old Post 20-10-2011 v 22:19 PM
Yxolol je offline   Profil uživatele Yxolol   Find more posts by Yxolol   Foto galerie člena Yxolol   Click here to Send Yxolol a Private Message   Add Yxolol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Yxolol
Děkuju za ohlasi jsem ani nečekal .... jenom že lidi penize ...... jen bych se chtel dozvedet jestli pdo tou RED spectrem ide i ten rust ......dekuju ale za vase postrehy ... urcite si to promyslimm i kdys je to prvni grow jsem studentem tak si vydelavam kde se da ..a na skrinku porad ne a ne tak chci zacit s mensi mirou a porad vylepsovat zvetsovat sak vime grow TRip !! at to roste


Ahoj. Jasny, poroste to i pod red. Koukni do myho podpisu na kalfas, kterej jsem predtim jel. Mel jsem CFL 200W red po celou dobu growu.
Peace djV.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 21-10-2011 v 12:52 PM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 8

za mě 150w HPS ale pokud to chceš mít nějak (lampu) rozumě od vrcholku tak budeš potřebovat lepší větrák nabo cooltube :-)

ja mam cooltube 150w HPS na stjnym prostoru a s tim že do tuby foukam +- 300 m3/h tak ji mohu mit 5 cm nad vrcholkama s tim že tam u vrcholku mam nějakejch 28 .....


ale pokud nemaš finance na cooltubu a větrak tak ti doporučuju 200 - 250 cfl red (ale stejně bych bejt tebopu pořešil lepší větrak celekem dostupnej je TT 100 asi za 1000kč )

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 21-10-2011 v 18:03 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

prostor je to velkej ale za me je to CFL, kdyz se to s ni umi da se kouzlit, viz icmag a podobny servry. HPSku sem mel v sudu ala gman... Vetrak 250m3/H kytky mi tam doslova litaly a furt sem mel problem tu mrchu uchladit, nehlede nato ze sodiky nejsou moc bezpecny.

cenu bych tu neresil, oboji vyjde na +-stejne...

Old Post 22-10-2011 v 08:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yxolol
Stálý Člen

Karma uživatele Yxolol - 88% PěstitelskáKarma uživatele Yxolol - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 335  

Příspěvek č. 10

TAK LIDI JSEM TU Z5!!! :P

Takze Slunicko by melo byt Philips 250 W sodik .... a to na prostor
S,h,V 80x70x190 stinitko Home small ... ze shopu z kladivkovyho plechu . Folie bude bííla z shopu . dale ofuk 1x clypsnak ... r=70 mm .. pritach 2x pasivv 1x active 12V .. dale Odtach je vyresen 3x active 12 V + 1x ofuk na lampu 1x 12V dale kvetniky 5,7 l 4x + 4x podtacek ... dale .. ----->jako půdu jsem zvolil Biobizz -light mix ... jelikoz se mi zda ze je krasne vzdusny .P.a je to bio takze pohnojeno na 1 etapu rustu dale ... Perlit na provzdusneni substratu , A tet je na rade osazenstvo jelikoz budu osazovat 4x kvetniky tak jsem se rozhodl pro krasny a vynosny model s krasnymi velkymi listy WW myslim ze na zacatek docela dobra volba :P SEED :WHITE WIDOW FEMINIZOVANE SEEDBANK:Pair Seeds.. Banka udava Kvet : 54-63 dni kvetenstvi .. Banku velice moc neznam a nemam sni velke zkusenosti ale bylo to docela levne Pheno :P dale jsem si poridil i hydrostanici s cidlem = urcovani teploty na vrcholku vlchkosti . dale Ph zatim necham v nahode jelikoz jsem zatim nesehnal PH papirky takze nemuzu posoudit ph vody .. Ec nebudu zatim vubec resit v nedohledu postupem casu snad ...

Dale bych se chtel poradit s predpestovani semen slysel sem tet super typ ze namoci toaletni papir par vstev da na ne seminka priklopije opet toaletnim papirem ... na lechko aby to nebylo slisovany ... da to do sacku a pak na radiator na chvilicku aby se to neupeklo a rikal ze klicivost suprova :P tak jsem zvedavy dale presadim do rockwool kostek ... PS : mohl by nekdo pomoct s pripravou rockwool kostky nez do ni dam Klicek ...a jak se o to +- starat nez presadim do hliny [Vlozim] ... dale .. by me zajimal VAS NAZOR NA TO VSECHNO .... NEJAKA RADA KTERA BY NEJAK POMOHLA TOMUHLE 1.Projektu .... Budu velice Vdecny .. abych rekl Uz se na ty holky aji tesim Prosim o pripominky k ventylaci... a k Predpestu dikY Za gramatiku Psano docela na rychlo [Na kolene]

Old Post 09-12-2011 v 23:46 PM
Yxolol je offline   Profil uživatele Yxolol   Find more posts by Yxolol   Foto galerie člena Yxolol   Click here to Send Yxolol a Private Message   Add Yxolol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yxolol
Stálý Člen

Karma uživatele Yxolol - 88% PěstitelskáKarma uživatele Yxolol - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 335  

Příspěvek č. 11

Dale potrebuju rychlou radu jelikoz zitra stavim skrin tak bych potreboval vedet kde udelat odtach jestli uplne az na hore skrine dejme tomu od zeme nejakych 1700mm nebo treba k,, kvetniky = 400 mm + kviti +- 400 mm vzdalenost od vrchu cca 300 mm = 1100 mm takze 600 mm prostoru prazdneho ..... ale logicky bych to dal uplne co nejvise kvuli stoupani tepleho vzduchu a behem odsati ochlazeni vetsiho mnostvi vzduchu no poradte fakt se nemuzu rozhodnout.. obe moznoti mi prijdou v necem dobry predem dekuji .. za nejakou reakcii

Old Post 09-12-2011 v 23:59 PM
Yxolol je offline   Profil uživatele Yxolol   Find more posts by Yxolol   Foto galerie člena Yxolol   Click here to Send Yxolol a Private Message   Add Yxolol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Namy91
Stálý Člen

Karma uživatele Namy91 - 65% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 12

odtah rozhodne a vzdy je v skrini uplne hore!

"We do what we must, because we can!"

Namy(ho) prve indoor pociatky..

...Ultimate 29W micro grow by Namy91...

Where the weed is?
Stir it up - Bob Marley



Old Post 10-12-2011 v 01:10 AM
Namy91 je offline   Profil uživatele Namy91   Find more posts by Namy91   Foto galerie člena Namy91   Click here to Send Namy91 a Private Message   Add Namy91 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yxolol
Stálý Člen

Karma uživatele Yxolol - 88% PěstitelskáKarma uživatele Yxolol - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 335  

Příspěvek č. 13

ty brdo dekuju to se mi ulevilo a co ta rockwool kostka nemas nahodou stim zkusenosti ,??

Old Post 10-12-2011 v 01:29 AM
Yxolol je offline   Profil uživatele Yxolol   Find more posts by Yxolol   Foto galerie člena Yxolol   Click here to Send Yxolol a Private Message   Add Yxolol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yxolol
Stálý Člen

Karma uživatele Yxolol - 88% PěstitelskáKarma uživatele Yxolol - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 335  

Příspěvek č. 14

Musim jeste post jelikoz by me jeste zajimalo jestli je dobre met klima kde je skrin ulozena je to pokoj 2 NP .. podkroví takze jelikoz je venku jak je sychravo as destivo tak sem zde uvnitr pokoje nameril teplotu denn - noc 21-23 C ... cos se mi zda optimalní ..a vlchkost se drzi pres den okolo 40-45 % a v noci to klesa na 33 % +- dale bych se chtel zeptat ci je lepsi jet svitit pres vecer a pres den tma nebo naopak [Do boxu nepronika svetlo ] Dekuji ..

Old Post 10-12-2011 v 01:33 AM
Yxolol je offline   Profil uživatele Yxolol   Find more posts by Yxolol   Foto galerie člena Yxolol   Click here to Send Yxolol a Private Message   Add Yxolol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 15

cau, tak rw kostky jsou spis urcene pro klonovani, nevim zda se to da nejak pouzit vubec pri pestu ze seminka, ale urcite by to nejak domyslet slo, kazdopadne klidně sad do hliny rovnou. Do light mixu uz nic primichavat nemusis, ani perlit, je to dost vzdusne a perlit uz tam taky je. Zajímalo by me co to máš za vdovu, pokud dobre ctu, tak tady máš napsané ze to je od Pair seeds, ty jsem opravdu nikde nenasel.

Pokud jsi cetl faq, tak vlhkost je dobre mit pri rustu co nejvyzsi, treba i 80%, takze tvoje vlhkost se hodi spis na kvet. To ale mokryma kapesnikama nijak nezvednes, pokud mas 250 sodu. Bud zvlhcovacku, ale ta je draha, nebo to proste nech tak a ono to poroste taky, ale idealni to nebude.

Drzim palce mozna na tom malem prostoru bych byl taky pro CLF

Old Post 10-12-2011 v 02:12 AM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yxolol
Stálý Člen

Karma uživatele Yxolol - 88% PěstitelskáKarma uživatele Yxolol - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 335  

Příspěvek č. 16

dik .. myslis ze kdys tam budou kalisky ..... ktere se budou odparovat + hadra mokra... a splichani sten vodou ... tak nedostanuvisi vlchkosti.. .. ? a k tomu zda se ti ten prostor spatny na 250 W .. ? videl jsem i mensi o hodne mensi prostory s 250 w este s cooltube.. takze newim newim o tom bych zauvazoval.. ale dekuju za ohlas a ten rockwool kaslu na to teda a rikas semena hned do hliny.. ? nemam je teda davat klicit.. ?

Old Post 10-12-2011 v 02:18 AM
Yxolol je offline   Profil uživatele Yxolol   Find more posts by Yxolol   Foto galerie člena Yxolol   Click here to Send Yxolol a Private Message   Add Yxolol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0360990 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív