Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Autoflower odrůdy a jak na ně , zkušenosti , rady , tipy a triky ZDE !!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 26 27 28 29 30 »
Autor
Téma 
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 433

Vrtačku a nabouchat pár děr dospodu. Stačí tak 5-6 děr 5 mm průměr. Hlavně aby ta voda mohla postupně odtéci.

Old Post 05-07-2016 v 09:47 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bylinkar90
Nový Člen

Karma uživatele bylinkar90 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 434






Zdravím všechny growery :-) mám dotaz mám v indooru 5 kytek Automatky Whide Widow - Už jsou v květu jsou pěkně obalené foto přiloženo jen mám dotaz zda bych je mohl dát ted ven nebo ne.....Aby je to nějak nepoškodilo. Zbývají mi 4týdny dokonce :-) Děkuji

Jsem začátečník

Naposledy upravil bylinkar90 07-07-2016 v 14:25 PM

Old Post 07-07-2016 v 12:41 PM
bylinkar90 je offline   Profil uživatele bylinkar90   Find more posts by bylinkar90   Foto galerie člena bylinkar90   Click here to Send bylinkar90 a Private Message   Add bylinkar90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 435

citace:
Původní příspěvek od bylinkar90
Zdravím všechny growery :-) mám dotaz mám v indooru 5 kytek Automatky Whide Widow - Už jsou v květu jsou pěkně obalené foto dodám jen mám dotaz zda bych je mohl dát ted ven nebo ne.....Aby je to nějak nepoškodilo. Zbývají mi 4týdny dokonce :-) Děkuji


Nemá je to jak poškodit, jenom pozor ať nemaj třeba 2 hodiny tmy ve skříni a pak si je poslal do poledního slunce,

Superšimpanzi Vesmírných sborů, kteří v nulové gravitaci páchají nemravnosti, ztrácejí nárok na banány.

Old Post 07-07-2016 v 14:26 PM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bylinkar90
Nový Člen

Karma uživatele bylinkar90 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 436

citace:
Původní příspěvek od M@gic


Nemá je to jak poškodit, jenom pozor ať nemaj třeba 2 hodiny tmy ve skříni a pak si je poslal do poledního slunce,


No já bych je tam nechal furt ....akorát asi nějak zakrejt před deštěm aby nechytli plísen co .....co říkáte na foto??

Jsem začátečník

Old Post 07-07-2016 v 14:33 PM
bylinkar90 je offline   Profil uživatele bylinkar90   Find more posts by bylinkar90   Foto galerie člena bylinkar90   Click here to Send bylinkar90 a Private Message   Add bylinkar90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gerwes
Nový Člen

Karma uživatele gerwes - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 437




chtel sem se jen zeptat jak poznam kdy sklidit..

Old Post 07-07-2016 v 17:48 PM
gerwes je offline   Profil uživatele gerwes   Find more posts by gerwes   Foto galerie člena gerwes     Add gerwes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 438

citace:
Původní příspěvek od gerwes
chtel sem se jen zeptat jak poznam kdy sklidit..


Kup si mikroskop nebo to ber odhadem...první fotka se zdá, že už by to mohlo být, ale ta poslední určitě ne. ještě bych tomu nějakej den nechal. hlavně to propláchni a příště už AUTO pod lampou nejeď :-D

Thomas V.

Old Post 07-07-2016 v 18:43 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gerwes
Nový Člen

Karma uživatele gerwes - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 439

neni to pod lampou.je to jen za oknem.... 3 druhy....uz sem zacal proplachovat.mam tomu ostrihat listy?pomuze to necemu?.dik

Old Post 08-07-2016 v 07:58 AM
gerwes je offline   Profil uživatele gerwes   Find more posts by gerwes   Foto galerie člena gerwes     Add gerwes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 440

Listy určitě nechat tím že je dáš pryč ničemu napomůžeš ba naopak asi tak.

Old Post 08-07-2016 v 12:26 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 441

Boha jeho proč chce kazdej oskubavat listy?!! Bez těch listů by ta kytka nežila!! Neni důležité, aby svitilo na palice, důležité je aby svitilo na LISTY, aby probíhala fotosynteza ;-)

Thomas V.

Old Post 08-07-2016 v 14:02 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gerwes
Nový Člen

Karma uživatele gerwes - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 442

v klidu.se necil.proto se ptam.od toho to tady je ne :-D
.....diky za rady panove

Old Post 09-07-2016 v 11:33 AM
gerwes je offline   Profil uživatele gerwes   Find more posts by gerwes   Foto galerie člena gerwes     Add gerwes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 443

a budu a budu!!!! :-D

Thomas V.

Old Post 09-07-2016 v 13:25 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuckiez
Stálý Člen

Karma uživatele chuckiez - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 444

Borci, kdy nejpozději zasadit AF?

Old Post 18-07-2016 v 09:01 AM
chuckiez je offline   Profil uživatele chuckiez   Find more posts by chuckiez   Foto galerie člena chuckiez   Click here to Send chuckiez a Private Message   Add chuckiez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bylinkar90
Nový Člen

Karma uživatele bylinkar90 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 445

Zdravim mam dotaz da se automatka pestovat doma treba v pokoji v male skrince pri nejakem lehkem sviceni. Jde o to ze jsem je ted mel pod 400w sodikovkou v growboxu ale ma to velkou spotrebu a desime spotreba nebo spis tchyni desi ucet za elektriku......tak ze bych box zrusil a udelal neco maleho na automatky ......dik za rady ☺

Jsem začátečník

Old Post 19-07-2016 v 09:32 AM
bylinkar90 je offline   Profil uživatele bylinkar90   Find more posts by bylinkar90   Foto galerie člena bylinkar90   Click here to Send bylinkar90 a Private Message   Add bylinkar90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 446

Čau, nikde jsem se nedocet jak je to z ohýbáním matu? Zkoušel to někdo ? Letos to prubnu, jen jestli někdo neví.

Old Post 19-07-2016 v 11:58 AM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 447

bylinkar90 automaty si nech na venek, doma bych jel klasiku. 400W by nemela byt zase az takova hruza. nebo jed 250W anebo si nech postavit LED panel.

Old Post 19-07-2016 v 12:05 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 448


citace:
Původní příspěvek od jufik
Čau, nikde jsem se nedocet jak je to z ohýbáním matu? Zkoušel to někdo ? Letos to prubnu, jen jestli někdo neví.


cau, cekni autoflower.net, tam ohybaju jedna radost napr. na fotke sodk x alien od mephisto gen.

je tam fim, lst. chce to ale auto co ma rastovy potencial napr. tu znamy magnum, mazar. na lowridera by som to neskusal

Old Post 19-07-2016 v 12:13 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 26 27 28 29 30 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1942150 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív