Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Autoflower odrůdy a jak na ně , zkušenosti , rady , tipy a triky ZDE !!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 25 26 27 28 29 »
Autor
Téma 
Sportex1987
Nový Člen

Karma uživatele Sportex1987 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 417

citace:
Původní příspěvek od liqueweed
Uplně jiný soudek tématu.
Jaké podmínky a kriteria musím dodržet při klonování?


Vykašlal bych se na to jen ztráta času. Budeš mít kvetoucí řízky a počítej ze se seknou než zakoreni. Výnos se určitě zmenší. Ten řez ti neporoste jako klasik řez z matky na to vsadím krk. Ale zkus to třeba se ti povede něco nového :-) ale silně pochybuji tolik můj názor. Peace.
teoreticky keby pouzi vela iaa a daku tu ga 3 bi natiahol internody a da sa povedat s5 prepol na rast ,iaa a ga 3 bi zablokovaly kvet ale bolo bi to nachylne na hermeni za pokus to ale stoji ale tie hormony su neni zrovna lacna zalezitost v cistej forme ktoru bi potreboval a ich namiesanie na sprave ppm je pri domacich podmienkach nonsens

Old Post 01-08-2015 v 08:45 AM
Sportex1987 je offline   Profil uživatele Sportex1987   Find more posts by Sportex1987   Foto galerie člena Sportex1987   Click here to Send Sportex1987 a Private Message   Add Sportex1987 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
liqueweed
Nový Člen

Karma uživatele liqueweed - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 418

Studoval jsem to na icmagu i si dopisoval s jorgem cervanetes a ano pokud je to stabilni kmen čisty autoflow. tak to nejde. Zakořeni lepe než klasicky ale hrmonalně začne kvest ve stejnou dobu jako matka pokud mate mikroskřin oplati se to jinak ne lepši je backcrossing změnit hormonalně pohlavi acilpirinem udělat hermač mit vlastni nestabilni fenotyp nachylny na hermafroditzmus po par generacich křiženi se to ustalí peace

Old Post 03-08-2015 v 17:49 PM
liqueweed je offline   Profil uživatele liqueweed   Find more posts by liqueweed   Foto galerie člena liqueweed   Click here to Send liqueweed a Private Message   Add liqueweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 419

Chudák Jorge :-)

Old Post 03-08-2015 v 17:53 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svolnyradikal
Nový Člen

Karma uživatele svolnyradikal - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 420

Letos poprvé auto:
Sweets Cheese auto
Jack 47 auto
Northern Lights automatic
Vše v plagronu s guánem,hnojil pouze ve fázi květu (chyba!).Ale jsem
spokojenej.Napoprvé SCH asi dvacet g,Jack 47 kolem třiceti a NLa třicet
pět g.Vzhledem k tomu,že to mám jen pro sebe postačující.Nyní mám v
Biobizzu Cream Mandarine tak uvidím.

Svolnyradikal

Old Post 04-08-2015 v 15:04 PM
svolnyradikal je offline   Profil uživatele svolnyradikal   Find more posts by svolnyradikal   Foto galerie člena svolnyradikal   Click here to Send svolnyradikal a Private Message   Add svolnyradikal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 421

citace:
Původní příspěvek od liqueweed
mit vlastni nestabilni fenotyp nachylny na hermafroditzmus po par generacich křiženi se to ustalí peace


jojo, uz 15 rokov sa snazim mat nfnnh, je to mokry sen kazdeho true breedera

Old Post 04-08-2015 v 16:52 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 422

citace:
Původní příspěvek od Maxeaux


jojo, uz 15 rokov sa snazim mat nfnnh, je to mokry sen kazdeho true breedera


Jo jo :-) Plný souhlas. Teoreticky už mám mnoho svých odrůd, ale v praxi je to výrazně slabší :-)) Musel jsem se smát když jsem si představil starého praktika Jorgeho jak vykládá o backcrossingu a kroutí přitom očima :-) A pokud mluvil o tom alcylpyrínu on, tak si nejspíš dělal legraci.

Old Post 04-08-2015 v 19:16 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurgiano
Stálý Člen

Karma uživatele Jurgiano - 42% PěstitelskáKarma uživatele Jurgiano - 42% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 423

Zdarec mám dva af automazari sú to pekné kytky poriadne sa vytiahli majú cez 1.40m. Akurát aj okolitá burina poriadne vyrástla a keď som bol na mieste okolo 18:00 všimol som si že ako zapadá slnko moc už na kytku nesvieti priame svetlo len na vrcholec. Chcem sa optýtať či sa to nejak moc podpíše vo finiši. Inač mi tam svieti od rána priame slniečko. Neviem či to tam okolo vysekať riadne alebo premiestniť kytky mam ich v 20l kvetináčoch. Ale ani do jedného sa mi nechce.

Old Post 29-08-2015 v 09:53 AM
Jurgiano je offline   Profil uživatele Jurgiano   Find more posts by Jurgiano   Foto galerie člena Jurgiano   Click here to Send Jurgiano a Private Message   Add Jurgiano to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jurgiano! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 424

Cau, ak ti tam svieti slnko od rana do 6, tak to je viac ako luxus.

Old Post 29-08-2015 v 13:10 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stursy
Nový Člen

Karma uživatele stursy - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 425

Zdravím,
potřebuju se na něco zeptat. Na začátku tohodle threadu jsem četl, že jde narvat 50 AF do 90 litrovýho maltovníku. To ty kytky nepotřebujou skoro žádný místo okolo sebe? Koupil jsem si ho taky a mám přibližně 20 regular AF semen. Můžu je tam teda rozmístit nebo jich tam dát třeba jen 8 a zbytek do kýblů? Díky za rady.

Old Post 26-04-2016 v 07:53 AM
stursy je offline   Profil uživatele stursy   Find more posts by stursy   Foto galerie člena stursy   Click here to Send stursy a Private Message   Add stursy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandokan007
Nový Člen

Karma uživatele Sandokan007 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 426

Zdravím, jsem začátečník s AutoFloweringem. Mám tu několik semínek, které jsem si zakoupil, momentálně jsem na začátku. Bude to dané na balkoně.

Rád bych věděl zda můžu dát dvě do jednoho 35l kýble nebo raději dát na každý kýbl jedno.

Dál bych potřeboval poradit hnojiva, zda vůbec hnojit. Mám AUTO Jacka, AK47 AUTO a CBD HAZE AUTO.

Díky za každou radu, tip, odpověď ...

SANDOKANŮV TEROR!

Old Post 26-04-2016 v 10:49 AM
Sandokan007 je offline   Profil uživatele Sandokan007   Find more posts by Sandokan007   Foto galerie člena Sandokan007   Click here to Send Sandokan007 a Private Message   Add Sandokan007 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Sandokan007! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 427

citace:
Původní příspěvek od stursy
Zdravím,
potřebuju se na něco zeptat. Na začátku tohodle threadu jsem četl, že jde narvat 50 AF do 90 litrovýho maltovníku. To ty kytky nepotřebujou skoro žádný místo okolo sebe? Koupil jsem si ho taky a mám přibližně 20 regular AF semen. Můžu je tam teda rozmístit nebo jich tam dát třeba jen 8 a zbytek do kýblů? Díky za rady.


No obecně ty naše kytky nemají moc rády když se s jinejma perou o místo. ale když už máš maltovník, tak autoflowery, které se nevětví (a dělají jednu palici) potřebují tak cca 15-20 cm kruh. Tobě by se tam můžou vejít 2 řady po 4 kytkách.

Old Post 26-04-2016 v 11:15 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 428

citace:
Původní příspěvek od Sandokan007
Zdravím, jsem začátečník s AutoFloweringem. Mám tu několik semínek, které jsem si zakoupil, momentálně jsem na začátku. Bude to dané na balkoně.

Rád bych věděl zda můžu dát dvě do jednoho 35l kýble nebo raději dát na každý kýbl jedno.

Dál bych potřeboval poradit hnojiva, zda vůbec hnojit. Mám AUTO Jacka, AK47 AUTO a CBD HAZE AUTO.

Díky za každou radu, tip, odpověď ...


Nastuduj FAQ (položka v menu nahoře).
35l kýbl je velkej jako hrom. Já používám 10 litrový na autoflower a 18 l na fotoperiodický. 2 kytky ten velkej snese.
Hnoj až od takového 5-tého týdne. A použij nějaké květové hnojivo. Když budeš chtít šetřit, tak do kýble v 5-tém týdnu nasyp lžíci práškového fosfátového skla a zalej to.

Old Post 26-04-2016 v 11:19 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 429

Potřeboval bych se dozvědět, jestli 70 dnů od semínka ke sklizni u Automazara platí nebo je seedbankou podhodnocena?
Budud vděčný za radu

Old Post 24-05-2016 v 20:22 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 430

[QUOTE]Původní příspěvek od Murph
Potřeboval bych se dozvědět, jestli 70 dnů od semínka ke sklizni u Automazara platí nebo je seedbankou podhodnocena?
Budud vděčný za radu
[/QUOTE

Zdravím
Počítej s tím že to bude trvat spíš o něco dýl...
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 25-05-2016 v 03:38 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mohamed
Stálý Člen

Karma uživatele mohamed - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 37  

kyblíky na kytky, díry ? Příspěvek č. 431


Hoj,
takovej dotaz... Pěstuju automaty ve foliovníku, některý v hlíně, některý mám v květináčích, teda spíše "kyblíkách" 6l a 12l... Teď mi došlo, že kyblíky nemají dole žádné díry, mám je tam udělat nebo když je to ve foliovníku tak to není třeba ? Tzn. je to dobrý pro lepší "dýchání půdy a rostlinky" nebo to nemá vliv ? Takhle jsem to zkusil viz. obrázek udělat na jednom kýblu, ale mám jich dalších 15, ve kterých už jsou kytky, tak nevim jestli to mám dělat nebo ne

Díky za odpověď

Old Post 04-07-2016 v 09:26 AM
mohamed je offline   Profil uživatele mohamed   Find more posts by mohamed   Foto galerie člena mohamed   Click here to Send mohamed a Private Message   Add mohamed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 432

Čau, bez děr na spodu nemá přebytečná voda kudy odtéct a hrozí hniloba kořenů. Myslím, že ta práce navíc se vyplatí, a je jedno, kde to máš.

Old Post 04-07-2016 v 15:52 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 25 26 27 28 29 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9526080 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív