Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Autoflower odrůdy a jak na ně , zkušenosti , rady , tipy a triky ZDE !!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 24 25 26 27 28 »
Autor
Téma 
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 401

To Rigg:

S těmi samozavlažováky bývá problém ze startu, když je napustíš a kytky se "topí" ve zbytečně přelitém médiu. Ale jestli to máš doma a budeš zalévat zprvu vrchem, může být. Já jsem na tohle lama a ve startu vždycky přeliju, sekne se to, sníží se výnos. Proto radši jedu klasiku.

Automaty dávám rovnou do hlíny, klasiku i mezi kapesníky, jak se mi zrovna chce. Ale tady bych to udělal tím způsobem, na jaký jsi zvyklý, jen to potom dát prostě do finálního květníky. Pojedu taky 20l na kytku u automatů.

Substrát si míchám svůj, používám mix kupovaného (na pelargonie, zahradnický, případně co je v akci) + domácí kompost + kokos. Nejlíp mi to rostlo, když jsem zamíchal ještě guano hnojivo před výsevem. Takovou tmavě zelenou barvu jsem ještě neviděl. Kdysi jsem si dělal srovnání substrátů z growshopu se středním předhnojením (Plagron, Bcuzz) a normál hlíny z OBI. Rozdíl byl tak akorát v ceně a v tom, že "značkové" měly perlit a byly o něco málo vzdušnější. Celkově všechny blbě drží vodu, po přidání kompostu pohoda. Osobně si myslím, že ceny médií v growshopech absolutně neodpovídají kvalitě produktu a je to obyč hlína v hezkým pytli s ještě hezčí marketingovou masáží. Vím, že s mým názorem spousta lidí nebude souhlasit a nikomu nic nenutím, jen si prostě myslím, že peníze se dají investovat jinam. Kamarád třeba nekupuje vůbec nic, používá jen kompost, který na podzim zaryje, na jaře zasadí klony a jen pořádně zalévá. Sklízí z kytky 3x tolik co já. A kdybych Ti napsal, čím hnojím, to už by mě tu asi ukamenovali.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 05-05-2015 v 20:50 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witko69
Stálý Člen

Karma uživatele Witko69 - 32% PěstitelskáKarma uživatele Witko69 - 32% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 402

@irvin.. zkus take ganjaseeds.sk U AF volim vetsinou nejaky strain od spanelskych bank (Dinafem,Sweed seeds....) Dinafem me prekvapil. Roadrunner#2, pomer cena/vykon na 8*. Nenarocna, vdecna odruda, sazeno v cervenci, o svatcich. Toliko na zpestreni, nikdy predtim jsem u AF dve zatvy za sezonu nezkousel, noc byla dlouha a presto stihl dozrat. i RR#2 by tyden navic prospel a u zadna slecna nemela problem se svoji orientaci. A navíc, tady v podhori je podzim kratky a mraz casto prichazi pred sv. Vaclavem.

"Breed the best, and forget the rest" - Luther Burbank

Old Post 05-05-2015 v 22:22 PM
Witko69 je offline   Profil uživatele Witko69   Find more posts by Witko69   Foto galerie člena Witko69   Click here to Send Witko69 a Private Message   Add Witko69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witko69
Stálý Člen

Karma uživatele Witko69 - 32% PěstitelskáKarma uživatele Witko69 - 32% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 403

Typo: Melo byt RR#2, slecna#2.. Omlouvam se za zmatecnost

"Breed the best, and forget the rest" - Luther Burbank

Old Post 05-05-2015 v 22:24 PM
Witko69 je offline   Profil uživatele Witko69   Find more posts by Witko69   Foto galerie člena Witko69   Click here to Send Witko69 a Private Message   Add Witko69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rigg
Nový Člen

Karma uživatele Rigg - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 404

MedvedBrtnik:

To je dost zajímavý co píšes. Masáže a hezký etikety vládnou to je fakt, ale když si vezmu tabulku hodnot a složení která nekecá (neměla by) vychází mi z toho Batmixu kvalitní médium. A jelikož nechci jet "plantáž" ale jen na pohodu vypěstovat něco dobrýho svýho, tak jednou ročně jestli dám 50 nebo 500 peněz mě nezrujnuje, ale pokud je rozdíl i v kvalitě jak říkaš, tak mě to zajímá, protože chci dát holkám prostě to nejlepší. Je to v pr*eli no, ty názory se tak různí že člověk si to musí sám postupně osahat, ale moc Ti děkuju za názor. Mám v rámci rodiny možnost sehnat fajn kompost nebo slepičí trus a tyhle dobroty, tak to možná něco pořešim a kdyby se povedlo všechny dotáhnout do konce, alespoň pak můžu srovnat

Ty samozavlažováky mají dole plovák a indikujou hladinu vody, tak sem počítal že když budu s plovákem někde uprostřed stupnice, bude to cajk. Zpočátku sem lil jen shora, a zhruba litr vody poslal do zásobníku pro udžení vlhkosti dlouhodoběji.

V sobotu k večeru sem zasadil a zatím stále nic, ale co sem se tu tak porůznu dočetl, jsem ještě 'v normě'. Tak doufám, že mě už v příštích pár dnech pozdraví nový přírůstek

Taky ste se poprvé tak těšili nebo sem jen magor?

Old Post 06-05-2015 v 01:52 AM
Rigg je offline   Profil uživatele Rigg   Find more posts by Rigg   Foto galerie člena Rigg   Click here to Send Rigg a Private Message   Add Rigg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Korag
Stálý Člen

Karma uživatele Korag - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 405

Presaddzanie autoatov musi byt ale pre niekoho nutna vec. Nie kazdy si to moze dat zo zaciatku do fianlu a nehat to v klude na zahrade hlavne tu na Slovensku. Preto mne osobne sa osvedcilo vzdy predpestovat v malych kvetinackoch a co najrychlejsie presadit do finalu(bud priamo do zeme alebo nejakeho kyblu) a tak je vacsia sanca ze ten automat zacne rast jak divy... Minuly rok som bol napr spokojny... Mal som 2 AF az mesiac v mini kvetnikoch, bal som sa ze to nerozhybu no pravda bola taka, ze mi z nich vyrastli obrovske automaty... dokonca ten 1 mal este vacsi vynos nez pise seed banka, takze nie vzdy je to tak ze po presadeni sa AF nechyti, ale aj to sa moze stat.

Old Post 06-05-2015 v 10:14 AM
Korag je offline   Profil uživatele Korag   Find more posts by Korag   Foto galerie člena Korag   Click here to Send Korag a Private Message   Add Korag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mumuk
Stálý Člen

Karma uživatele mumuk - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 406

Mě se osvědčily rašelinove květináče nebo velké kelímky od jogurtu
Když přesazuju tak kelímku odriznu dno a sadim i s kelimkem

Old Post 06-05-2015 v 10:40 AM
mumuk je offline   Profil uživatele mumuk   Find more posts by mumuk   Foto galerie člena mumuk   Click here to Send mumuk a Private Message   Add mumuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 407

Ono je to i otázka genetiky, automaty, které pěstuji, cca po měsíci ukáží pohlaví a začnou kvést. Přesazovat v květu asi není úplně ideální. Když jsem sadil v dubnu, kdy je zima, měsíc to nic nedělalo, potom měsíc rostlo, ale výnos byl slabší.

Potom jsem zkoušel předkličovat na vatě a ve stejnou dobu dát rovnou do substrátu semena k vyklíčení, po týdnu jsem přihodil naklíčené z vaty. Bylo krásně vidět, že jsou ty nepředklíčené rychlejší a větší.

Kdybych to neměl x krát ověřené, nepsal bych to sem. Ale když je předklíčení nutnost, dělejte to tak, píšu jen vlastní empirický poznatek.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 06-05-2015 v 13:10 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 408

citace:


Taky ste se poprvé tak těšili nebo sem jen magor?


aj po 15 rokoch sa zakazdym tesim jak magor

Old Post 06-05-2015 v 16:10 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
liqueweed
Nový Člen

Karma uživatele liqueweed - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 9  

Dotaz Příspěvek č. 409

Uplně jiný soudek tématu.
Jaké podmínky a kriteria musím dodržet při klonování?

Old Post 09-06-2015 v 21:13 PM
liqueweed je offline   Profil uživatele liqueweed   Find more posts by liqueweed   Foto galerie člena liqueweed   Click here to Send liqueweed a Private Message   Add liqueweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 410

liqueweed: klonování autofloweringů!?!?! Chlape s tím tady asi moc nepochodíš..

Žij a nechej žít

Old Post 09-06-2015 v 21:29 PM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 411

citace:
Původní příspěvek od liqueweed
Uplně jiný soudek tématu.
Jaké podmínky a kriteria musím dodržet při klonování?


Vykašlal bych se na to jen ztráta času. Budeš mít kvetoucí řízky a počítej ze se seknou než zakoreni. Výnos se určitě zmenší. Ten řez ti neporoste jako klasik řez z matky na to vsadím krk. Ale zkus to třeba se ti povede něco nového :-) ale silně pochybuji tolik můj názor. Peace.

ab imo pectore

Old Post 09-06-2015 v 22:23 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 412

citace:
Původní příspěvek od liqueweed
Jaké podmínky a kriteria musím dodržet při klonování?


Kytka která kvete dává energii do květů a nikoliv do růstu. Proto se obecně kvetoucí rostlina velice těžko klonuje řízkováním. Řízek zkrátka nezakoření a časem zaschne nebo uhnije. To jsem vyčetl ze zkušeností jiných, ale osobně to nemám u automatu ověřené.
Laicky bych soudil, že lepší výsledek by mohlo dát hřížení, tedy jeden šlahoun ohnout až do půdy a nechat tam zapustit kořeny. Do té doby, dokud to nepustí kořen, tak je to vyživované z původní rostliny. Nejspíš to letos zkusím, pokud mi na nějakém automatu vyraší vhodný výrustek. Stříhat se mi to nechce, to bych se připravil o výnos.
Každopádně na základě mých zkušeností s chmelem, tak hřížení funguje velmi dobře.

Naposledy upravil Mard 10-06-2015 v 11:38 AM

Old Post 10-06-2015 v 07:58 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slove
Nový Člen

Karma uživatele slove - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 413

Zdravím,
rád bych se zeptal Vás zkušenějších. Má ještě cenu teď sadit AFka? Přemýšlím, že koupím tyto semínka https://www.semena-marihuany.cz/cs/...+Auto&results=3 . Plán je takový, že bych je lupnul do 6 litrových květináčů, koupil hlínu Light Mix od BioBizzu 20l + hnojky též od BB - je to takový ten try pack obsahující FishMix, BioBloom, TopMax. Pěstováno pod sluncem na zahradě, bohužel nemám možnost je zasadit přímo do země tak proto květináče. Mám ale starost o to, že by kytky nestihly "dozrát" a nebo se pletu? Díky za odpovědi

Old Post 10-06-2015 v 19:37 PM
slove je offline   Profil uživatele slove   Find more posts by slove   Foto galerie člena slove   Click here to Send slove a Private Message   Add slove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SILENTJOE
Stálý Člen

Karma uživatele SILENTJOE - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 414

KDYŽ SI RYCHLE OBĚDNÁŠ TAK TO VPOHODĚ STIHNEŠ.

Old Post 10-06-2015 v 21:04 PM
SILENTJOE je offline   Profil uživatele SILENTJOE   Find more posts by SILENTJOE   Foto galerie člena SILENTJOE   Click here to Send SILENTJOE a Private Message   Add SILENTJOE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 415

Slove:

Já jsem dával teprve dnes klíčit. Vyber odrůdu, která to stihne rychle (tak do 75 dnů,) ať se vyhneš zářijovým mlhám a dešťům.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 10-06-2015 v 21:09 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slove
Nový Člen

Karma uživatele slove - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 416

Děkuju za rady - klikam na objednat jeste se zeptam u tom Fishmix sem cetl, že se dá použít i jako postrik listu. Od jakého stadia je vhodné s tím postrikem začít? Případně jak casto? Nasel jsem jenom doporuucene dávkování do vody při zalivce. Omlouvám se za chyby píšu z mobilu. Dekuji

Old Post 11-06-2015 v 08:29 AM
slove je offline   Profil uživatele slove   Find more posts by slove   Foto galerie člena slove   Click here to Send slove a Private Message   Add slove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 24 25 26 27 28 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3796140 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív