Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Autoflower odrůdy a jak na ně , zkušenosti , rady , tipy a triky ZDE !!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 28 29 30 31
Autor
Téma 
marcusant
Stálý Člen

Karma uživatele marcusant - 83% PěstitelskáKarma uživatele marcusant - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 465

Protože se snad už blíží jaro (každé ráno se pravidelně rouhám za jeho příchod), dávám k dispozici své zkušenosti, tedy co jsem z automatů vyzkoušel a jaké byly výsledky. Kombinace indoor/outdoor:

Roadrunner od Dinafem: Výška 70-80 cm, hodně indica, odolnost střední náchylnější na padlí, vysoký obsah CBD, účinek spíše sedativní, nehrozí psychostavy, sklizeň střední až větší, není moc co zkazit, materiál řidší s hodně listů v palicích, 75 dnů
Afghan Kush Ryder od World of Seeds Bank: přes uváděný původ prvky sativy, dělá delší patra vzrůst 80-90 cm, malá odolnost na plísně včetně padlí, účinek silný víc sativní oproti následujícímu strainu ze stejné stáje, sklizeň spíše nižší, materiál řidší a hodně listů, 80 dnů
Pakistan Ryder od World of Seeds Bank: Výška 70-80 cm, indika odolnější proti plísni a padlí než předchozí, účinek silný sedativní indika, sklizeň střední, 75 dnů
Swiss Cheese Automatic od Nirvana Seeds: 60-70 cm, indica/sativa, nízká rostlina a výraznou typickou vůní, velmi špatná odolnost vůči padlí, účinek relaxační umocnění chutí kouře, sklizeň menší, materiál plný s více listy, 80 dnů
AK47 od Lowlife seeds: Výška 70-80 cm, více indika, rostliny jsou velmi odolné k plísním, padlí chladu a přehnojení, účinek rána do hlavy - typický pro AK, vůně bylinná s nádechem skunku, sklizeň velká no. 1 on Seedfinder, v současné době nedostupné, materiál plný a tvrdý, listů průměrně, 70 dnů
Sir Jack od Exotic seeds: 70-80 cm indika/sativa, náchylnější na teplotu, deficity i přehnojení, účinek odpovídá rodiči, poměrně silný relaxační, ale aktivnější než AK, vůně více do citronova, sklizeň střední, materiál plný, více listů, 70 dnů max
GSC Auto od Fast Buds: výška 70-80 cm, indika, odolnost střední, účinek euforický a relaxační výrazně podpořený specifickým aromatem podle kterého má strain jméno, sklizeň střední, materál plný, více listů 80 dnů
Green Crack Auto od Fast Buds: Výška 90-100 cm, převážně sativa, odolnost nižší, účinek euforický, aktivační, zrychlení tepu a řeči, poměrně krátký, název odpovídá účinku, vůně ostrá fresh, citron, bylinky, sklizeň střední, materiál kompaktní, tvrdý, menší paličky, listů průměrně, 85 dnů
Gorilla glue Auto od Fast Buds: 70-80 cm, indika/sativa, odolnější díky extrémní produkci pryskyřice, účinek je velmi silný, relaxační, jde hodně do hlavy, vůně těžká nasládlá, trochu připomíná starý dobrý čechy, sklizeň větší, materiál plný, intenzivně prosycený pryskyřicí, 80 dnů
Celkové hodnocení seed bank jako ve škole:
Dinafem 3
World of seeds bank 2
Nirvana seeds 3
Lowlife seeds 1* (discontinued)
Exotic seeds 2
Fast buds 1-

Modlitba bastlíře:
"Svatý Scurvile, patrone náš nemohoucí, dej, ať to nepraskne."

Reportáž z výpravy hvězdoletu „Viva la evolución“

Old Post 23-03-2018 v 09:02 AM
marcusant je offline   Profil uživatele marcusant   Find more posts by marcusant   Foto galerie člena marcusant   Click here to Send marcusant a Private Message   Add marcusant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 466

ahoj chystam se po nejake dobe narvat pod 400w hps automaty
vybral jsem thing different od DP muj plan je udelat 3 kola po dvou kusech pokud bude klicivost 100% coz uplne nepredpokladam
informace mam vlastne pouze ty co pise sama banka..

pestovat bych je chtel v kokosu a s automatickou zavlahou (nejaky zakladni drip)




znate ten model nekdo ??
nejvic me zajima jak se tak muze dostat vysko??

jednou jsem mel autoblueberry od fair seed a psali max 90cm a ja nakonec po zlamani a ohybani nameril 150 minimum je tu i cely threed o tom

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 26-05-2018 v 20:00 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Re: klíčení Příspěvek č. 467

citace:
Původní příspěvek od immortalJacob
zdravím chlapy mám problém koupil jsem semínka Automatek a klíčí mi už 5den a nic kromě jedné ze 13ti dal sem je do jiffy mají 24 C teplo 70% vlhkost nějaké rady please děkuji
u jif se mi to taky stávalo nevím proč. začal jsem je dávat jen tak do milimetrový hloubky a už vyjíždí většinou všechny. hlavně to dávej klíčkama dolů, protože jak to není moc hluboko, tak některý vylejzaly klíčkem nahoru a pak jsem je musel už naklíčený opatrně vyndavat obracet a jedný sem klíček zlomil.

Old Post 27-05-2018 v 08:01 AM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmckenzy
Nový Člen

Karma uživatele dmckenzy - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 468

Rád bych se vyjádřil k tvrzení, že autoflower je dobré dát do polostínu, aby se víc vytáhly. Měl jsem Green Poison XL a tu druhou odrůdu si ted napamatuju. Vždy jsem kytky umístil přímo na slunce resp. na jedno místo, kde měli dostatek světla. Ted jsem na radu @vojtaxxx umístil květiny do takového polostínu (pěstuji v bytě, jinak jsem vždy kytky dal na velký parapet v posledním patře a nikdy nebyl problém). Teď ale v tomto případě se kytky jen vytáhli do cca 10 cm, ale to je vše. Mají jen malé lístečky nahoře a dav dole a to je vše. Ve srovnání s kytkami, co mám venku a jsou na jednom místě, kde se střídá slunce a stín, ty jsou už pěkně velký cca 30 cm a už začínají kvést. A to jsem je sázel později než ty doma. Tak nevím v čem je problém. Není třeba lepší je dát na sluníčko aby vylezly, rozjeli se jim ty listy trochu více a aby posílily a pak je šoupnout do pryč a dát je zpět zase až budou nasazovat na květ? Má někdo podobné zkušenosti? Jedná se mi ted pouze růstouvou fázi, aby pak ve finály byl větší výnos. Foto připojím později, ted nemám u sebe.

Dawe Máca

Old Post 16-07-2018 v 12:56 PM
dmckenzy je offline   Profil uživatele dmckenzy   Find more posts by dmckenzy   Foto galerie člena dmckenzy   Click here to Send dmckenzy a Private Message   Add dmckenzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 469

Silne a rozkonarene rastliny=velky vynos. Nie tenke vytiahnute stonky z nedostatku svetla.

Old Post 16-07-2018 v 13:21 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmckenzy
Nový Člen

Karma uživatele dmckenzy - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 470

To je jasný, ale jak řikám. Zkoušel jsem typ od vojtaxxx:

Zde je dobré nechat svěřence vytáhnou do výšky. Volil bych místo, kde nesvítí slunce celý den. Nedávat kytky na místo, kde svítí celý den slunce. V polostínu se více vytáhnou a v květu mají vyšší výnos.

Přesně to jsem udělal a jediný čeho jsem docílil byly kytky, který mají tak 10 cm a jsou slabý a nemají vůbec žádné listy oproti těm, co jsou venku normálně na jednom místě, kde se střídá stín a slunce. Takže podle mě technika "vytáhnutí" v polostínu je zcela mylná.

Dawe Máca

Old Post 16-07-2018 v 13:27 PM
dmckenzy je offline   Profil uživatele dmckenzy   Find more posts by dmckenzy   Foto galerie člena dmckenzy   Click here to Send dmckenzy a Private Message   Add dmckenzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 471

Chlapci já musím http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=80664

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 23-08-2018 v 11:29 AM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 472

citace:
Původní příspěvek od Kástroj
Co si myslite o af v hydru? pripadne rady zkusenosti
Diky


Jde to, jen potřebuješ mit kytky co nejniz, coz u nekterych systemu moc nejde, anebo vyssi prostor. Vcelku to leti a nedavat jich hodne.

Old Post 23-08-2018 v 12:05 PM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 473

Jufik díky
Nakonec jsem to zkusil
Nad tvou odpovědi je odkaz na cele kolo které si myslím se vydarilo..

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 23-08-2018 v 12:36 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 474



Kámo nechci ti brát iluze, ale podle mě automaty pod lampu nepatří 😉. Dám ti sem fotku jak by to mělo vypadat pod lampou a věř mi, že tohle s automatama neuděláš.Škoda elektřiny

Dirty

Old Post 23-08-2018 v 14:17 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 475

No nevim Dirty, ale tusim ma Kástroj tie palicky aj vacsie ako tie tvoje na obrazku , akurat ma nahovno fotky, tak to nevynikne.

Old Post 23-08-2018 v 14:57 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 476

😂

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 23-08-2018 v 15:06 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 477

Ok. Rád se podívám na hezkou fotku hezky z blízka a můžeme porovnat 😉 u mě na fotce je Skunk no.1 a největší palda měla 38g. To porovnání je s 1.5L flaškou a pod 400w lampou to dalo něco málo přes g/w. A hlavně jsem neměl ani tak na mysli kvantitu jako kvalitu výsledného produktu 😉 a když to vezmu úplně do detailu, tak se to ani nevyplatí svítit lampou na automat, když normální řízek pod lampou vypěstujes za stejnou dobu 😉

Dirty

Old Post 23-08-2018 v 16:17 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 478

Moc to resis, takato debata tu uz bola snad 100x. Kazdy nech si pestuje co chce a ako chce. Aj keby chalan palil 1000w na 1 kus Finoly, je to jeho volba (a zda sa par jedincov to nedokaze rozdychat).

Old Post 23-08-2018 v 17:31 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 479

Kluci klid
Já to psal i v tom vlákně na které jsem sem dával link

Nedělám to pro nějaký zisk nebo tak
Jedničku znám pěstoval jsem ji asi před 7 lety a Ok
Mám za sebou už různé druhy a asi se ani nechci bavit na tohle téma a ne tímhle stylem

Přispěl jsem přímo do tématu autoflowering tak myslím ze to sem patří i kdyby to bylo méně kvalitní
Jakoze asi je když tam je nějaké procento ruderalis .. no ale říkám tohle není to o čem jsem sem chtěl psát

Na tohle téma mám jiné threeds napr klasika white russian a další...

Děkuji za informace i za reakci fakt mám rad lidi s názorem ..

Každopádně automat pod lampu klidně
Jen je třeba zvážit vo a proč děláš

Pokud se to nevylučuje tak proč ne

Hele Pestu zdar !!

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 23-08-2018 v 18:00 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 480

Maxeaux, když myslíš. Neřeším to a je mi to úplně jedno ( nejsou to moje kytky a ani peníze) jen mi to přijde jako hroznej bizár 😉

Dirty

Old Post 27-08-2018 v 08:31 AM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 28 29 30 31  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5335080 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív