Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Autoflower odrůdy a jak na ně , zkušenosti , rady , tipy a triky ZDE !!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 145

Čau Ruprechte.
Red Dwarfa jsem měl, je to tak, sedativní stav, výnos celkem slušnej, ale na automaty už kašlu, hrozně rádo to hnije.
Jak píšeš, lepší je zatemňovat.
Tady je -->
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=6

Naposledy upravil 18-08-2011 v 10:08 AM

Old Post 18-08-2011 v 09:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 146

to mygrow: tos mohl koupit řezy - koncem 7.měsíce je jich tu nabízeno nadbytek - výsledek by byl lepší - nemá cenu valit autofloweringy a rozjíždět je v tuto dobu.. jejich kouzlo je hlavně v tom rozjed je co nejdřív a skízet v půlce léta řekl bych...vychytáš počasía vyjebeš s čórkama..

to sunking:dík za reakci,ale to je šáchor k hovnu totok..


o tom, že je tu sekce o autoflowerech jsem nevěděl - nemám na to tady čas...takže mé téma je zbytečné řekl bych, klidně to tu můžete zavřít :-)

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 20-08-2011 v 00:48 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MyGrow
Stálý Člen

Karma uživatele MyGrow - 72% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 189  

Příspěvek č. 147

ruprecht > buduci rok budem mudrejsi . takto mam aspon kusok prirody na balkone

Balkón - AutoFlowering - Kannabia: 5x Power Skunk, 1x NoName - ACTUAL
*TEST: WATER CURING* Neplanovany outdoor - je to technica? - FINAL REPORT
Skunk #1 - 63w usporky + 150W HPS - OLD

Old Post 20-08-2011 v 10:57 AM
MyGrow je offline   Profil uživatele MyGrow   Find more posts by MyGrow   Foto galerie člena MyGrow   Click here to Send MyGrow a Private Message   Add MyGrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 148

letos jsem jel auto Deimos a bez hnojek pouze do kompostové hlíny a na květ booster TOPMAX a většina lidí si myslela že mám lampovku skříňovku a všem náramě chutnala :-) prej letos ve městě nejlepší ganja kdo ji měl !
(byl to OUT duben-červen venku část dubna pod plastem bylo zima)
Ta nej byla 102cm a měla 120g a náramě zhulovala.
Příští rok na doporučení pojedu Northen Light automatic (z toho byl šlechtěn Deimos)
a doufám zase v kvalitku.

Old Post 20-08-2011 v 13:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 149

jel jsem uz vic AF odrud a muzu rict,ze kdyz se dobre nacasuji,tak je to parada.s zadnou odrudou jsem zatim nebyl nespokojenej.nejlepsi byl shot adrenaline a to nebyl vubec dojetej.zacal ale plesnivet.ucinek brutalita.vynos je ale dost realtivni u vsech AF.nejvic jsem sklizel 40g,ale top bylo v kokosu.v hline kolem 15g nejvic.ve foliaci to musi byt trosku jiny,ale resil bych to tak,ze na poslednich 30 dni bych foliac dal pryc,aby dozraly na primem slunci.

Old Post 22-08-2011 v 11:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FeSTeR
Stálý Člen

Karma uživatele FeSTeR - 22% PěstitelskáKarma uživatele FeSTeR - 22% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 150

Cauu šiel som buddhu kličivost mizerna..!

Z mixu mi vyrastlo 5roznych typou z toho "funguju" vsetky skvele !!
Ale len jedna (ta predposledna) bola taka ze puff !! .. aj vyzera skor ako big-bud alebo tak..

2. Grow - One ticket to heaven please 2011
Buddha Autoflower Mix - Outdoor 2011
Moj prvy grow 2010

Old Post 22-08-2011 v 12:55 PM
FeSTeR je offline   Profil uživatele FeSTeR   Find more posts by FeSTeR   Foto galerie člena FeSTeR   Click here to Send FeSTeR a Private Message   Add FeSTeR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 151

Deimos -super špička mezi AF a suprově zhulovala
Angelmatic,Devilmatic - totální shit ani to nenarostlo sotva do 30cm pár G ,smrdělo to fest,zhulenost průměrná
TOP69 -ušla ale ve všem průměr
blueberry AF - solidní ale na klasiku to nemá
-----

Old Post 22-08-2011 v 13:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 152

Ahoj,
jo taky už sem něco zkoušel dát do země z tejhle genetiky. White Dwarfa sem měl loni, kvůli mej blbosti se zasekl, smrděl přes celou zahradu, zhulenost výborná ale sedák.
Letos sem jel zatím SnowStorm II, takřka bez hlídání na divoko, sklízel to kámoš, protože už v místě sadby nebydlím, až na to že to poněkud plesnivělo tak supr, prej dobrej matroš, ted si jedu pro sklizeń:p.
AF je podle mě dobrý pro divokej outdoor. Loni sem zatemňoval Wdovu a byl to nejlepší venek kterej sem kdy vypěstoval, ale musíš k tomu mít přístup dvakrát deně a bude to vidět, takže jedině doma na zahradě a to né každej může. Pro lidi co si chtěj vypěstovat pro sebe pár gramů dobrýho hulení a neřešit a nemaj zkušenosti je to dobrá volba. Pod lampu bych to ale nedal, tam si můžu růst/květ zkorigovat podle sebe i bez genetických úprav..teda aspon v rámci možností..

rum rum nezavazne

Old Post 23-08-2011 v 17:17 PM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ni7R0
Stálý Člen

Karma uživatele Ni7R0 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Ni7R0 - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 153

Sice je ještě do sklizně daleko, ale i tak můžu říct, že rozhodnutí vysadit AF v půlce července nelituji. Klíčivost v obou případech (AF NL od Growshop Seeds; Syrup od Buddha Seeds) v pohodě - Syrupy naklíčily všechny a ze všech rostou vitální rostlinky, jen jednu pokosila svinka :( NL naklíčily všechny, jedna sazenička ale krátce po vyklíčení uhynula. To může být asi i moje chyba. Další semínko NL vypadalo, že nevyklíčí, a když jsem mu chtěl pomoct, zjistil jsem, že je asi jen opožděné a v důsledku mého zásahu mi z tohoto jednoho semínka rostou dvě bonzaje :)) Věřím, že kdybych se v něm nevrtal, bude to OK a měl bych přinejhorším 9/10, takhle mám 8+2/10 ;)

Zatím mají rostlinky měsíc, mají kolem 27 - 35 cm a tvoří pěkné boční větve, celkově mi přijdou robustní (taky na začátku měly celkem větrno a nic jiného jim nezbývalo) a vím, že do měsíce můžu sklízet bez zatemňování a podobných praktik. Kdybych měl k dispozici řízky a ideálně i lampu, na AF semínka prdím, ale už teď, když vidím, jak kytičky hezky vypadají, z nich mám radost. Zajímalo by mě ale srovnání, jak by vypadaly touhle dobou řízky klasického outdooru vysazené v době naklíčení mých semínek, pokud někdo něco podobného praktikoval, uvítám odkaz. Pro úplnost ještě odkaz na kompletní thread o mých kytičkách.

Old Post 23-08-2011 v 17:42 PM
Ni7R0 je offline   Profil uživatele Ni7R0   Find more posts by Ni7R0   Foto galerie člena Ni7R0   Click here to Send Ni7R0 a Private Message   Add Ni7R0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 154

Několikrát jsem se dočetl že po AF bolí hlava kvůli genům z ruderalis.
Je na tom něco pravdy?

Old Post 27-09-2011 v 20:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 155

citace:
Původní příspěvek od Retrox
Několikrát jsem se dočetl že po AF bolí hlava kvůli genům z ruderalis.
Je na tom něco pravdy?

Podle mě NE ! , AF kolem mě hulí velká skupina lidí a hulí i klasiku a nevidí tam žádný rozdíl,ale jsou jedinci kterým vadí zelí v jakékoli formě.
Podle mě to bude problém pár jedinců.

Old Post 28-09-2011 v 18:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crussader
Stálý Člen

Karma uživatele crussader - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 156

citace:
Původní příspěvek od Makovice
Nevite nekdo jestli jsou aotoflowering seminka feminyzovane .?
ja mam teraz od:Paradise seed Pandora nadherne sa to pestuje ak uz budes uvazovat o AF tak toto

Autoflower pokus cislo jedna 1
drzte prsty...

Old Post 05-10-2011 v 18:45 PM
crussader je offline   Profil uživatele crussader   Find more posts by crussader   Foto galerie člena crussader   Click here to Send crussader a Private Message   Add crussader to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 157

Hoj potřeboval bych radu Doporučily by jste tyto semínka začátečníkovy do skleníku/foliovníku? Nebo popřípadě nějakou jinou jinou? Záleží mi samozdřejmě na kvantitě ale spíš na kvalitě dík SN!P3R
http://www.5semen.cz/shop/detail/39...indoor-outdoor-

Old Post 06-10-2011 v 08:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 158

SN!P3R-
Já byl spokojen,jako moc z toho nebylo,ale co se týče kvality to bylo dobré zvláště ta jedna. Sice jsem to měl něčím trochu prclé,ale to spíše jen tu jednu ta druhá byla až na pár semen v cajku. Tvrdost taky dobrá,a stavy taky dobré,nikdo si nestěžoval. Ale fialovou barvu asi moc nečekej,ze tří nebyla fialová ani jedna. Tady se podívej jak to vypadalo-
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=3

Old Post 06-10-2011 v 10:52 AM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 159

SN!P3R-
pro kvantitu a dobrou kvalitu je tu Mazar automatka
a pro výbornou kvalitu a solidní kvantitu Deimos
Blueberry taky pojedem a ten poměr je tam více méně vyvážený ale spíš kvalita.

Old Post 06-10-2011 v 10:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 160

Jo Auto Mazar je dost Good,takhle moc osypanou kytku krystaly jsem neměl už dlouho. A navíc to výborně chutná. Ta Auto Blueberry měla zase lepší palice,ta vrchní byla na šířku jako krabička od cigaret,což je dle mně u 30 centimetrové kytky dobré. Ale je na tobě co si vybereš,ale myslím,že ani jednou variantou neprohloupíš.

Old Post 06-10-2011 v 11:01 AM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2153860 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív