Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Autoflower odrůdy a jak na ně , zkušenosti , rady , tipy a triky ZDE !!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
nastyboy
Stálý Člen

Karma uživatele nastyboy - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 113

Cus.. asi blba otazka ale nikde jsem nenasel proc se nehnoji automaty nedavaji se do vetsich kvetinacu a proc se nedoporucuje indoor? predem diky za odpoved

Cesty Páňe jsou nevyspytatelné......


Old Post 23-06-2011 v 20:12 PM
nastyboy je offline   Profil uživatele nastyboy   Find more posts by nastyboy   Foto galerie člena nastyboy   Click here to Send nastyboy a Private Message   Add nastyboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RaScaL
Stálý Člen

Karma uživatele RaScaL - 11% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 114

citace:
Původní příspěvek od nastyboy
Cus.. asi blba otazka ale nikde jsem nenasel proc se nehnoji automaty nedavaji se do vetsich kvetinacu a proc se nedoporucuje indoor? predem diky za odpoved


Ahoj automati kludne mozes hnojit ale az ked budu trosku starsie ten 20 den davaju sa tak max do 6.5 viac uz bude zbytocne. A kde si nabral ze sa nedoporucuje indoor?

Old Post 24-06-2011 v 16:16 PM
RaScaL je offline   Profil uživatele RaScaL   Find more posts by RaScaL   Foto galerie člena RaScaL   Click here to Send RaScaL a Private Message   Add RaScaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 115

Automat je rychlá rostlinka má dané přepnutí a podle lidí a jejich ohlasů pokud jim dáš 20litrů nebo 6litrů květník tak na tom teoreticky nic nezískáš(i když mě na zahradě out narostlo hovado) ale rozhodně necpat do 1-2 litrových chcípáčků květináčků,(i tak mají radi hodně světla)
hnojit můžeš od 14 dne ale myslím si že to postrádá efekt a pokud možno pak raději dát do prohnojené hlíny už od semena a pak posílit boosterem květ až pokvete,nevím proč se nedoporučuje indoor ale kolega u nás to jede ve skříni a má pěkné 60cm automatky(možná druhem)

Old Post 24-06-2011 v 16:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nastyboy
Stálý Člen

Karma uživatele nastyboy - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 116

Ja hnojim Auto Tutankhamon asi od tydne rustu v mensich davkach, mam je v 10 litrovych kyblech a rostliny narostli cca do 80cm vysky a jevi se mi spise klasicky stavbou tela.
Vetsi korenovy prostor a dostatek hnojky jim naramne prospiva) Jedu je poprve tak jsem zvedav na chut mnozstvi.

Cesty Páňe jsou nevyspytatelné......


Old Post 26-06-2011 v 20:46 PM
nastyboy je offline   Profil uživatele nastyboy   Find more posts by nastyboy   Foto galerie člena nastyboy   Click here to Send nastyboy a Private Message   Add nastyboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vyrostek
Nový Člen

Karma uživatele vyrostek - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 117

Ahoj, mam par otazek ohledne AF, ktere jsem polozil i ve svem vlakne , ale tady predpokladam, ze si toho vsimne vic lidi.

Jak videt na fotkach , je hodne husta a tak nevim jestli ji prostrihat listy at ma vic slunicka?
Taky resim, jestli a pripadne kdy a jaky pouzit booster?
A celkove nevim kdy poznam, ze mam prestat hnojit, aby mela kytka cas se ocistit a proplachnout jen vodou?

Predem dik za radu.

Old Post 29-06-2011 v 15:26 PM
vyrostek je offline   Profil uživatele vyrostek   Find more posts by vyrostek   Foto galerie člena vyrostek   Click here to Send vyrostek a Private Message   Add vyrostek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arjan
Stálý Člen

Karma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 118

Zdravím malý dotaz : semínka z feminizovaných autokvetoucích modelů. Jakou máte zkušenost. V čem je problém? Chci přesvědčit kamoše aby obětoval paličku. Ply mám tak z autokvtoucího modelu.
Nejsem si moc jistý ale někde jsem četl že semínka z normálního feminizovaného modelu nejsou moc vhodná k pěstování.

Nikdo není dokonalí/ý

Old Post 08-07-2011 v 15:36 PM
Arjan je offline   Profil uživatele Arjan   Find more posts by Arjan   Foto galerie člena Arjan   Click here to Send Arjan a Private Message   Add Arjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 119

To Arjan: Ono feminizovaný semínka potažmo rostlinky z nich mají nějaký genetický úpravy, tak aby neplodily samečky. A právě ta genetická úprava může vést k nestabilitě a v horším případě degradaci modelu při opylení. To je snad jediný důvod proč neopýlit rostlinku z feminizovaného semínka. Osobně jsem opyloval feminizovaného automata White Dwarfa od Budha Seeds pylem ze samce White Widow od Dutch Passion. Následná rostlinka ze semínek nebyla tak stopro samokvetoucí, trvalo jí dlouho než nasadila na květ, ale periodu 12h nepotřebovala. Z druhé strany díky vlivu White Widow byla masivnější a řekl bych plodnější na palice, které měli neuvěřitelných trichomů, ale zas nebyly ty palice tak tlustý jak na samotné Widow...

rum rum nezavazne

Old Post 16-07-2011 v 19:05 PM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 120

Osobně mám zkušenost se čtyřma feminizovanejma odrůdama. I když zkušenost se tomu možná vůbec nedá říct, protože šlo buďto o semeno jedno nebo dvě

Super Cali Haze (Short Stuff) 1ks. - jen jedno semeno a uhynolu, možná mojí chybou nevím...

Haze Automatic (Dinafem) 2ks. - Samci !!!

Angelmatik (Ministry of Cannabis) 1ks. - krásně orosená, kompaktní květina, která absolutně postrádala chuť, vůni a účinek )

Annapurna (Flash seeds) 2ks. - asi nejlepší ze všech, sic jsem nechal nakonec naživu jen tu, která začala nakvítat dřív... sklizená cca ve 110 dnu a ještě by chvilku klidně zrála, ale svítit na jednu kytku to já zase ne. Tu jsem dokonce opyloval samcem jinýho automata, ale semena jsem bohužel zatím nevyzkoušel nějak jsem se k nim nedostal. Zatím je zkoušel asi jenom člen Tripmag, ale bohužel je už po přesazení do kukuřice nenašel, jestli je zbaštilo nějaký zviřátko těžko říct

Naproti tomu s normálníma automatama mám zkušenosti dobrý. Občas se sice objeví v některej kytce zvláštní pachuť hořko dřevnatá ale většinou jsou to dobrůtky.

Co se týče velikosti květináče a hnojení je to znát a to dost ! Mám cca 13 kytek různejch kříženců jsou pár dní před sklizní a to v objemu od 2 litrů do cca 6 litrů a myslim si, že by zvládly mnohem větší objem !
A to si myslím hlavně z důvodu, že mám ještě 5 kousků kytek z jedný rostliny (Onyx/Snowryder-samec) cca o měsíc mladší a dvě jsou v 11l květináčích ostatní myslim že 3.5l a ten rozdíl je obrovskej !
13 ks. dozrávajících květin jsem nehnojil vůbec a myslim si, že jsem se připravil o neznámou část výnosu, protože kytky začaly ukazovat nedostatky už v začátcích květu cca okolo 30 dne?
S tema mladšíma neudělám chybu a určitě je párkrát pohnojim asi slabším roztokem ale hnojit každopádně budu...

Old Post 17-07-2011 v 21:13 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BunyMax
Stálý Člen

Karma uživatele BunyMax - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 121

Keď som bol v G-shopu tak mi povedali , že automaty sa neoplatia hnojiť na rast ale skôr na kvet ak chcete mať z toho nejakú pochúťku. Preto si radšej kúpiť hlinu pred hnojenú aspoň na 3 týždne (cca obdobie rastu) a hneď keď prepne na kvet tak pomaly hnojiť kvet

Old Post 18-07-2011 v 08:36 AM
BunyMax je offline   Profil uživatele BunyMax   Find more posts by BunyMax   Foto galerie člena BunyMax   Click here to Send BunyMax a Private Message   Add BunyMax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 122

to vimnevim
angelmatik jsem jel taky - neskutečný smrad že by to porazilo vola a taková liliputka navíc vůbec nezhulovala spíš něco jako cigáro.

Old Post 18-07-2011 v 14:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Milan66
Stálý Člen

Karma uživatele Milan66 - 79% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 123

minulí rok měl známí devilmatic a angelmatic , obě kytky vypadali hodně dobře ale výsledek nebyl skoro žádný,zatimco jeho af blue berry blya výborná,zatímco tenhle rok měl taky af BB a rozhodně sklamání, bez chuti a s malou účinností.Ono asi záleží trochu na štestí jakou genetiku dostanes, ikdyz by af bb z roku 2010 a 2011(stejná seedbanka) měla být stejná neni tomu tak

osobní zkušenosti mám akorát z FRUIT od dinafem s kterým sem nadmíru spokojen měl sem 8 semínek(5 sem objednával+3 jako bonus) vylezli všechny jedno mi pak uhnilo( asi moji chybou)jedno sem dal známímu a ze zblích 6 vyrostli krasavice s průměrem na kytku 27-28g,dobrou chutí i účinkem,jen plíseň se objevila na všech kytí ale v zanedbatelném množství

Old Post 21-07-2011 v 06:23 AM
Milan66 je offline   Profil uživatele Milan66   Find more posts by Milan66   Foto galerie člena Milan66   Click here to Send Milan66 a Private Message   Add Milan66 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 124

citace:
Původní příspěvek od BunyMax
Keď som bol v G-shopu tak mi povedali , že automaty sa neoplatia hnojiť na rast ale skôr na kvet ak chcete mať z toho nejakú pochúťku. Preto si radšej kúpiť hlinu pred hnojenú aspoň na 3 týždne (cca obdobie rastu) a hneď keď prepne na kvet tak pomaly hnojiť kvet

Více méně ti to řelki přesně.
Hnojky na růst není čas proto připravit už kvalitní hlínu s dostatkem živin (žádný obyč substrát nebo rašelinu ale nejlépe kompost či hlínu s kompostem)
a na květ pak boostery nebo stimulátory co nemrví chuť a vůni.
Mám dobré zkušenosti s TOPMAX palice tvrdé pomalu jako u lampy.

Old Post 21-07-2011 v 10:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BunyMax
Stálý Člen

Karma uživatele BunyMax - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 125

ja mám na automaty pripravenú hlinu od Plagron Royality mix predhnojené cca na 8 týždňov a potom k tomu BioBloom od BioBizz takže by mali mať rastlinky dostatok živín

Old Post 22-07-2011 v 00:27 AM
BunyMax je offline   Profil uživatele BunyMax   Find more posts by BunyMax   Foto galerie člena BunyMax   Click here to Send BunyMax a Private Message   Add BunyMax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 126

Zdravím ve spolek,mám takový možná pro některé blbý dotaz. Mám tři autoflowers(2xBlueberry,1xMazar). Problém je v tom že jedna Blueberry se zasekla a začala kvést nějak dříve než druhá-ta je dvakrát větší a stále má tendenci růst,neříkám že nenaznačuje že už začíná kvést,ale stále roste,přitom ta druhá má sotva patnáct centimetrů a už aspoň týden jen kvete,a nemá ani jednu boční větev. Mazar také stále roste bez problémů. Nevím co se mohlo stát ,jelikož co jsem udělal s jednou,udělal jsem s druhou. Ne že by mi to nějak vadilo,ale je to zajímavé a rád bych věděl jak se to stalo.Kdyby bylo zapotřebí můžu hodit foto.

Old Post 22-07-2011 v 10:49 AM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lubik07
Stálý Člen

Karma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 127

Ahoj vsetci, presne taky isty problem mam aj ja...mam Pandoru...dve rastlinky, aobidve su krasne asi 1 meter vysoke, a uz kvitnu....ale jedna ako keby zastala v kvitnuti, a aj vyzera ako zvednuta, pritom maju rovnake podmienky.......foto pripajam.....vdaka za reakcie

Old Post 23-07-2011 v 17:07 PM
lubik07 je offline   Profil uživatele lubik07   Find more posts by lubik07   Foto galerie člena lubik07   Click here to Send lubik07 a Private Message   Add lubik07 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lubik07
Stálý Člen

Karma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 128

Ahoj vsetci....ja mam stejny problem...mam dve PANDORY...
jedna kvitne ako ma , a ta druha je ako keby stale v raste...obidve maju stejne podmienky, a ja to nechapem....mozno niekto vie co sa deje...ta co ma problem, tiez vyzera ako zvednuta...listy krasne zelene a velke, ale vyzera ako chora......vdaka za reakcie...
pokusim sa dat foto, ale nejak to nejde....cosi je z netom...ked sa bude dat pridam...

Naposledy upravil lubik07 23-07-2011 v 17:33 PM

Old Post 23-07-2011 v 17:19 PM
lubik07 je offline   Profil uživatele lubik07   Find more posts by lubik07   Foto galerie člena lubik07   Click here to Send lubik07 a Private Message   Add lubik07 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5475730 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív