Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Sirius' first grow - 70W sodík?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
awSirius
Stálý Člen

Karma uživatele awSirius - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 33

Tak jsem je pohnojil nejdřív 10ml BioGrow v koncentraci 1ml/1l (poloviční) a za nějakou dobu, nevím přesně kdy, ještě 5ml toho samýho. Což zastavilo světlání po částech, teď už světlaj celý. Aspoň mi to tak přijde. Řekl bych, že to bude nedostatkem světla, protože mi to dělaly i to nounejmy a nedostatek světla + zálivka je to jediný co mají společné...

Dneska přidělaný větráky, začínám mít takovej pocit, že nebudou moc efektivní. Ale fičej pěkně... Nemohl jsem to pořádně odzkoušet, jelikož musím trochu upravit zapojení výbojky, tak to mam rozvrtaný. Ale uvnitř skříně byl oproti venku rozdíl asi plus 0,5°C (což nechápu jak je možné ) a ty větráky to během deseti minut vyrovnali. A vyrobeno stínítko. Má to tvar A-Wingu, z jakýho je to plechu nevím, ale je natřenej takovou modrou matnou barvou, celkem slušně odráží, ale odrbu ji a natřu to stříbrnou (bílou nemám), takovou tou co odolá žáru.. Na každou stranu od toho je asi 8 cm k hraně skříně, což je doufám dost pro proudění vzduchu.. Jedná se stejně o těch pár tejdnů než kyti povyrostou, větráky jsou celkem nízko.

Což je myslim tak všechno.. Fotky mám, ale v mobilu, takže na nich stejně není moc vidět.

Edit: Jo jsem zapomněl. Ty spínačky co mám jsou nějaký divný, jsou hodně starý. Moc to nefunguje, vlastně vůbec, aspoň ta automatická část. Tak je du rozvrtat, přinejhorším zítra skočím do OBIku pro nový, radši mechanický..

Sirius' first - 4x Buddha pod 100W HPS
Když nejde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi, nebo se může stát, že si Mohamed najde jinou horu.

Old Post 20-02-2010 v 20:55 PM
awSirius je offline   Profil uživatele awSirius   Find more posts by awSirius   Foto galerie člena awSirius   Click here to Send awSirius a Private Message   Add awSirius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 34

takový řezy po pár dnech v hlíně kor All mixu bych nehnojil...nedostatek světla to nebude...a když spínačky tak digi-na to je spoleh/klasický za kilo mě vydrželi max měsíc...2/.spíš bych koupil nějákej půdní nebo akvarijní pH test a změřil pro info vodu

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 21-02-2010 v 00:59 AM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awSirius
Stálý Člen

Karma uživatele awSirius - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 35

No právě že jsou v Lightmixu... :-/ Jestli maj všechny spínačky takovou kvalitu, tak to není moc dobrý. Tyhle digi co tu mam nebyli zrovna nejlevnější a taky odešli... Pro ten pH test samozřejmě vyrazím.

Sirius' first - 4x Buddha pod 100W HPS
Když nejde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi, nebo se může stát, že si Mohamed najde jinou horu.

Old Post 21-02-2010 v 08:33 AM
awSirius je offline   Profil uživatele awSirius   Find more posts by awSirius   Foto galerie člena awSirius   Click here to Send awSirius a Private Message   Add awSirius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nexius
Stálý Člen

Karma uživatele Nexius - 73% PěstitelskáKarma uživatele Nexius - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 36

Taky jedu z řezů od werda, taky mně zezačátku lístky dělaly psí kusy, co se barev týče...normálně to nech být, nehnoj to, dej jim čas. Udržuj adekvátní teplotu, vlhkost, zalévej vodou bez hnojek(změř si ph).
Co se týče spínaček, na analogy nekupuj, je s tím blbá manipulace, málo možností. Já mám digi za 200 z tesca a v pohodě, spokojenost

1.MikroIndoor - GW,OB - úsporky
2. Mikrogrow - Ed rosenthal, Buddha - úsporky

Old Post 21-02-2010 v 09:36 AM
Nexius je offline   Profil uživatele Nexius   Find more posts by Nexius   Foto galerie člena Nexius   Click here to Send Nexius a Private Message   Add Nexius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZivyKvet
Stálý Člen

Karma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 37

Vy mu radiťe nehnojiť... Podľa mňa je to blbosť a prebral som to zo siriusom aj na icq... A poviem vam pani tazko bude rastlinka zelena po 4 dnoch tmy ale to by ste mali vediet...;-) k tomu hnojeniu je to biobizz poda biobizz hnojky neboj sa toho a drz sa navodu;-)... Inak spinackiek mam dvojo za kilo vse mechanicky a neviem si vynachvalit;-) aj ked je pravda ze to mam na prapatovej ochrane;-)

"Život je smrtelná choroba, prenášaná sexom"

1nd indoor 70W HPS, 4ks whidow skunk
2nd indoor 200W CFL/250W HPS, 1ks durban, 2ks voodoo, 3ks S47, 4ks WS
3rd indoor 400W HPS, 6ks Skunk47, 6ks ED rosenthal

Zasej myšlienku a zožneš čin, zasej čin a zožneš zvyk, zasej zvyk a zožneš charakter, zasej charakter a zožneš osud. (indické príslovie)

Old Post 21-02-2010 v 12:01 PM
ZivyKvet je offline   Profil uživatele ZivyKvet   Find more posts by ZivyKvet   Foto galerie člena ZivyKvet   Click here to Send ZivyKvet a Private Message   Add ZivyKvet to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZivyKvet! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awSirius
Stálý Člen

Karma uživatele awSirius - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 38

Tak jsem se vrátil z města. Sehnal jsem řetízek pro pověšení stínítka a spínačky. Koukal jsem tam na tom v OBI a potom co se mi rukou podařilo i přes obal na tech digitalnich promacknout plast, tak jsem radeji vzal mechanicky, vypadaly solidneji a staly trikrat min, tak uvidim. Asi za půl hoďky by mi měla zhasnout lampička, to čekání je nekonečný... Byl jsem i ve zverimexu pro pH test, ale to co tam měli.. Chtěli za to stovku, měli poslední balení a bylo pěkně odrbaný, tak jsem to raději nebral a ještě se po něčem podívám. pH vody by jsme tu měli mít dobrý a o hlínu se snad bát nemusím.

S tím hnojením. Nechám to teď pořádně proschnout, holky dostaly vody až až. Potom budu normálně hnojit v menších dávkách a postupně, během dvou-tří zálivek, přejdu k normálnímu dávkování podle kalendáře. Už teď musej bejt pořádně vystresovaný ze světelnejch podmínek, den byly pod sodíkem, teď jsou zase mimo. Večer natřu stínítko a půjdou pod něj. I když nevím jestli je zrovna nejlepší nápad nechávat je první den o samotě, zejtra přijdu domu až na sedmou.

Sirius' first - 4x Buddha pod 100W HPS
Když nejde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi, nebo se může stát, že si Mohamed najde jinou horu.

Old Post 21-02-2010 v 15:42 PM
awSirius je offline   Profil uživatele awSirius   Find more posts by awSirius   Foto galerie člena awSirius   Click here to Send awSirius a Private Message   Add awSirius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awSirius
Stálý Člen

Karma uživatele awSirius - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 77  

Už bydlej :) Příspěvek č. 39


Tak holky jsou druhej den pod sodíkem a evidentně se jim tam dost líbí. Za tu chvilku stačily nabrat zpátky tmavší barvu a listy se jim zase krásně lesknou. Ještě jsem je nezalejval, počkám až to pořádně proschne, což by teď pod lampou nemělo trvat moc dlouho, a dám jim zase poloviční dávku hnojiva. Řekl bych, že konečně začnou pořádně růst, i těch pár hodin pod sodíkem bylo znát.

Výbojka je zavěšená asi 30-35cm nad vrcholkama kytek. Dal jsem to ze začátku raději vejš, neměl jsem nijak dobře vychytaný teploty a nechtěl jsem holkám udělit další šok. Mám to dát níž? Teplota tam byla 28.5°C u vrcholků rostlin, bez zapnutýho odtahu a ofuku po půlce světelný periody. Tak jsem zapl odtah, uvidím jak se to hejbne, bohužel tam nemůžu bejt celej den... Přes noc se tam drží nějakejch 17-18°C, což je fajn.

Fotka bohužel jen z mobilu, zapomněl jsem si vzít s sebou foťák.

Ještě budu muset zajít pro ten blbej pH test, ať mam klid a vim, co do toho leju. Ale to až se uzdravím.

Ale bylo to hrozně cejtit, když jsem přišel, takhle to tam nemůže zůstat vzhledem k počtu cizích lidí, co se tam budou příští tejden motat. Asi to půjde do sklepa pod zámek, teplot se nebojím. A budu muset vyrobit pacháč.

Sirius' first - 4x Buddha pod 100W HPS
Když nejde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi, nebo se může stát, že si Mohamed najde jinou horu.

Naposledy upravil awSirius 23-02-2010 v 11:08 AM

Old Post 23-02-2010 v 10:29 AM
awSirius je offline   Profil uživatele awSirius   Find more posts by awSirius   Foto galerie člena awSirius   Click here to Send awSirius a Private Message   Add awSirius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awSirius
Stálý Člen

Karma uživatele awSirius - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 40

Byl jsem se na ně teď podívat. Teplota s odtahem zaplym na poloviční výkon klesla na 24.5°C. Tak jsem lampu dal níž, teď je asi dvacet čísel nad vrcholkama. Přidělal jsem ofuk, holky se pěkně hejbou a teplota klesla na parádních 22°C. Takže podle FAQu jsem ty teploty vychytal, mám z toho radost. Pokles teploty asi bude způsobenej i prvním kropením. Podle toho co jsem se tu dočetl, nastříkal jsem vodu i na stěny, tak aby nestejkala, snad to pomůže. Vlhkost není nejdůležitější, ale přeci jen. Jo a myslíte, že je dobrej nápad rosit i stínítko z vrchu? Odpařuje se to z něj rychle, takže reznutí se nebojím (je na tom nějaká super barva, vydržela pět minut pod plamenem z propanbutanový lahve bez poškození ). Je i uzemněný a k elektrice se to nemá šanci ani dostat.

Nafotil jsem to foťákem, ale nějak to odmítá komunikovat s počítačem.

Sirius' first - 4x Buddha pod 100W HPS
Když nejde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi, nebo se může stát, že si Mohamed najde jinou horu.

Naposledy upravil awSirius 25-02-2010 v 15:48 PM

Old Post 23-02-2010 v 15:15 PM
awSirius je offline   Profil uživatele awSirius   Find more posts by awSirius   Foto galerie člena awSirius   Click here to Send awSirius a Private Message   Add awSirius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awSirius
Stálý Člen

Karma uživatele awSirius - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 41


Včera poprvé zalito, konečně ta půda trochu proschla. Dostaly každá ~125ml vody s BioGrow 1ml / 1l a jelikož dneska byla hlína zase suchá, dostaly každá znova to samý. Do vejšky zatím moc nerostou, držej se nízký a rostou hlavně listy, ty velký, ale i malý přímo u stonku. Asi to šmiknu, abych je udržel nízký a rozvětvily se mi. Pořád ale přemýšlím nad tím LST, jestli to zkusit, do stříhání se mi vůbec nechce... Otázka je jestli je dobrý mít malej keřík, kterej se neprosvítí...

Sirius' first - 4x Buddha pod 100W HPS
Když nejde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi, nebo se může stát, že si Mohamed najde jinou horu.

Naposledy upravil awSirius 25-02-2010 v 18:21 PM

Old Post 25-02-2010 v 15:20 PM
awSirius je offline   Profil uživatele awSirius   Find more posts by awSirius   Foto galerie člena awSirius   Click here to Send awSirius a Private Message   Add awSirius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awSirius
Stálý Člen

Karma uživatele awSirius - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 42


Předevčírem zastřihnuto. Zkusil jsem FIM a zatím to vypadá, že se šmiknutí povedlo, po odstřihnutí se objevil takovej "kalíšek" se zbytkama listů po stranách. Když z toho vyrostou dvě větve, taky budu rád. Doma jsem potom zkoušel šmiknout tu windoor kyti a tam sem pravděpodobně nezasáhl stonek, dorostla do stavu jako před šmiknutím během jednoho dne... Mezitím se na každý kytce objevilo asi pět vedlejších větví co rostou pěkně rychle. Ten vršek je zatím takovej oschlej, nic se tam neděje, tak uvidím. Včera zalito ~125ml každá s 1.25ml Grow/1l, příště proleju víc a asi i zvednu koncentraci. Jinak listy jsou pořád větší a větší, do vejšky holky moc nejely a teď po zástřihu už vůbec, mají asi okolo 12cm. Popsal jsem si je, takže už vím, která je která, ale poznám je už i prakticky bez popisků. Akorát mi trochu dělá starost #4, ta nejmenší. Má o patro míň (a pár centrimetrů) než ostatní, ale roste stejně rychle.

Kyti jsou číslovaný vzestupně od největší po nejmenší (v době číslování). Tady je #4, výrazně menší než ostatní. Omluvte kvalitu fotek, zase jsem zapomněl na foťák.

Fotky jsou den, nebo dva starý. Myslím, že to bylo krátce po zastřihnutí. Teď jsou celý obsypaný listím.

Sirius' first - 4x Buddha pod 100W HPS
Když nejde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi, nebo se může stát, že si Mohamed najde jinou horu.

Naposledy upravil awSirius 28-02-2010 v 14:09 PM

Old Post 28-02-2010 v 13:49 PM
awSirius je offline   Profil uživatele awSirius   Find more posts by awSirius   Foto galerie člena awSirius   Click here to Send awSirius a Private Message   Add awSirius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awSirius
Stálý Člen

Karma uživatele awSirius - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 43


#2 - jednička a trojka nejsou nijak výrazně menší / větší. Listy jsou schlíplý kvůli sprchování, trochu jsem je kvůli blbýmu přístupu polil hnojivem, tak jsem je raději rosil dokud to nesteklo.

Sirius' first - 4x Buddha pod 100W HPS
Když nejde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi, nebo se může stát, že si Mohamed najde jinou horu.

Old Post 28-02-2010 v 13:59 PM
awSirius je offline   Profil uživatele awSirius   Find more posts by awSirius   Foto galerie člena awSirius   Click here to Send awSirius a Private Message   Add awSirius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awSirius
Stálý Člen

Karma uživatele awSirius - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 44


A do skříně jsem si taky strčil na zakořenění fíkus a ještě něco, co nevím co je. Kdyby to někdo poznal, byl bych rád. Stejně se mi to moc nelíbí a nechám si asi jenom ten fíkus. Jo je to jenom ve vodě, RW tu není k sehnání a žádnej stimulátor na kořenění taky nemám. Ale vždycky to fungovalo, tak musí i teď. Jenom asi raději přikreju ty stonky kvůli světlu.

Budu muset nějak pořešit prach. I přesto, že na první pohled ho tam moc není, tak mít po tejdnu zasraný větráčky se mi nelíbí...

A taky se mi na dvou kyti začali kroutit starý lístky. Ne moc, barvu mají pořád stejnou, ale kraje čepele se točej nahoru. Co dělaj konce listů nemůžu moc posoudit, protože jsou všechny, až na jeden menší, ostříhaný. Ten jeden se kroutí dolu. Tak nevím, zbytek vypadá zdravě. Snad je to přejde.

Sirius' first - 4x Buddha pod 100W HPS
Když nejde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi, nebo se může stát, že si Mohamed najde jinou horu.

Naposledy upravil awSirius 28-02-2010 v 14:17 PM

Old Post 28-02-2010 v 14:05 PM
awSirius je offline   Profil uživatele awSirius   Find more posts by awSirius   Foto galerie člena awSirius   Click here to Send awSirius a Private Message   Add awSirius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 45

tak jak pokračuješ?

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 07-03-2010 v 15:20 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awSirius
Stálý Člen

Karma uživatele awSirius - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 46


Sorry, vůbec teď nebyl čas na nějakej up. Navíc jsem si říkal, že je to pořád stejný, prostě rostou, ale když teď koukám na ty fotky, tak vyrostly od tý doby celkem dost. Dostaly teďka po čtyřech dnech každá půl litru papání ve stále stejný koncetraci.

Prach vyřešen, lístky už se nekroutí.

FIM dopadl, řekl bych, úspěšně. Kolik toho vyrostlo se blbě počítá, nevím co je důsledek zastřihnutí a co už ne, každopádně je tam toho dost na to, abych byl spokojenej. Ty větve co začaly růst níž už zase růst přestaly, nemaj tam moc světla, vlastně skoro žádný. Jedním z důsledků taky bylo to, že u tří největších kyti zmohutněl kus stonku ze kterýho lezla ta střihnutá část a řapík listu -> ten jeden list je teď větší než dlaň a řapík tlustej jako stonek dole u hlíny.

Moc nevím co teď s nima. Rád bych je začal nějak usměrňovat, aby dobře zaplnily plochu. Občas je otočím a prohodim, aby rostly tím směrem jak zrovna potřebuju, ale to je vše. Co s tím, prosím, a za jak dlouho přepnout?

Sirius' first - 4x Buddha pod 100W HPS
Když nejde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi, nebo se může stát, že si Mohamed najde jinou horu.

Old Post 11-03-2010 v 10:36 AM
awSirius je offline   Profil uživatele awSirius   Find more posts by awSirius   Foto galerie člena awSirius   Click here to Send awSirius a Private Message   Add awSirius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
topbert
Stálý Člen

Karma uživatele topbert - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 47

Zdarec mnoo urcite bych pouzil kolinka nebo li pulmesice ale nejsou potreba ja too ohybal normalne pevnyma dratama s buzirkou a vrele muzu jen doporucit jinak bych pomalu uz prepinal oni se ti este dost potahnou po prepnuti jinak at to roste mas to pekny

Old Post 13-03-2010 v 10:51 AM
topbert je offline   Profil uživatele topbert   Find more posts by topbert   Foto galerie člena topbert   Click here to Send topbert a Private Message   Add topbert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awSirius
Stálý Člen

Karma uživatele awSirius - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 48


Díky. Poohejbal jsem to ještě večer po posledním updatu - nějakýma drátkama s bužírkou co se mi tu pár let válej, přesně akorát silný a dlouhý.

Během tý doby (asi tejden?) se kyti pěkně rozrostly do keříků a zaplnily plochu. Nejspíš už to přepnu. Jen mě štve, že ve skříni je spousta, na výšku, nevyužitýho prostoru. Teď holky zabíraj něco pod 2/5 (přímo pro ně vyčlenění vejšky) hrubym odhadem. Dost lehly tím ohýbáním.

Objevil se problém v podobě odumírání konečků listů. Postupovalo to od spoda nahoru a bylo toho stále víc. Tak jsem zvedl lampu o pár čísel, kdyby to náhodou bylo tím a jednou je prolil čistou vodou se sníženým pH a už jsou zase v pohodě.

Tady jsou dvě ne moc kvalitní fotky - vždy když to konečně vyfotím foťákem, tak než stihnu udělat up, tak jsou ty fotky zase starý - celku, první zeshora, druhá ze strany.

Sirius' first - 4x Buddha pod 100W HPS
Když nejde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi, nebo se může stát, že si Mohamed najde jinou horu.

Old Post 18-03-2010 v 14:13 PM
awSirius je offline   Profil uživatele awSirius   Find more posts by awSirius   Foto galerie člena awSirius   Click here to Send awSirius a Private Message   Add awSirius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-06-2010 - My first growbox 3x 20W usporky - 52 odpovědí
30-04-2010 - First GROW BOX 40W fotky - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9920510 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív