Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 1st Microgrow 25W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Kdyžvytakjátaky
Nový Člen

Karma uživatele Kdyžvytakjátaky - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 12  

Nápad 1st Microgrow 25W Příspěvek č. 1


Zdravím všechny growery !!!
Věnuji se zužitkování palic marihuany už nějakej ten pátek a když už tu bloudím na groweru tak dlouhou dobu a pročítám, čekuju, fandím a zase pročítám, rozhodl jsem se pro svůj první microgrow.
Jedná se o home made box s určitou velikostí.(Já sím ji neznám, nebyl jsem sto si ji změřit

je to dělané na ,,tajňáka" takže snad chápete proč volím tuhle možnost ,,interiéru" mého boxu.

Světlo: 25W úsporka
Ventilace: dva PC větráky napájené Airsoftovou baterií
...ventilace mi zároven slouží jako chlazení
¨
zvlhčování žádné, ale časem přibyde nějakej ten home made jak jinak
zevnitř vylepeno bílou folií

Osazenstvo: 2x No name ...já vím, ale je to můj první grow.

Old Post 19-05-2010 v 12:27 PM
Kdyžvytakjátaky je offline   Profil uživatele Kdyžvytakjátaky   Find more posts by Kdyžvytakjátaky   Foto galerie člena Kdyžvytakjátaky   Click here to Send Kdyžvytakjátaky a Private Message   Add Kdyžvytakjátaky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kdyžvytakjátaky
Nový Člen

Karma uživatele Kdyžvytakjátaky - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 2


rád zopovím vaše dotazy, snesu kritiku protože ta musí bejt a hlavně kuli kritice to sem dávám. Předem říkám že na narážky na můj ,případně kohokoliv jiného, překlep je naprosto zbytečná takže to ani radši nezkoušejte díky

Old Post 19-05-2010 v 13:43 PM
Kdyžvytakjátaky je offline   Profil uživatele Kdyžvytakjátaky   Find more posts by Kdyžvytakjátaky   Foto galerie člena Kdyžvytakjátaky   Click here to Send Kdyžvytakjátaky a Private Message   Add Kdyžvytakjátaky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kdyžvytakjátaky
Nový Člen

Karma uživatele Kdyžvytakjátaky - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 3


kytky jedou na 18/6 asi 10dnů. předtím byly obě venku. Nejsou stejného vzorku. Tý větší samozřejmě více věřím, jestli právě ona bude tou samičkou, rád tu druhou kyti zničim aby měla více prostoru. V plánu mám dopěstovat pouze jednu kytku a to tu nejlepší. !!!!Nejde mi o výnos, i kdyby tam bylo na sklo tak si to rád zhulím!!!!

Old Post 19-05-2010 v 13:48 PM
Kdyžvytakjátaky je offline   Profil uživatele Kdyžvytakjátaky   Find more posts by Kdyžvytakjátaky   Foto galerie člena Kdyžvytakjátaky   Click here to Send Kdyžvytakjátaky a Private Message   Add Kdyžvytakjátaky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kdyžvytakjátaky
Nový Člen

Karma uživatele Kdyžvytakjátaky - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 4


Jak říkám na tajňáka

Old Post 19-05-2010 v 13:50 PM
Kdyžvytakjátaky je offline   Profil uživatele Kdyžvytakjátaky   Find more posts by Kdyžvytakjátaky   Foto galerie člena Kdyžvytakjátaky   Click here to Send Kdyžvytakjátaky a Private Message   Add Kdyžvytakjátaky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kdyžvytakjátaky
Nový Člen

Karma uživatele Kdyžvytakjátaky - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 5

omlouvám se za špatnou kvalitu fotek, ale musel jsem si je převést na menší formát, každá má tak 8 Kb možná jsem to stáhl v konvertoru trochu více

Old Post 19-05-2010 v 13:52 PM
Kdyžvytakjátaky je offline   Profil uživatele Kdyžvytakjátaky   Find more posts by Kdyžvytakjátaky   Foto galerie člena Kdyžvytakjátaky   Click here to Send Kdyžvytakjátaky a Private Message   Add Kdyžvytakjátaky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
josip222
Stálý Člen

Karma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 6

čawes nebude to mať väčší význam vonku???
ale každopádne ti držím palce a prajem vééélku úrodu
!!!FAQ!!!
PEACE

Power [▂▃▅▆] 100%
Energy [▂▃▅▆] 100%
Parfumy
RQS Special Queen 014
Prečo ludia pijú a Soferujú. Ked môžu huliť a lietať?

Old Post 19-05-2010 v 14:43 PM
josip222 je offline   Profil uživatele josip222   Find more posts by josip222   Foto galerie člena josip222   Click here to Send josip222 a Private Message   Add josip222 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zagg911
Stálý Člen

Karma uživatele zagg911 - 55% PěstitelskáKarma uživatele zagg911 - 55% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 7

Muzu radu? ne!? pozde..
jestli sem dobre pochopil svetlo je na pevno..? vypodloz ty kytky tak aby byly cca 4 cm od usporky a uvidis o co to pojede rychleji!

I love Mary J

Naposledy upravil zagg911 19-05-2010 v 18:05 PM

Old Post 19-05-2010 v 17:57 PM
zagg911 je offline   Profil uživatele zagg911   Find more posts by zagg911   Foto galerie člena zagg911   Click here to Send zagg911 a Private Message   Add zagg911 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 8

Já bych poradil, aby si to světlo dal vertikálně, pokud to pude, aby si osvítil co největší plochu, jestliže máš 2 rostlinky... Nezapomeň, že je to 50 na 50, klíďo může bejt holka ta slabší... Čili každý stejně...

[EDIT] Jo a ještě bych jinak rozmístil ty větráky, protože jak sou proti sobě, tak vlastně jeden fouká tomu druhýmu, kerej to hned nasaje a tim pádem nedochází k ňáký cirkulaci vzduchu pro kytky...Zkrátka se jim nedostane čerstvej vzduch... A kdyby si to udělal líp, tak by si nemusel kupovat další větrák na ofuk a zaplác bys 2 mouchy jednou ranou...

Peace

Naposledy upravil Hardy 19-05-2010 v 19:29 PM

Old Post 19-05-2010 v 18:59 PM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kdyžvytakjátaky
Nový Člen

Karma uživatele Kdyžvytakjátaky - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 9

Světlo je prostrčené dírkou v zadní straně skříni. Musel jsem odmontovat objímku abych to mohl prostrčit. světlo má delší šňůru ale aby visela , tak jsem zavrtal šroub do ,,stropní" desky a špagátem ji tam mám uchycenou.
Umístění větráků je hlavně z důvodu chlazení boxu, větráky nejsou napevno, daji se sklopit dolu o +-15-20 stupnu jak dolu tak nahoru, kytky tak mají ofuk přímo z přítahu. Momentálně jede jenom ten větrák na přítah, místo aktivního odtahu jsem zvolil pasivní.

Old Post 19-05-2010 v 20:12 PM
Kdyžvytakjátaky je offline   Profil uživatele Kdyžvytakjátaky   Find more posts by Kdyžvytakjátaky   Foto galerie člena Kdyžvytakjátaky   Click here to Send Kdyžvytakjátaky a Private Message   Add Kdyžvytakjátaky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kdyžvytakjátaky
Nový Člen

Karma uživatele Kdyžvytakjátaky - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 10


UPLOAD!!! zbyla už jenom jedna kytička, před 4 dny zastříhnutá

Old Post 03-06-2010 v 12:39 PM
Kdyžvytakjátaky je offline   Profil uživatele Kdyžvytakjátaky   Find more posts by Kdyžvytakjátaky   Foto galerie člena Kdyžvytakjátaky   Click here to Send Kdyžvytakjátaky a Private Message   Add Kdyžvytakjátaky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kdyžvytakjátaky
Nový Člen

Karma uživatele Kdyžvytakjátaky - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 11

dneska ráno po probuzení menší check mojí kytky a ten záštip se začíná ,,mlet" trošku povyrostlo a co nevidět poznám jak je na tom

Old Post 04-06-2010 v 09:21 AM
Kdyžvytakjátaky je offline   Profil uživatele Kdyžvytakjátaky   Find more posts by Kdyžvytakjátaky   Foto galerie člena Kdyžvytakjátaky   Click here to Send Kdyžvytakjátaky a Private Message   Add Kdyžvytakjátaky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kdyžvytakjátaky
Nový Člen

Karma uživatele Kdyžvytakjátaky - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 12

Kyti šla pod kosu..... nechtěl jsem ale nevěděl jsem že to ty zmr*y z čikomu chytne tedka o vejkendu když jsem si ji hodil ven za barák mezi pár kopřiv (květnáč byl dobře krytej a listy byly mezi kopřivami v klídu). Sesekli mi je a tedka uřž nemá cenu cokoliv podnikat-..-Po prázdninach to pojedu znova no.

Old Post 07-06-2010 v 16:04 PM
Kdyžvytakjátaky je offline   Profil uživatele Kdyžvytakjátaky   Find more posts by Kdyžvytakjátaky   Foto galerie člena Kdyžvytakjátaky   Click here to Send Kdyžvytakjátaky a Private Message   Add Kdyžvytakjátaky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-07-2015 - MicroGrow modely - 9 odpovědí
16-02-2015 - PC-microgrow - 8 odpovědí
10-03-2013 - first micro grow - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0906370 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív