Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » MicroGrow modely
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Liverone
Stálý Člen

Karma uživatele Liverone - 90% PěstitelskáKarma uživatele Liverone - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 138  

MicroGrow modely Příspěvek č. 1

Hi(gh) growers.

Tento thread je založeny na zaklade vyberu tých najvhodnejších modelov pre MicroGrow.
Prikladajte sem vaše skusenosti a typy pre správny výber.
Dúfam že sa to tu aspoň trochu naplni.

Pokial podobný thread už existuje, poprosím link a tento zmazať.

pestu zdar.


Old Post 31-01-2015 v 17:08 PM
Liverone je offline   Profil uživatele Liverone   Find more posts by Liverone   Foto galerie člena Liverone   Click here to Send Liverone a Private Message   Add Liverone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peter10
Stálý Člen

Karma uživatele Peter10 - 20% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 2

Hoj ja pestujem tiež micro. Ja si myslím, že bude dobré AK-47. Potom ho len zastrihneš ešte v rastovej fáze (keď bude optimálne veľký) a máš to. Bude ti pekne košatieť takže nepôjde do výšky ale do šírky. Myslím, že to bude akurát nato čo chceš!

GL!

Old Post 03-02-2015 v 21:58 PM
Peter10 je offline   Profil uživatele Peter10   Find more posts by Peter10   Foto galerie člena Peter10   Click here to Send Peter10 a Private Message   Add Peter10 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lolo
Stálý Člen

Karma uživatele lolo - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 3

Úplne súhllasím, AK-47 je super v micre, ja mám ešte dobrú skúsenosť s Magmou od CBDseeds a ešte aj sweet skunk od sweet seeds mi celkom vyhovoval.

Old Post 04-02-2015 v 09:16 AM
lolo je offline   Profil uživatele lolo   Find more posts by lolo   Foto galerie člena lolo   Click here to Send lolo a Private Message   Add lolo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plyn
Stálý Člen

Karma uživatele plyn - 3% PěstitelskáKarma uživatele plyn - 3% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 4


ja osobně mám asi nejlepší skušenost s orange bud řezy z vídne parádní model uplně topovej pod 125 cfl super

Old Post 04-02-2015 v 11:02 AM
plyn je offline   Profil uživatele plyn   Find more posts by plyn   Foto galerie člena plyn   Click here to Send plyn a Private Message   Add plyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jazz
Stálý Člen

Karma uživatele Jazz - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 5

Jestli můžu říct za mě,tak black domina,zrovna ji jedu pod 80w,střihnul sem jí fimem,pak ještě jednou a pohoda,na výšku ma asi 25 cm a 12 hlavnich vrcholků.

Old Post 23-07-2015 v 20:04 PM
Jazz je offline   Profil uživatele Jazz   Find more posts by Jazz   Foto galerie člena Jazz   Click here to Send Jazz a Private Message   Add Jazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 6

Poučte prosím neznalého - jak se hodí AK47 pro micro, když já ho mám na zahradě a už teď má tak 130 cm? To skutečně jde tak moc zarazit v růstu rychlým přepnutím? A máte je v normálních květináčích nebo v nějaké litrovce?

Old Post 23-07-2015 v 20:17 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 7


citace:
Původní příspěvek od Mard
Poučte prosím neznalého - jak se hodí AK47 pro micro, když já ho mám na zahradě a už teď má tak 130 cm? To skutečně jde tak moc zarazit v růstu rychlým přepnutím? A máte je v normálních květináčích nebo v nějaké litrovce?


Jedná se o kombinaci několika faktorů, které dělají zvolený model ukočírovatelný (netýká se jen AK47) Krátká doba růstu, menší pěstební nádoby, různé trénovací techniky (stříhání, ohýbání, scrog apod.)


Samozřejmě když je kytka venku na slunci, má dlouhou dobu na růstu (květen-srpen ~ 4 měsce), dostatek kvalitní zeminy a dostatečnou závlahu... tak naroste indiky 150 cm i víc, sativy 2+ metru


AK47 od SS se podle popisu zdá být vhodným kandidátem http://en.seedfinder.eu/strain-info/AK47/Serious_Seeds/

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 23-07-2015 v 22:00 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganjaman160
Stálý Člen

Karma uživatele ganjaman160 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 8

ja mam teraz Black Jack fast verzion feminizovane a parada ide pekne do sirky je dva krat zastrihnuta a ohnuta

Old Post 24-07-2015 v 00:28 AM
ganjaman160 je offline   Profil uživatele ganjaman160   Find more posts by ganjaman160   Foto galerie člena ganjaman160   Click here to Send ganjaman160 a Private Message   Add ganjaman160 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plantex
Stálý Člen

Karma uživatele plantex - 75% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Mard
Poučte prosím neznalého - jak se hodí AK47 pro micro, když já ho mám na zahradě a už teď má tak 130 cm? To skutečně jde tak moc zarazit v růstu rychlým přepnutím? A máte je v normálních květináčích nebo v nějaké litrovce?


Nemozes predsa porovnavat kvetinku out a tu ktora je v micro boxe.
Samozrejme ze je v mensom kvetinaci lebo do malej skrine nenapraces 10l kybel.
Ohybanim sa mi dari drzat moju AK47 okolo 25cm vysoku 55cm aj s kvetinacom, 10 havnych vrcholov bez jedineho zastrihnutia.

Vaporizujem a som nato hrdy!
AK47 pod 125w CFL

Old Post 30-07-2015 v 10:28 AM
plantex je offline   Profil uživatele plantex   Find more posts by plantex   Foto galerie člena plantex   Click here to Send plantex a Private Message   Add plantex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witko69
Stálý Člen

Karma uživatele Witko69 - 32% PěstitelskáKarma uživatele Witko69 - 32% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 10

PG-13. V prostoru 28x30x50 (uzity prostor) naprosto bezproblemovy strain. Scrog.

"Breed the best, and forget the rest" - Luther Burbank

Old Post 30-07-2015 v 12:15 PM
Witko69 je offline   Profil uživatele Witko69   Find more posts by Witko69   Foto galerie člena Witko69   Click here to Send Witko69 a Private Message   Add Witko69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-02-2015 - PC-microgrow - 8 odpovědí
28-02-2013 - Micro Grow - 8 odpovědí
07-03-2011 - micro grower 2x8w - 86 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7088580 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív