Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Sirius' first grow - 70W sodík?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
awSirius
Stálý Člen

Karma uživatele awSirius - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 17

No intenzivní vůně nikomu vadit nebude. To světlo teda nějak pořeším, kdyžtak tam okolo těch dveří přijde nějakej silikon nebo něco na ten způsob. Edit: Radši Plagron Royalty Mix nebo BioBizz Light Mix?

Sirius' first - 4x Buddha pod 100W HPS
Když nejde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi, nebo se může stát, že si Mohamed najde jinou horu.

Naposledy upravil awSirius 06-02-2010 v 17:18 PM

Old Post 05-02-2010 v 12:20 PM
awSirius je offline   Profil uživatele awSirius   Find more posts by awSirius   Foto galerie člena awSirius   Click here to Send awSirius a Private Message   Add awSirius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awSirius
Stálý Člen

Karma uživatele awSirius - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 18


Tak dneska dostavěna skříň. Vnitřní rozměry 44x60x112. Boční stěny a podstavy z masivu, zadní stěna ze sololitu(?), přední dvěře z takovejch těch papírovejch dvěří, drží to pěkně. Škvírky u dvěří jsou tak malý, že nebudou vadit. Kdyby nevypadala jak starej nábytek, takovej ten natřenej lesklym lakem, tak ji klidně využívám i jinak.
Bohužel to vypadá, že folie bude až ve čtvrtek, takže do tý doby můžu tak maximálně zkusit nainstalovat ventilaci a dovyrobit stínítko. Nové osazenstvo snad přijde už v úterý a bude umístěno na převýchovu do boxíku co mám doma, kde si i chvilku pobude, abych je měl pod dohledem, a než se skříň zaběhne.

Sirius' first - 4x Buddha pod 100W HPS
Když nejde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi, nebo se může stát, že si Mohamed najde jinou horu.

Old Post 07-02-2010 v 19:37 PM
awSirius je offline   Profil uživatele awSirius   Find more posts by awSirius   Foto galerie člena awSirius   Click here to Send awSirius a Private Message   Add awSirius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZivyKvet
Stálý Člen

Karma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 19

akurat to tak preliezam a kukam ze skrinu mas uz zbuchanu.... tak uz asi nema zmysel vraviet ze lepsi rozmer by bol 50x50x110.... sam precitujem muky tej prilis malej hrubky..... no snad priste poradim skorej inak dal by som tam 4 kyticky (najlepsie indicky) a pouzil scroga.... tiez skusam nieco podobne teraz zo 70tkou MH+HPS a rozhodne pouzi do skrinky jeden model nech to ta 100W pekne presviti..... tak snad je to kusok napomocne

jo a este k+

"Život je smrtelná choroba, prenášaná sexom"

1nd indoor 70W HPS, 4ks whidow skunk
2nd indoor 200W CFL/250W HPS, 1ks durban, 2ks voodoo, 3ks S47, 4ks WS
3rd indoor 400W HPS, 6ks Skunk47, 6ks ED rosenthal

Zasej myšlienku a zožneš čin, zasej čin a zožneš zvyk, zasej zvyk a zožneš charakter, zasej charakter a zožneš osud. (indické príslovie)

Naposledy upravil ZivyKvet 08-02-2010 v 23:44 PM

Old Post 08-02-2010 v 23:24 PM
ZivyKvet je offline   Profil uživatele ZivyKvet   Find more posts by ZivyKvet   Foto galerie člena ZivyKvet   Click here to Send ZivyKvet a Private Message   Add ZivyKvet to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZivyKvet! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awSirius
Stálý Člen

Karma uživatele awSirius - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 20

Stejně jsem měl jenom desky 45 široký. Já ten prostor nějak využiju. Chtěl bych tam 4 Buddhy a scrog určitě, aby měli holky dost sluníčka. Díky všem za K, dost si toho vážím. A udělalo mi to radost.

Edit: Psal jsem z mobilu a nějak nejeli smajlíci..

Sirius' first - 4x Buddha pod 100W HPS
Když nejde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi, nebo se může stát, že si Mohamed najde jinou horu.

Naposledy upravil awSirius 10-02-2010 v 17:47 PM

Old Post 09-02-2010 v 10:22 AM
awSirius je offline   Profil uživatele awSirius   Find more posts by awSirius   Foto galerie člena awSirius   Click here to Send awSirius a Private Message   Add awSirius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awSirius
Stálý Člen

Karma uživatele awSirius - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 77  

První část je doma :) Příspěvek č. 21

Dneska se to konečně stalo, dneska mám konečně věci z G-shopu.

Jedná se o:

- BioBizz Light-Mix 20l - chtěl jsem sice Plagron Grow Mix, ale i přes ujištění, že ho nejdýl dneska budou mít, ho neměli... Bylo to o dost dražší a je ho o dost míň, navíc se bojím, že i přesto nebude v ničem lepší, ale co, aspoň držím značku.
- BioBizz Bio-Grow 500ml
- BioBizz Bio-Bloom 500ml
- 4x květináč hranatý 5,7l
- černobílá folie
- 4l keramzitu na drenáž - Ten jsem si chtěl dokoupit později, ale byl doporučen (a bez něj by té hlíny bylo málo), tak jsem nakonec rád, že ho mám. Aspoň tu drenáž už nemusím řešit.

Vyskytlo se pár otázek ohledně těch věcí.

Například hnojivo - koukal jsem na tabulku od BioBizzu pro Light Mix a chtějí tam po mně abych hnojil i těma ostatníma smradlavejma věcma od nich, který nemám a ani na tenhle grow pořizovat nebudu. Mám dodržet dávkování pro Grow a Bloom, nebo vyššíma dávkama nějak kompenzovat absenci těch ostatních? Co jsem tady tak pročítal thready, moc mi to nepomohlo, spíš jsem došel k názoru, že je to taková alchymie...

Což je vlastně asi tak vše. U ostatních věcí bych se jen chtěl ujistit, jestli jsem to pobral správně, než to dotvořím a nebude se s tím dát hejbat... Asi by se to dalo nazvat přemýšlením nahlas, ale prosím vás o rady, co a jak s tím.

Mám tři větráčky, jeden větší na case, dva menší na procesor, který hodlám použít. Ty menší bych chtěl použít na odtah, mají snad 5cm v průměru, není to moc, ale když je dám na maximum, tak táhnou pěkně, snad to teda bude stačit. (Kdyžtak pořídím další až kyti povyrostou.) Ty se chystám dát do horní části, vedle sebe. Trochu se ale bojím toho, že než kyti vyrostou a slunko se stínítkem budou pod odtahem, že vzduch nebude proudit ideálně. Ale když budou malé, tak nebudou potřebovat tolik vzduchu -> nemělo by to tolik vadit, ne? Přítah plánuju pasivní v dolní části protější stěny, asi tři díry.

Ten větší plánuju použít na ofuk, do začátku taky snad bude stačit. Abych pravdu řekl, tak doufám, že bude stačit poměrně dlouho.

To je vlastně asi vše. Budu rád za jakékoliv nápomocné rady a konstruktivní kritiku.

Zejtra bych rád udělal to větrání a vylepil fólii, případně vyrobil mřížku na scrog. O moc víc toho dělat nemůžu, než budu mít světlo.

Sirius' first - 4x Buddha pod 100W HPS
Když nejde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi, nebo se může stát, že si Mohamed najde jinou horu.

Naposledy upravil awSirius 14-02-2010 v 18:22 PM

Old Post 11-02-2010 v 19:10 PM
awSirius je offline   Profil uživatele awSirius   Find more posts by awSirius   Foto galerie člena awSirius   Click here to Send awSirius a Private Message   Add awSirius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darxtar
Stálý Člen

Karma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 22

davky makroprvkov nezvysuj, drz sa planu. fishmix je iba silnejsia nahrada za bio-grow, alg-a-mic je na postrek ako doplnkova vyziva/stimulator (podobne ako phyt-amin), bioheaven vraj neprinasa slubovane ovocie a topmax je iba kvetovy stimulator so stopovymi mikroprvkami.

Old Post 11-02-2010 v 19:46 PM
darxtar je offline   Profil uživatele darxtar   Find more posts by darxtar   Foto galerie člena darxtar   Click here to Send darxtar a Private Message   Add darxtar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awSirius
Stálý Člen

Karma uživatele awSirius - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 23

Ok, díky. Namíchal jsem si 1l zálivky s 1ml BioGrow, jestli jsem to správně vyčetl tak to je poloviční dávka. Kucí jestli tohle čucháte několikrát tejdně, tak to docela respekt. Ne že by to smrdělo, ale vůně je to fakt výrazná.

Zalil jsem tim ty moje krasavice (třetí týden růstu?). Uprostřed listů se mi začali objevovat takový tmavě zelený skrvny, konečně nějaká rozumná barva, ne ta světlá jako doteď a spodní listy se trochu kroutí, tak snad jsem to nepřehnal, dostaly toho jenom trošičku. Ta jedna je už od rána taková mdlá, teď si nemůžu vybavit jak se tomu říká, prostě ty listy jsou ohnutý dolu, doufám, že se po tomhle trochu vzpamatuje. Je to taková chudinka, co přišla o kořínky, tak jsem z ní udělal řízek a chytla se, ale je taková zmutovaná, lístky jenom na jedný půlce a ten vršek tam tak trochu chybí. No uvidím co se z toho zejtra vyklube.

Sirius' first - 4x Buddha pod 100W HPS
Když nejde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi, nebo se může stát, že si Mohamed najde jinou horu.

Old Post 11-02-2010 v 20:17 PM
awSirius je offline   Profil uživatele awSirius   Find more posts by awSirius   Foto galerie člena awSirius   Click here to Send awSirius a Private Message   Add awSirius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darxtar
Stálý Člen

Karma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 24

drzim palec zmrzacenej chudinke ono niekedy tie najmensie nakoniec prekvapia, tak treba vnu verit ja mam tiez jednu taku polovicnu ci tretinovu voci ostatnym, ale zato sa zacala najviac cukrovat, tak cojaviem, nakoniec mozno prekvapi

/inak pokial ides v lightmixe, tak im kludne mozes dat viac hnojky, zalezi ake su velke a vyvynute

nech sa dari a pridaj foto

Old Post 12-02-2010 v 15:14 PM
darxtar je offline   Profil uživatele darxtar   Find more posts by darxtar   Foto galerie člena darxtar   Click here to Send darxtar a Private Message   Add darxtar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od darxtar
davky makroprvkov nezvysuj, drz sa planu. fishmix je iba silnejsia nahrada za bio-grow, alg-a-mic je na postrek ako doplnkova vyziva/stimulator (podobne ako phyt-amin), bioheaven vraj neprinasa slubovane ovocie a topmax je iba kvetovy stimulator so stopovymi mikroprvkami.


trochu to tu poopravim -> fishmix je slabsi nez biogrow (ma o 2% mene dusiku) a algamic je pouze lis z chaluh (aditivum ktere ti zvysi obsah mikroprvku) takze to neni pythamin ktery je pouzivan jako hnojivo i jako aditivum. A o bioheavnu jsem slysel ze je vyborny na hustejsi palice - tak ho ted zkousim a uvidime jak to dopadne :-)

Old Post 13-02-2010 v 12:15 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awSirius
Stálý Člen

Karma uživatele awSirius - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 26

Tak já ty malý dám ještě šanci. Druhej den po hnojení se vzchopila. Tmavě zelený skvrny z ostatních zmizely a kyti maj trochu tmavší barvu než předtím.

Dneska jsem ve skříni vylepil zadní stěnu folií a dodělal otvory pro přítah a odtah. Pak došla lepicí páska... Zítra bych rád dolepil fólii, přidělal větráky a namazal panty. A na hlíně myslím píšou, že se má tři dny nechat připravená a vlhká v květináči, než se zasadí kyti, tak to taky udělám. Zatím je v květináčích pouze drenáž.

Fotky toho co mi tu roste přidávat nebudu, snad budu brzy mít řízky a rozjedu to podle svých představ.

Edit 14-02-2010 19:21 PM:

Vylepeny další dvě strany fólií, začištěny otvory pro ventilaci, jde to strašně pomalu. Dostanu se k tomu bohužel až v úterý, ale tak snad to stihnu dodělat. Fólie mi asi o 4 centimetry nevyjde, ale ten vnitřek je takovej do bíla (je to vidět na fotce levýho křídla dvěří o pár příspěvků vejš), tak na to prdím, akorát to přelepím páskou kvůli vlhkosti.

Sirius' first - 4x Buddha pod 100W HPS
Když nejde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi, nebo se může stát, že si Mohamed najde jinou horu.

Naposledy upravil awSirius 14-02-2010 v 18:21 PM

Old Post 13-02-2010 v 15:38 PM
awSirius je offline   Profil uživatele awSirius   Find more posts by awSirius   Foto galerie člena awSirius   Click here to Send awSirius a Private Message   Add awSirius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awSirius
Stálý Člen

Karma uživatele awSirius - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 27

Skříň skoro hotová, už jen přivrtat větráčky a přidělat světlo - to přijde snad ve čtvrtek spolu s holkama. Fólie nakonec vyšla, ale pro změnu znovu došla oboustraná páska, takže půlka spodní stěny je přilepená jen izolepou - budu muset dávat bacha, abych tam nic nevylil... Ještě ale musím vyrobit stínítko a nějakou vaničku na odtok, nemůžu sehnat žádný hranatý pro květináče, všude mají jenom kulatý. Nenapadá vás z čeho? Pak sem hodím fotku skříně.

Kytky teďka papaj 2ml BioGrow na 1l odstátý filtrovaný vody / sněhu. Dost jim to prospělo, jedna sice zastavila růst, ale když jsem kontroloval kořeny mile mne překvapili rozrostlý kořeny místo toho dvoucentimetrovýho chudáka před týdnem, tak snad je vše ok.

Sirius' first - 4x Buddha pod 100W HPS
Když nejde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi, nebo se může stát, že si Mohamed najde jinou horu.

Old Post 16-02-2010 v 20:45 PM
awSirius je offline   Profil uživatele awSirius   Find more posts by awSirius   Foto galerie člena awSirius   Click here to Send awSirius a Private Message   Add awSirius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awSirius
Stálý Člen

Karma uživatele awSirius - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 28


Tak řezy dorazily, úspěšně přežily dvoudenní mučení na poště. Chtěl bych poděkovat WERDovi za super jednání a dobré zabalení. Taky dorazil sodík, takže vyrobit stínítko a hurá do skříně. Holky šly do 5,7l květináčů, v každym cca 1l keramzitu na drenáž, zbytek BioBizz Light-Mix. EDIT: Chtěl jsem původně přesazovat od menších až po finální, ale okolnosti to nakonec nedovolily...

Zalejvám čistou odstátou vodou, ale chci zkusit menší koncetraci Grow hnojiva. Podle stavu listů bych řekl, že maj nedostatek nějakejch živin vzhledem k tomu, že lightmix není předhnojenej. Včera večer byli ještě celkem ok, ale jsou pořád víc a víc světlejší, jde to od konce listů ke středům, okolí žilek zůstavá tmavé. Ale jsou minimálně třetí den ve vodě, tak nevím jestli je dobrej nápad je teďka zalejvat hnojkama a nenechat je raději proschnout... Co myslíte?

Jinak dneska jsem chytil nějakýho hmyzáka jak leze z toho Light-Mixu, a to je to tři dny namočený.. Nejsem si vědom žádný jiný možnosti jak by se tam mohl dostat, než že už tam byl.

Konečně jsem objevil foťák, takže tady je fotky prvního Budhy. Nejsem si teď úplně jistej kterej z nich to je, musím si je popsat. Vypadá asi ze všech nejlíp, přinejmenším je nejlíp vyfocenej.

Sirius' first - 4x Buddha pod 100W HPS
Když nejde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi, nebo se může stát, že si Mohamed najde jinou horu.

Naposledy upravil awSirius 19-02-2010 v 16:35 PM

Old Post 19-02-2010 v 13:56 PM
awSirius je offline   Profil uživatele awSirius   Find more posts by awSirius   Foto galerie člena awSirius   Click here to Send awSirius a Private Message   Add awSirius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awSirius
Stálý Člen

Karma uživatele awSirius - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 29


Druhej Budha - vypadající asi nejvíc bídně.

Sirius' first - 4x Buddha pod 100W HPS
Když nejde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi, nebo se může stát, že si Mohamed najde jinou horu.

Old Post 19-02-2010 v 14:01 PM
awSirius je offline   Profil uživatele awSirius   Find more posts by awSirius   Foto galerie člena awSirius   Click here to Send awSirius a Private Message   Add awSirius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awSirius
Stálý Člen

Karma uživatele awSirius - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 30


Třetí - už není povadlej.

Sirius' first - 4x Buddha pod 100W HPS
Když nejde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi, nebo se může stát, že si Mohamed najde jinou horu.

Old Post 19-02-2010 v 14:03 PM
awSirius je offline   Profil uživatele awSirius   Find more posts by awSirius   Foto galerie člena awSirius   Click here to Send awSirius a Private Message   Add awSirius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awSirius
Stálý Člen

Karma uživatele awSirius - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 31


A poslední čtvrtej - focený z dost blbýho úhlu.

Jinak teplota je ok, vlkhost snad taky - dost často rosím rozprašovačem.
pH a EC jsem neměřil, ale taky by snad měli bejt v normě, když je to nová hlína a zálivka čistá voda...

Sirius' first - 4x Buddha pod 100W HPS
Když nejde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi, nebo se může stát, že si Mohamed najde jinou horu.

Old Post 19-02-2010 v 14:05 PM
awSirius je offline   Profil uživatele awSirius   Find more posts by awSirius   Foto galerie člena awSirius   Click here to Send awSirius a Private Message   Add awSirius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Palec nahoru Příspěvek č. 32

hele dej jim chvilku až se chytí a uvidíš jak se to rozjede.Přece jen byli 2 dny potmě.za pár dní to bude vypadat uplně jinak

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 19-02-2010 v 16:35 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-06-2010 - My first growbox 3x 20W usporky - 52 odpovědí
30-04-2010 - First GROW BOX 40W fotky - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5509100 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív