Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Nízké teploty a jejich řešení.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Durryy
Stálý Člen

Karma uživatele Durryy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Durryy - 100% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 99  

Dotaz Nízka teplota v noci Příspěvek č. 113

Zdravím, potrebujem radu k svojmu prvému growu. Mám box umiestnený v pivnici, teplota je tam 14-15 stupňov cez zimu, počas svietenia je teplota v boxe 22-28 stupňov, ale počas tmy teplota klesá a 14 stupňo je málo. Poznáte nejaké efektívne a na el. spotrebu nenáročné riešenie? Rozmýšlal som o el. teplovzdušnom ohrievači ale 1000wattov je pomerne dosť a navyše to aj vysušuje. Ale našiel som na nete takúto vec:

http://elektro-brel.sk/index.php?pa...uemart&Itemid=2

spotreba sa nezdá byť taká zlá a čo som našiel tak 1000 w infražiarič vyhreje plochu o veľkosti 10 m2. Neviete niekto či infražiarenie dokáže nejako ublížiť rastlinám? Prípadne či nenarušuje ich periodu dňa a noci, aby si nemysleli, že na ne svietim 24 hodín denne.

Druhou možnosťou je do boxu nainštalovať toto:
http://elektro-brel.sk/index.php?pa...uemart&Itemid=2

Termostat už mám.

Tu sú inak parametre môjho 1. growu:
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=53562

Old Post 03-12-2010 v 21:27 PM
Durryy je offline   Profil uživatele Durryy   Find more posts by Durryy   Foto galerie člena Durryy   Click here to Send Durryy a Private Message   Add Durryy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growesweden
Stálý Člen

Karma uživatele growesweden - 39% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 114

Ahoj, neuvedl jsi jak velký box máš...Snad by mohla Tvuj problém vyřešit vyhrivací podložka.Da se koupit.Dále, Infra záření kytkam neublíží ve správném poměru naopak pomáhá kyti zahřát .Někde tady o tom něco pánové píšou.Hodně zdaru !

growesweden

Old Post 03-12-2010 v 22:57 PM
growesweden je offline   Profil uživatele growesweden   Find more posts by growesweden   Foto galerie člena growesweden   Click here to Send growesweden a Private Message   Add growesweden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D..
Stálý Člen

Karma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 115

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

Old Post 04-12-2010 v 01:27 AM
D.. je offline   Profil uživatele D..   Find more posts by D..   Foto galerie člena D..   Click here to Send D.. a Private Message   Add D.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dontsmoke
Nový Člen

Karma uživatele dontsmoke - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 116

Já jsem koupil přímotop (za 240kč ve velkých šopech) a připojil jsem ho přes digitální hodiny, spouští se 1 minutu po zhasnutí světla a vypíná 1 minutu před rozsvícením. Teplota se zvýšila z 13 na 21st. a je hotovo.

Old Post 06-12-2010 v 21:09 PM
dontsmoke je offline   Profil uživatele dontsmoke   Find more posts by dontsmoke   Foto galerie člena dontsmoke   Click here to Send dontsmoke a Private Message   Add dontsmoke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frfnicek
Stálý Člen

Karma uživatele frfnicek - 84% PěstitelskáKarma uživatele frfnicek - 84% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 117

Tak mam taky problem pres den tech 24 a noc ukrutnych 12-15 stupnu primotop nechci je to hucak jak svina a neni ho kam dat.....a jak je mozne ze v pokoji mam v noci 17.5 a v boxu je 12????a mam triakovy regul takze odtah jede na uplne minimum.....dnes jsem koupil jeden kabel 25w a jeden 15w uz tam mam tak uvidim

Old Post 04-01-2011 v 16:38 PM
frfnicek je offline   Profil uživatele frfnicek   Find more posts by frfnicek   Foto galerie člena frfnicek   Click here to Send frfnicek a Private Message   Add frfnicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 118

plný souhlas s kolegou Apetit.. topný kabel napojený na termostat je - nejbezpečnější - nejekonomičtější - nejjednoduší řešení... na box 60x60x140 mi stačí kabel 25W..

carpe diem

Old Post 04-01-2011 v 17:05 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 119

citace:
Původní příspěvek od ween
plný souhlas s kolegou Apetit.. topný kabel napojený na termostat je - nejbezpečnější - nejekonomičtější - nejjednoduší řešení... na box 60x60x140 mi stačí kabel 25W..

To by mě zajímalo chlapy, občas se o víkendu opiju a pak jaxi kakám na kamna a do rána mám v místnosti 10 stupňů a samozřejmě v boxu taky.
To ten kabel máte normálně na zemi mezi květníkama?
Nebo leží na něčem nehořlavým?
Díky.

Old Post 04-01-2011 v 17:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LAmater
Stálý Člen

Karma uživatele LAmater - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 120

Vy jste měci :-)
Já dojel včil kolo při 12stupních na světle a
přes tmu jen 7stupňů.
Né ,že bych je chtěl trápit,ale topit prostě nešlo.
No a akorát se to o týden natáhlo.
Ty kvítka fakt vydrží hodně.
Dva dny daly bez světla a bublin v bubleru,když nešel proud.
Výnos téměř standardní.

Dělám co můžu,protože nedělám,co musím...

Old Post 09-01-2011 v 14:01 PM
LAmater je offline   Profil uživatele LAmater   Find more posts by LAmater   Foto galerie člena LAmater   Click here to Send LAmater a Private Message   Add LAmater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 121

citace:
Původní příspěvek od LAmater
Vy jste měci :-)
Já dojel včil kolo při 12stupních na světle a
přes tmu jen 7stupňů.
Né ,že bych je chtěl trápit,ale topit prostě nešlo.
No a akorát se to o týden natáhlo.
Ty kvítka fakt vydrží hodně.
Dva dny daly bez světla a bublin v bubleru,když nešel proud.
Výnos téměř standardní.

Právě že nízká teplota dost kazí výnos, já jel taky v nízkých teplotách viz podpis.
První kolo tak 30 G a druhý díky teplotě o dost lepší

Old Post 09-01-2011 v 15:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LAmater
Stálý Člen

Karma uživatele LAmater - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 122


No mi to málo nepřipadalo.
Dělám pět kýblů a většinou 100 geček kytka.

Dělám co můžu,protože nedělám,co musím...

Old Post 10-01-2011 v 19:07 PM
LAmater je offline   Profil uživatele LAmater   Find more posts by LAmater   Foto galerie člena LAmater   Click here to Send LAmater a Private Message   Add LAmater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LAmater
Stálý Člen

Karma uživatele LAmater - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 123


A kořeny taky v poho :-)

Dělám co můžu,protože nedělám,co musím...

Old Post 10-01-2011 v 19:09 PM
LAmater je offline   Profil uživatele LAmater   Find more posts by LAmater   Foto galerie člena LAmater   Click here to Send LAmater a Private Message   Add LAmater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 124

2 mirex: kabely u mně leží s mezerou až pod květníky, prohřívají i kořenový bal... tyhle kabely ale můžeš dát i na hořlavou podložku, 25W moc horko nenadělá... určitě napojit na termostat ku kontrole teploty ...

carpe diem

Old Post 10-01-2011 v 19:16 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 125

tohle se mi nejak nezda, ja myslim ze kyti nizkou teplotou nejsou zas tak omezovany, ano kdyz jde o modely ktere jsou trochu slozitejsi na podminky to beru, ale jinak 12,5 - 15,0 si myslim ze zkusenosti ze to roste jak ma:-) trochu vic off topic sry

Old Post 22-02-2011 v 21:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 126

citace:
Původní příspěvek od noha
tohle se mi nejak nezda, ja myslim ze kyti nizkou teplotou nejsou zas tak omezovany, ano kdyz jde o modely ktere jsou trochu slozitejsi na podminky to beru, ale jinak 12,5 - 15,0 si myslim ze zkusenosti ze to roste jak ma:-) trochu vic off topic sry

Pan Ed Rozental se nechal v Soft secret slyšet že minimální teplota v noci by neměla klesnout pod 16 stupňů, jelikož s kytkama bydlím v jedný místnosti tak klepu kosu i já.
Musím pořešit ty topný kabely abych nemusel kvůli kytkám brzo vstávat a zatápět, bo já mám možnost zavrtat se pod peřinu, kytky ne.

Old Post 23-02-2011 v 06:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 127

Zdar

Tohle podle me taky zavisi na tom, v kterem stadiu se kytka zrovna nachazi. Urcite pri rustu je o hodne dulezitejsi udrzovat stalou teplotu, nez kdyz uz mam dva tydny do konce kvetu - tam to potom muze klesnout na tech 15 i niz .... hlavne ze prez den dostavaji co maji ....

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 23-02-2011 v 08:58 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 128

Poradi mi pls nekdo? Koupil jsem obycejny teplovzdusny ventilator a v navodu pisou, ze se nema davat na spinaci hodiny? my stim nekso asi zkusenosti?

Díky

Old Post 27-02-2011 v 13:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0474480 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív